Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#2459866 Napisano: 26.06.2009 11:30:07 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

ksantypa

#2455179 Napisano: 24.06.2009 05:22:50 w Rossmann
minia napisał(a):

U mnie nic emotka (


u mnie również standardowo nic Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2448387 Napisano: 22.06.2009 08:23:58 w Rossmann
olciak napisał(a):

halfpint napisał(a):

olciak napisał(a):

jak myślicie na konkurs lady speed może być deo roll-on czy tylko spray? w regulaminie nie jest sprecyzowane



Warunkiem uczestnictwa w Konkursu jest: zakup, w okresie trwania konkursu dowolnego dezodorantu Lady Speed Stick, w drogerii Rossmann; zachowanie oryginału paragonu zakupu dezodorantu Lady Speed Stick; akceptacja całości Regulaminu i wyrażenie przez Uczestnika bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień.

Wynika z tego, że jednak powinien być dezodorant!


ale w kulce to też nazywa sie dezodorant, więc chyba powinien się zaliczać


ja kupilam w sztyfcie-to tez dezodorant Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2446351 Napisano: 20.06.2009 06:38:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
woli napisał(a):

czy juz zadzwonili do wszystkich co grali o proszek z rmf fm? Nic nie moge znaleśc na ten temat, wiem ze kilka osób wygrało. A czy jest jeszcze ktoś pewny ze powinni do niego zadzwonic?


ja twardo czekam na telefon -ciekawe czy sie doczekam Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2446349 Napisano: 20.06.2009 06:37:48 w Rossmann
sisia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

sisia napisał(a):

a u mnie dzis było tak,
byłam po nagrodę z Dermiki konkurs dla mam.
Pani po sprawdzeniu danych wzięła mała reklamówkę i wzięła krem i dwie próbki z półek sklepowych. Nie wiem czy dokładnie to miało być ale nagrodę dostałam.


tak-krem dermiki i 2 saszetki kremow -jeden do ciala a drugi do twarzy



dziękuje emotka


proszę bardzo Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2446335 Napisano: 20.06.2009 06:26:39 w Połączenia nieodebrane
kadjas123 napisał(a):

dzisiaj nie zdążyłam odebrać tel z nr +48 22 7816844.W necie sprawdziłam ,że to ze Szpitala dla Nerwowo Chorych-ciekawe czy czekają tam na mnie czy wylądował tam ktoś ze znajomych konkursowiczów emotka emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2446311 Napisano: 20.06.2009 06:05:25 w Rossmann
Reni napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Reni napisał(a):

ismena napisał(a):

sarenka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

Reni napisał(a):

halfpint napisał(a):

sildunia napisał(a):

martu18 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

mam pytanie do krakusek emotka

czy komus udalo sie odebrac prezent kolo bagateli??

bo mnie te kobity juz do szalu doprowadzaja, dzis byla siostra i tez nie dostala bo podobno jeszcze nie ma!!!


ja tam nie chodzę, bo te kobiety mnie wkurzają. za to na wiślnej są bardzo uprzejme emotka



na Dunajewskiego odradzam
fajna kierowniczka jest na Wiślnej i super zorientowana laska na Dietla emotka pozdrawiam te mile panie emotka



Ja na Dunajewskiego byłam już 4 razy przez ostatnie 2 tygodnie czekając na prezenty i ciąle nic. Napisałam też do rossnetu, czy wiedzą coś na ten temat i dostałam odpowiedź, że jest problem z dostawą i powiadomią mnie, jak prezenty tam dotrą... szkoda tylko, że został tylko tydzień na odebranie prezentu emotka ech, normalnie co za życie... emotka


Ja już zrezygnowałam z tego prezentu na Dunajewskiego-kupony oddałam sąsiadce
emotka Szkoda dla czegoś takiego czasu i nerwów... emotka




no porazka w tamtym rossmanie, a kobietki tam pracujace powinny dostac odznaczenie za nieuprzejmosc i gburowatosc
nalezy im sie emotka emotka



nie polecam rossmana na Wiślnej, a szczególnie jednej niegrzecznej sprzedawczyni.
Chciałam odebrać 2 prezenty, bo byłam z córką.
To sprzedawczyni stwierdziła, że dziecko nie otrzyma bo nie jest 100 % osobą i że prezent może odebrać tylko pełnoletnia osoba...



prezent przysługuje zalogowanemu użytkownikowi rossnet.pl. W regulaminie strony nie ma zastrzeżenia, że użytkownikiem może być wyłącznie osoba pełnoletnia... Więc Twoja córka jak najbardziej może na rossnet.pl posiadać konto i odbierać prezenty emotka ja bym napisała o takim zachowaniu sprzedawczyni do redakcji...


