Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kubatbg

kubatbg

#6024127 Napisano: 28.05.2015 14:40:49 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

kubatbg napisał(a):

ale to nie jest wina mojego kompa ....

wchodizłem na forum z 3 komputerów i ciągle to samo .... wrrrrrrrrrrrrrrr

Masz blokadę wyskakujących reklam/ okienek? U mnie nic nie wyskakuje.



ale to nie chodzi o nowe okna wyskakujace

wchodze z link np z konkursem bierdonki i zamias tego biedronkowego przenosi mnie na jakaś stronę obcojezyczną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6024012 Napisano: 28.05.2015 12:52:44 w Wkurza mnie...
ale to nie jest wina mojego kompa ....

wchodizłem na forum z 3 komputerów i ciągle to samo .... wrrrrrrrrrrrrrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6023877 Napisano: 28.05.2015 09:52:40 w Wkurza mnie...
czy tylko ja mam tak ze po otwarciu linka z forum przekierowywuje mnie na jakas inna stronę z virusem ???emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6023339 Napisano: 27.05.2015 10:45:33 w SZUKAM....
szukam jakieś platformy w której można zorganizowac link do wydarzenia i zbierac pieniazki na cel charytatywny ale zeby portal był w 100% uczciwy i nie pobierał za to prowizji Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6022805 Napisano: 26.05.2015 14:18:58 w Wkurza mnie...

kubatbg

#6022797 Napisano: 26.05.2015 14:00:11 w Wkurza mnie...
szogun sam tak w podróży dyplomatycznej zwraca się do innych osob wieć, wzorując sie na poprzedniej głowie Państwa uznałem że to nie jest obraźliwe określenie ...

ja nie mam "bulu" pupu... bede miał jak nic sie na jesien nie zmieni  emotka

bo mam dość ludzi którzy jedza kolacje za ok 2000zł, podczas której jawnie śmieją się z Nas zwykłych Polaków ...i władzy która tylko się kłuci i wykłóca o jakies pierdoły a naprawdę nie zajmuje się tym aby standardy naszego zycia choć lekko podnieść... Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6022723 Napisano: 26.05.2015 12:07:21 w Wkurza mnie...
kogoś zachowanie mozemy oceniać , gorzej oceniac go czy jest dobrym czy złym katolikem bo to zrobi sam Bóg o to mi chodzi

ja wcale nie mowie ze kościół jest 100% cacy i wszystko co zrobia mamy na siłe akceptowąc - bo jest jak wszedzie cała masa rzeczy do poprawy i wytepienia (według mnie)

ale denerwuje mnie fakt że jak ktoś ma w domu krzyż i chodzi rano na msze to uwazany jest za "wieśniaka "(na bank od rydzyka) i na pewno w głowie średniowiecze.... i to jest  "cool" opcja jechac po katolikach.
ale tak samo ideloogiczni i fanatyczni są niektórzy  żydzi, muzułmanie, prawosławni, buddyści, WSZYSCY ! ale zwrócisz uwage na zachowanie np. kontrowejsynego zyda odrazu masz łatkę antysemity, faszysty ... to jest dziwne...


ale dobra skończmy z tym ja poporstu bym chciał zeby te wszystkie hamy w sejmie ockneli sie ! bo naprawdę zyją w jakiś kosmicznych lewelach skoro  pani Bienkowska mowi ze 6 tys zł zarabia złodziej lub idiota..... MATKO BOSKA TO KIM JESTEŚMY MY PEWNIE OK 80% MŁODYCH LUDZI PRZED 30  zarabia max 1500zł .......

a i zeby nie było że moim zdaniem jak pis dojdze do władzy to tak sie stanie bo nie.... moim zdanie do wywalenie sa tak wszyscy bo oni od czasów okrągłego stołu siedza przytym korycie i tylko logami  parti sie wymieniają Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6022696 Napisano: 26.05.2015 11:40:25 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

A ja to bym tak skromnie chciała tylko ,aby te śliczne, zielone e konkursy , były taka malutka , internetowa przestrzenią bez polityki , ale co ja tam mogę chciac jak też mnie zapewne tylek boli emotka  , bo w sumie w dzisiejszych czasach kogo nie boli ?


