Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fryz

fryz

#700783 Napisano: 03.04.2007 02:26:42 w GRATISY
fryz napisał(a):

kvadi napisał(a):

aszka napisał(a):

u mnie dziś tylko makulaturka



gratki emotka

a na temat to zasyanawiam się gdzie podziala się fryzz bo jej coś dawno nie widzialem emotka



nie boj sie zyje jeszcze emotka gadzeciki przychodza ale takie drobne to nie pisze bo czasu nawet nie mam za miesiac matura i musze sie wziac do nauki bo 3 lata sie lenilam emotka



ps. a ty sie zarejestruj wkoncu na tym moim forum jak chcesz miec do niego dostep bo gosci sie udostepnic nie da emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#700781 Napisano: 03.04.2007 02:25:20 w GRATISY
kvadi napisał(a):

aszka napisał(a):

u mnie dziś tylko makulaturka



gratki emotka

a na temat to zasyanawiam się gdzie podziala się fryzz bo jej coś dawno nie widzialem emotka



nie boj sie zyje jeszcze emotka gadzeciki przychodza ale takie drobne to nie pisze bo czasu nawet nie mam za miesiac matura i musze sie wziac do nauki bo 3 lata sie lenilam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#693355 Napisano: 29.03.2007 05:55:04 w GRATISY
zakreconam napisał(a):

Byłam wczoraj po gadzety emotka
Otrzymałam:
- mydełko
- probka szamponu
- probka zelu pod prysznic
- zapałki
- igielnik (2 guziczki + niteczki + igla + agrafka)
- długopis
- czyścik do obuwia
- otwieracz
- takie cos do wkladania nogi do buta (kurcze - jak to sie nazywalo??)
- ulotki oczywiscie rowniez

fajnie
powodzenia dzisiaj



hmm moze łyżka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#692934 Napisano: 28.03.2007 06:38:19 w GRATISY
aszka napisał(a):

a u mnie fajna przesyłka-talia kart,mała piłeczka,wielki długopis,malutki długopis,smycz i ...kostka rubika



gratki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#692642 Napisano: 28.03.2007 03:32:41 w GRATISY
aszka napisał(a):

fryz napisał(a):

aszka napisał(a):

fryz nie unoś się przecież nikt cię nie krytykuje po prostu poczuliśmy się troszkę odrzuceni,ale nie
oszukani
,a to różnica prawda.pewnie się i tak jeszcze raz zarejestrujemy bo co to szkodzi(o ile jest fizycznie możliwe)



dlaczego odrzuceni?? przeciez to nie bedzie forum na, ktorzym ludzie bada sobie podawac firmy, tylko ja je tam wpisuje a inni kozystaja wzamian za rejestracje... jezeli chcecie to mozemy wspolnie zrobic jakies zamkniete forum i tam dzielic sie wspolnie adresami, ale nie najezdzajcie na mnie i bron boze nie rejestrujcie sie nigdzie ponownie z mojego polecenia bo mi za to skasuja wszystkie dotychczas zdobyte punkty emotka



kurde fryz a ja sie właśnie zarejestrowałam, ale z innego kompa i na inny mail



hmm no to nic trodno zarejestruj sie na tamtym forum to cie udostepnie emotka

a dla tych, ktorzy sie rejestrowali mam propozycje zaraz o niej napisze na tamtym forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#692621 Napisano: 28.03.2007 03:20:24 w PODZIĘKOWANIA
ja takze dziekuje LUCOWI za to, ze i dla mnie znalazl chwile i wygral koszulke emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#692585 Napisano: 28.03.2007 03:06:15 w GRATISY
paolka napisał(a):

dzisiaj dosc duze probki kremow i maseczek fajne !!!



gratki emotka

u mnie dzis jeden pozytyw i kupa negatywow ale przyszly tydzien mam caly wolny to bede szalec z mailami emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#692565 Napisano: 28.03.2007 02:58:37 w GRATISY
aszka napisał(a):

fryz nie unoś się przecież nikt cię nie krytykuje po prostu poczuliśmy się troszkę odrzuceni,ale nie
oszukani
,a to różnica prawda.pewnie się i tak jeszcze raz zarejestrujemy bo co to szkodzi(o ile jest fizycznie możliwe)



