Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#4179943 Napisano: 28.02.2011 09:40:29 w Rossmann
odebralam giletta-bardzo fajny i daly mi 3 zalegle kalendarze z is-tez bardzo fajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4178392 Napisano: 27.02.2011 05:10:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

gosia16 napisał(a):

letniowoc napisał(a):

Powie mi ktoś , gdzie znajdę listę laureatów (imię i nazwisko) tego konkursu http://dlaniejdla...headandshoulders.pl/ miało być nagrodzonych po 100 osób



z tego co widzę to nagrodzonych jest chyba tylko 47 osób


no tez dopiero zobaczylam-napisalam do nich zobaczymy co odpiszaa?


100 facetow i 100 kobitek a jest razem 47
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4178386 Napisano: 27.02.2011 05:08:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

letniowoc napisał(a):

Powie mi ktoś , gdzie znajdę listę laureatów (imię i nazwisko) tego konkursu http://dlaniejdla...headandshoulders.pl/ miało być nagrodzonych po 100 osób



z tego co widzę to nagrodzonych jest chyba tylko 47 osób


no tez dopiero zobaczylam-napisalam do nich zobaczymy co odpiszaa? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4172953 Napisano: 25.02.2011 10:18:40 w Rossmann
jaanonimka napisał(a):

czy ktos moze mi podac jaki jest adres rossnetu na facebooku??

jest takowy w ogole?


http://www.facebo...m/home.php#!/rossnet Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4167056 Napisano: 23.02.2011 10:20:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
avatea-wyslalam na pw nr. do tej babki od konkursu elite Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4167046 Napisano: 23.02.2011 10:18:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
avatea napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

avatea napisał(a):

ksantypa napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

dziewczyny ta kobitka z elite mowila zeby napisac zbiorowego @ , w którym podac dane i ona spróbuje odszukac nas za jednym zamachem -jak mozecie to podajcie dane na pw Ale ogolnie nie podoba sie mi jej podejscie-zbywa , odsuwa w czasie.jutro kolo 17 ma znowu dzwonic


jak ktosw chce zeby podac jego dane to dajcie na pw-czekam do 18 .00


a czytają jak się do nich maila posle przez stronę?
bo pisałem by mi zmienili miasto, bo złe mi wpisali ale zero odpowiedzi:/


u mnie bez problemu-czyta babka bo mam potwierdzenia odbioru ale nie odpisuje tylko oddzwania



a gdzie znajdę listę? mógłby ktoś linka podać? dziękuję:)




http://www.schwar...pl/pdf/zwyciezcy.pdf


i oczywiście mnie nie ma a poleconym wysyłane...


os tam pochrzanione z tym konkiem -napisz na tego e-maila na stronie albo podam Tobie na pw nr do babki co tym konkursem sie zajmuje Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4167003 Napisano: 23.02.2011 10:09:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
rafi323raf napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

dziewczyny ta kobitka z elite mowila zeby napisac zbiorowego @ , w którym podac dane i ona spróbuje odszukac nas za jednym zamachem -jak mozecie to podajcie dane na pw Ale ogolnie nie podoba sie mi jej podejscie-zbywa , odsuwa w czasie.jutro kolo 17 ma znowu dzwonic


jak ktosw chce zeby podac jego dane to dajcie na pw-czekam do 18 .00


a czytają jak się do nich maila posle przez stronę?
bo pisałem by mi zmienili miasto, bo złe mi wpisali ale zero odpowiedzi:/


u mnie bez problemu-czyta babka bo mam potwierdzenia odbioru ale nie odpisuje tylko oddzwania Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4165125 Napisano: 22.02.2011 04:18:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

dziewczyny ta kobitka z elite mowila zeby napisac zbiorowego @ , w którym podac dane i ona spróbuje odszukac nas za jednym zamachem -jak mozecie to podajcie dane na pw Ale ogolnie nie podoba sie mi jej podejscie-zbywa , odsuwa w czasie.jutro kolo 17 ma znowu dzwonic


jak ktosw chce zeby podac jego dane to dajcie na pw-czekam do 18 .00


kaki na pw podaj dane -czekam do 18 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4165092 Napisano: 22.02.2011 04:08:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

dziewczyny ta kobitka z elite mowila zeby napisac zbiorowego @ , w którym podac dane i ona spróbuje odszukac nas za jednym zamachem -jak mozecie to podajcie dane na pw Ale ogolnie nie podoba sie mi jej podejscie-zbywa , odsuwa w czasie.jutro kolo 17 ma znowu dzwonic


jak ktosw chce zeby podac jego dane to dajcie na pw-czekam do 18 .00 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4165041 Napisano: 22.02.2011 03:57:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
dziewczyny ta kobitka z elite mowila zeby napisac zbiorowego @ , w którym podac dane i ona spróbuje odszukac nas za jednym zamachem -jak mozecie to podajcie dane na pw Ale ogolnie nie podoba sie mi jej podejscie-zbywa , odsuwa w czasie.jutro kolo 17 ma znowu dzwonic Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4164290 Napisano: 22.02.2011 12:46:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
joanne napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ronikar napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

renatak0 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

a wiadomo juz cos odnosnie uzupelnienia listy z konkursu http://www.schwarzkopfelite.pl/ nadal jest 1/3 nazwisk-mi babeczka mowila , ż eod piatku uzupelnia a tu null.A do konca lutego maja wyslac nagrody-jak jak nie zweryfikowali 2/3 osob?



