Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#5647603 Napisano: 06.05.2013 12:57:43 w Kupony Payback
forget-me-not napisał(a):

ksantypa napisał(a):

forget-me-not napisał(a):

ksantypa masz rację... jest się uczciwym obywatelem, a tu nagle policja, przesłuchanie, tak jak piszesz upokorzenie... po prostu masakra emotka przykre, że Cię to spotkało i oby na zeznaniach się skończyło


nooo- to co ja pzreżyłam to jest wprost nie do opowiedzenia-prosiłam meża żeby tylko nie wygadał sie pzred dzieciakami , że matka jest na dołku bo normalnie chyba spaliłabym sie ze wstydu.Policjant piowiedział , że jakbym ukradła np. 2 kilo winogron to jest to tylko wykroczenie ale jakbym podmieniła metke z cena i cene tanszych winogron pzeklepila na tansze i kupila tylko np. 1/4 kilograma tych winogron to podchodzi pod pzrestepstwo tak jak obrod podrobionymi kuponami



Po prostu brak słów! Ja też spaliłabym się ze wstydu, tymbardziej, że w moim Realu masa ludzi się przewija, z dzielnicy wielu znajomych itp. My tego nie podrobiliśmy, ale tego używaliśmy i przestępstwo... hm... to wszystko jest chore. Wiem jedno - nigdy nawet nie zastanowię się nad użyciem tego chociażby i milion pkt dawali emotka


ja wydrukowalam pierwszy i teraz wiem , że ostatni raz -teraz tylko kupony z oficjalnej strony payabcka inne omijam wielkim łukiem -ktos sobie zrobił żart a ja za to jego "poczucie " humoru pzreżyłam horror Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647599 Napisano: 06.05.2013 12:55:43 w Kupony Payback
nice napisał(a):

ksantypa napisał(a):

forget-me-not napisał(a):

ksantypa masz rację... jest się uczciwym obywatelem, a tu nagle policja, przesłuchanie, tak jak piszesz upokorzenie... po prostu masakra emotka przykre, że Cię to spotkało i oby na zeznaniach się skończyło


nooo- to co ja pzreżyłam to jest wprost nie do opowiedzenia-prosiłam meża żeby tylko nie wygadał sie pzred dzieciakami , że matka jest na dołku bo normalnie chyba spaliłabym sie ze wstydu.Policjant piowiedział , że jakbym ukradła np. 2 kilo winogron to jest to tylko wykroczenie ale jakbym podmieniła metke z cena i cene tanszych winogron pzeklepila na tansze i kupila tylko np. 1/4 kilograma tych winogron to podchodzi pod pzrestepstwo tak jak obrod podrobionymi kuponami



TO TEN KUPON BYŁ PODROBIONY? emotka


no wychodzi na to , że tak Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647594 Napisano: 06.05.2013 12:54:01 w Kupony Payback
forget-me-not napisał(a):

ksantypa masz rację... jest się uczciwym obywatelem, a tu nagle policja, przesłuchanie, tak jak piszesz upokorzenie... po prostu masakra emotka przykre, że Cię to spotkało i oby na zeznaniach się skończyło


nooo- to co ja pzreżyłam to jest wprost nie do opowiedzenia-prosiłam meża żeby tylko nie wygadał sie pzred dzieciakami , że matka jest na dołku bo normalnie chyba spaliłabym sie ze wstydu.Policjant piowiedział , że jakbym ukradła np. 2 kilo winogron to jest to tylko wykroczenie ale jakbym podmieniła metke z cena i cene tanszych winogron pzeklepila na drozsze i kupila tylko np. 1/4 kilograma tych winogron to podchodzi pod pzrestepstwo tak jak obrod podrobionymi kuponami Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647587 Napisano: 06.05.2013 12:49:23 w Kupony Payback
kozuszka38 napisał(a):

byłam w sobote na zakupach i 5000 punktów mi naliczyło i dalej je mam na koncie


podejrzewam , ż epayback musiał będzie zareagować jakoś -oby tylko skonczyło sie na zabraniu owych punkltów albo na zblokowaniu karty a nie bardziej dotkliwie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647586 Napisano: 06.05.2013 12:47:59 w Kupony Payback
rutka napisał(a):

ksantypa napisał(a):

takze dobzre wam radzie nie ścigajcie tych kuponow bo to się źle konczy-najlepiej z e strony paybacka oficjalnej


Na oficjalnej stronie Payback nie widzę kuponów urodzinowych a wiem że takie są/tylko na 500P/ więc skąd je mam dostać,może oni te kupony rozsyłaja do domu ale ja jestem w tym programie od początku i nigdy kuponów nie otrzymałam


skoro nie dostała to znaczy ze sie Tobie nie należą -teraz to i ja to wiem -szkoda , że ta "nauka" kosztowała mnie tyle wstydu i upokorzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647578 Napisano: 06.05.2013 12:43:44 w Kupony Payback
mia napisał(a):

