Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kubatbg

kubatbg

#5644511 Napisano: 30.04.2013 12:46:25 w Wkurza mnie...
0 0

kubatbg

#5642021 Napisano: 25.04.2013 14:55:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wódeczka emotka zdróweczko miłego forumowicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5640919 Napisano: 23.04.2013 23:49:48 w Konkursowiczki w ciąży
będzie ale ... jeśio nie teraz emotka

a doszliśmy do wniosku że lepiej zeby się komuś teraz przydały niż przeleżały w garażu kilka latek i niszczały ... Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5640914 Napisano: 23.04.2013 23:43:11 w Konkursowiczki w ciąży
Hej dziewczyny, zrobiliśmy porządek w szafach i pozbywamy się (z bólem serca ) ciuszków po Roksance, może którejś się spodobaja paka ogólnie rozmiarówa 56-68 emotka

https://plus.goog...thkey=CKDcm8yc8IDnJQ Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5637246 Napisano: 17.04.2013 23:38:58 w skojarzenia
0 0

kubatbg

#5636654 Napisano: 17.04.2013 11:34:31 w Zakupy na konkursy - usługi
Florę kupie każdemu emotka (pięknie opisana) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5635860 Napisano: 16.04.2013 09:36:13 w Wkurza mnie...
emotka emotka Co najmniej 3 osoby - w tym 8-letnie dziecko, reszcie poodpi...ło ręce nogi

....a ta se jaja robi na fejsiku emotka
http://www.fotosz...5dba91ee051.jpg.html

a ma się za Elitę intelektualna naszego kraju ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5635387 Napisano: 15.04.2013 15:26:08 w Wkurza mnie...
iskierka bierz ziomy wiosenny przyrznic i ogień emotka

Kasia pewnie slyszałas bo masz pod nosem, uwierz ze w innych czasiach polski rozeszło sie bez echa...

koniec tematu ... zaraz fajrant i juz mnie nic nie wkurzy emotka

p.s dla złośników emotka i a podwójny dla Kasi żebyś miała jeszcze trochę sił dla uparciuszka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5635365 Napisano: 15.04.2013 15:16:04 w Wkurza mnie...
Kasia czytasz
na równi stawiam tych 2 geji

Bo to takie same s cenzura.. jak ci księża z którymi kosciół powinien zrobić kategoryczny porządek lub też ludzie którzy nie zasługują na to by mieć swoje dzieci ...

Do wyszło bo Jenak pośród mediów które działaj u nas w kraju cząsteczka jest niezależna i właśnie tam to wyczytałem tak samo jak o tym ze wczoraj w szczecinie był marsz 15 tys "dla życia" (a to też przeciez polska)

jakby moje dziecko tak zrobiło to już jednak moja sprawa jak bede je wychowywał ale jednak Ja bym starł się jej pomóc a nie zaakceptować..

Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5635349 Napisano: 15.04.2013 14:56:26 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Kuba...

"Problemem nie są geje"

- spójrz na swój awatar. emotka Nie chcę się sprzeczać, bo każdy ma prawo napisać o tym, co go wkurza, ale wkurza mnie Twoje pisanie o gejach na każdym kroku emotka



jestem homofobem bo tak nazwała mnie opinia ludzka

w naszym kraju jeśli ważam że normalna rodzina to mężczyzna i kobieta to juz jestem homofobem przesiąkniętym nienawiścią (albo lepiej faszystą od rydzyka)

i widzicie tu też nie zajmujemy się krzywdą dzieci, tylko polemiką o gejech ... a ja np w równym rządku powiesił bym tych dwóch gej razem z księdzami którzy są pedofilami jak i poje... matkami, ojcami z związków heteroseksualnych
ale nie za to ze sa gejami tlyko za to co zrobili Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5635348 Napisano: 15.04.2013 14:52:11 w Wkurza mnie...
Kasia a myślisz że ja siedzę i tropię wszystkie wiadomości o wykorzystywanych dzieciach ??

