Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#1998772 Napisano: 06.12.2008 08:49:07 w Rossmann
aneciaa napisał(a):

To nie prawda,że w dużych miastach są droższe nagrody. Ja odebrałam dzisiaj w Krakowie swój zestaw i był to dezodorant i żel pod prysznic Fa oraz jakieś śmieszne choineczki


kurcze co jest -takie rozbiezności aż niemożliwe Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998738 Napisano: 06.12.2008 08:40:59 w Rossmann
katia305 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

lawera napisał(a):

miriam napisał(a):

Jezu,jak sie cieszę z tego tematu-dowiem się o co chodzi,bo tu całkiem spokojna sobota sie szykowała,a tu nagle ten Rossmann lepiej niż mała czarna ciśnienie mi podniósł-normalnie sie wkurzyłam!!!
Nie chcę być poszkodowana,że mieszkam w małym mieście i odebrać zestaw za 15 złotych,jak inni w innym mieście biorą wypasione zestawy po około 100zł.
Przecież regulamin był jeden,nie?Nie zaznaczali,że w małym mieście 15 zł,a w dużym do wygrania zestaw 100 zł-wtedy wpisałabym w konku:Olsztyn i wyszła na swoje...



Po swój zestaw idę w poniedziałek ale jestem jako jedyna obierające z drogerii z zapiździałej wioski i boję się, że dostanę dezodorant i mam skakać pod sufit....Nie dam się, będę walczyła i Wam napiszę co wyszło emotka


No właŚNIE- ja wpierw zadzwonię do tego faceta , zeby mi powiedział co ma byś w tym zestawie i zeby w razie co wiezieć jak sie zachować


daj znac jak poszla rozmowa
emotka ciekawe jak sie beda tlymaczyc emotka


ok

Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998723 Napisano: 06.12.2008 08:37:02 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

lawera napisał(a):

miriam napisał(a):

Jezu,jak sie cieszę z tego tematu-dowiem się o co chodzi,bo tu całkiem spokojna sobota sie szykowała,a tu nagle ten Rossmann lepiej niż mała czarna ciśnienie mi podniósł-normalnie sie wkurzyłam!!!
Nie chcę być poszkodowana,że mieszkam w małym mieście i odebrać zestaw za 15 złotych,jak inni w innym mieście biorą wypasione zestawy po około 100zł.
Przecież regulamin był jeden,nie?Nie zaznaczali,że w małym mieście 15 zł,a w dużym do wygrania zestaw 100 zł-wtedy wpisałabym w konku:Olsztyn i wyszła na swoje...



Po swój zestaw idę w poniedziałek ale jestem jako jedyna obierające z drogerii z zapiździałej wioski i boję się, że dostanę dezodorant i mam skakać pod sufit....Nie dam się, będę walczyła i Wam napiszę co wyszło emotka


No właŚNIE- ja wpierw zadzwonię do tego faceta , zeby mi powiedział co ma byś w tym zestawie i zeby w razie co wiezieć jak sie zachować

Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998716 Napisano: 06.12.2008 08:35:53 w Rossmann
lawera napisał(a):

miriam napisał(a):

Jezu,jak sie cieszę z tego tematu-dowiem się o co chodzi,bo tu całkiem spokojna sobota sie szykowała,a tu nagle ten Rossmann lepiej niż mała czarna ciśnienie mi podniósł-normalnie sie wkurzyłam!!!
Nie chcę być poszkodowana,że mieszkam w małym mieście i odebrać zestaw za 15 złotych,jak inni w innym mieście biorą wypasione zestawy po około 100zł.
Przecież regulamin był jeden,nie?Nie zaznaczali,że w małym mieście 15 zł,a w dużym do wygrania zestaw 100 zł-wtedy wpisałabym w konku:Olsztyn i wyszła na swoje...



