Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#5405978 Napisano: 17.10.2012 09:59:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

luko922 napisał(a):

ksantypa: mój post nie miał nic wspólnego z jakimikolwiek podejrzeniami wobec Ciebie emotka Chodziło mi o to, że dziwne że tak mało osób wygrało emotka


tez dla mnie torche dziwne i juz sama zaczelam wątpic w to co widze na telefonie:) -tylko martwi mnie brak tego sms z kodem dostepu do bankomatow-napisalam do tej ormy support@pixzell.pl kiedy rozsylaja te drugie sms


Dziękujemy za kontakt.



Informujemy, że zgodnie z regulaminem w ciągu 48h od dnia w którym odbyło się losowanie wyślemy do Pani dwie wiadomości, w pierwszym smsie znajdzie Pani kod referencyjny, a w drugim kod pin.

Szczegółowe informację oraz listę bankomatów znajdzie Pani na naszej stronie http://alpengold.pl/nagrody/jak-odebrac

czyli ciut zmienili regulamin w stosunku do poprzedniej promocji-wpierw wysylaja info o wygranej a w ciagu 48h 2 pozostale sms Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405664 Napisano: 17.10.2012 06:59:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

emotka emotka emotka
Wchodzę sobie w pocztę, taką moją konkursową, którą sprawdzam czasem, bo mało już gram w konkursach internetowych, przeglądam cały spam i widzę mail od Kamilla.
Oddałeś głos, potwierdź, potwierdzam i tak budzę się z porannego odrętwienia.
Wchodzę na ich fb, bo coś mi nie pasuje, a tam ludzie piszą, że mają maile, że głosowali, a nie grali. Co lepsze, każda osoba dostała załączone wszystkie maile.
Wracam na swoją pocztę, o, widzę, że mam adresy. I widzę znajomego nicki: bmacieja, cudaczek, agnesj77, gocha-77 itd. Do litery e mam komplet maili
emotka
Zerknijcie sobie w pocztę, może być w spamie mail. Ktoś tam ładnie próbuje autko sobie wygrać emotka
Zadziwia mnie jednak reakcja firmy na fb emotka
Przecież to kilka minut by sprawdzić, kto na siebie pooddawał głosy, wykradając skądś bazę adresów emotka
Jeszcze nie wiem, co z tym zrobię, ale coś wymyślę emotka


no juz o tym byla mowa-ktos nasze @ wykorzystuje do graia na tym konku na rossnecie-u mnie tez byl ale ja nie klikam bez czytania
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405662 Napisano: 17.10.2012 06:57:59 w Rossmann
a u mnie brak @ o odbiorze szczoteczek-poczekam jeszzce troche i zaczne z nimi korespondencje Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405659 Napisano: 17.10.2012 06:55:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

ksantypa: mój post nie miał nic wspólnego z jakimikolwiek podejrzeniami wobec Ciebie emotka Chodziło mi o to, że dziwne że tak mało osób wygrało emotka


tez dla mnie torche dziwne i juz sama zaczelam wątpic w to co widze na telefonie:) -tylko martwi mnie brak tego sms z kodem dostepu do bankomatow-napisalam do tej ormy support@pixzell.pl kiedy rozsylaja te drugie sms Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405650 Napisano: 17.10.2012 06:40:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

a o której godzinie były smsy z alpen golda?


kolo 13.30


sprawdzilam na telefonie syna-dokladnie 13.44 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405648 Napisano: 17.10.2012 06:36:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zabcia0410 napisał(a):

a o której godzinie były smsy z alpen golda?


kolo 13.30 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405626 Napisano: 17.10.2012 06:03:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anet napisał(a):

luko922 napisał(a):

czyli dalej nikt się nie chwalił z 3bit... A jedna wygrana na forum z AG jest mega podejrzana emotka



Mege mega emotka Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień emotka


no co wy zrobiliscie ze mnie podejrzaną-na sluchawkach tez mi się udalo a tak ma,lo osob wygralo-a zreszta jaki mialabym miec powod aby konfabulowac Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405290 Napisano: 16.10.2012 06:11:34 w Biedronka
radosna napisał(a):

Powiedzcie mi, czy dzisiaj nagradzali wczorajsze zgłoszenia czy też może i niedzielne?


wczorajsze-z niedzieli juz w poniedzialek nagradzali -juz jest lista z niedzili Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405285 Napisano: 16.10.2012 06:10:24 w Biedronka
no i znowu ta kropkowana mnie ola.. komisyjnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405281 Napisano: 16.10.2012 06:09:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iggi0212 napisał(a):

To i ja się odezwę. Wysłałam z P-Polo aż... 1 (słownie: jeden kod) drugiego dnia promocji, a mam w domu papierki z całej zgrzewki emotka bo moja babcia lubi wafelki i sobie kupiła jeszcze przed rozpoczęciem, wysyłać mi się tego nie chce emotka Tylko powiedzcie mi, ktoś wyżej napisał, że sms z potwierdzeniem przyjęcia przychodzą z opóźnieniem... ale to jak jeszcze mi nic nie przyszło, to znaczy że to moje zgłoszenie przyjęte nie zostało wcale?


u mnie jak wysylam pzrez strone to po okolo 1 min mam potzwierdzenie na telefonie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405242 Napisano: 16.10.2012 05:48:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jarko44 napisał(a):

lalunia napisał(a):

rashu napisał(a):

Żenada ten Alpen Gold i Prince Polo ten sam producent oraz ta sama agencja więc co się dziwić że nie da się wygrać, w tamtym roku dało się a tu telefon milczy jak zaklęty w obu konkursach czyżby nagle kryzysu nie było i wszyscy wywalają pieniądze na konkursy ?