NIE !

chciałbym nie słyszeć ani jednego, takiego "newsa" ale dziwi mnie to że ten przypadek przeszedł bez echa a wiele innych głupot (typu kolana kapelna) polska wałkowa miesiącami aż się rzygać chciało ... Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5635335 Napisano: 15.04.2013 14:42:36 w Wkurza mnie...
Nie odbierajmy żadnemu człowiekowi jego przyrodzonej godności. Problemem nie są geje, problemem jest tylko i wyłącznie nierówne traktowanie poszczególnych grup ludzi i kneblowanie wolności wypowiedzi. W imię politycznej poprawności wszelkie wypowiedzi dotyczące homoseksualistów wiążą się z posądzeniem o homofobię. Podczas gdy tych samych standardów nie stosuje się do innych grup. I tak - milczy się gdy dziecko zgwałcił gej, bo to wzmacniałoby stereotyp, ale nagłaśnia się w przypadki gdy pedofilem okaże się ksiądz, gdy patologia ma miejsce w rodzinach heteroseksualnych. to mnie emotka

Tak samo jak nazwanie kogoś "hu..em" przecież każdego człowieka nazwanie "hu.em" to poniżenie i zniewaga ( które jest zabronione w polskim kodeksie karnym bodajże art.212)
a w Polsce jak babeczka jawnie i publicznie naruszyła ten artykuł to 200 ludzi pisze list poparcia dla niej ...

a jakby ktoś powiedział w telewizji pedał zamiast gej to by go chyba ukamienowali i zlinczowali emotka


nie uważacie ze to nieco dziwne ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5635305 Napisano: 15.04.2013 14:29:54 w Wkurza mnie...
a czy ja mówie ze nie ma ??
ja dałem tylko linka który mnie emotka tak samo jak wkur.. mnie postępowanie chorej psychicznie (bądź co bądź pary heteroseksualnej ) rodziców Madzi , lub księży pedofilów emotka

dla calej tej zgrai którzy robią krzywdę bezbronnym dzieciom widzę (ja osobiście) 1 słuszną drogę sznur + stryczek

Wkur..ia mnie cały temat ze dzieci są krzywdzone, ale tez wku.. mnie to że gdyby nie mój link to byście o tym przypadku nawet nie usłyszały ? czyż nie ??

a o księżach trąbią w tv, o matce madzi trąbią w tv ... na jasny rozum, dlaczego o tym NIKT Z WAS NIE WIDZIAŁ ?? odpowiedzcie mi proszę bo straznie, mnie nurtuje to pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

kubatbg

#5631818 Napisano: 10.04.2013 13:21:41 w Popraw sobie humor...

kubatbg

#5631073 Napisano: 09.04.2013 14:33:03 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

kubatbg napisał(a):

2001: Gdy zaczęli urządzać parady, nie protestowałem - musimy być tolerancyjni.

Gdy w mediach i kulturze trwała kampania promocji dewiacji, nie walczyłem z tym - musimy być tolerancyjni.

2011: Gdy weszli do Sejmu, nie miałem nic przeciwko - musimy być tolerancyjni.

Gdy ludzi żądających normalności nazywano homofobami, nie stanąłem w ich obronie - musimy być tolerancyjni.

2013: Gdy forsowali prawne uznanie dla związków jednopłciowych, wzruszałem ramionami - musimy być tolerancyjni.

2017?: Gdy wprowadzali możliwość adopcji dzieci przez te związki, nie włączyłem się w kampanię sprzeciwu - musimy być tolerancyjni.

2020?: Gdy wpisano "homofobię" jako czyn karalny do przepisów prawa, uznałem, że to mnie nie dotyczy - musimy być tolerancyjni.

Polska 2023?: Dziś wybrałem się na spacer. Założyłem koszulkę z logo tradycyjnej rodziny - mama, tata, dwójka dzieci. Zatrzymała mnie policja. Teraz siedzę na komendzie z zarzutem homofobii. I zaczyna sobie uświadamiać, że jestem idiotą, który pozwolił tęczowym terrorystom opanować kraj. Ale jest już za późno...

Niemożliwe? Francja 2013:

"We Francji, nad którą krąży coraz poważniejsze widmo legalizacji “małżeństw” i prawa adopcji dzieci dla homoseksualistów, nasilają się państwowe represje wobec osób opowiadających się za tradycyjnym modelem rodziny. Przed kilkoma dniami w Paryżu dwóch żandarmów postanowiło zatrzymać na ulicy mężczyznę, który posiadał bluzę z – jak to określili żandarmi – “stereotypowym symbolem”.

“Stereotypowy symbol”, o którym mowa, przedstawiał grafikę z tradycyjnym modelem rodziny – mamę, tatę oraz dwójkę dzieci. Zdaniem dwóch paryskich żandarmów, którzy postanowili zatrzymać posiadacza bluzy, symbol ten “naruszał dobre obyczaje”, w związku z czym zdecydowali się oni podjąć interwencję. Mężczyźnie nakazano zdjąć bluzę lub zakryć “niemoralny” symbol; gdy ten odmówił, żandarmi przewieźli go na główną komendę policji w Paryżu." tak on wyglada :
https://fbcdn-sph...434_1390270954_n.jpg


