Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#4142765 Napisano: 15.02.2011 11:31:50 w Rossmann
ja odebralam dzisiaj zestaw olay -barrrdzo fajny i mexx-tez niczego sobie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142756 Napisano: 15.02.2011 11:29:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
marta25 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

marta25 napisał(a):

Dzwoniłam w sprawie schwarzkopfa bo nie ma mnie na liście zwycięzców...pani stwierdziła że im jeszcze kilkadziesiąt nazwisk zostało do uzupełnienia a lista powinna być uzupełniona do końca tygodnia...jak mnie na niej nie będzie mam dzwonić na początku przyszłego tygodnia emotka


a jak ja dzownilam to poeiwdziala ze lista jest juz uzupelniona-kto sie dorwie do telefonu to co innego mowi



na początku pani powiedziała że widzi mnie (numer) na liście wytypowanych do nagrody ale nie ma mnie w tych potwierdzonych (co odesłali wszystko)...dodałam, że odsyłałam dokumenty pod sam koniec...no i pani się żachnęła że mają jeszcze kilka...kilkanaście...kilkadziesiąt emotka nazwisk do uzupełnienia...ale kto ich tam wie może nawet kilkaset skoro nawet ta pani tego nie wie
emotka


ooo to fajnie bo juz myslalam ze po ptokach-ja mam czekac na @ od nich z wyjasnieniem c zemu mojego sznaownego nazwiska nie ma na ich liscie szczesliwcow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142737 Napisano: 15.02.2011 11:21:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
maja21z napisał(a):

ksantypa napisał(a):

maja21z napisał(a):

a ja głupia tylko priorytetem powysyłałam dokumenty, ale małza na wyjazd na szczeście dotarły i jest na liście ale moich danych na kosmetyki ni ma...


maja a czy czasami nie jest tak ze jedna nagroda na gospodarstwo-bo ja dzwonilam i mowilam , ze moja mama wyslala dokumenty po mnie a jest na lsicie to od razu zadano mi pytanie czy nie czasami z jedego adresu-mama mieszka gdzie indziej ale juz by mialy wytlumaczenie -dziwi mnie tylko ta ilosc wygranych-1/3 tego co powinno byc bo co do mojej nagdory to vale szczescie mam wyslane listem poleconym i wrazie co bede monitowac


ja jestem jeszcze u mamusi zameldowana emotka a małżuś gdzie indziej to wiec chyba nie w tym rzecz.....


no tak to napewno nie zbieżność adresow Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142736 Napisano: 15.02.2011 11:20:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
renatak0 napisał(a):

jak sie w koncu dodzwoniłam to mi powiedzieli że nie mają mnie w ogóle w bazie wygranych emotka to sms niby skąd


to im powiedz ze masz sms z info o wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142734 Napisano: 15.02.2011 11:20:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
becia1973 napisał(a):

a do kiedy mają czas na wysłanie nagród??? ja jestem na liście, ale wydawało mi się , że czas mięli do końca stycznia


do konca lutego Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142724 Napisano: 15.02.2011 11:17:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
mia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

zadzwonilam do pani od elite i ponoc lista jest juz kompletna-ma sprawdzic co stalo sie z moim zgloszeniem-ale cos mi tu nie pasuje.Mialo byc 1000 nagrod a jest ledwo 300 z kawalkiem.


Może to ta sama agencja co Vitaral robi... emotka


no moze chociaz w vitaral nie brlalam udzialu to sie za bardzo nie orientuje co tam bylo nie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142719 Napisano: 15.02.2011 11:16:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
marta25 napisał(a):