A nagrody się pod ladą rozchodzą
emotka



przecież wiadomo, że się ludzie na pierwszy dzień/dni rzucają z zachomikowanymi kodami,nie ma w tym nic dziwnego


a ja wyslalam tylko albo az 4 kody-na kazdy z 4 telefonow po jednym Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405239 Napisano: 16.10.2012 05:47:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

silverixx napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

benasia napisał(a):

masza napisał(a):

Były wyniki z Alpen Goold i 3 Bita?


chyba nie, mają czas 48h, ja też czekam emotka


u mojego syna jest sms z gratulacjami z alpen golda


mowi ze kolo 13.30 byl sms z AG



żądają odesłania opakowania poleconym?


dostal tylko sms-gratulacje wygrywasz 100 zl w promocji alpen gold usmiecha ci sie kasa -szczegoly odbioru dostepne w regulsaminie ns stronie -czytam ten regulamin i wywnioskowalam ze kod do obiory z bankomatow pzresylaja pozniej-w popzrednieuj promocji od razu wysylali

a co do opakowania to tylo w regulaminie stoi ze szczesciarz od glownej ma odsylac


Nagrodę dzienną możesz odebrać w 30 dni od otrzymania SMS-a potwierdzającego wygraną, który – w przypadku wygranej – dotrze do Ciebie w 48 h od daty losowania. Dzięki kolejnym SMS-om – z kodem referencyjnym i kodem PIN – odbierzesz nagrodę w bankomacie sieci Euronet, BZ WBK lub Skok (sprawdź listę bankomatów).-czyli teraz chyba czeka na te kody referencyjne i pin -mieszają-popzrednio wysylali od razy pin i po sprawie
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405231 Napisano: 16.10.2012 05:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

silverixx napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

benasia napisał(a):

masza napisał(a):

Były wyniki z Alpen Goold i 3 Bita?


chyba nie, mają czas 48h, ja też czekam emotka


u mojego syna jest sms z gratulacjami z alpen golda


mowi ze kolo 13.30 byl sms z AG



żądają odesłania opakowania poleconym?


dostal tylko sms-gratulacje wygrywasz 100 zl w promocji alpen gold usmiecha ci sie kasa -szczegoly odbioru dostepne w regulsaminie ns stronie -czytam ten regulamin i wywnioskowalam ze kod do obiory z bankomatow pzresylaja pozniej-w popzrednieuj promocji od razu wysylali

a co do opakowania to tylo w regulaminie stoi ze szczesciarz od glownej ma odsylac
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5405226 Napisano: 16.10.2012 05:42:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silverixx napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

benasia napisał(a):

masza napisał(a):

Były wyniki z Alpen Goold i 3 Bita?


chyba nie, mają czas 48h, ja też czekam emotka


u mojego syna jest sms z gratulacjami z alpen golda


mowi ze kolo 13.30 byl sms z AG



żądają odesłania opakowania poleconym?


dostal tylko sms-gratulacje wygrywasz 100 zl w promocji alpen gold usmiecha ci sie kasa -szczegoly odbioru dostepne w regulsaminie ns stronie -czytam ten regulamin i wywnioskowalam ze kod do obiory z bankomatow pzresylaja pozniej-w popzrednieuj promocji od razu wysylali Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5404629 Napisano: 16.10.2012 12:36:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

benasia napisał(a):

masza napisał(a):

Były wyniki z Alpen Goold i 3 Bita?


chyba nie, mają czas 48h, ja też czekam emotka


u mojego syna jest sms z gratulacjami z alpen golda


mowi ze kolo 13.30 byl sms z AG Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5404627 Napisano: 16.10.2012 12:34:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

masza napisał(a):

Były wyniki z Alpen Goold i 3 Bita?


chyba nie, mają czas 48h, ja też czekam emotka


u mojego syna jest sms z gratulacjami z alpen golda Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5403298 Napisano: 15.10.2012 04:07:40 w Biedronka
no i tradycyjnie u mnie puchy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5403107 Napisano: 15.10.2012 02:22:28 w Biedronka
jedyne wytłumaczenie , ze osoby które kilakrotnie wygrały znają preferencje szanownego jury i potrafią im podpasowac Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5403093 Napisano: 15.10.2012 02:17:39 w Biedronka
malutka456 napisał(a):

biedronka na mej tworczosci sie nie poznala, za to agencja Karlsbad pralka obdarowala emotka

wiem, wiem, nie w temacie, ale bardzio sie ciesze emotka


gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5403060 Napisano: 15.10.2012 02:01:51 w Rossmann
zosiekcbr600 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

Witaj, xxxx xxxx

Z radością informujemy, że należysz do grona zwycięzców w konkursie Wypróbuj pierwsza nową koloryzację Palette Salon Colors

Gratulujemy wygranej!

Twoja nagroda Krem koloryzujący Palette Salon Colors zostanie wysłana kurierem na adres domowy w ciągu 3 tygodni
emotka emotka


a skąd to zdziwienie emotka ?
Tylko się cieszyc - gratuluję emotka


nie spojzralam na forum ze byly juz wyniki tylko ot tak od niechcenia zajrzalam na poczte a tu prosze -wygrana -tez mam mieszane odczucia co do farby palette ale czytal na wizazu nawet dosc pochlebne opinie o tej farbie Wyświetl w wątku >>
0 0