Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fryz

fryz

#661666 Napisano: 13.03.2007 02:33:12 w GRATISY
kvadi napisał(a):

wiadomość oryginalna

kvadi:
z chęcią zrobię co chcesz tylko podaj mi ten sposób ja już z pewnego korzystam tylko nie wiem czy to akurat jest ten podaj mi proszę ten oraz do wiadomości dołącz linki żebym mógł zagłosować

maciass:
wszystko jest w stopce a moj sposob to wypełnianie formularzy automatycznie poprzez program Keypass lub RoboForm

kvadi:
a na czym dokładniej polega ten sposób co mam robić i jak powiedz mi tylko to i zaraz lecę odklikać

maciass:
Masz zagłosować na 5 na Macina wpisać maila i komentarz. Na sprite przeciągnij pasek na 5 i oceń wpisz komentarz. A na perpetum Mobile zarejestruj się z mojego polecenia. Tylko nie oszukaj mnie

kvadi:
słychaj mała ty mi nie mów co mam zrobić , miałaś mi dać sposób jak mam wysyłać dużo mailików jednocześnie a usłyszałem tylko dwie nazwy programów szyfrujących dane i przechowywujących hasła dostępowe więc mi nie mów że to jest sposób bo kręcisz i mi tu nie kręć żebym się za darmo rejestrował bo powiem na forum ogólnym co wyprawiasz miałaś mi podać sposób to go podaj i zrobię co trzeba ale jak będziesz kręcić to nie da razy

maciass:
Po pierwsze nie jestem mała bo jestem chłopakiem. A ty jesteś chamem więc nara. IDIOTA





przebieg rozmowy między mną a maciass w odpowiedzi na jego wypowiedź:

Podam świetny sposob na wysyłanie maili z Panoramy Firm wzamian za 3 rzeczy:
1. Głos na Sprite
2. Głos na Hugo
3. Rejestracja na Perpetum Mobile

Jak dobrze pojdzie to mozna wysłać 100 maili w
5-8 minut. Zapraszam na PW.



te dwie nazy programów które mi podał to są programy szyfrujące i przehowujące hasła dostępowe do kont bankowych oraz e-mail i różnych programów

więc jak to ma być sposób na wysyłanie dużej ilości maili to ja dziękuję - wysiadam z tego wagonu

wychodzi na to że chciał wszystko za free twierdząc iż to jest sposób

OSZUST UWAŻAJCIE NA NIEGO ZWŁASZCZA JEŚLI MA KONTO NA ALLEGRO BO ON WSZYSTKO PRZEKRÊCA



Po 1 tymi programami mozna o wiele przyspieszyc wysylanie e-maili
Po 2 kvadi po raz kolejny wstrzynasz niepotrzebny smietnik na forum emotka
Po 3 u mnie dzis kubeczek i podkladka pod myszke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#657574 Napisano: 11.03.2007 07:42:57 w PODZIĘKOWANIA
i ja serdecznie dziekuje lucowi emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#656754 Napisano: 11.03.2007 01:47:35 w Zbieramy kasę!
292,80 + Agusia + okruszek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#656738 Napisano: 11.03.2007 01:43:07 w GRATISY
kvadi napisał(a):

aszka napisał(a):

kvadi to co ty robisz,ze siedzisz 12 h.dziennie przy kompie.Jesteś pasożytem czy co?nie uczysz się ,nie pracujesz?



uczyc sie nie ucze a pracowac pracuje w CIA i USB alno jakos tak, nie to FBIJAJ bez jaj emotka a tak calkiem na powaznei to zarabiam przez Internet i robie sobie z was jaja emotka a jeszcze bardziej na powaznie to dostaje to co dostaje i z tym akurat nic nie sciemniam ale jak chcecie to nie wierzcie ile razy mam powtarzac zebysmcie mi nie wierzyli jak nie chcecie poozatym co ja sie bede rozpisywal to wasza sprawa czy mi wierzycie czy nie ale nie zasmiecajcie forum do jasnej cholery tym czy mi wierzycie czy nie bo kji to LALALALALA sorki mialo byc LATA emotka



kvadi to ty jak narazie najwiecej zasmiecasz temat a asprawy by nie bylo gdybys nie wybujal sobie komputera czy czegos... daj juz spokuj bo zablokuja przez ciebie ten temat... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#652728 Napisano: 09.03.2007 05:48:54 w GRATISY
aszka napisał(a):

1000 maili dziennie emotka akurat juz to widzę .nie przedzaj kvadi



co ccesz przy wysylaniu 2 maili na minute zajmie ci to jakies... 8 godzin mniej wiecej...