dlaczego odrzuceni?? przeciez to nie bedzie forum na, ktorzym ludzie bada sobie podawac firmy, tylko ja je tam wpisuje a inni kozystaja wzamian za rejestracje... jezeli chcecie to mozemy wspolnie zrobic jakies zamkniete forum i tam dzielic sie wspolnie adresami, ale nie najezdzajcie na mnie i bron boze nie rejestrujcie sie nigdzie ponownie z mojego polecenia bo mi za to skasuja wszystkie dotychczas zdobyte punkty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#692467 Napisano: 28.03.2007 02:19:48 w GRATISY
kvadi napisał(a):

aszka napisał(a):

kvadi napisał(a):

ludzie bo widze, ze wyniklo nieporozumienie Ci ktorzy kiedys sie rejestrowali z mojego polecenia juz odstali ode mnie adresy czyz nie??

oczywiście dostali bo jesteś slowna i nie uszykujesz ludzi

wiec dostepu do forum nie bedziecie miec bo zalozylam je tylko po to by nie musiec pisac codziennie po pare PW wklejac w nie linki i przeszukiwac sterty karteczek z firmami, ktore mi cos przeslaly...

czy to oznacza że ci którzy się zarejestrują teraz będą mieć 50 adresów a my którzy się rejestrowali kiedyś będą mieć ich tylko 5

Ci ktorzy chca firmy wzamian za rejestracje wchodza na moje forum rejestruja sie tam gdzie o to prosze i dostaja wzamian dostep, a jezeli wpuszcze tam wszystkich, ktorych znam z tad to to juz nie bedzie nagroda za rejestracje emotka

czyli wychodzi na to że ja który się kiedyś rejestrowalem będę mieć 5 adresików a ci którzy teraz się zarejestrują będą mieć ich 500

w takim razie zarejestruję się drugi raz z tego samego polecenie



w tym przypadku zgadzam się z kvadim całkowicie.Tylko kvadi pomyśl jeśli tam się zarejestruje dużo osób, no wystarczy jakieś 30 i wszyscy zaczną wysyłać do tych samych firm to i tak guzik dostaną prawda.Lepiej może jednak szukać dalej samemu



nom w sumie tak ale to jest troszkę niesprawiedliwe emotka emotka



dlaczego uwazasz, ze to jest niesprawiedliwe?? kiedys jak dawalam po 1 adresie to te osoby tez powinny mi napisac, ze to niesprawiedliwe bo pozniej dawalam po 5 a pozniej po 10??
niechcesz to sie nie rejestruj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#690918 Napisano: 27.03.2007 02:40:57 w GRATISY
a u mnie dzis taki fajny pozytyw, wkleje tylko sam poczatek zeby nie przynujdzac na forum emotka

Witaj droga Ewo.
Miła wiadomość od Ciebie i niecodzienna prośba, choć nie zdziwiła mnie ponieważ wiem ze są ludzie którzy mają różne hobby. Sam też jestem lekko niezwykły.


to od jednego spikera z radia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#690893 Napisano: 27.03.2007 02:32:01 w GRATISY
ludzie bo widze, ze wyniklo nieporozumienie Ci ktorzy kiedys sie rejestrowali z mojego polecenia juz odstali ode mnie adresy czyz nie?? wiec dostepu do forum nie bedziecie miec bo zalozylam je tylko po to by nie musiec pisac codziennie po pare PW wklejac w nie linki i przeszukiwac sterty karteczek z firmami, ktore mi cos przeslaly... Ci ktorzy chca firmy wzamian za rejestracje wchodza na moje forum rejestruja sie tam gdzie o to prosze i dostaja wzamian dostep, a jezeli wpuszcze tam wszystkich, ktorych znam z tad to to juz nie bedzie nagroda za rejestracje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#689390 Napisano: 26.03.2007 06:11:16 w GRATISY
zalozylam forum na ktorym jest troche firm, ktore mi cos przeslaly dodam reszte jak znajde notes w ktorym zapisywalam firmy, aby miec dostep do niego trzeba sie zarejestrowac w paru miejscach info na tamtym forum adres w stopce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#689238 Napisano: 26.03.2007 05:07:31 w GRATISY
bluejeans napisał(a):

ja dostałem dziś 7 próbek z Floska i super breloczki ze Stihla emotka emotka a do tego masę makulatury emotka



nie piszemy tutaj od kogo dostajemy gadzety... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#688990 Napisano: 26.03.2007 03:28:10 w GRATISY
bartol011 napisał(a):