Dzwoniłam w sprawie schwarzkopfa bo nie ma mnie na liście zwycięzców...pani stwierdziła że im jeszcze kilkadziesiąt nazwisk zostało do uzupełnienia a lista powinna być uzupełniona do końca tygodnia...jak mnie na niej nie będzie mam dzwonić na początku przyszłego tygodnia emotka


a jak ja dzownilam to poeiwdziala ze lista jest juz uzupelniona-kto sie dorwie do telefonu to co innego mowi Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142708 Napisano: 15.02.2011 11:14:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
maja21z napisał(a):

a ja głupia tylko priorytetem powysyłałam dokumenty, ale małza na wyjazd na szczeście dotarły i jest na liście ale moich danych na kosmetyki ni ma...


maja a czy czasami nie jest tak ze jedna nagroda na gospodarstwo-bo ja dzwonilam i mowilam , ze moja mama wyslala dokumenty po mnie a jest na lsicie to od razu zadano mi pytanie czy nie czasami z jedego adresu-mama mieszka gdzie indziej ale juz by mialy wytlumaczenie -dziwi mnie tylko ta ilosc wygranych-1/3 tego co powinno byc bo co do mojej nagdory to vale szczescie mam wyslane listem poleconym i wrazie co bede monitowac Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142243 Napisano: 15.02.2011 08:55:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
zadzwonilam do pani od elite i ponoc lista jest juz kompletna-ma sprawdzic co stalo sie z moim zgloszeniem-ale cos mi tu nie pasuje.Mialo byc 1000 nagrod a jest ledwo 300 z kawalkiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4141647 Napisano: 14.02.2011 09:08:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

isiulka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

no ja np nie rozumiem tego
7. Wygrana Nagrody Specjalnej nie wyklucza Uczestnika z wygranej nagród przewidzianych w pozostałej
puli nagród Konkursu.
czyli jak dla mnie osoba, która wygrała telefon mogła wygrac też galę i kosmetyki, a takiej osoby nie ma emotka


dokladnie, bo miala za niski czas, dlatego wygrala tlyko telefon , a Ci co wygrali Gale mieli lepsze czasy. Jakby Ci co wygrali Gale grali z Reala, to wygrali by i Gale i Telefony.


Z tym czasem to mają ładnie namieszane.Grałam tylko z Realu,najlepszy czas wygrał telefon,wyjazd wygrany z czasem baaarrrdzo późnym,natomiast kosmetyki z czasem poniżej minimalnego czasu emotka .Wszystkie 3 wygrane z jednej sieci.


i jestes 3 x na liscie?


tak emotka ,no może nie ja bo wszystkie nagrody są prezentem dla osób z listy
Na @ odpisują emotka


dzięki-czekam na info od nich-gratki wygranych Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4141617 Napisano: 14.02.2011 08:57:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
kadjas123 napisał(a):

isiulka napisał(a):

dzasmina napisał(a):

no ja np nie rozumiem tego
7. Wygrana Nagrody Specjalnej nie wyklucza Uczestnika z wygranej nagród przewidzianych w pozostałej
puli nagród Konkursu.
czyli jak dla mnie osoba, która wygrała telefon mogła wygrac też galę i kosmetyki, a takiej osoby nie ma emotka


dokladnie, bo miala za niski czas, dlatego wygrala tlyko telefon , a Ci co wygrali Gale mieli lepsze czasy. Jakby Ci co wygrali Gale grali z Reala, to wygrali by i Gale i Telefony.


Z tym czasem to mają ładnie namieszane.Grałam tylko z Realu,najlepszy czas wygrał telefon,wyjazd wygrany z czasem baaarrrdzo późnym,natomiast kosmetyki z czasem poniżej minimalnego czasu emotka .Wszystkie 3 wygrane z jednej sieci.


i jestes 3 x na liscie? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4141612 Napisano: 14.02.2011 08:56:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
piszcie na kontakt widovzny pod konkursem-czytaja je bo do mnie poprzednio jak napisalam , że nie ma uzupelnionej listy babka oddzwonila zobaczymy czy jutro odpisza Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4141474 Napisano: 14.02.2011 08:06:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
kamisiek napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

maja21z napisał(a):

uzupełnili listę ze Schwarzkopfa i nadal mnie nie ma http://www.schwar...pl/pdf/zwyciezcy.pdf to znaczy ze nie uznali moich dokumentów? czy będzie ona jeszcze uzupełniona?


