Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#6342950 Napisano: 06.04.2017 10:47:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 z Kopca Kreta z 29.03.2017 -info przed chwilką  na @  emotka Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6342949 Napisano: 06.04.2017 10:45:48 w Lay's
niunia-k napisał(a):

ksantypa napisał(a):

siasiolka napisał(a):

monisss napisał(a):

siasiolka napisał(a):

Wstawajacie!
czekamy na telewizor dla apo i główną dla niuni   emotka

to trzymam kciuki.a za mnie za koszulke ..?;)

nie żałujmy sobie... zarezerwujmy po telewizorze  

tfu tfu tfu zaklepuję emotka

A jak tam z Twoją sprawą ? Mam nadzieję że rozwiązała się pozytywnie 

Tak-wczoraj odeslalam dane -dobrze , że robie PrtSc wyslanych zgloszeń:) Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

ksantypa

#6342931 Napisano: 06.04.2017 10:30:54 w Lay's
siasiolka napisał(a):

monisss napisał(a):

siasiolka napisał(a):

Wstawajacie!
czekamy na telewizor dla apo i główną dla niuni   emotka

to trzymam kciuki.a za mnie za koszulke ..?;)

nie żałujmy sobie... zarezerwujmy po telewizorze  

tfu tfu tfu zaklepuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 siasiolka 0

ksantypa

#6341952 Napisano: 04.04.2017 13:58:56 w Lay's
ksantypa napisał(a):

krseta napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Mam pytanie -udało sie mi wygrać pierwsza koszulkę-@ to przysyłają od razu czy po jakimś czasie od ogłoszenia wyników?

ja otrzymałem po kilku minutach od ogłoszenia wyników (zeszły tydzien)

dzięki u mnie na wp jeszzce nie ma

no i dowaliłam-nie dośc ze jedna jedna jedyna koszulka to pomylilam emaile-napislam do nich , zalaczym prsc mojego zgloszenia ( dobrze ze zrobilam ) i czekam na odpowiedz.Koszulke to bym jeszzce przeżyła ale ( w co za bardzo nie wierze) wygram telewizor i co wtedy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6341941 Napisano: 04.04.2017 13:38:15 w Lay's
krseta napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Mam pytanie -udało sie mi wygrać pierwsza koszulkę-@ to przysyłają od razu czy po jakimś czasie od ogłoszenia wyników?

ja otrzymałem po kilku minutach od ogłoszenia wyników (zeszły tydzien)

dzięki u mnie na wp jeszzce nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6341929 Napisano: 04.04.2017 13:14:30 w Lay's
Mam pytanie -udało sie mi wygrać pierwsza koszulkę-@ to przysyłają od razu czy po jakimś czasie od ogłoszenia wyników? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6341892 Napisano: 04.04.2017 12:16:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
1 koszulka z lays z dnia 20 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6334922 Napisano: 18.03.2017 16:57:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

Napisałam do Ambasadora w sprawie rodzinnych kont- co z aukcjami. Bo teraz nie wiadomo  czy mam wypełniać  zadania czy nie  emotka
Mam nadzieję ,że odpiszą. Jak mnie raczą poinformować dam Wam znać  emotka

ja na Twoim miejscu bym wypełniała-parę minut wypełniania a zawsze lepiej mieć niż nie mieć pouzupełniane Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6334921 Napisano: 18.03.2017 16:55:42 w Ambasadorinnowacji - Philips
canti0 napisał(a):

Czy ktoś mogłby mi zdradzić jak cokolwiek tutaj wylicytować? Ostatnia licytacja mam tylko 1000pkt. ale do tej pory nigdy nie udało mi się nic wylicytować zawsze jestem zbyt wolny? Czy może jest jakiś sposób? Proszę o jakieś wskazówki, odwdzięcze się jak będę mógł:)

Musisz liczyć na pomoc innych bo samemu trudno Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6334415 Napisano: 17.03.2017 12:17:37 w Ambasadorinnowacji - Philips
takasamajak napisał(a):

tusienka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tusienka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tusienka napisał(a):

Jest jeszcze jeden kłopot. Pewnie nie tylko w moim przypadku znajdą się dwa konta w rodzinie. Choćby dlatego ,że faceci miewali inne nabory do testów niż my babki. Zdaje się ,że wprowadzili teraz ograniczenie- jedna nagroda na gospodarstwo- ktoś sprawdzał jak to jest w praktyce???. Czy będę mogła zalicytować ja lub mąż tylko??? Jak tak to lipa  nawet nie trochę a bardzo. Nie liczy się w tym momencie wkład  i praca poświęcona przy opiniach , testach, zadaniach po równo każdego z nas- ktoś z nas robił to na darmo po prostu za darmo by zbierać flipsy bez pokrycia  emotka

na gospodarstwo jedna nagroda-wczoraj ktos wygral mi odkurzacz na meza na mnie inna osoba blendera nie mogla

z jednej strony to plus bo konkurencja się znacznie zmniejszy. Minus taki,że szkoda pracy i punktów bo jeśli dają możliwość założenia kilku kont to czemu tylko po to by tylko jedna strona miała z tego korzyści a my nie mamy możliwości wymiany punktów wtedy kiedy chcemy :-/ 

zmien dane na np.mame -inny adres

a co potem z protokołem???