wysłałęm w weekend koło 200 meili emotka jedna firma wyśle mi katalog emotka

od jednej odebrałem takiego meila : Sorka, nie posiadamy gadzetów, pozdrawiam

od drugiej : Nie posiadamy gadzetów reklamowych. Możemy wysłać jedynie katalogi, broszury i długopisy. Pozdrawiam

kończe z tym emotka emotka emotka emotka



ty chyba nie myslisz, ze odrazu po 1 czy 2 dniach dostaniesz od wszystkich odpowiedzi?? na odpowiedzi trzeba poczekac a jezeli podales odrazu swoj adres to uwierz mi, ze 70 % firmy, ktore mi cos wyslaly nawet pozytywa nie odeslali tylko odrazu paczke, tak wiec uzbroj sie w cierpliwosc napewno niebawem listonoszka zapuka do drzwi obladowana paczuszkami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#688936 Napisano: 26.03.2007 03:12:30 w GRATISY
haz0r napisał(a):

Wymienie ADRESY za kody z BATONÓW ~~!!

za 5 kodów daje !! 70 adresów!!

Wystarczy wkleić do OUTLOCKA, napisać treść że prosi się o darmówki (najlepiej w 2 jezykach bo nie polskie też sa) i wysłac!!



to sie juz mianem spamu okresla takie wysylanie, uwierz mi trzeba do kazdego po kolei wysylac inaczej watpie by ci cokolwiek przeslali emotka

a w temacie dzis u mnie 9 dlugopisow i pocztowka z recznie napisanymi pozdrowieniami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#688108 Napisano: 26.03.2007 08:30:52 w GRATISY
zakreconam napisał(a):

To szybko wsztscy pedem do skrzynek:) Jak wyniki??
Dziś poniedzialek!! Ulubiony dzien gadzetomaniakow:)

pozdrawiam



ehh u mnie z ranka jeden negatyw zebym sie zglosila za pare miesiecy ponownie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#687282 Napisano: 25.03.2007 05:29:34 w GRATISY
aszka napisał(a):

dobrze że jutro poniedziałek i prosze nie obrażać fryz



dziekuje bardzo tym, ktorzy nie zwatplili w moja uczciwosc emotka
ja sie wlasnie zabralam do pisania maili bo ostatnio zadziej mnie listonoszka odwiedza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#687242 Napisano: 25.03.2007 04:55:22 w GRATISY
zakreconam napisał(a):

adam2173 napisał(a):

jakie mieliście najlepsze gratisy??
Ja jedynie dostaje katalogi emotka
Nigdy nie wiem co tak naprawde napisac do roznych firm



Do moich najlepszych gratisow zaliczam zdobyte ostatnio:
-filizanke ze spodeczkiem - bardzo ładna i elegancka
- zegarek-budzik z ekranikiem LCD - ciekawe cudko
- kompas - w metalowym srebrnym pudeleczku wyłozonym zamszem



gratuluje bardzo ciekawe gadzety emotka

a tych, ktorzy nie wiedza co i gadzie pisac zapraszam do przeczytania pierwszej strony tego tematu jest tam wszystko wyjasnione i podana przykladowa prosba i o gadzety, ktora jednak polecam troche zedytowac i dodac pare zdan od siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#687223 Napisano: 25.03.2007 04:39:14 w GRATISY
adam2173 napisał(a):

sorki , przypraszam fryz , pomyliłem się z innym kolesiem z forum . Jeszcze raz bardzo przepraszam emotka




przeprosiny przyjete, a ja kazdego kto bedzie jeszcze mial jakies roszczenia wobec mojej osoby prosze o PW a nie robienie niepotrzebnie smietnika na forum... Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#687212 Napisano: 25.03.2007 04:33:37 w GRATISY
kvadi napisał(a):

a ja mam do Was pytanie (zwłaszcza do starych wyjadaczy emotka ) czy mieliście kiedyś tak że non-stop każdego dnia od miesiąca wysyłacie przynajmniej 50 @ a przez cały tydzień pusto emotka

bo mi się takie coiś zdarza pierwszy raz i nie wiem czy już mam się bać że albo listonosz kradnie albo poczta

proszę o odpowiedź, bo mi zależy



moze sie tak zdarzyc, niekiedy firmy przesylaja gadzety po bardzo dlugim czasie, nie martw sie to napewno cisza przed gadzetowa burza emotka

zycze wszystkim owocnego tygodnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0