jak widac ma duzo czasu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#652478 Napisano: 09.03.2007 04:36:28 w GRATISY
kvadi napisał(a):

makaveliooo napisał(a):

kvadi miales pokazac swoje gadzety jakie dostajesz ? miales fotke zrobic czy cos emotka bo ja osobiscie to jakos nie wierze w te Twoje wygrane emotka



wal sie na ryja emotka

albo czep się ciągnika emotka



emotka
moze troszke grzeczniej jednak tu nie obora... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#652324 Napisano: 09.03.2007 03:52:34 w GRATISY
hejka u mnie pustki przez caly tydzien ale to za sprawa lenistwa za to dzis zabieram sie do ostrego mailowania emotka

gratki wszystkim zdobyczy emotka

kvadi tobie szczegolnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#647138 Napisano: 07.03.2007 07:02:51 w GRATISY
makaveliooo napisał(a):

a po 4 ... a tak w ógóle to cenzura mnie obchodzi jego allegro emotka emotka emotka emotka



skoro cie nie obchodzi to po co zaczynasz temat ??

pozatym nie znasz troche bardziej kulturalnego slownictwa, nie jestes w lesie tylko wsrod ludzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#646987 Napisano: 07.03.2007 06:16:44 w GRATISY
makaveliooo napisał(a):

makaveliooo napisał(a):

kvadi proponuje Ci skasować stopke bo nie ma co sie chwalic zawieczonym kontem na allegro emotka emotka emotka emotka


oczywiscie miało być *zawieszonym emotka



kochana on nie ma w tej chwili wystawionych przedmiotow zadnych a nie zawieszone konto emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#641223 Napisano: 05.03.2007 08:18:12 w Zbieramy kasę!
283,60 + Agusia + Okruszek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#640683 Napisano: 05.03.2007 05:23:41 w GRATISY
hejka u mnie dzis mydelko, kremy w sliczkach i platki nasaczone zapachami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#638987 Napisano: 04.03.2007 07:49:57 w Sport
Gromkie brawa dla Chojeckiej 2 x zloto emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#638772 Napisano: 04.03.2007 05:21:04 w dzis mam urodzinki
i odemnie najserdeczniejsze zyczonka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#638528 Napisano: 04.03.2007 02:52:36 w GRATISY
nesia napisał(a):

fryz napisał(a):

nesia napisał(a):

Czemu tutaj nie piszecie od CZEGO dostaliscie jakąś paczke?? Samo pisanie ze dostało sie długopis jest bez sensu..... Rozumiem że nie chcecie spalić adresu, ale w takim razie po co w ogole to pisać...??



po to by pozniej wymieniac sie adresami na PW emotka



no to wyjdzie na to samo... bo kazdy moze napisac na PW, nie lepiej od razu pisac nazw??



jezeli np ty podasz tu nazwe firmy np. coca cola to firma w ciagu 1- 2 dni dostanie jakies 100 prosb, a jezeli wymienisz sie z kims na PW to dostanie 1 moze 2 prosby rozumiesz na czym polega roznica emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#638107 Napisano: 04.03.2007 11:42:01 w Zbieramy kasę!
280,70 + Agusia + okruszek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#637965 Napisano: 04.03.2007 10:26:20 w Poczta kradnie
ja odkad sie przeprowadzilam nie dostalam jeszcze ZADNEJ rozwalonej czy otwartej paczki co wczesniej baardzo czesto sie zdarzalo, najlepsze ze listonoszka byla matka mojej znajomej... emotka


a wiecie, ze niektorzy kurierzy wiedza, ze dostarczaja paczki z wygranymi??? ostatnio mi kurier pokazywal na swojej liscie, ze co druga paczka praktycznie to wygrana w konkursie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#637557 Napisano: 03.03.2007 08:58:03 w GRATISY
bejbusia napisał(a):

dobrze. Jestem początkująca i nie bardzo wiem co sie pisze do takich firm. Czy tylko: dzień dobry czy mogę dostać jakieś wasze gadżety, mój adres i tyle?



zajrzyj na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#637439 Napisano: 03.03.2007 08:01:27 w GRATISY
bejbusia napisał(a):

co mam zrobić żeby dostać adresy na pw?



najpierw musisz sama znalezc jakies firmy, ktore cos przesylaja a pozniej mozesz zagadywa do ludzi czy chca sie z toba powymieniac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#637365 Napisano: 03.03.2007 07:18:20 w GRATISY
nesia napisał(a):

Czemu tutaj nie piszecie od CZEGO dostaliscie jakąś paczke?? Samo pisanie ze dostało sie długopis jest bez sensu..... Rozumiem że nie chcecie spalić adresu, ale w takim razie po co w ogole to pisać...??



po to by pozniej wymieniac sie adresami na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#637279 Napisano: 03.03.2007 06:45:36 w GRATISY
bardzo prosze o nie pisanie juz do mnie o adresy wzamian za glosy, poniewaz zostalam zdyskwalifikowana z tego powodu, iz pare osob zaglosowalo na mnie kilkakrotnie zakladajac pare kont z jednego ip emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0