protokół wtedy będzie też na mamę

ale to chyba akurat nie problem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6334274 Napisano: 17.03.2017 08:20:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tusienka napisał(a):

Jest jeszcze jeden kłopot. Pewnie nie tylko w moim przypadku znajdą się dwa konta w rodzinie. Choćby dlatego ,że faceci miewali inne nabory do testów niż my babki. Zdaje się ,że wprowadzili teraz ograniczenie- jedna nagroda na gospodarstwo- ktoś sprawdzał jak to jest w praktyce???. Czy będę mogła zalicytować ja lub mąż tylko??? Jak tak to lipa  nawet nie trochę a bardzo. Nie liczy się w tym momencie wkład  i praca poświęcona przy opiniach , testach, zadaniach po równo każdego z nas- ktoś z nas robił to na darmo po prostu za darmo by zbierać flipsy bez pokrycia  emotka

na gospodarstwo jedna nagroda-wczoraj ktos wygral mi odkurzacz na meza na mnie inna osoba blendera nie mogla

z jednej strony to plus bo konkurencja się znacznie zmniejszy. Minus taki,że szkoda pracy i punktów bo jeśli dają możliwość założenia kilku kont to czemu tylko po to by tylko jedna strona miała z tego korzyści a my nie mamy możliwości wymiany punktów wtedy kiedy chcemy :-/ 

zmien dane na np.mame -inny adres Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6334140 Napisano: 16.03.2017 20:04:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
tusienka napisał(a):

Jest jeszcze jeden kłopot. Pewnie nie tylko w moim przypadku znajdą się dwa konta w rodzinie. Choćby dlatego ,że faceci miewali inne nabory do testów niż my babki. Zdaje się ,że wprowadzili teraz ograniczenie- jedna nagroda na gospodarstwo- ktoś sprawdzał jak to jest w praktyce???. Czy będę mogła zalicytować ja lub mąż tylko??? Jak tak to lipa  nawet nie trochę a bardzo. Nie liczy się w tym momencie wkład  i praca poświęcona przy opiniach , testach, zadaniach po równo każdego z nas- ktoś z nas robił to na darmo po prostu za darmo by zbierać flipsy bez pokrycia  emotka

na gospodarstwo jedna nagroda-wczoraj ktos wygral mi odkurzacz na meza na mnie inna osoba blendera nie mogla Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6333790 Napisano: 16.03.2017 10:36:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
Suszarko lokówka od Philipsa-dziękuję LejziDejzi Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6333789 Napisano: 16.03.2017 10:36:25 w Ambasadorinnowacji - Philips

ksantypa

#6333780 Napisano: 16.03.2017 10:30:33 w Kaufland konkursy
pioge7 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Może głupie pytanie, ale czy z jednym telefonem można kupić produkt na kilka paragonów, czy na jedną aplikację jeden paragon?

szwagier kupował mi w dwóch kasach na ten sam numer teelfonu i nie było przeszkód emotka

ja w tej samej kasie na 2 paragony kupowalam bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#6333777 Napisano: 16.03.2017 10:29:22 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

może to głupie pytanie, ale jeszcze nie kupowałam nic z aplikacją, w sensie te promocyjne produkty..
Pokazuje się tą aplikację w kasie, czy co? 

z aplikacja pani na kasie musi wprowadzic kod -wtedy jest cena taka jak z aplikacją taniej -dzisiaj olej slonecznikowy po 2,99 Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

ksantypa

#6333761 Napisano: 16.03.2017 10:10:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
magalan83 napisał(a):

Sorki za głupie pytanie... ale w jaki sposób można sobie zwiększyć liczbę odznak? emotka  mam po 1 a to wyklucza mnie z udziału aukcyjnych...

brac udzial we wszytkich etapach zadan-chyba sa 4 etapy a potem aukcje-w kazdym mozez zdobyc po jednyej odznace z kazdej kategorii-po 4 etapach masz 3xpo 4 odznaki Wyświetl w wątku >>

ksantypa

#6333529 Napisano: 15.03.2017 17:52:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
odkurzacz z aukcji -dzięki za pomocemotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

ksantypa

ksantypa

#6333269 Napisano: 15.03.2017 11:51:12 w Ambasadorinnowacji - Philips
A może ktoś byłby chętny wylicytowac mi ten tanszy odkurzacz? Wyświetl w wątku >>
0 0