Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#3032609 Napisano: 19.01.2010 02:12:05 w Rossmann
majeczkamp napisał(a):

ksantypa napisał(a):

majeczkamp napisał(a):

EKSPEDIENTKI ZŁODZIEJKI!

Wybrałam dzisiaj z mamą dwa prezenty z rossmana w Szczecinie przy ul. Przyjaciół Żołnierza! Obie paczki miały dziurkę rozerwana i w obu brak było pasty do zębów i balsamu po goleniu! Ani w jednej ani w drugiej szczyt nad szczyty!!!!! Przypadek? Samo się rozerwało? Jak zwróciłam pani uwagę gdy dostałam prezent powiedziano mi że sama zdążyłam wyciągnąć! Bezczelność!


pisz do centrali -tam szybko odpisują.Opisz sprawe, napisz w którym rossmanie moze zrobia porządek


jaki @?


http://www.rossmann.com.pl/pl/kontakt Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3032466 Napisano: 19.01.2010 01:40:48 w Rossmann
majeczkamp napisał(a):

EKSPEDIENTKI ZŁODZIEJKI!

Wybrałam dzisiaj z mamą dwa prezenty z rossmana w Szczecinie przy ul. Przyjaciół Żołnierza! Obie paczki miały dziurkę rozerwana i w obu brak było pasty do zębów i balsamu po goleniu! Ani w jednej ani w drugiej szczyt nad szczyty!!!!! Przypadek? Samo się rozerwało? Jak zwróciłam pani uwagę gdy dostałam prezent powiedziano mi że sama zdążyłam wyciągnąć! Bezczelność!


pisz do centrali -tam szybko odpisują.Opisz sprawe, napisz w którym rossmanie moze zrobia porządek Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3031360 Napisano: 19.01.2010 09:08:41 w Paragony
ksantypa napisał(a):

mam paragon z garniera z rossmana a brak wygranej-moze ktos ma za dużo wygranych a nie ma paragonu i byłby skłonny odstąpić to chętnie przyjmę

paragon z 29.10.2009
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3031346 Napisano: 19.01.2010 09:05:19 w Paragony
mam paragon z garniera z rossmana a brak wygranej-moze ktos ma za dużo wygranych a nie ma paragonu i byłby skłonny odstąpić to chętnie przyjmę Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3030255 Napisano: 18.01.2010 07:31:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
u mnie juz wszyscy obdzwonieni Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3017569 Napisano: 13.01.2010 05:21:12 w Rossmann
abodak napisał(a):

achemiczka napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

achemiczka napisał(a):

No ja też puściłam mailika do nich zobaczymy czy to w ogóle czytają emotka


babka mowila ze ona je odbiera i osobiscie dostarczy szefowi chodzi o to zeby nie byly to tylko jej slowa ale zeby pokazac jak duzo osob jest wkurzonych




aha, to dobrze ze chociaż trafia do osoby która wie o co loto


ja sie juz pogubiłam emotka
czy Wy mowicie o konkursie gdzie trzeba bylo na meila poslac recepte na piekna skóre jesienia?
Bo ja bralam udzial w takim konkursie i szampon kupilam w rossmanie albo tesco czy to o ten konkurs chodzi?
czy ten o który pytam jest juz rozwiazany i sa zwyciezcy


jeden z nich wlasnie jest nierozwiazany-piekna jesienia z garnierem-trzeba bylo w rossmanie kupic Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3017343 Napisano: 13.01.2010 04:18:40 w Rossmann
kalisto1986 napisał(a):

dobra dodzwonilam sie do loreala , pani powiedziala ze sprawa jest poruszona w calej firmie jak i red age . Red age dalej utrzymuje ze to garnier mial wybrac zwyciezcow.
Pani bardzo prosila zebysmy napisali jak najwiecej meili ze skargami na adres
serwis.konsumencki@pl.loreal.com
Meile maja byc jak pani powiedziala od serca i jak najbardziej ostre ona to przekaze do głównego szefa marketingu i wtedy napewno sprawa w koncu ruszy


tez zaraz napisze @ takiego od serca Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3008768 Napisano: 10.01.2010 10:30:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
ja sie również chętnie przyłączę Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#3000938 Napisano: 07.01.2010 11:04:51 w Rossmann

ksantypa

#2997888 Napisano: 06.01.2010 11:09:01 w Rossmann
u mnie o dziwo trafiłam zestawik Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2981933 Napisano: 31.12.2009 01:58:01 w Rossmann
lekkoatletka napisał(a):

czy ma ktoś telefon do centrum rossnetu?


http://www.rossmann.com.pl/pl/kontakt Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2970352 Napisano: 28.12.2009 11:45:24 w Pomocy!!!!
leoniu napisał(a):

czy ktoś z was ma nr telefonu do onetu, albo jakiś kontakt do osoby odpowiedzialnej za konkursy.