dokłdnie! nie ma nigdzie zapisane ze musi byc to osoba pełnoletnia tylko że osoba fizyczna a nia staje sie człowiek w chwili urodzenia emotka
no chyba, ze po wpisaniu daty urodzenia dziecka nie wyskakuje automatycznie ikonka z prezentem? Bo tego to nie wiem... emotka


no i tu sie mylicie moje drogie w regulaminie wydawania prezentow jest jak wol napisane , że
# Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest:

* spełnienie warunków uczestnictwa wskazanych w § 3 pkt 1. Dodatkowo uczestnik Akcji deklaruje, że jest pełnoletnim nieubezwłasnowolnionym obywatelem RP.
* akceptacja całości Regulaminu oraz Regulaminu Subskrypcji i wyrażenie bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień;
Ja oczywiscie odbieram na nie pelnoletnie dzieci i nie mialam jeszzce problemu ale to dlatego , ze spzredawczynie nie czytają regulaminu


emotka faktycznie, a ja specjalnie czytałam regulamin i tego wcześniej nie zauwazyłam emotka


tylko , że skoro przy profilu mojego maloletniego syna jest ikonka z prezentem to oni sami są niekonsekwentni Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2446307 Napisano: 20.06.2009 06:04:04 w Rossmann
sisia napisał(a):

a u mnie dzis było tak,
byłam po nagrodę z Dermiki konkurs dla mam.
Pani po sprawdzeniu danych wzięła mała reklamówkę i wzięła krem i dwie próbki z półek sklepowych. Nie wiem czy dokładnie to miało być ale nagrodę dostałam.


tak-krem dermiki i 2 saszetki kremow -jeden do ciala a drugi do twarzy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2446276 Napisano: 20.06.2009 05:36:30 w Rossmann
Reni napisał(a):

ismena napisał(a):

sarenka napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

Reni napisał(a):

halfpint napisał(a):

sildunia napisał(a):

martu18 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

mam pytanie do krakusek emotka

czy komus udalo sie odebrac prezent kolo bagateli??

bo mnie te kobity juz do szalu doprowadzaja, dzis byla siostra i tez nie dostala bo podobno jeszcze nie ma!!!


ja tam nie chodzę, bo te kobiety mnie wkurzają. za to na wiślnej są bardzo uprzejme emotka



na Dunajewskiego odradzam
fajna kierowniczka jest na Wiślnej i super zorientowana laska na Dietla emotka pozdrawiam te mile panie emotka



Ja na Dunajewskiego byłam już 4 razy przez ostatnie 2 tygodnie czekając na prezenty i ciąle nic. Napisałam też do rossnetu, czy wiedzą coś na ten temat i dostałam odpowiedź, że jest problem z dostawą i powiadomią mnie, jak prezenty tam dotrą... szkoda tylko, że został tylko tydzień na odebranie prezentu emotka ech, normalnie co za życie... emotka


Ja już zrezygnowałam z tego prezentu na Dunajewskiego-kupony oddałam sąsiadce
emotka Szkoda dla czegoś takiego czasu i nerwów... emotka




no porazka w tamtym rossmanie, a kobietki tam pracujace powinny dostac odznaczenie za nieuprzejmosc i gburowatosc
nalezy im sie emotka emotka



nie polecam rossmana na Wiślnej, a szczególnie jednej niegrzecznej sprzedawczyni.
Chciałam odebrać 2 prezenty, bo byłam z córką.
To sprzedawczyni stwierdziła, że dziecko nie otrzyma bo nie jest 100 % osobą i że prezent może odebrać tylko pełnoletnia osoba...



prezent przysługuje zalogowanemu użytkownikowi rossnet.pl. W regulaminie strony nie ma zastrzeżenia, że użytkownikiem może być wyłącznie osoba pełnoletnia... Więc Twoja córka jak najbardziej może na rossnet.pl posiadać konto i odbierać prezenty emotka ja bym napisała o takim zachowaniu sprzedawczyni do redakcji...


dokłdnie! nie ma nigdzie zapisane ze musi byc to osoba pełnoletnia tylko że osoba fizyczna a nia staje sie człowiek w chwili urodzenia emotka
no chyba, ze po wpisaniu daty urodzenia dziecka nie wyskakuje automatycznie ikonka z prezentem? Bo tego to nie wiem... emotka


no i tu sie mylicie moje drogie w regulaminie wydawania prezentow jest jak wol napisane , że
# Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest:

