Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#2429508 Napisano: 10.06.2009 01:35:22 w Rossmann
fryteczka napisał(a):

erikakr napisał(a):

Co trzeba podać przy odbiorze nagrody?
A jeśli nie jestem pełnoletnia?


mozesz miec 7lat i musza Ci dac emotka

to nie jest tylko dla pelnoletnich..

musisz tylko podac kod


Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest:

* spełnienie warunków uczestnictwa wskazanych w § 3 pkt 1. Dodatkowo uczestnik Akcji deklaruje, że jest pełnoletnim nieubezwłasnowolnionym obywatelem RP.
http://www.rossne..._relaksu/?arId=39942 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2429437 Napisano: 10.06.2009 12:36:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
katia305 napisał(a):

jesli jest np. konkurs jakiejs

heheh abstrahujac od tematu - myslalam ze ciriness to ksantypa emotka
macie bardzo podobne avatarki


nooo bo my z rodzinki aniołków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2428991 Napisano: 10.06.2009 08:48:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

ee tam.. a ja nawet głupiej torby z nalewki nie wygrałam... a hasła miałam dosyć dobre, bo mi pomagała koleżanka dobra w te klocki emotka


moim zdaniem , jak w większości tego typu konkursach komisja nie czyta naszych wypocin tylko losuje i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2428989 Napisano: 10.06.2009 08:48:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

ee tam.. a ja nawet głupiej torby z nalewki nie wygrałam... a hasła miałam dosyć dobre, bo mi pomagała koleżanka dobra w te klocki emotka


moim zdaniem , jak w większości tego typu konkursach komisja nie czyta naszych wypocin tylko losuje i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2428974 Napisano: 10.06.2009 08:37:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalisto1986 napisał(a):

katia305 napisał(a):

oni nie przestrzegaja regulaminu, bo jest on stworzony dla nich i przeciwko nam...

ich nikt przeciez nie pociagnie do odpowiedzialnosci ze nie wywiazuje sie z regulaminu...
bo nawet nie ma gdzie sie z tym zglosic, wiec sa bezkarni...niestety!

chyba ze stworzymy Agencje Bezpieczenstwa Regulaminowego emotka


mozna emotka do rzecnika konsumentów emotka tylko komu sie chce w to bawic


no właśnie -może jakbyśmy się wzięli za tych nie przestrzegających regulaminów to by coś dało .na nalewce wyrażnie jest napisane , że wyniki miały byc do przedwczoraj a Pani beztrosko sobie rzuca bliżej nieokreślony termin i myśli , że jest ok Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2428930 Napisano: 10.06.2009 08:19:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
sydariameki napisał(a):

katia305 napisał(a):

ciekawe co to znaczy niebawem emotka
chyba nie w nocy? emotka


też o to zapytałam emotka niebawem= w ciągu kilku dni emotka


no wlaśnie dlaczego ich nie obowiązuje regulamin -jak ja bym chciała wysłac zgloszenie po upływie terminu to nie da rady bo według regulaminu mozna tylko do tej i do tej daty a jak chcemy poznac wyniki to nie da rady bo nie trzymaja sie regulaminu .Tak samo jest na kascie-skoro nie uwzględnili fotek w/g nich nieregulaminowych to dlaczego nie pzrestrzegali oni regulaminu i nie dali wynikow w dniu w ktorym powinny sie ukazac na stronie.Moim zdaniem te firmy , ktore organizuja konkursy łapia wszytkie sroki za ogon a potem nie moga sie wyrobic czasowo Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2427634 Napisano: 09.06.2009 11:47:31 w Popraw sobie humor...
katia305 napisał(a):

http://www.demotywatory.pl/sort/oceny/1
polecam stronke emotka
uwaga! wciaga!


prawda-kurcze sama sie do siebie śmieję Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2427560 Napisano: 09.06.2009 11:19:09 w Wkurza mnie...
już to widze jak wybiora najlepsze , skoro robią wszytko na biegu .Wezma pierwze z brzegu i po sprawie -oczywiście chodzi mi o nalewke Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2427141 Napisano: 09.06.2009 08:51:08 w Rossmann
czarna2318 napisał(a):

plisia napisał(a):

ja też tradycyjnie nic...