Robię końcoworoczne porządki i chciałabym dowiedzieć się, co z jedną z moich nagród... a na maila oficjalnego do kontaktu rzecz jasna nie odpowiadają! emotka

poproszę info na priv gdyby ktoś umiał mi pomóc...


ja dzwonilam do p.Moniki Czuluk skype monika.czuluk nr.tel.122774246 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2947042 Napisano: 16.12.2009 04:46:53 w Rossmann
basku napisał(a):

bardzo prosze o pomoc
jesli ktos ma kontakt do rossmana w sprawie nagrod z konkursu
chcialam odebrac nagrode z kobiety skarbu /wigilia/ i nie ma w sklepie;( ani nagrody ani mojego nazwiska nawet na liscie nie ma. bo Pani mi pokazywala emotka


+48 42/61 39 100 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2944141 Napisano: 15.12.2009 04:08:26 w Pomocy!!!!
ania75 napisał(a):

ati88 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

szukam pomocy w wyborze drukarki albo urządzenia wielofunkcyjnego. Żeby drukowało w miarę dobre zdjęcia na papierze fotograficznym no i ogólnie żeby było dobre. czy ktoś może mi coś polecić bardzo prosze. (no i w miarę tania tak do 500 zł) pw z info


ja mam urządzenie wielofunkcyjne brothera-tusze bajecznie tanie , drukuje , skanuje , kopiuje-jestem bardzo zadowolona


ja mam EPSONA i też jestem zadowolona tusze orginalne do mojego modelu ok 40 zł kosztuja a zamienniki ok 17


EPSON JEST NIEZŁY-ALE MÓJ NIE CHCE ZA ŻADNE SKARBY PRACOWAÆ NA ZAMIENNIKACH emotka WIÊC KOSZ UTRZYMANIA JEST DROGI


do mojego kupisz juz po 3,99 -potrzeba 4 czyli koszt to kolo 12 zł + przesyłka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2943565 Napisano: 15.12.2009 11:58:16 w Pomocy!!!!
izoldaaa6 napisał(a):

szukam pomocy w wyborze drukarki albo urządzenia wielofunkcyjnego. Żeby drukowało w miarę dobre zdjęcia na papierze fotograficznym no i ogólnie żeby było dobre. czy ktoś może mi coś polecić bardzo prosze. (no i w miarę tania tak do 500 zł) pw z info


ja mam urządzenie wielofunkcyjne brothera-tusze bajecznie tanie , drukuje , skanuje , kopiuje-jestem bardzo zadowolona Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2942342 Napisano: 14.12.2009 08:33:37 w Rossmann
muzulmanka napisał(a):

benon69 napisał(a):

odebral ktos ramke z gerbera juz?


ja emotka


i ja Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2937074 Napisano: 12.12.2009 06:37:11 w Rossmann
natie napisał(a):

karolkas napisał(a):

twix4 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

twix4 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

evja napisał(a):

Mam takie pytanie. Do kiedy można odbierać jeszcze te prezenty z rossmana?


do 12


kurcze to myślicie, że da radę jeszcze jutro odebrać prezent?
w sumie jak mam kod to niby prezent powinien jeszcze być:>?
ech... już nie chce mi się tym Paniom tłumaczyć...


moja mam poszla wczoraj odebrac to powiedzieli ze nie ma juz prezentow ale dali jej w zamian body lotion celine dion -chic-zapach piekny.Zeby nie to , ze mama zadowolona to bym im poszla i powiedzilal sdo sluchu-skoro jest wydrukowany kupon na prezent to ma lezec i czekac na mnie do ostatniego dnia promocji



jednak odebrałam, były jeszcze:)
Ale masz rację jak masz kod to powinien na Ciebie czekać. A nie,że już niby nie ma.



ja bylam dziś i nie było już, moje tłumaczenia na nic sie nie zdały. Po prostu pani było przykro i powiedziala ze czekaja na dostawę


JA TEGO NIE potrafie zrozumiec.. skoro pobiera sie kody na konkretna drogerie i one jeszcze sa dostepne to jakim cudem potem okazuje sie ze juz prezentow nie ma? emotka przeciez jak sie dana ilosc prezentow w drogerii skonczyla to na liscie miast do wyboru tej konkretnej drogerii po prostu juz nie ma emotka
serio nie kapuje tego ich dzialania:P


zapewne panie z rossmana myslały , ze juz sie nikt nie pojawi po prezent i najoczywiściej w świecie przywłaszczyły sobie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2936272 Napisano: 12.12.2009 11:07:42 w Rossmann
twix4 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

evja napisał(a):

Mam takie pytanie. Do kiedy można odbierać jeszcze te prezenty z rossmana?


do 12


kurcze to myślicie, że da radę jeszcze jutro odebrać prezent?
w sumie jak mam kod to niby prezent powinien jeszcze być:>?
ech... już nie chce mi się tym Paniom tłumaczyć...


moja mam poszla wczoraj odebrac to powiedzieli ze nie ma juz prezentow ale dali jej w zamian body lotion celine dion -chic-zapach piekny.Zeby nie to , ze mama zadowolona to bym im poszla i powiedzilal sdo sluchu-skoro jest wydrukowany kupon na prezent to ma lezec i czekac na mnie do ostatniego dnia promocji Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2934171 Napisano: 11.12.2009 01:43:07 w Rossmann
evja napisał(a):

Mam takie pytanie. Do kiedy można odbierać jeszcze te prezenty z rossmana?


do 12 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2934133 Napisano: 11.12.2009 01:23:14 w Rossmann
lb napisał(a):

Szukam rozwiazania krzyżówki z grudniowego Skarbu, czy potrzebny jest kupon


jak zawsze wycinasz kupon z gazety i wysyłasz Wyświetl w wątku >>
0 0