Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fryz

fryz

#687205 Napisano: 25.03.2007 04:26:23 w GRATISY
adam2173 napisał(a):

mi żadnego, mimo że zarejestrowałem sie na tym shitowym portalu 4girls z jej polecenia

mi też emotka



emotka przeciez podalam ci firmy, jezeli chcesz to moge tu nawet wiadomosc na pw wkleic, ktora mi odeslales po przeslaniu przeze mnie firm... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#687201 Napisano: 25.03.2007 04:23:36 w GRATISY
kvadi napisał(a):

bluejeans napisał(a):

fryz napisał(a):

a ja podam 10 firm ktore mi cos przeslaly wzamian za rejestracje zapraszam na PW moge takze pomoc w napisaniu ciekawej prosby o gadzety emotka emotka



uwaga nie rejestrujcie się z jej polecenia! to oszustka! szkoda na nią czasu! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



fryzz to nie jest oszustka i nie marnujcie jej dobrego zdania o niej które panuje w swrwisie emotka emotka emotka emotka zanim coś napiszesz weź pod uwagę że nie każdy a nawet nie polowa osob siedzi na tej strone 24 godziny na dobe jak przeczyta twoja wypowiedx to penie ci poda adres jak sie zarejestrujesz wiec jej nie oskarzaj emotka



moj drogi wybacz ale ja nie spedzam 24 godzin na dobe przy komputerze emotka a ty zamiast odrazu wychylac sie z nieslusznymi oskarzeniami podszkolilbys swoja cierpliwosc, ktora zapewniam cie przy gadzecikach ci sie ogromnie przyda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#682509 Napisano: 23.03.2007 07:14:15 w GRATISY
mjane napisał(a):

a ja mam do was pytanko.. jak dostajecie gadżety typu np. kubki to czy wszystkie są z logiem firmy czy zdarzają się perełki (czyt. nadruki nie tyczące firmy tylko takie jak można dostać w sklepie)



raczej wszystkie sa z nazwa lub przynajmniej z logo firmy bo to chyba chodzi w gadzetach reklamowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#679877 Napisano: 21.03.2007 06:23:49 w Konkursy firm tytoniowych
a koszulki juz tez wszystkie wyslalai bo do mnie dotarla tylko 1 z 4 ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#678278 Napisano: 21.03.2007 09:49:01 w GRATISY
a ja podam 10 firm ktore mi cos przeslaly wzamian za rejestracje zapraszam na PW moge takze pomoc w napisaniu ciekawej prosby o gadzety emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#677405 Napisano: 20.03.2007 07:09:01 w GRATISY
zakreconam napisał(a):

Dzieki fryz za tak wyczerpujaca odpowiedz:)
Mysle ze jak to napisalas to nawet tobie polepszyl sie humorek.
Chociaz ja nie mam kiepskiego, tylko wysylam, wysylam, wysylam emotka



nie tylko ty wysylasz i wysylasz emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#677281 Napisano: 20.03.2007 06:18:07 w GRATISY
hmm zestawienie... tak nieskormnie powiem,ze ciezko by mi bylo wszystko zapisac ale w ciagu tych paru latek otrzymalam ogromna ilosc wrecz dlugopisow, smyczy, notesow, podkladek pod myszke, pocztowek, brelokow, przypinek, katalogow, bardzo duzo koszulek,kubkow i czapeczek. Z takich ciekawszych rzeczy to maly dywanik, wielka flage, 2 sliczne obrazy, krawat, majtki, zestaw do manicuru, parasol, branzoletke, kubek termiczny, bidon, kalejdoskop, caly zestaw kosmetykow do pielegnacji wlosow i okolo 20 roznych takze pelnowymiarowych kosmetykow kolorowych, opakowanie na banana i wieeeele innych rzeczy mniej lub bardziej przydatnych emotka

Jest to zajecie bardzo czasochlonne i wymaga duzej cierpliwosci ale mysle, ze warto czasem popisac choc pare maili. Dla jednych moze byc to pocieszenie,gdy w zwyklych konkursach nic nie udaje im sie wygrac, natomiast dla innych moze sie okazac czym bardzo ciekawym i naprawde zaczna cos kolekcjonowac ( pocztowki, kaplse od piwa, dlugopisy itp. ) Ja dzieki gadzetom juz nie musze sie denerwowac, ze zawsze jak potrzebuje dlugopisu to nigdzie go nie ma bo mam ich teraz na peczki, ale takze notesy okazaly sie ogromne przydatne a dzieki koszulkom mam w czym spac do konca zycia juz chyba emotka

Wszystkim poczatkujacym polecam lekture pierwszej strony tego tematu, ja mialam tylko to i jakos sobie poradzilam, naprawde po glebszej analizie pierwszego postu bedzie juz wiedzielei co napisac i gdzie warto pisac. Ja ze swojej strony staram sie w miare mozliwosci i czasu pomagac tym, ktorym nie idzie oraz tym, ktorzy maja jakies pytania.