u mnie też


u mnie również nuul Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2425399 Napisano: 08.06.2009 10:30:37 w Rossmann
u mnie również nic- jak zwykle w opisówkach w rossnecie.Cos im mój styl pisania nie podchodzi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2424890 Napisano: 08.06.2009 06:37:50 w Rossmann
erikakr napisał(a):

a te baby sobie nie przywłaszczą mojego prezentu? czy muszą czekać do 26. żeby nie było że pójdę a okaże się że prezentu nie ma.


muszą czekac do 26 bo to data graniczna do odbioru prezentu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2424889 Napisano: 08.06.2009 06:37:06 w Rossmann
halfpint napisał(a):

A myślicie, że jeśli pobrało się kupon na daną drogerię, to prezent powinno się otrzymać, bez względu na datę? Bo mam kupon w Krakowie na Pawią, a z tego co się doczytałam, to ta ulica już zniknęła z listy drogerii, gdzie prezenty są dostępne... Czy to oznacza, że do mojego kuponu już i tak jest przdzielony prezent, czy też może się okazać, że prezentów już nie ma i nie dostanę mimo że mam kupon?


to oznacza , ze juz ilośc prezentow na tą drogerie została wyczerpana -ale jak masz wydrukowany kupon to na 100% masz prawo do nagordy bo bylo tyle kuponow do pobrania co jest nagrod .czyli reasumując Twój prezent na Ciebie czeka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2424082 Napisano: 07.06.2009 05:12:00 w Rossmann
a widzialyscie ze jest n owy konk na rossmanie-ja nie gram bo nie mam malych dzieci Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2423694 Napisano: 07.06.2009 01:29:04 w Rossmann
lukasiewicz napisał(a):

mandaryna4 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

leoniu napisał(a):

A ja mam pytanie - tak trochę a propos list i nicków... Dostałam wczoraj maila, że przypominają, że mam iść odebrać zestaw Colgate...
Ale mnie tam nie ma na liście... Grałam w to, ale raz i... i się dziwę... Miał tak ktoś?


przejrzyj kilka poprzednich stron...




też tak miałam



no tez takiego dostalam, wiec pojde, widocznie maja mnie na liscie emotka i odrazu odbiore prezent wakacyjny, wlasnie druknelam kupon emotka


bylo juz pisane , ze kazdy dostal takiego @-po wygrana maja iśc tylko ci co wygrali
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2423133 Napisano: 07.06.2009 09:41:40 w Rossmann
brightwitch napisał(a):

karolkas napisał(a):

ksantypa napisał(a):

tedance napisał(a):

karolkas napisał(a):

ksantypa napisał(a):

karolkas napisał(a):

poszłam dzis odebrać dermikę do rosmana, mówię maila a kierowniczka ze takiego wygranego nie ma, emotka i mowi ze owszem jest nazwisko moje ale inny mail. Zdębiałam zupełnie. troche sie musiałam naprodukować żeby trafić w maila (bo jest mąż, tesciowa, brat), a co najlepsze w wynikach z rosmana tego maila nie ma. Nie wiem co na ten temat myslec

Zestawu urodzinowego nie odebralam bo nie bylo, ale za to byl juz z nivea.

Kurka a jak tak sie powygrywalo na jakies maile w wynikach tego nie ma, a nagroda czeka w jakims rosmanie?


ja patrze na nick ktory wygral i wtedy wiem , kto z mojej rodziny wygral



no to podawalam nick halemba, ktory wygral, ale takiego nie bylo na liscie u tej kobiety w rosmanie. Za to byl nick karolka_s, ktorego nie bylo w wynikach z rossnetu


Jak się gra na 10 osób,to się tak ma
emotka emotka emotka


trza kobinowac bo inaczej ani rusz nie wygrasz emotka



aj aj
nie zrozumieliscie mnie, mnie chodzi o to że jak poszłam po odbiór w rosmanie nagrody to na wygrany nick nie bylo nagrody a byla na nick ktory w ogóle nie był w wynikach na stronie konkursowej.
Co najlepsze na ten nick co odebrałam nagrodę de facto grałam na innego rosmana na innej ulicy.

Wskażcie mi choc jedna osobę, która nie grała na męża, siebie, mamę lub tatę.