Po swój zestaw idę w poniedziałek ale jestem jako jedyna obierające z drogerii z zapiździałej wioski i boję się, że dostanę dezodorant i mam skakać pod sufit....Nie dam się, będę walczyła i Wam napiszę co wyszło emotka


No właŚNIE- Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998704 Napisano: 06.12.2008 08:33:42 w Rossmann
jkkp napisał(a):

A ja jak dziś wspomniałam, że przyszłam po zastaw, to panie wymieniły się uśmieszkami, poprosiły o poczekanie, a potem przyszła powiedzieć, że niestety nie mogą znaleźć mojego prezentu, za chwilkę zmieniły zdanie, powiedziały, że nie dotarł, a na koniec, zapytały skąd mogą wiedzieć, że wygrałam. emotka No to ja im, że do poniedziałku ma się znaleźć, a jak nie do będę interweniować w siedzibie głównej. Bardzo czerwone się zrobiły. A ja wyszłam emotka


No właśnie -jak dziśiaj dzwoniłąm do swojego coby spytać czy mogę odebrać za mame mająć jej dowód to z taka wielką niepewnościa odpowiadała jakby była czymś skrępowana Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998695 Napisano: 06.12.2008 08:31:59 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

mbip napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

mbip napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wiecie co-moze do nich napiszemy e-maile i zobaczymy co odpowiedzą.Ja napisze do tego faceta co mi napisała o nagrodzie.
Boleslaw_Samodulski@rossmann.com.pl;


co masz zamiar napisać o co bedziesz pytac?


tak napisałam
Witam.Mam pytanie co w owym zestawie będzie się znajowało-z tego co wiem niektóre osoby dostawaŁy zestaw Elizabeth arden a niektóre szampon + odżywkę .Rozbieznoć cenowa owych zestawów jest znaczna.Dlaczego tak jest?



Skorzystałam z funkcji odpowiedz -żeby wiedził o co chodzi


a ha super ja nie bede jeszcze pisac bo nie odebrałam jeszcze
ale jak sie czegos dowiesz to bardzo bym prosiła o wiadomośc na PW jesli oczywiscie mozesz emotka


ja też jeszzce nie odebrałąm ale mozę jak się zrobi szum to ddadzą coś lepszego


I nie mówię , ze te mniejsze zestawy sa złe tylko denerwuje mnie taka rozbierznośc cenowa w owych zestawach.Myśle , ze to jakiś pzrekręt Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998687 Napisano: 06.12.2008 08:31:07 w Rossmann
mbip napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

mbip napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wiecie co-moze do nich napiszemy e-maile i zobaczymy co odpowiedzą.Ja napisze do tego faceta co mi napisała o nagrodzie.
Boleslaw_Samodulski@rossmann.com.pl;


co masz zamiar napisać o co bedziesz pytac?


tak napisałam
Witam.Mam pytanie co w owym zestawie będzie się znajowało-z tego co wiem niektóre osoby dostawaŁy zestaw Elizabeth arden a niektóre szampon + odżywkę .Rozbieznoć cenowa owych zestawów jest znaczna.Dlaczego tak jest?



Skorzystałam z funkcji odpowiedz -żeby wiedził o co chodzi


a ha super ja nie bede jeszcze pisac bo nie odebrałam jeszcze
ale jak sie czegos dowiesz to bardzo bym prosiła o wiadomośc na PW jesli oczywiscie mozesz emotka


ja też jeszzce nie odebrałąm ale mozę jak się zrobi szum to ddadzą coś lepszego Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998678 Napisano: 06.12.2008 08:30:33 w Rossmann
katia305 napisał(a):

ja bym napisala, zeby sprawdzili na liscie - bo na pewno taka maja, co mialam dostac...mi babeczka mowila w rossmanie ze oni z centrali te paczki wysylali


no włąśnie ten facet jest chyba z centrali-aż mi sie wierzyć nie chce , zeby takie różnice były w tych zestawach Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998643 Napisano: 06.12.2008 08:26:39 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

mbip napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wiecie co-moze do nich napiszemy e-maile i zobaczymy co odpowiedzą.Ja napisze do tego faceta co mi napisała o nagrodzie.
Boleslaw_Samodulski@rossmann.com.pl;


co masz zamiar napisać o co bedziesz pytac?


tak napisałam
Witam.Mam pytanie co w owym zestawie będzie się znajowało-z tego co wiem niektóre osoby dostawaŁy zestaw Elizabeth arden a niektóre szampon + odżywkę .Rozbieznoć cenowa owych zestawów jest znaczna.Dlaczego tak jest?