Marzenia podobno że jak po porządnym klapsie boli to nic złego emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6022693 Napisano: 26.05.2015 11:36:49 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Ja nikogo nie oceniam, to po pierwsze, a po drugie to dobre pytanie, a kto katolikom daje prawo do oceniania mojej wiary lub niewiary?
I skoro jest w Biblii napisane o tym, że jesteśmy grzeszni to wychodzisz z założenia, że możemy grzeszyć na prawo i lewo, bo i tak się wyspowiadamy? emotka


nom weź .... prosze emotka

co do 2 opcji to wychodze z założenia ze wszyscy jestesmy tylko ludźmi i każdy z nas ma jakies grzeszki na sumieniu (czyż nie ? )

co do wyborów akurat miałem okazję być w komisji i powiem wam szczerze ... to co w tv mowia to głupota totalna
Przez cały dyżur sporadycznie przychodzili ludzie do głosowania, czuć było tlyko nateżenie ludzi po mszach odbywajacych sie w kościele obok (wtedy stawiały sie kolejki)  ludzie oczywiscie starsi (typowy "moher" jak to klasa "wyższa" okresla)  młodych ludzi garsta przyszła ... i co otwieramy urnę i w I  turze duda wygrywa 20 głosami nad bronkiem a drugiej  400 głosow do 360 dla Dudy.... a niby same "mohery"  po kościele przyszły głosować ...
wiec po porostu wygrał ktoś inny i tyle... naród wybrał ludzie z P.O śmiali się jak Kaczyński krzyczał ze wybory sfałszowane (mnie tez to smieszyło...) ale z drugiej strony sami tez z godnościa nie potrafią przyjąć porażki ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6022678 Napisano: 26.05.2015 11:24:33 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Nikt się nie śmieje z prawdziwych katolików tylko z tego fanatyzmu i nikt nie mówi, że każdy katolik fanatykiem jest. Ja osobiście znam jedną (!) osobę, która jest prawdziwym katolikiem (nie fanatykiem), chodzi do kościoła, wierzy, spowiada się, przyjmuje komunię i jednocześnie jest w tym szczera - nie obrabia tyłków innym, nie zazdrości, jest dobrym człowiekiem. I mimo, że ma okropny charakter to ją szanuję, bo nie jest zakłamana. A ile osób chodzi do kościoła po to, żeby się chyba rozerwać, bo idą do spowiedzi, obiecują żal za grzechy i postanowienie poprawy, a wychodzą i wracają do swoich ulubionych czynności...
Wkurzają mnie i wkurzać mnie będą tacy ludzie, bo mi byłoby wstyd iść do kościoła, usiąść w pierwszej ławce, a wyjść i pluć jadem na prawo i lewo.



a kto dał ci prawo do oceniania innych z ich wiary ... ?  w Biblii oprócz żalu za grzechy i postanowieniu poprawy jest tez napisane że jestesmy tylko ludzmi i grzeszymy a rozliczeni będziemy wszyscy na sądzie ostatecznym ale przez Boga...
lepiej niech kazdy zajmie się swoi i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6022611 Napisano: 26.05.2015 10:02:53 w NA CO CZEKAMY?
miketyson napisał(a):

kalka napisał(a):

A co z konkursem, który był w salonach Fiata 27-28 marzec-do wygrania FIAT 500X  Czy był już rozwiązany?


coś wiadomo ?

własnie chyba maja czas do 31 maja, ale może ktoś już dostał szcześliwy telefon ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6022606 Napisano: 26.05.2015 09:52:43 w Wkurza mnie...
stenka napisał(a):

snowflake napisał(a):

stamp napisał(a):

ucz sie ucz-nauka to do potęgi klucz emotka

Fanatyzm to nie potęga - to choroba emotka

frodo napisał(a):