babka ściemnia, co do niej dzwonie to inna wersja, po prostu cos zawalili z tym konkursem


tez odnioslam takie wrazenie-ra mi mowi ze byla chora , drugi raz ze dziecko chore , miala d mnie dzwonic nie zadzwonila-zadzwonilam ja to miala mi dac odpowiedx na @ do piatku , nadal nie ma -jak napisalam na @ do kierowiniczki to zaraz odpowiedziala ale nadal nie wiem dlaczego nie ma mnie na liscie -chyba ich konkurs przerósł


wczoraj do mnie Pani dzwonila- mojego zgloszenia ma szukac ale lista ponioc juz kompletna-od tego tygodnia mjaa zacząć wysylac juz zestawy do tych , którzy sa na liście. A tak malo jest nazwiski( 350 a powinno byc 1000 bo tyle osob pzreszlo tylko weryfikacje




najwyrażniej baza danych im się posypała. mojego też maja niby szukać emotka


ja mam potwierdzenie wyslalania bo wyslalam poleconym -ma dac zdac dzisiaj po poludnu i jak nie znajdzie mojego listu lece na poczte reklamowac-pewnie okaze sie , ze list byl odebrany tylko u nich balagan


no wlasnie, tylko czy oni przyznaja sie do balaganu i beda w stanie wydac nagrody komu trzeba...


skoro poczta udowodni po reklamacji ze list do nich doszedl to moim zdaniem juz ich problem co zrobili z przesylka-niech szukaja Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4164283 Napisano: 22.02.2011 12:45:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

pod jaki numer można dzwonić do tego Elite? Mojego jednego zestawu tez nie ma. List był polecony, chyba nawet skan paragonu mam, niech się wypchają i mnie wpisuja aby szybko.


wpierw napisz na @ z kontaktu na stronie http://www.schwarzkopfelite.pl/

-babka oddzwania Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4163670 Napisano: 22.02.2011 10:03:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
ronikar napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

renatak0 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

a wiadomo juz cos odnosnie uzupelnienia listy z konkursu http://www.schwarzkopfelite.pl/ nadal jest 1/3 nazwisk-mi babeczka mowila , ż eod piatku uzupelnia a tu null.A do konca lutego maja wyslac nagrody-jak jak nie zweryfikowali 2/3 osob?



babka ściemnia, co do niej dzwonie to inna wersja, po prostu cos zawalili z tym konkursem


tez odnioslam takie wrazenie-ra mi mowi ze byla chora , drugi raz ze dziecko chore , miala d mnie dzwonic nie zadzwonila-zadzwonilam ja to miala mi dac odpowiedx na @ do piatku , nadal nie ma -jak napisalam na @ do kierowiniczki to zaraz odpowiedziala ale nadal nie wiem dlaczego nie ma mnie na liscie -chyba ich konkurs przerósł


wczoraj do mnie Pani dzwonila- mojego zgloszenia ma szukac ale lista ponioc juz kompletna-od tego tygodnia mjaa zacząć wysylac juz zestawy do tych , którzy sa na liście. A tak malo jest nazwiski( 350 a powinno byc 1000 bo tyle osob pzreszlo tylko weryfikacje




najwyrażniej baza danych im się posypała. mojego też maja niby szukać emotka


ja mam potwierdzenie wyslalania bo wyslalam poleconym -ma dac zdac dzisiaj po poludnu i jak nie znajdzie mojego listu lece na poczte reklamowac-pewnie okaze sie , ze list byl odebrany tylko u nich balagan Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4163619 Napisano: 22.02.2011 09:54:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

renatak0 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

a wiadomo juz cos odnosnie uzupelnienia listy z konkursu http://www.schwarzkopfelite.pl/ nadal jest 1/3 nazwisk-mi babeczka mowila , ż eod piatku uzupelnia a tu null.A do konca lutego maja wyslac nagrody-jak jak nie zweryfikowali 2/3 osob?