no moich tez nie ma a odeslalam na drugi dzien po dostaniu sms z info o wygranej


juz do nich napisalam -normalnie czeski film z tym konkursem.Moja mam wyslala po mnie i jest na wykazie a mnie niet emotka


a ja myslę, że uzupełnią. ja im wysłalam paragon zwykłym listem i to zaraz po sms-ie i nie było mnie na liście, a dziś już jestem.


tez mam takową nadzieję-zobaczę czy mi jutro odpowiedzą na mojego e-maila Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4141402 Napisano: 14.02.2011 07:44:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
maja21z napisał(a):

uzupełnili listę ze Schwarzkopfa i nadal mnie nie ma http://www.schwar...pl/pdf/zwyciezcy.pdf to znaczy ze nie uznali moich dokumentów? czy będzie ona jeszcze uzupełniona?


niby powinno byc 1000 nagrodzonych-na razie jest 1/3 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4141399 Napisano: 14.02.2011 07:43:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

maja21z napisał(a):

uzupełnili listę ze Schwarzkopfa i nadal mnie nie ma http://www.schwar...pl/pdf/zwyciezcy.pdf to znaczy ze nie uznali moich dokumentów? czy będzie ona jeszcze uzupełniona?


no moich tez nie ma a odeslalam na drugi dzien po dostaniu sms z info o wygranej


juz do nich napisalam -normalnie czeski film z tym konkursem.Moja mam wyslala po mnie i jest na wykazie a mnie niet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4141352 Napisano: 14.02.2011 07:30:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
maja21z napisał(a):

uzupełnili listę ze Schwarzkopfa i nadal mnie nie ma http://www.schwar...pl/pdf/zwyciezcy.pdf to znaczy ze nie uznali moich dokumentów? czy będzie ona jeszcze uzupełniona?


no moich tez nie ma a odeslalam na drugi dzien po dostaniu sms z info o wygranej Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4140094 Napisano: 14.02.2011 12:36:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kołdra z reginy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4139263 Napisano: 14.02.2011 06:56:22 w Konkursy z dużą ilością nagród
monisia23 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Ktoś wie jak dodawać kolejne zdjęcia do SAGA VITA-MINKI?
trzeba od nowa zarejestrowa się na inny e-mail



Jak dobrze pamietam to RAZ na jeden mail mozna zgloszenie wyslac, natomiast sms z jednego numeru mozna wiele razy.


tak-jak chcesz ponownie wyslac zgloszenie poprzez strone www to musisz zarejestrowac sie ponownie na inny @ Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4137553 Napisano: 13.02.2011 12:30:36 w Konkursy z dużą ilością nagród
Ktoś wie jak dodawać kolejne zdjęcia do SAGA VITA-MINKI?
trzeba od nowa zarejestrowa się na inny e-mail Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4137428 Napisano: 13.02.2011 11:31:06 w Pomocy!!!!
luskaaa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

szukam kogos dobrego z maty, kto pomoze mi rozwiązac zadania

1.udowodnij , że jesli 11a + 7b dzieli się przez 13 , to równiez a + 3b dzieli sie przez 13

2.dane sa dwa boki trojkata a i b oraz jego pole równe 2/5 ab.Oblicz długosc boku c.

3.pierwsza cyfrą liczby sześciocyfrowej jest 3 , jeżeli cyfre te przesuniemy z pierwszego miejsca na ostatnie to otrzymamy czwartą część pierwszej liczby.Co to za liczba

4.Wyznacz wszytkie liczby naturalne równe potrójnej sumie swoich cyfr.


Dla mnie to ciemna magia a syn nie może sobie znimi poradzić



a masz jakies odpowiedzi? emotka emotka


nie mam Wyświetl w wątku >>
0 0