Ale ja dalej nie rozumiem - jak podrobione kupony mogą naliczać punkty w systemie Payback? emotka


tez tego nie rozumiem i wole sie nie zagłebiać w to -wiem , że nie warto jak juz sciagac to tylko z oficjalej strony payback Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647572 Napisano: 06.05.2013 12:41:00 w Kupony Payback
na pzryszłość nie wrzucjamy tutaj tego typu kuponow bo nigdy nie wiadomo czy sa ok czy podrobione Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647571 Napisano: 06.05.2013 12:39:08 w Kupony Payback
maribog napisał(a):

ksantypa napisał(a):

nigdu wiecej nie bede scioagac z internetu tych bonow pierwszy i ostatni raz -ktos sobie zarty zroil i wrzucil trefne kupony do neta a ludzie cierpia- na facebooku paybacka kobitka pisze ze faceta na 48 godzin aresztowali + robili mu pzreszukanie w domu



Przecież o tych trefnych kuponach pisałem i ostrzegałem przy akcji październikowej czy listopadowej - ale nikt nie chciał wierzyć emotka


ja akurat nie czytalam i nigdy bym nie pomyslala ze ktos wrzuca trefne kupony payback Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647563 Napisano: 06.05.2013 12:29:05 w Kupony Payback
takze dobzre wam radzie nie ścigajcie tych kuponow bo to się źle konczy-najlepiej z e strony paybacka oficjalnej Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647562 Napisano: 06.05.2013 12:28:05 w Kupony Payback
dolly napisał(a):

ksantypa napisał(a):

to sie cieszcie bo ja wczoraj na policji wylądowałam za te kupony -i nie ja jedna -miałam dosc liczne towarzystwo



rany, dobrze, ze wczoraj Was podczytalami zrezygnowałam z zakupów emotka
Ksantypa- to się wstydu najadłaś, malutko, ale pocieszające to, e "sama" tam nie byłaś.
a skończyło się "dobrze", czy nie bardzo?


zlozylam zezniania i mam nadzieje ze to koniec ale jak bedzie to nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647561 Napisano: 06.05.2013 12:27:20 w Kupony Payback
nigdu wiecej nie bede scioagac z internetu tych bonow pierwszy i ostatni raz -ktos sobie zarty zroil i wrzucil trefne kupony do neta a ludzie cierpia- na facebooku paybacka kobitka pisze ze faceta na 48 godzin aresztowali + robili mu pzreszukanie w domu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647558 Napisano: 06.05.2013 12:25:50 w Kupony Payback
mia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

to sie cieszcie bo ja wczoraj na policji wylądowałam za te kupony -i nie ja jedna -miałam dosc liczne towarzystwo


emotka emotka emotka
Ja chrzanię... Wymieniam te punkty na Orange.


ni nie wiem czy to dobry pomysl bo payback moze latwo zweryfikowac ktore to te tregfne nabicie puktow i moze dochodzic swojego Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647556 Napisano: 06.05.2013 12:24:45 w Kupony Payback
mia napisał(a):

ksantypa napisał(a):

to sie cieszcie bo ja wczoraj na policji wylądowałam za te kupony -i nie ja jedna -miałam dosc liczne towarzystwo


emotka emotka emotka
Ja chrzanię... Wymieniam te punkty na Orange.



a co wstydu sie najadlam jak mnie policja wyprowadzala z reala i pzrewizola karteka wiezienna + pzreszukanie osobiste mialam , dmuchalam w balinik i pzresluchiwlai mnie -normalnie szok Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5647529 Napisano: 06.05.2013 11:58:00 w Kupony Payback
to sie cieszcie bo ja wczoraj na policji wylądowałam za te kupony -i nie ja jedna -miałam dosc liczne towarzystwo Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5646828 Napisano: 04.05.2013 19:25:56 w Kupony Payback
rachel napisał(a):

ksantypa napisał(a):

rachel napisał(a):

We włocławku działają i już zostały zamienione na zakupy w smyku:)), nie wiem tylko jak z drugą kartą do konta bo choć są na paragonie to jeszcze nie dobiło ich, ale Panie w kasie przyjmują



oo fajnie-jutro tez lece na zakupy



ale działa na pewno ten na 5000 , tego na 4000 nie sprawdzałam


dzieki ja mam tylko ten na 5000 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5646816 Napisano: 04.05.2013 18:52:59 w Kupony Payback
rachel napisał(a):

We włocławku działają i już zostały zamienione na zakupy w smyku:)), nie wiem tylko jak z drugą kartą do konta bo choć są na paragonie to jeszcze nie dobiło ich, ale Panie w kasie przyjmują



oo fajnie-jutro tez lece na zakupy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5644563 Napisano: 30.04.2013 13:29:12 w Biedronka
zuzola napisał(a):

u mnie tylko 1l Hortex Fresz napój grejpfrut-limetka i winogrona-limetka po 2.29.


u mnie litr jablkowo cynamonowy 1.60 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5644383 Napisano: 30.04.2013 09:58:10 w Biedronka
monikar napisał(a):

mia napisał(a):

anialistopad napisał(a):

dzieki czyli ja odpadam w ich gust nigdy nie trafiam


Ja też nie.
Ale jeżeli jest 1700 koszyków, to może się załapiemy. emotka



ja również...
Niestety codziennie rozdają 10 koszy więc jak dla mnie szanse minimalne.. emotka


a nie codziennie 20 koszy Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5642528 Napisano: 26.04.2013 12:40:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pusto wszędzie głucho wszędzie -dobrze , że przynajmniej pogoda dopisuje Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#5642467 Napisano: 26.04.2013 11:28:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestawy dr.oetkera z wielkanocnego konkursu -rozwozi pocztex Wyświetl w wątku >>
0 0