Zycze wszystkim pelnych skrzyneczek i listonoszy, ktorzy nie podkradaja gadzecikow

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#677180 Napisano: 20.03.2007 05:36:22 w GRATISY
zakreconam napisał(a):

kvadi napisał(a):

wiadomość oryginalna:

Trybulki przykrością informujemy, ze nie posiadamy żadnych gadżetów,

DIAMENT Sp. z o.o.
Inowrocław

jaki cham, przedżeźnia moje nazwisko, nazywam się Trybulski



Nie tragizuj. Jestem niemal pewna, że to po prostu najzwyklajsza literówka. Kazdaemu moze sie zdarzyć.

Dziś dostalam pozytywa:) Przyślą mi filiżanke ze spodkiem:) spoko:)



gratuluje mnie dzis dzis listonoszka ominela szerokim lukiem a i w skrzynce @ swieci pustkami emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#675981 Napisano: 20.03.2007 10:02:05 w GRATISY
zakreconam napisał(a):

oj juz sie kobietki nei czepiajcie emotka

Bez przesady - nie jest az tak straszny. Poza tym kazdy lubi cos innego emotka

Po prostu nie potrafie wyobrazic sobie różowej laleczki przy moich wpisach emotka

Dzwonilam do domku - dzis jeszcze nic nie dostalam. Wczoraj dwie przesylki emotka emotka



no to gratki u mnie listonoszka chodzi po 16 wiec jeszcze na nia troche poczekam... za to mailowanie dzis idzie pelna para emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#675946 Napisano: 20.03.2007 09:47:28 w GRATISY
aszka napisał(a):

zakreconam ale sobie wybrałaś obrazek brrrr!



to samo mialam napisac emotka

aviatar jak na forum o horrorach... Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#675759 Napisano: 20.03.2007 08:47:33 w GRATISY
olciazzz napisał(a):

wczoraj znowu był bogaty poniedziałek emotka , 4 przesyłeczki:
1/ ulotki, kartki pocztowe, zakładka, teczka, mapki,
2/ 2 długopisy
3/ długopis i balonik
4/ 2 długopisy świecące, 1 długopis świecący w etui, 3 inne długopisy, kalendarz skórzany, zakreślacze z karteczkami ukrytymi w środku (niezły bajerek emotka )
emotka



gratki emotka

ja mam dzis i jutro wolne to poszaleje troche z mailami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#674515 Napisano: 19.03.2007 04:10:47 w GRATISY
10 firm wzamian za przyjecie odemnie zaproszenia do klubu normaderm emotka zapraszam na PW emotka


w temacie dzis u mnie brelorek ze swiatelkiem, torba na prezenty i notes emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#672933 Napisano: 18.03.2007 07:18:32 w GRATISY
ja moge podac firmy ktore mi cos przeslaly wzamian za rejestracje na 4girls PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#666384 Napisano: 15.03.2007 06:09:50 w GRATISY
podam 3 firmy wzamian za glos na sPrite oczywiscie +5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#666362 Napisano: 15.03.2007 06:00:06 w GRATISY
hejka u mnie dzis 3 dlugopisy i automatyczny olowek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#664409 Napisano: 14.03.2007 06:23:33 w GRATISY
podam 3 firmy wzamian za glos na srite oczywiscie +5 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#661971 Napisano: 13.03.2007 04:11:28 w GRATISY
kvadi napisał(a):

fryz napisał(a):

aszka napisał(a):

fryz napisał(a):

przyszedl kurier i przyniosl kalkulator naukowy i brelok z zegarkiem myslalam, ze to wygrana a tu sprawdzam poczte i byl pozytyw od tej firmy emotka emotka



no gratki fryz super mi się jeszcze nigdy nie udało coś takiego upolować
u mnie dziś tylko kapselki od piwa



dzieki przyznam szczerze, ze ogormna role w tym co ci przesla odgrywa prosba bo z tego co wiem to innym ta firma przesylala troszke gorsze rzeczy emotka



programami tymi nie da się przyspieszyć nawet o 1% wysyłania maili fryzz - to po pierwsze

a po drugie - to gratki fryzz zdobyczy

po trezcie - to dzisiaj u mnie : smycz, długopis, brelok, przypinka, fajny znaczek z miasta w etui, katalog projekty domów



kochany sama uzywam jednego z nich wiec wiem co mowie najwidoczniej nie znasz tych programow i niewiesz jakie maja funkcje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#661917 Napisano: 13.03.2007 03:57:48 w GRATISY
aszka napisał(a):

fryz napisał(a):

przyszedl kurier i przyniosl kalkulator naukowy i brelok z zegarkiem myslalam, ze to wygrana a tu sprawdzam poczte i byl pozytyw od tej firmy emotka emotka



no gratki fryz super mi się jeszcze nigdy nie udało coś takiego upolować
u mnie dziś tylko kapselki od piwa



dzieki przyznam szczerze, ze ogormna role w tym co ci przesla odgrywa prosba bo z tego co wiem to innym ta firma przesylala troszke gorsze rzeczy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#661779 Napisano: 13.03.2007 03:14:31 w GRATISY
przyszedl kurier i przyniosl kalkulator naukowy i brelok z zegarkiem myslalam, ze to wygrana a tu sprawdzam poczte i byl pozytyw od tej firmy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#661672 Napisano: 13.03.2007 02:34:55 w GRATISY
o matko co ja popisalam *wszczynasz oczywiscie mialo byc emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0