babka ściemnia, co do niej dzwonie to inna wersja, po prostu cos zawalili z tym konkursem


tez odnioslam takie wrazenie-ra mi mowi ze byla chora , drugi raz ze dziecko chore , miala d mnie dzwonic nie zadzwonila-zadzwonilam ja to miala mi dac odpowiedx na @ do piatku , nadal nie ma -jak napisalam na @ do kierowiniczki to zaraz odpowiedziala ale nadal nie wiem dlaczego nie ma mnie na liscie -chyba ich konkurs przerósł


wczoraj do mnie Pani dzwonila- mojego zgloszenia ma szukac ale lista ponioc juz kompletna-od tego tygodnia mjaa zacząć wysylac juz zestawy do tych , którzy sa na liście. A tak malo jest nazwiski( 350 a powinno byc 1000 bo tyle osob pzreszlo tylko weryfikacje
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4155691 Napisano: 19.02.2011 12:59:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
renatak0 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

a wiadomo juz cos odnosnie uzupelnienia listy z konkursu http://www.schwarzkopfelite.pl/ nadal jest 1/3 nazwisk-mi babeczka mowila , ż eod piatku uzupelnia a tu null.A do konca lutego maja wyslac nagrody-jak jak nie zweryfikowali 2/3 osob?



babka ściemnia, co do niej dzwonie to inna wersja, po prostu cos zawalili z tym konkursem


tez odnioslam takie wrazenie-ra mi mowi ze byla chora , drugi raz ze dziecko chore , miala d mnie dzwonic nie zadzwonila-zadzwonilam ja to miala mi dac odpowiedx na @ do piatku , nadal nie ma -jak napisalam na @ do kierowiniczki to zaraz odpowiedziala ale nadal nie wiem dlaczego nie ma mnie na liscie -chyba ich konkurs przerósł Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4155676 Napisano: 19.02.2011 12:53:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
a wiadomo juz cos odnosnie uzupelnienia listy z konkursu http://www.schwarzkopfelite.pl/ nadal jest 1/3 nazwisk-mi babeczka mowila , ż eod piatku uzupelnia a tu null.A do konca lutego maja wyslac nagrody-jak jak nie zweryfikowali 2/3 osob? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4146101 Napisano: 16.02.2011 01:00:14 w Konkursy z dużą ilością nagród
lobo232 napisał(a):

Konkurs Dove 3000 zestawów kosmetyków


juz jest w bazie od dosc dlugiego czasu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4143509 Napisano: 15.02.2011 03:39:51 w Rossmann
snowflake napisał(a):

trampek napisał(a):

Jak się załamie z tym rossnetem ;/ osoba na którą wygrała poszła odebrac, a oni nie wiedzą o co chodzi emotka jak wy to odbieracie emotka :(?


ja to odbieram tak, że nic z tego nie rozumiem emotka


podchodze do kobitki w sklepei mowie ze chce odebrac wygrana z konkursy w tym przypadku swiateczno -noworocznym edycja noworoczna , mowie ze np.olay i nazwisko -kobitka leci na zaplecze , pzrynosi dokumenty do podpisu , sprawdza czy dane deikwenta sie zgadzaja spisuje z dowodu nr.dowodu -wrecza wygnaa tudziez gratuluje i po ptokach Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142929 Napisano: 15.02.2011 12:18:40 w Rossmann
niepytajdlaczego napisał(a):

mexx to ta kosmetyczka i dwa zapachy damskie? ;>
też mam do odbioru ale prędzej jak w piątek tam się chyba nie wybiorę, u mnie zawsze w Rossmannie odsyłają do domu bo nigdy nic nie ma na czas... emotka


a u mnie byly perfumy , krem na do ciala i zel pod prysznic Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#4142926 Napisano: 15.02.2011 12:17:47 w Rossmann
mia napisał(a):

grusia napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

grusia napisał(a):

psemulek napisał(a):

i jak zwykle nic, gdyby ludzie nie mieli tyle kont, to by coś wpadło od czasu do czasu, nie wierze, że by była taka pustka emotka



Gdyby ludzie nie byli lepsi niz Wy to by cos wpadło. Widac Wasze hasła nie przypadły do gustu - proste - nie ma co zwalac na innych. To nie konk - czasówka tutaj il kont nie grała roli a pomysłowość i oryginalność.


Co jest w Olay ?


zapewne to, co na zdjeciu emotka



Moze się wypowie ktos kto odebrał ?


Pisałam już wcześniej...
Dokładnie to co na zdjęciu w galerii konkursowej - czyli krem na dzień, na noc i pod oczy gratis; razem z tym pod oczy wartość nagrody wg mnie spoko przekracza tym razem podaną wartość wygranej emotka
W ładnym pudełku, nalepka gratis się odkleja, świetny na prezent! emotka


na allegro na dzien 35 na noc 35 i pod oczy 30 zl-czyli lekko liczac zestaw wart kolo 100 a wegulaminie jest chyba nizxsza cena-postarali sie Wyświetl w wątku >>
0 0