* spełnienie warunków uczestnictwa wskazanych w § 3 pkt 1. Dodatkowo uczestnik Akcji deklaruje, że jest pełnoletnim nieubezwłasnowolnionym obywatelem RP.
* akceptacja całości Regulaminu oraz Regulaminu Subskrypcji i wyrażenie bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień;
Ja oczywiscie odbieram na nie pelnoletnie dzieci i nie mialam jeszzce problemu ale to dlatego , ze spzredawczynie nie czytają regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2436079 Napisano: 15.06.2009 04:15:07 w Rossmann
czarnaporzeczka2 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

u mnie też wielkie okrągłe zero


ja tez jak zwykle nic emotka

mama dzis odbierała mini zestaw i mowiła ze sa jakies nowe mini zestawy z nivea emotka


ooo moze nastepne prezenty Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2436026 Napisano: 15.06.2009 03:45:03 w Rossmann
u mnie też wielkie okrągłe zero Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2435490 Napisano: 15.06.2009 10:55:20 w Rossmann
opal1977 napisał(a):

kotek11 napisał(a):

Ktoś wypełniał już Lirene emotka bo mi wyskoczyło 2 razy to samo pytanie --- jakiś błąd mają emotka



no właśnie mi też


ja wypełniłam 2x ( wpisalam to samo) Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2433868 Napisano: 14.06.2009 08:44:58 w Firmy kurierskie
sisia napisał(a):

ja tez nie dostałam dwóch paczek ze streecomu, jak otrzymac numer przesyłki ???


a nie dostalas od streetkomu @ z info o num erze przesylki-bo ja dostalam i mozna wtedy sledzic droge pzresylki.Poszukaj w spamie
ja dostalam Streetcom za posrednictwem GLS Poland nadalo paczke do Kampanii MK Cafe Premium o nr ........ na adres ........... Prosze o sprawdzenie danych adresowych, ewentualna korekte mozna dokonac na infolinii firmy kurierskiej 0804262262
temat Nadano przesylke firma GLS Poland Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2433363 Napisano: 13.06.2009 03:33:29 w Rossmann
pakk napisał(a):

no, wloclawka juz nie ma


w prezentach nie ma ale w festiwalu urody jest-w sierpniu będzie u nas Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2433361 Napisano: 13.06.2009 03:32:30 w Rossmann
tedance napisał(a):

domi1661 napisał(a):

ej a czy te kody są przypisane do danych sklepów? tzn. czy mogę sobie wydrukowac kod np. do Krakowa a odebrać prezent w np. Katowicach??? próbował już ktoś tak??


No właśnie, można tak? Bo w moim mieście już nie ma
emotka


nie można -na określony sklep jest przydzielona okreslona pula prezentow -każdy numer prezentu jest przypisany tylko do jednego sklepu.Ja kiedys się pomylilam i poszlam z kodami ze sklepu z kaliskiej do sklepu na pl.wolnośni-nie przyjęła ich kasa. Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2432997 Napisano: 13.06.2009 10:03:21 w Rossmann

ksantypa

#2432841 Napisano: 13.06.2009 08:50:54 w Rossmann
szarri napisał(a):

słuchajcie, odebrał już ktoś ten prezencik od rossmana za newsletter? bo zastanawiam się, czy się pofatygować emotka


no pewnie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2432837 Napisano: 13.06.2009 08:47:16 w Rossmann
szarri napisał(a):

słuchajcie, odebrał już ktoś ten prezencik od rossmana za newsletter? bo zastanawiam się, czy się pofatygować emotka


no pewnie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2432476 Napisano: 12.06.2009 07:40:01 w Rossmann
czarnaporzeczka2 napisał(a):

antylopia napisał(a):

korni84 napisał(a):

aniutka napisał(a):

koza18 napisał(a):

na stronie rosmana pojawila sie informacja w jakich miastach będzie odbywał sie Festiwal Skarby Urody Niestety Krakowa nie ma na liście emotka A szkoda bo w tamtym roku bylo bardzo fajnie



A w moim mieście jest , super zapisze się emotka



moje też jest emotka
ktoś już był kiedyś na tym, jak to wygląda?



bylam w zeszlym roku
różne firmy wystawiają swoje stoiska, można skorzystać z porad wizażystek, bezpłatnych makijaży, analiz skóry i struktury włosa. W prawie każdym stoisku rozdają próbki i ludzie się prawie o nie biją emotka
cała imreza dosyć spoko emotka


widze ze warto sie wybrac emotka u mnie tez jest


włocławek jest o dziwo Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2429541 Napisano: 10.06.2009 01:49:47 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

Ksantypa nijak to sie ma do daty, której podanie było jednym z warunków otrzymania prezentu emotka Wiem, bo z ciekawości sama sprawdziłam czy mi odmówi wydania prezentu jak nie bedę mieć 18 lat emotka


PS... kto jeszcze nie głosował na moją fotkę - zapraszam emotka


ja tez odbieram z nieletnimi dzieciakami i nie robia problemu tyle tylko , że w regulaminie jest co innego i sie zastanawiam , czy moga sie pzryczepić.podejrzewam, że te ze sklepów rossman nie czytaja go Wyświetl w wątku >>
0 0