Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#5435358 Napisano: 05.11.2012 08:59:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
No co wy-dyskusja jak najbardziej wskazana -tylko szkoda , że organizator i nestle jak na razie milczą-no ale godzina dosc pozna i zapewne juz nie pracują-poczekamy do jutra Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5435345 Napisano: 05.11.2012 08:54:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
demonvat napisał(a):

Jak dotąd jeden tylko organizator, a był to konkurs w Carrefour, gdzie do wygrania była pralka zakwestionował paragon pewnego pana. Paragon był podrobiony, pan pralki nie dostał. I na tym się skończyło. Według mnie nie otrzymanie nagrody za podrobiony paragon to żadna kara. To zachęta do następnych przekrętów. I tak to się rozwija jak wirus emotka

emotka no co ty toc to jawne oszustwo Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5435326 Napisano: 05.11.2012 08:47:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
asante napisał(a):

Proponuje się ciut uspokoić. To są tylko domysły, nikt nikomu nic jeszcze nie udowodnił. Piszcie zapytania, jeśli taka jest Wasza wola, ale nie oskarżajcie nikogo bez dowodu...


alez nikt nikogo nie oskarża -chcę tylko poznac stanowisko organizatora -co on o tym mysli Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5435298 Napisano: 05.11.2012 08:36:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
yonia napisał(a):

demonvat napisał(a):

ksantypa napisał(a):

No to może zaczniemy monitowac u szanownej agencji i zleceniodawcy-może cos do nich trafi -ja juz swoje zapytania powysyłałam -niestety jak na razie ni raczyli odpowiedziec-ale jak ich zasypiemy pytaniami to juz nie będą mogli wszytkich ignorowac


Ja też już wysłałam odpowiednie pisma.
Dość chamstwa i cwaniactwa!
Widzę, że Drukarze z zainteresowaniem obserwują ten wątek emotka



a gdzie to widac, kto obserwuje dany watek...


jak ktos wie , kto jest owym drukarzem to widac czy jest w danym momencie na forum czy nie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5435287 Napisano: 05.11.2012 08:30:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
Moze jakis skutek odniesiemy a jak nie to pzrynajmniej do nich dojdze , że nie umknęła nam tak ich lista laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5435263 Napisano: 05.11.2012 08:20:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
No to może zaczniemy monitowac u szanownej agencji i zleceniodawcy-może cos do nich trafi -ja juz swoje zapytania powysyłałam -niestety jak na razie ni raczyli odpowiedziec-ale jak ich zasypiemy pytaniami to juz nie będą mogli wszytkich ignorowac Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434837 Napisano: 05.11.2012 05:10:46 w Dyskusje o wynikach konkursu


Zobaczymy pełną listę i rzeczywiście trzeba będzie ruszyć fb. Tutaj nie ma zabawy, zabawy fiskalne są karalne.

a gdzie nestele ma profil na fb? Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434826 Napisano: 05.11.2012 05:06:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
do mnie tez doszly x2 -fajowe , zółciutkie , słuchwaki Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434759 Napisano: 05.11.2012 04:24:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
pola731 napisał(a):

jondalar napisał(a):


5 x 0,50 zł x 1000 szt = 2500 zł emotka

kuujesz w innym sklepie pozniej towar sprzedajesz wlasnmu sklepowi (jako osba fizyczna) i pozniej ze swojego sklepu srzedajesz sobi emotka

Przy obecnych cenach w hipermarketach to jeszcze n niektorych produktach zarobisz emotka



i dlatego uwazam ze organizator poiwinien weryfikowac paragony a juz napewno pzry takim zbiegu okoliczności i szczęsciu niebywałym jakie maja co panowie co to dzienne nagrody pozgarniali w calosci
Tylko ta praca z drukowaniem 1000 paragonów .... i z przyjęciem takiej ilości towaru na podstawie 1000 paragonów ....


sprzedajesz jako osoba fizyczna ? sklepowi ? na podstawie paragonu ?
a co z Vatem ? - na podstawie paragonu go nie odliczysz , nie wprowadzisz towaru do ewidencji vat - paragonem od biedy jakiś mało istotny koszt możesz sobie udokumentować jeśli firma jest Vatowcem

i dlatego uwazam ze organizator poiwinien weryfikowac paragony a juz napewno pzry takim zbiegu okoliczności i szczęsciu niebywałym jakie maja co panowie co to dzienne nagrody pozgarniali w calosci Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434757 Napisano: 05.11.2012 04:23:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
loczeq napisał(a):

luko922 napisał(a):

I w sumie jesteśmy w punkcie wyjścia. Ja tam do loterii nic na siłę nie kupuję, tylko jeśli akurat używam tego, co bierze udział w loterii.
Trafi się, to będzie, a jak nie to trudno. Widzę, że ludzie kombinują jak się da. emotka



BRAWO

już nie raz, nie jednej osobie chiałem tak napisać czytając tematy typu. czy jest konkurs z sokiem/proszkiem/hebatą bo mi się skoczyła

