Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ilus

ilus

#5421539 Napisano: 26.10.2012 06:25:20 w Biedronka
leelee napisał(a):

dzięki ilus



a proszę emotka Zduńska Wola... no proszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421537 Napisano: 26.10.2012 06:24:40 w Biedronka
oda do pasztetu, fajny pomysł emotka może wyjść z jajem, spróbuj, tylko lepiej bez wklejania na forum już emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421525 Napisano: 26.10.2012 06:20:13 w Biedronka
leelee napisał(a):

odsyłajac dane wystarczy tylko rok bez dokładnej daty urodzenia? emotka


tak, tylko rok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421523 Napisano: 26.10.2012 06:19:39 w Biedronka
kaki76 napisał(a):

ilus napisał(a):

kaki76 napisał(a):

rybka panga.w swoim akwenie rybka pływała, panga się nazywała i smakiem niezwykłym nas oczarowała, rodzina z miejsca ja pokochałą i swoje serce jej oddała .A takie coś spodoba się dla pana Czesia i Stasia i każdego innego , już niewiem jak do nich trafić , miałam piękne hasła dużo lepsze od tego i nie wygrały , może taki szmelc wygra co Wy na to ? Czekam na krytykę emotka



troszkę rymy częstochowskie, ale możesz spróbować. emotka też takimi wygrałam emotka chociaż może pokombinuj, żeby dwa ostatnie rymy były inne, a nie wszystkie -ała, -ała, -ała emotka


pisałam też z innymi rymami , ale im nie pasuje i dlatego teraz takie niby rymowane , ale nie rymowane



to w takim razie spróbuj emotka trudno wyrokować, zależy do kogo się trafi... dwa razy wygrały u mnie teksty ambitne, ale też wygrały teksty banalne... ehh loteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421508 Napisano: 26.10.2012 06:12:57 w Biedronka
kaki76 napisał(a):

rybka panga.w swoim akwenie rybka pływała, panga się nazywała i smakiem niezwykłym nas oczarowała, rodzina z miejsca ja pokochałą i swoje serce jej oddała .A takie coś spodoba się dla pana Czesia i Stasia i każdego innego , już niewiem jak do nich trafić , miałam piękne hasła dużo lepsze od tego i nie wygrały , może taki szmelc wygra co Wy na to ? Czekam na krytykę emotka



troszkę rymy częstochowskie, ale możesz spróbować. emotka też takimi wygrałam emotka chociaż może pokombinuj, żeby dwa ostatnie rymy były inne, a nie wszystkie -ała, -ała, -ała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421305 Napisano: 26.10.2012 04:06:24 w Biedronka
0 0

ilus

#5421303 Napisano: 26.10.2012 04:05:31 w Biedronka
toka napisał(a):

ilus napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

kasik00 napisał(a):

jak ktoś potrafi opisać towar ,że ma to coś to wygrywa,tak mi się wydaje



tylko czym jest to coś? Pamiętam, że jakaś osóbka tu pisała, że wygrało jej baaardzo banalne hasło (przytoczyła coś o piance po goleniu).

Rozumiem, że godzina nie ma znaczenia? Bo ktoś tu pisał o tym, że może wygrywają te, któe są wysłane zaraz po pólnocy (mam zamiar to sprawdzić dzisiaj hehe)



ja sprawdzałam to też emotka i niestety tekst po północy nie wygrał...

za to wygrały teksty z 9tej rano i ok. 16-17

ja wygrałam tekstem wysłanym po godzinie 20



o, ja z tych wieczornych nigdy szczęścia nie miałam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421295 Napisano: 26.10.2012 04:03:02 w Biedronka
efelinkaaa napisał(a):

kasik00 napisał(a):

jak ktoś potrafi opisać towar ,że ma to coś to wygrywa,tak mi się wydaje



tylko czym jest to coś? Pamiętam, że jakaś osóbka tu pisała, że wygrało jej baaardzo banalne hasło (przytoczyła coś o piance po goleniu).

Rozumiem, że godzina nie ma znaczenia? Bo ktoś tu pisał o tym, że może wygrywają te, któe są wysłane zaraz po pólnocy (mam zamiar to sprawdzić dzisiaj hehe)



ja sprawdzałam to też emotka i niestety tekst po północy nie wygrał...

za to wygrały teksty z 9tej rano i ok. 16-17 Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421271 Napisano: 26.10.2012 03:53:39 w Biedronka
puma napisał(a):

a wiecie jak ja to widzę???
codziennie spływa do nich tysiące haseł, nie wierzę że komukolwiek chciałoby się czytać jedno po drugim, wybaczcie ale to mnie nie przekonuje emotka myślę że robią losowanie i wtedy czytają te wylosowane jak są ok ,czyli dopuszczone do publikacji bez wulgaryzmów itd. wtedy akceptują i po ptokach a jak nie to zmieniają te brzydkie na ładniejsze emotka stąd różnorodność wygrywanych haseł emotka Co wy na to?