Skorzystałam z funkcji odpowiedz -żeby wiedził o co chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998637 Napisano: 06.12.2008 08:25:32 w Rossmann
mbip napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wiecie co-moze do nich napiszemy e-maile i zobaczymy co odpowiedzą.Ja napisze do tego faceta co mi napisała o nagrodzie.
Boleslaw_Samodulski@rossmann.com.pl;


co masz zamiar napisać o co bedziesz pytac?


tak napisałam
Witam.Mam pytanie co w owym zestawie będzie się znajowało-z tego co wiem niektóre osoby dostawaŁy zestaw Elizabeth arden a niektóre szampon + odżywkę .Rozbieznoć cenowa owych zestawów jest znaczna.Dlaczego tak jest?


Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998635 Napisano: 06.12.2008 08:25:09 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

wiecie co-moze do nich napiszemy e-maile i zobaczymy co odpowiedzą.Ja napisze do tego faceta co mi napisała o nagrodzie.
Boleslaw_Samodulski@rossmann.com.pl;




Bolesław Samodulski

Rossmann SDP Sp. z o.o.



t: +48 42 61 39 238

Jeszzce w poniedzałek do nich zadzwonie i zobaczymy co odpowiedzą.Mozę jak byśmy zrobili zmasowany atak to odniosłoby skutek i dfaliby takie same zestawy każdemu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1998601 Napisano: 06.12.2008 08:21:54 w Rossmann
wiecie co-moze do nich napiszemy e-maile i zobaczymy co odpowiedzą.Ja napisze do tego faceta co mi napisała o nagrodzie.
Boleslaw_Samodulski@rossmann.com.pl; Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1994601 Napisano: 05.12.2008 05:48:19 w Połączenia nieodebrane
ksantypa napisał(a):

a u mnie wczoraj o 22 z minutami z jakiegos dziwnego braku id abonamenta ale o tej porze to chyba nie z konka-toc oni chyba tez chodza do domu


i tylko 2 sekundy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1994595 Napisano: 05.12.2008 05:47:21 w Połączenia nieodebrane
a u mnie wczoraj o 22 z minutami z jakiegos dziwnego braku id abonamenta ale o tej porze to chyba nie z konka-toc oni chyba tez chodza do domu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1985172 Napisano: 02.12.2008 04:00:33 w Pomocy!!!!
psitulmamki napisał(a):

POMÓŻCIE!CZY W SEKRETACH PIELÊGNACJI TO TRZEBA TE PRODUKTY W TYCH TESCO KUPIÆ Z ZAŁ¡CZNIKA W REGULAMINIE?CZY W KAŻDYM SKLEPIE?


tylko w tesco -bo to tesco oraganizuje promocje .Tak mi sie bynajmniej wydaje na zdrowy rozum Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1985168 Napisano: 02.12.2008 03:59:53 w Pomocy!!!!
psitulmamki napisał(a):

POMÓŻCIE!CZY W SEKRETACH PIELÊGNACJI TO TRZEBA TE PRODUKTY W TYCH TESCO KUPIÆ Z ZAŁ¡CZNIKA W REGULAMINIE?CZY W KAŻDYM SKLEPIE?


z tego co sie orientuje to wystarczy jeden produkt objety promocja zakupić w tedco Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1947255 Napisano: 17.11.2008 04:26:27 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

michalm napisał(a):

A mnie wkurzają wygrane, które do mnie nie dochodzą, np.pudry z Astora. Wkurza mnie tez mój listek, który jest leniem, nie chce mu sie nosić przesyłek i zostawia aviza.Chyba, ze przesyłka jest za pobraniem, wtedy niezależnie od jej gabarytów zawsze przyniesie licząc, ze jak zwykle zaokrąglę sumę. emotka



Pudry Astora?
E ...bez przesady ,ja już kończę prawie ten puder.Pewnie wam srzątnęła nasza kochana poczta.
Wątpię ,żeby do was doszły,bo już chyba prawie wszyscy dostali.
emotka emotka


do mnie poder drugi raz nie doszedł- to jest dopiero pech ( w domysle chciwość naszej poczty).Napisałam jeszcze raz e-maila już nie zprośba o powtórne wysłanie wygranego podru( chociaz ja wywiązałam się z regulaminu a organizator nie) ale , zeby sprawdzili czy czasami nie na pomyłki w adresie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1939183 Napisano: 13.11.2008 10:44:39 w Poczta kradnie
meeyka napisał(a):

meeyka napisał(a):

melisa napisał(a):

swibek napisał(a):


michalm napisał(a):