Idiotyzm co się dzieje emotka emotka Chetnie zalożę taką koszulke emotka


z takim “niemoralnym” symbolem ?? emotka
Do 2020 roku nie tylko "czesci rowerowe" beda norma - zobaczymy na ulicy "zakochane" pary trzymajace sie za raczki - on lat 50 , ona lat 12 . To tez bedzie normá , a lat -nascie pozniej pewna pani bedzie wyprowadzala swego "kochanka" na smyczy i to tez BEDZIE NORMÁ . Ale przeciez to ja się nie znam i to ja jestem nienormalny i do tego faszysta i rasista . Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5631025 Napisano: 09.04.2013 13:52:30 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

własnie dostałam powiastke z sadu ze mam do zapłacenia 350 zł za biegłych co badali syna mojego(jedna biegła zadała mu az jedno pytanie)dzwoniłam do mojej adwokat ale niestety nie mam szans na kłótnie o to,kurna dostaje na niego 600 zł swiadczenia pielegnacyjnego i połowe musze im oddac a godzine pracy emotka emotka emotka pisałam juz prosbe o zwolnienie z kosztów ale uznali ze nie mam zadłuzen komorniczych wiec dali upustu tylko 25% emotka emotka emotka



sięeeee ku.. szrapneli naprawdę emotka

u mnie to samo byłem z teściem na prywatnej wizycie, po 1 min oglądania wyników lekarz stwierdził że nic nie może powiedzieć i skasował 50zł (nie zdążyłem dosłownie czapki ściągnąć) Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5630973 Napisano: 09.04.2013 13:22:04 w Wygraj mi / Wygram za...
szukam dobrej duszy która z pięknie dziękuje wygra zestaw Cetaphil emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5630183 Napisano: 08.04.2013 13:25:00 w Wkurza mnie...
2001: Gdy zaczęli urządzać parady, nie protestowałem - musimy być tolerancyjni.

Gdy w mediach i kulturze trwała kampania promocji dewiacji, nie walczyłem z tym - musimy być tolerancyjni.

2011: Gdy weszli do Sejmu, nie miałem nic przeciwko - musimy być tolerancyjni.

Gdy ludzi żądających normalności nazywano homofobami, nie stanąłem w ich obronie - musimy być tolerancyjni.

2013: Gdy forsowali prawne uznanie dla związków jednopłciowych, wzruszałem ramionami - musimy być tolerancyjni.

2017?: Gdy wprowadzali możliwość adopcji dzieci przez te związki, nie włączyłem się w kampanię sprzeciwu - musimy być tolerancyjni.

2020?: Gdy wpisano "homofobię" jako czyn karalny do przepisów prawa, uznałem, że to mnie nie dotyczy - musimy być tolerancyjni.

Polska 2023?: Dziś wybrałem się na spacer. Założyłem koszulkę z logo tradycyjnej rodziny - mama, tata, dwójka dzieci. Zatrzymała mnie policja. Teraz siedzę na komendzie z zarzutem homofobii. I zaczyna sobie uświadamiać, że jestem idiotą, który pozwolił tęczowym terrorystom opanować kraj. Ale jest już za późno...

Niemożliwe? Francja 2013:

"We Francji, nad którą krąży coraz poważniejsze widmo legalizacji “małżeństw” i prawa adopcji dzieci dla homoseksualistów, nasilają się państwowe represje wobec osób opowiadających się za tradycyjnym modelem rodziny. Przed kilkoma dniami w Paryżu dwóch żandarmów postanowiło zatrzymać na ulicy mężczyznę, który posiadał bluzę z – jak to określili żandarmi – “stereotypowym symbolem”.

“Stereotypowy symbol”, o którym mowa, przedstawiał grafikę z tradycyjnym modelem rodziny – mamę, tatę oraz dwójkę dzieci. Zdaniem dwóch paryskich żandarmów, którzy postanowili zatrzymać posiadacza bluzy, symbol ten “naruszał dobre obyczaje”, w związku z czym zdecydowali się oni podjąć interwencję. Mężczyźnie nakazano zdjąć bluzę lub zakryć “niemoralny” symbol; gdy ten odmówił, żandarmi przewieźli go na główną komendę policji w Paryżu." tak on wyglada :
https://fbcdn-sph...434_1390270954_n.jpg Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#5629941 Napisano: 08.04.2013 09:02:45 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny mamy nowiutkie buciki do oddania za groszę (nasza jednak wyrosła z nich i nawet nie zdążyliśmy ich założyć emotka
Buciki dla dziecka (nowe!!)
http://allegro.pl...5cm-i3147387625.html

Wózek spacerowy Easy Go Loop
http://allegro.pl...cam-i3158588099.html Wyświetl w wątku >>
0 0