myślę podobnie, aczkolwiek nie wydaje mi się, żeby losowali tylko 72 osoby emotka najzwyczajniej w świecie mogą wylosować tysiąc, podzielić na kilka osób, jeden przeczyta bardziej sumiennie, drugi mniej i tak jest dokonywany wybór. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421255 Napisano: 26.10.2012 03:48:57 w Biedronka
efelinkaaa napisał(a):

no i ciężko się przebić przez kilka tysięcy haseł (podejrzewam, że tyle jest)



właśnie... tak czasem sobie myślę, czy aby na pewno czytają wszystkie? Czy może tylko z 1000+ wylosowanych? Trochę nie sposób ogarnąć wszystko.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421242 Napisano: 26.10.2012 03:45:43 w Biedronka
ale wydaje mi się, że ktoś pochwalił się tutaj swoim wygranym tekstem, w którym napisał właśnie dlaczego... emotka nie ma reguły, naprawdę. Zależy do kogo się trafi. Można napisać superśmieszny tekst, a jak trafi do sztywniaka, to go odrzuci. Zaś u innej osoby z poczuciem humoru by przeszedł. To trochę loteria. I to potwierdza regułę, dlaczego niektórzy tym samym tekstem wygrywają dopiero za 3-5 razem. Jak się ma dobry tekst, warto posłać go kilka razy, może w końcu trafi w gust kogoś. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421231 Napisano: 26.10.2012 03:43:30 w Biedronka
efelinkaaa napisał(a):

a ja mam takie pytanie: piszecie dlaczego produkt jest ulubiony, czy opisujecie go?



i tak, i tak. Choć chyba częściej staram się opisać. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421210 Napisano: 26.10.2012 03:34:13 w Biedronka
Ciężko odpowiedzieć na takie pytania. Ja piszę rymowanki, ostatnio raczej bez humoru. Wszystkie smsy w tym samym stylu, bardzo do siebie podobne, tylko produkt inny. I na 10 smsów takich, tylko jeden wygrywa i to wcale nie ten, który był według mnie pewniakiem i najładniejszym. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5421109 Napisano: 26.10.2012 02:50:52 w Biedronka
magnus napisał(a):

fryteczka napisał(a):

ilus napisał(a):

To ja też podpytam, a coś słodko-kwaśnego? emotka


sos aspiro



Sosy BLUE DRAGON- CHOW MEIN, CHIÑSKIE CURRY,POMIDOROWY ZE SŁODKIM CHILLI



o, ile tego! super, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5420896 Napisano: 26.10.2012 12:43:36 w Biedronka
fryteczka napisał(a):

ilus napisał(a):

To ja też podpytam, a coś słodko-kwaśnego? emotka


sos aspiro



ooo, faktycznie, jest taki chyba! Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5420890 Napisano: 26.10.2012 12:41:58 w Biedronka
To ja też podpytam, a coś słodko-kwaśnego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5419808 Napisano: 25.10.2012 05:59:23 w Biedronka
emilka1705 napisał(a):

wypiłam trzecią lampkę wina i siadam do tworzenia, Myślicie, że pomoże?


niektórym ponoć bardzo pomaga emotka ja jeszcze nie próbowałam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5419804 Napisano: 25.10.2012 05:58:35 w Biedronka
ziolko napisał(a):

i ja teraz mam szansę na 2000 emotka bo w końcu pierwszy bon wpadł emotka


gratki emotka ten pierwszy chyba cieszy najbardziej emotka tylko to niebezpieczne, bo apetyt baaardzo rośnie w miarę jedzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5419800 Napisano: 25.10.2012 05:56:35 w Biedronka
mia napisał(a):


Kochana, w weekend nie mam kompletnie czasu to raz, żeby wygrać 2000 trzeba najpierw stówkę mieć to dwa, a poza tym taka kumulacja wygranych haseł (i to dobrych) jaką miałam w tygodniu już się nie zdarzy, to trzy.
Moja szansa już niestety minęła.
Po prostu nie mam szczęścia (talentu) do dużych wygranych.

Chciałabym jeszcze choć jakąś dzienną złapać do końca konkursu... emotka



To odgrzewane kotleciki puścić! emotka Bo z tymi hasłami to różnie bywa, które dobre, a które nie według nich się okażą... Wcześniej grałam na zasadzie takiej, że włączałam przeglądarkę i na poczekaniu pisałam w ciągu 15 minut hasełka na wszystkie telefony...trochę tak na odczepnego, żeby uciszyć sumienie, że spróbowałam emotka i z tego wpadło 2000 zł emotka nie zapisywałam wtedy haseł, więc nie wiem nawet za jaki produkt, ale na pewno było najzwyczajniej przeciętne, tyle że do rymu, ale częstochowskiego, bo naprawdę pisane na poczekaniu, nic wyszukanego...

Po tym dostałam powera i układam całe dnie teksty ambitne, według mnie duuuużo lepsze od tych pierwszych, wszystko sobie zapisuje już i nic.... Tam w Biedronce to dziwne gusta emotka także oby stówka wpadła, a potem może i coś więcej emotka będę trzymać kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#5419756 Napisano: 25.10.2012 05:34:41 w Biedronka
mia napisał(a):

ilus napisał(a):

mnie biedronka już też nie lubi... emotka


No też odnoszę takie wrażenie, że mnie zbanowała...
Znaczy mój czas w tym konkursie się skończył emotka
Tylko tej szansy na 2000 cholernie mi żal...



podpadłyśmy... ja już wygrałam w sumie, więc nie narzekam, ale np. gram na 4 numery znajomych od samego początku konkursu i ani 1 bon tam emotka chyba przejdę na metodę odgrzewanego kotleta, bo już się tyle napisałam tego, że ojej...

mia ale mam nadzieję, że za tę wytrwałość w przyszłym tygodniu odbierzesz telefon z 2000 zł! emotka trzeba przyatakować biedronkę w ten weekend emotka Wyświetl w wątku >>
0 0