Obawiam się, że pudry z Astora do moich dziewczyn nie dotrą. Jeżeli na kopercie pisze przesyłka reklamowato po ptokach.Tak było z Janem Niezbędnym, mimo wygranej nikt u mnie nie otrzymał przesyłki i tak jest ze wszystkimi próbkami, które zamawiam.Potwierdzam, że poczta kradnie emotka


nie panikuj, dopiero rozpoczęli wysyłkę i pewnie partiami idzie.. koperta jest bąbelkowa, bez żadnych oznaczeń, że to reklamowa i adresat jest naklejany na kopercie (nie jest pisane ręcznie!).. czekaj cierpliwie!! emotka



Ktoś mnie już pytał jak wysyłają pudry Astora i niestety, ale obawy michalm są uzasadnione. Poniżej wklejam link, gdzie można zobaczyć kopertę, w której przesyłają pudry. Swibku niestety największymi literami jest na tej kopercie PRZESYŁKA REKLAMOWA, a ponieważ nie ma nigdzie numeru przesyłki poleconej, podejrzewam, że jest to przesyłka zwykła. Połowa z nich nie dojdzie do adresatów. Koperta jest naddarta, jedną przesyłkę dostałam idealnie opakowaną, drugą uszkodzoną, ale może listonosz zawadził o zapięcie torby, bo puder był nienaruszony.
Aha, obok nadawcy również jak byk jest dopisane ASTOR. Na sortowniach będzie po kilkadziesiąt takich przesyłek, nie będzie problemu z dojściem co zawierają:

http://www.otofot...i/qrst304962631w.jpg

http://www.otofot...ki/efgh99137256k.jpg




no to moge sie juz pozegnac z moimi pudrami.... zamowione na 3 rozne adresy (podlegajace pod 3 rozne poczty) i zaden nie doszedl... wychodzi na to, ze w sortowni w szczecinie komus bardzo sie spodobaly emotka emotka





cofam!!! dwa pudry jednak doszly!! fakt, jeden kompletnie polamany, ale poczta jednak w koncu dostarczyla przesylke emotka


Raz wysłany puder 08.10.2008 nie doszedł , po mojej interwencji ponoenie wysłany do mnie puder róniez nie dotarł.Zenada Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1937061 Napisano: 12.11.2008 08:45:12 w TESCO konkursy
no tak ale pzrecież nie musze wysyłać z jednego numeru-dzisiaj np. wyśle z innego ( mam kupione 2 soki) i moge od nowa brać udział 2 razy .Bo jak mi udowodnia , ze te popzrednio wysłane sms to moje skoro był inny numer telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#1937057 Napisano: 12.11.2008 08:43:04 w TESCO konkursy
paduch napisał(a):

A mi się udało emotka . Jednak przedziały czasowe naprawdę są wąskie. 6 nagród wychodzi w kilkanaście setnych sekundy.
A nie wiecie czy jak się dwa razy zagrało i za drugim razem trafione to trzeba im przeskanować 2 paragony? A jeśli tak to drugie pytanie, jeśli oczywiście ktoś wie, czy jak mam na jednym paragonie 5 soków to mogę 5 dni zagrać?


§ 18. Zakup jednego produktu konkursowego upoważnia do wysłania jednego SMS-a
zgłoszeniowego. Jeden przesłany SMS to jedno zgłoszenie w Konkursie. Jeden uczestnik może
przesłać więcej niż jedno zgłoszenie pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków
uczestnictwa, o których mowa w §11-12.
W kontekście ilości paragonów zakupu posiadanych przez uczestnika konkursu nie ma znaczenia czy
nagroda została wygrana w pierwszym czy w ostatnim dniu konkursu. Uczestnik winien, zatem
posiadać paragony potwierdzające zakup tylu produktów promocyjnych ile dokonał zgłoszeń do
konkursu.
Unikalny numer telefonu może wygrać tylko jedną nagrodę przez cały okres trwania konkursu. Wyświetl w wątku >>
0 0