Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#6257505 Napisano: 21.09.2016 11:22:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
scrabble napisał(a):

katrin22 napisał(a):

scrabble napisał(a):

katrin22 napisał(a):

asiek07095 napisał(a):

na swój multicooker nie doczekałabym się nigdy. Okazuje się ze nie dotarła do nich wiadomość z odesłanymi danymi..
jestem pewna że to wysyłałam , ale moja poczta usuwa wszystko co starsze niż miesiąc.
ktoś był w podobnej sytuacji? Da się to jakoś naprostować czy już mogę zapomnieć o testach ?

dodam tylko że na profilu ciągle mam zadanie dla testerow i dostawałam wiadomości z przeprosinami za opóźnienie...

Wyślij im jeszcze raz oświadczenie. Mi się wydaje, że masz jeszcze szansę, bo niedawno ktoś jeszcze dostał multicooker.
Ja zazwyczaj proszę o potwierdzenie otrzymania oświadczenia- tak na przyszłość, bo czasem pocztą coś "zgubi" w świecie online i można tak se czekać na nagrodę ...

Mi się wydaje, że skoro było kilka etapów naborów to mogli już go komuś innemu przyznać ale też bym napisała. Może wezmą to pod uwagę przy kolejnych testach i dostaniesz coś fajnego?  emotka

Mogli wysłać komuś rezerwie, ale napisać nie zaszkodzi.

Dodałam opinie na ceneo i Philips i philips "uzna" za 72H a ceneo zero powiadomień. Gdzie najszybciej akceptują?
Bo chce mieć to z głowy.

Mi Philips zatwierdziło jakoś po kilku godzinach, aż się zdziwiłam. emotka

mi na ceneo najszybciej zatrwiedzilo Wyświetl w wątku >>
1 katrin22 0

ksantypa

#6256419 Napisano: 19.09.2016 11:58:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
aleksiak napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Ja dopiero wczoraj wieczorem dodałam opinię o multicookerze, który dodarł do mnie w środę dzięki uprzejmości kuriera.
Przed chwilą:
+30 pkt. Zaliczono wykonanie wyzwania - Testowanie multicookera Philips - prześlij opinię  emotka

ooo ja dodałam pół godziny temu  emotka  i mam już zaliczone emotka  

tez mam naliczone punkty-juz dodalam opinie na portalach i czekam na ich opublikowane Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6256300 Napisano: 19.09.2016 08:55:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
ivanotta napisał(a):

Czy tylko ja mam takie wrazenie ze jedne i te same osoby zdominowaly Milkowa loterie :0? Czy mi sie tylko tak wydaje? 

w milce ( tam co sa do wygrania sluchawki ) trzeba o odpowiednije godzinie zagrać-także juz pozamiatanie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6255900 Napisano: 17.09.2016 18:52:49 w Ambasadorinnowacji - Philips
xooxooxoo napisał(a):

Długo czekaliście na zaakceptowanie opinii w ramach testowania multicookera?

ja czekam 3 dzien emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6255015 Napisano: 15.09.2016 16:28:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
hogata1179 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

po ajkim czasie od wystawienia opinii z testowania multicookera przysylaja zadanie specjalne ?

mój brat miał dosyć szybko chyba po 2 dniach ...

dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6254741 Napisano: 15.09.2016 10:43:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
po ajkim czasie od wystawienia opinii z testowania multicookera przysylaja zadanie specjalne ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6254739 Napisano: 15.09.2016 10:41:52 w Ambasadorinnowacji - Philips
asiek07095 napisał(a):

ktoś czeka na multicooker jeszcze?

pewnie nie -napisz do nich na @ Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6253953 Napisano: 13.09.2016 18:59:31 w Ambasadorinnowacji - Philips
lovelygirl napisał(a):

Drodzy,
w przypadku testowania Multicookera - rozumiem, że recencja jest na jednym z serwisów/sklepów internetowych, a nie na wszystkich (np. agito.pl czy mediaexpert.pl)? 

Czy jeśli zaliczę wszystkie wyzwania (opinia + recenzja) to sprzęt jest mój?

moim zdaniem wystarczy na jednym z serwisów  co do drugiego to tez myślę , że sprzęt zostanie u nas Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6253462 Napisano: 13.09.2016 09:04:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
dzięki dziewczeta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6253446 Napisano: 13.09.2016 08:07:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
Słuchajcie po jakim czasie wystawiałyście opinię o milticokerze-ja juz w nim i piekłam i gotowałam i samrzyłam i mogłabym juz opinie wystawic .Niby w reg.jest zapis , że mam na wystawienie opinii i wypełnienie zadania specjalnego dwa tygodnie a ja bym wyrobiła sie w tydzien Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6253254 Napisano: 12.09.2016 17:22:40 w Ambasadorinnowacji - Philips
scrabble napisał(a):

Prad napisał(a):

scrabble napisał(a):

Prad napisał(a):

Gdzie macie ten dodatkowy quiz?

W zadaniach, tam gdzie recenzję za Multicooker trzeba wystawić.

Dzięki za odpowiedz. Ja już wystawiłam recenzje i opinię i nie mam choć maila dostałam że będzie...