LUDZIE kupujcie to co jest dobre i tanie a nie bo jest konkurs - firmom tylko o to chodzi (np. jak można pić sok PAOLA, który ma prawdziwego soku 0,5%? - btw. czas temu była ich loteria)


oj tam-ja dzisiaj specjane pojechalam do tesco i z hortexu kupilam warzywa na patelnie i soki dla dzieciakow-przyjemne z pożyutecznym -pomysl na obiad jest i cos moze wpadnie pzry okazji Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434753 Napisano: 05.11.2012 04:21:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
łal wracam z zebrania u mojego dzieciecia i co ja pacze-taka dyskusja-ja napisalam do nestele i do tej agencji ale jak na razie cisza w eterzeMoze więsza ilośc powinna naszrajbac to wtedy ich ruszy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434499 Napisano: 05.11.2012 02:28:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
demonvat napisał(a):

Kojarzę te inicjały nazwisk, to ludzie z forum. Wystarczy się ich spytać jak to zrobili.


no co ty -to takich wymiataczy mamy na forum i nic o tym nie wiemy-ale na info od nich to bym raczej nie liczyła-toc to wiedza tajemna mocno przydatna na pzryszłe konkursy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434474 Napisano: 05.11.2012 02:17:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Najgorsze, że jak ktoś ma takie szczęście w loteriach, to i te 50 baniek zwinie emotka


oj tam oj tam-toc kuponow z lotto nie podrukuje a poza tym kto ma szęscie w grach losowych ten nie ma w miłości Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434468 Napisano: 05.11.2012 02:13:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
wiecie co a moze wszyscy bysmy do nich napisali co o tym myslimy-moze wtedy zweryfikuja wyniki-ja o siebie nie walcze bo gralam na poczatku i wyslalam moze ze 2 razy ale tak na przyszlosc moze by to cos dalo a moze by i tych cwaniaków wyeliminowali Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434459 Napisano: 05.11.2012 02:10:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
natalaze napisał(a):

ksantypa napisał(a):

beciala napisał(a):

dominikb napisał(a):

wynika z tego że konkursy z podaniem nr paragonu nie mają najmniejszego sensu!!!
Do tej promocji wydawały mi się najsprawiedliwszą promocją, teraz to już wynika że naciągacze kupią kasę fiskalną, nadrukują paragonów i zgarniają wszystko. A ty szary człowieczku biegniesz do sklepu, uczciwie kupujesz i ślesz z jakąś nadzieją i nic.
Zostają promocje z kodami nadrukowanymi na opakowaniach.
Załamka emotka


jeśli konkurs dotyczy jakiegoś sklepu niektóre agencje jednak weryfikują, czy paragon jest prawdziwy
emotka


no i to powinno isc w tym kierunku- tutaj nie tzreba być szczególnie rozwinietym intelektualnie aby dopatrzec się pzerkretu-a poweryfikowac paragony , nawet wyrywkowo i wtedy może dałoby sie ogarnąć tego typu konkursy.



w tej loterii Nestle trzeba było jeszcze zachować opakowania po produktach, ale czy to zweryfikują...


to to akurat nie problem-nawet zakupic po ich telefonie z info o wygranej te 5 produktow Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434448 Napisano: 05.11.2012 02:06:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
beciala napisał(a):

dominikb napisał(a):

wynika z tego że konkursy z podaniem nr paragonu nie mają najmniejszego sensu!!!
Do tej promocji wydawały mi się najsprawiedliwszą promocją, teraz to już wynika że naciągacze kupią kasę fiskalną, nadrukują paragonów i zgarniają wszystko. A ty szary człowieczku biegniesz do sklepu, uczciwie kupujesz i ślesz z jakąś nadzieją i nic.
Zostają promocje z kodami nadrukowanymi na opakowaniach.
Załamka emotka


jeśli konkurs dotyczy jakiegoś sklepu niektóre agencje jednak weryfikują, czy paragon jest prawdziwy
emotka


no i to powinno isc w tym kierunku- tutaj nie tzreba być szczególnie rozwinietym intelektualnie aby dopatrzec się pzerkretu-a poweryfikowac paragony , nawet wyrywkowo i wtedy może dałoby sie ogarnąć tego typu konkursy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434433 Napisano: 05.11.2012 02:00:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
do nestle tez napisalam zeby przyjrzeli sie wynikom Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434421 Napisano: 05.11.2012 01:55:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
pang napisał(a):

jedna osoba na gospodarstwo takie ograniczenie może coś by dało ,
4 frame chyba organizowało ten konkurs - dali ciała


tak to ta agencja
ale administratorem danych jest nestle-jeszzce do nic wysle te wyniki-zobaczymy co oni odpowiedza Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434405 Napisano: 05.11.2012 01:46:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

ksantypa napisał(a):

a zauwazyliście-na finiszu w wynikach odbywala sie potyczka między tymi tzw tuzami -wymiataczami-pewnie kto ma bardziej wydajny ten program albo wiecej czasu emotka


Nie sądzę, kochana. To pewnie jest jedna ekipa w stylu: szwagier / sąsiad / dziadek.


tez tak może być Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5434400 Napisano: 05.11.2012 01:46:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
A już chyba załapałam -program wysyłal te fikcyjny paragony a jak zadzonili i podali , który paragon wygrał to szła wtedy kasa fiskalna w ruch i drukowanie paragonów szlo Wyświetl w wątku >>
0 0