Ja gram tylko na siebie. I na razie nie udało mi się wygrać... Może właśnie dlatego że inni grają na całe rodziny? emotka


ja nie mam do Ciebie pretensji bo sama gram na męża i 2 synów i nie napisalam o radzeniu sobie zlosliwie tylko wychodzę z założenia , że skoro i tak wiekszośc osob tak gra to nie widze powodu żebym sama tak nie robila Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2422713 Napisano: 06.06.2009 07:54:48 w Rossmann
tedance napisał(a):

karolkas napisał(a):

ksantypa napisał(a):

karolkas napisał(a):

poszłam dzis odebrać dermikę do rosmana, mówię maila a kierowniczka ze takiego wygranego nie ma, emotka i mowi ze owszem jest nazwisko moje ale inny mail. Zdębiałam zupełnie. troche sie musiałam naprodukować żeby trafić w maila (bo jest mąż, tesciowa, brat), a co najlepsze w wynikach z rosmana tego maila nie ma. Nie wiem co na ten temat myslec

Zestawu urodzinowego nie odebralam bo nie bylo, ale za to byl juz z nivea.

Kurka a jak tak sie powygrywalo na jakies maile w wynikach tego nie ma, a nagroda czeka w jakims rosmanie?


ja patrze na nick ktory wygral i wtedy wiem , kto z mojej rodziny wygral



no to podawalam nick halemba, ktory wygral, ale takiego nie bylo na liscie u tej kobiety w rosmanie. Za to byl nick karolka_s, ktorego nie bylo w wynikach z rossnetu


Jak się gra na 10 osób,to się tak ma
emotka emotka emotka


trza kobinowac bo inaczej ani rusz nie wygrasz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2422328 Napisano: 06.06.2009 03:27:24 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

bmacieja napisał(a):

ksantypa napisał(a):

bmacieja napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka


a ja podalam tylko nick i @ -spisala moje dane z dowodu i dala wygrana


ale tu nawet o wygraną nie chodziło tylko o ten prezencik darmowy emotka


no co ty emotka


kurcze to musze dzieciaki i męża ciagnąc ze soba do sklepu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2422326 Napisano: 06.06.2009 03:26:30 w Rossmann
bmacieja napisał(a):

ksantypa napisał(a):

bmacieja napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka


a ja podalam tylko nick i @ -spisala moje dane z dowodu i dala wygrana


ale tu nawet o wygraną nie chodziło tylko o ten prezencik darmowy emotka


no co ty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2422320 Napisano: 06.06.2009 03:24:14 w Rossmann
karolkas napisał(a):

poszłam dzis odebrać dermikę do rosmana, mówię maila a kierowniczka ze takiego wygranego nie ma, emotka i mowi ze owszem jest nazwisko moje ale inny mail. Zdębiałam zupełnie. troche sie musiałam naprodukować żeby trafić w maila (bo jest mąż, tesciowa, brat), a co najlepsze w wynikach z rosmana tego maila nie ma. Nie wiem co na ten temat myslec

Zestawu urodzinowego nie odebralam bo nie bylo, ale za to byl juz z nivea.

Kurka a jak tak sie powygrywalo na jakies maile w wynikach tego nie ma, a nagroda czeka w jakims rosmanie?


ja patrze na nick ktory wygral i wtedy wiem , kto z mojej rodziny wygral Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2422317 Napisano: 06.06.2009 03:23:22 w Rossmann
bmacieja napisał(a):

alusia29 napisał(a):

Właśnie dzwoniła do mnie koleżanka z Rzeszowa, którą poprosiłam o odebranie dla mnnie nagrody ze skarbu dziecka i prezentów i wielki problem był emotka Kumpela do mnie zdenerwowana dzwoni, że nie dadzą, więc poprosiłam tę miłą panią do telefonu i ją najzwyczajniej w świecie z...ałam emotka
Od razu inna gadka emotka Wszystko się da załatwić, tylko od razu z gębą trzeba..


no to wam się udało; moja siostra właśnie wróciła z Rossmana - dałam jej dowód i upoważnienie - ale nie dali prezentu, bo ponoć mają rozporządzenie, że należy osobiście odebrać; na nic tłumaczenia, iż choruję, itp. emotka


a ja podalam tylko nick i @ -spisala moje dane z dowodu i dala wygrana Wyświetl w wątku >>
0 0