Pewnie się jeszcze pojawi. Sama widzisz, że Ambasador lubi wszystko partiami słać emotka  Mi dopiero dziś weszło.

u mnie quiz jest -już rozwiązałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6252381 Napisano: 09.09.2016 19:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

katy napisał(a):

kalka napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

bruce napisał(a):

barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

bruce napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

Almette. Puszysty smak naturyuprzejmie informujemy, że może się tak zdarzyć, że na kilku opakowaniach mogą być nadrukowane te same kody.

emotka Czytam, czytam i... oczom nie wierzę. emotka Przesadzili. emotka emotka

no tak czyli można 100 razy wysłać ten sam kod no super czyli powtórka z rozrywki tak jak było w poprzednimemotka konkursie

potem domek wylosują na zdublowany kod i nagroda zostanie u nich

Powiem Ci - widzę, że chyba do tego to zmierza... emotka

jak można przygotować  tak konkurs gdzie do wygrania taka nagroda szok normalnie, nie powinni przyjmować ani złych kodów ani zdublowanych (w przypadku zdublowanego kodu powinna być informacja o kontakt i przyznany nowy kod)

czyli konkurs na wstępie daje możliwość oszustwaemotka

Coś mi ta loteria zaczyna brzydko pachnieć emotka  I ciekawe dlaczego mnie to nie dziwi? emotka  Hm, może dlatego, że poznałam już  tę agencję?

Czyli wysyłamy jeden kod tysiąc razy (system wszystko łyknie) aż w końcu nas wylosują. Ułatwieniem jest to, że zwycięzcy powiadamiani są na bieżąco. Domek jest jeden, więc im więcej razy zgłosimy jeden kod tym większe szanse wygranej.
Rzeczywiście powtórka z rozrywki. Agencja nie wyciągnęła wniosków z poprzedniej loterii z nagrodami po 20 tys. emotka Popatrzcie na zasady loterii kinderbueno. Tak to powinno wyglądać. A więc: unikalny kod ukryty wewnątrz opakowania i odpowiednie komunikaty o wykorzystaniu kodu lub o błędnym kodzie. I finito.

Dobrze ze o tym piszesz, wlasnie wyslalam kod, ale nie bylam pewna bo kurde 1 wyglada jak I emotka  ale przeszlo bez zadnego komunikatu czylu trafilam emotka

no właśnie z bueno mam ten sam problem czy I czy 1? czyli info o błednym kodzie wyskoczy?:>
a z almette zgłoszę kilka przy okazji, ale brak słów.. emotka

W bueno nie pztjmuje błędnych kodów-u mnie 7 pomyliłam z t i wyskoczył monit o błednym kodzie Wyświetl w wątku >>

ksantypa

ksantypa

#6251766 Napisano: 08.09.2016 20:14:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
@ od kamisa-nóż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6251482 Napisano: 08.09.2016 12:07:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
katrin22 napisał(a):

Mój był czyściutki, ale od spodu tego garnka jest lekko przetarte, tzn, nie zdarte, ale widac, że ktoś na nim gotował czy piekł. Były wszystkie elementy, książki. Można powiedzieć stan idealny. 


Powiem Wam, że to zajefajna rzecz!!!

tez uważam , że fajowo mieć takie ustrojstwo-jestem ciekawa czy mozna w nim gotowac np.wszytkie zupy czy też tylko te z ksiazki Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6251477 Napisano: 08.09.2016 12:06:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
mgielkaa napisał(a):

Ja czekam na model HD3167/71 i jestem ciekawa w jakim stanie one przychodziły emotka

do mnie dotarł nowy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6251475 Napisano: 08.09.2016 12:05:03 w Ambasadorinnowacji - Philips
mgielkaa napisał(a):

Ksantypa i Zof83 - jakie modele dostałyście?

HD3167/71 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6251354 Napisano: 08.09.2016 08:57:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
Przyszedł multicooker-nowiutki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6251199 Napisano: 07.09.2016 18:12:51 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Właśnie dostałam maila:

Przepraszamy za tak długi czas oczekiwania na nasz Multicooker!
Multicookery zostały już wysłane i w ciągu 1-2 dni kurier się z Tobą skontaktuje.

W ramach rekompensaty za opóźnienie testowania, w następnym etapie, specjalnie dla Ciebie będzie dostępny prosty Quiz za 100 filipsów. 

Przypominamy, że Twój czas na testowanie to 2 tygodnie od dnia otrzymania przesyłki od kuriera.

 100 flipsów  emotka  o ja... no to chyba troszeczkę złość zmaleje emotka No i multicooker na własność emotka  Ja tam bym im wybaczyła zwłokę emotka

też takiego @ dostałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6249578 Napisano: 03.09.2016 13:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

Czy w konkursie Calgon doczytał ktoś czy jest jakieś ograniczenie jeśli chodzi o ilość znaków SMS? I druga sprawa, jak rozumiem w każdym sklepie można go kupić?

w reg.nic nie jest napisane o długości sms tylko jego koszt Wyświetl w wątku >>
0 0