No, może nawet trzeba będzie zapisać się do kółka różańcowegoemotka

i codziennie rano obowiązkowa msza emotka
=============================
Swoją drogą czekam na spełnienie obietnic...i jestem bardzo ciekawa skąd weźmie te 500 zł na każde dziecko czy podwyżki rent do najniższej krajowej emotka
============================
Żeby nie było, że tylko wybory mnie wkurzają - wkurza mnie dzisiejsza duchota emotka


Ale ludzie maja tzn. "ból dup." po tych wyborach widze.... pożyjemy zobaczymy co z swoich obietnic spełni... ciekawe czego nie rozliczacie Szoguna ze swoich obietnic (bo z tego co ja pamiętam z przed 5 lat to tez była mowa o obniżeniu podatków i innych obiecankach) których ani 1 nie spełnił wiec jak duda chociaz 2 spełni to juz jest lepszy.... bronek obudził sie w ostani tydzien po programie wojewódzkiego chyba sie ocknął ze przydało by sie cos zrobić ...<moim zdaniem żenada> .. ale mniejsza z tym najważniejsze ze te żale, dzień dwa po wyborach ...  ludzie demokracja wygrał nie "wasz" to teraz czas do narzekania i oceniania go bedzie za 5 lat i koniec... po co obrazać kogos kto go wybrał...

a druga osobną sprawa jest obrażanie katolików.... to juz poziom -5, każdy nowoczesny zwolennik P.O, uwaza sie za tolerancyjnego na maxa i wogole...ale wyszydzaja kogoś kto ma krzyż w domu i chodzi do kościoła ... A CO WAS TO OBCHODZI ! niech sobie nawet i 20 razy tam zasóa jak czuje taka potrzeba .... widocznie tolerancja nie jest w równowadze do wszystkich... bo jakby ktoś tak jechał po żydach to juz byłby skonczonym antysetminą i debilem...

Trzecią sprawa jest to ze nagle podczas wyborów prezydenckich nawaliło sie tyle znawców polityki (nawet chyba wiecej niz znawców piłki noznej podczas euro..) a prawie nikt nie dostrzega jakie realne władze ustawowe ma Prezydent ... szczerze powiedzmy malusie bardzo, więc najważniejszymi dla Polski wyborami bedą te jesienne !
Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6020615 Napisano: 21.05.2015 21:09:58 w Połączenia nieodebrane
+3344444444444  jakiś taki numer koło 19 dzwonił ze 4 razy co to może być ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6017686 Napisano: 15.05.2015 12:33:24 w SZUKAM....
bartex89 napisał(a):

szukam konkursow slubnych



NIE RÓB TEGO !!!!! emotka emotka emotka radzę Ci dobrze nie żeń się !
Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6016547 Napisano: 13.05.2015 09:39:49 w Ambasadorinnowacji - Philips
rogalino napisał(a):

kubatbg napisał(a):

Golenie ciała to nie tylko babska sprawa!  <-- zna ktoś odp ?

abcac

Dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

kubatbg

#6014675 Napisano: 08.05.2015 10:01:00 w SZUKAM....
szukam kogos kto ogrania lekko programy grtaficzne

(chialbym lekko przerobić zdjecia tzn z 2 zrboić jedno )

pomoże ktoś ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6010130 Napisano: 27.04.2015 21:31:57 w SZUKAM....
Bardzo pilnie szukam jakiegoś informatyka lub kogos bardziej oblatanego w komputerach niż ja .... chodzi mi o plik z rozszerzeniem djvu.... jak zrobić z tego pdf ??!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6006868 Napisano: 19.04.2015 13:04:14 w Kupię...
kupię rower męski najlepiej szosowy (byle nie miejski) jak ktoś ma coś to zapraszam na pw ! Wyświetl w wątku >>
0 0

kubatbg

#6001964 Napisano: 08.04.2015 15:17:31 w Visa Konkursy
nom teraz tak ....


ja juz nie gram emotka Wyświetl w wątku >>
0 0