Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fryz

fryz

#4089483 Napisano: 29.01.2011 11:33:58 w Zakupy na konkursy - usługi
fryz napisał(a):

Rossmann, Lidl, Tesco, Abc, Lewiatan, Żabka. Koszt produktów + odsylki paragonu emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4089133 Napisano: 29.01.2011 09:47:25 w TESCO konkursy
keiti78zg napisał(a):

fryz napisał(a):

czy w weekendy tez mozna slac na knorra?


tak


dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4089105 Napisano: 29.01.2011 09:39:39 w TESCO konkursy
czy w weekendy tez mozna slac na knorra? Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4087453 Napisano: 28.01.2011 04:17:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
posti i karma dla kota z kociarze dla juniorka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4079550 Napisano: 26.01.2011 01:31:34 w Wkurza mnie...
boszenka napisał(a):

wkurza mnie sesja i to, że muszę się uczyć emotka


ja wlasnie siedze nad praca z filozofii pt. po co zyjemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4078485 Napisano: 26.01.2011 09:36:39 w TESCO konkursy
awe napisał(a):

fryz napisał(a):

czy paragon z tesco wazny jest tylko w dniu zakupu?


nie


dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4078435 Napisano: 26.01.2011 09:23:03 w TESCO konkursy
czy paragon z tesco wazny jest tylko w dniu zakupu? Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4076825 Napisano: 25.01.2011 04:22:28 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze jestem ciagle zmeczona emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4076776 Napisano: 25.01.2011 04:03:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
grzance posti i kubek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4071715 Napisano: 23.01.2011 10:58:25 w Zakupy na konkursy - usługi
Jutro bede w tesco moge zrobic zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4066393 Napisano: 21.01.2011 02:50:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pawlisko napisał(a):

karma z kociarze.pl - myślałem, że będzie więcej emotka


i u mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4064271 Napisano: 20.01.2011 05:56:52 w Paragony
wysokieszpilee napisał(a):

rene5 napisał(a):

fryz napisał(a):

Mam paragon z kucharka, zapomnialam wyslac zgloszenia emotka


ja również posiadam 2 paragony z kucharka, jeśli ktoś potrzebuje zapraszam na pw.


a jest jeszcze konkurs? jak tak to mogę prosić linka:)


nie, juz sie zakonczyl Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4064268 Napisano: 20.01.2011 05:55:57 w Popraw sobie humor...
http://www.kolekc...as.pl/#/stronaGlowna to sa wędki dla kotow... od kiedy koty polują na krowy?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4063890 Napisano: 20.01.2011 03:16:55 w Paragony
Mam paragon z kucharka, zapomnialam wyslac zgloszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4062288 Napisano: 19.01.2011 08:36:09 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
monisia23 napisał(a):

fryz napisał(a):




Tez zapomniam o niektorych, zwlaszcza jak maja dluzszy termin i odkladam je tak w nieskonczonosc az sie pojawia w ostatniej szansie emotka




skad ja to znam emotka
dlatego juz tak nie robie i poki co na czerwno zostawiam i myle sie czy to ten zostawiany na pozniej czy jakis do ktorego jeszcze nie zagladalam ehh emotka



jak wchodze na wszystkie konkursy to mniej wiecej widze gdzie juz grzebalam bo sa rozne kropki ale przez to mam pelno stron do przegladania i mozolnie to idzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4062258 Napisano: 19.01.2011 08:27:38 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
monisia23 napisał(a):

fryz napisał(a):

monisia23 napisał(a):

ola2493 napisał(a):

meeyka napisał(a):

missy7 napisał(a):

Przydałoby się zaznaczanie większej ilości konkursów na raz. Bo takie klikanie w te kulki pojedyńczo zajmuje duzo czasu, szczególnie jak jest do przeglądnięcia ponad 100 konkursów.




a to popieram, szczegolnie jak mam zaznaczyc na szaro kilka stron regionalnych.... strasznie niewygodne...


A nie możesz zostawić ich na czerwono?
Nie, że się czepiam, ale mi trzy kulki wystarczają w zupełności.
Konkursy które mnie nie interesują zostają na czerwono, te w których wzięłam udział mam zaznaczone na szaro, a te które zostawiam na później na zielono.
I już emotka



To ja robie zupelnie inaczej emotka
Szare to te nie dla mnie, zielone to te w ktorych zagralam, a czerwone jeszcze nie ruszone, ale milo by bylo np niebieskim zaznaczyc te ktore chce jeszcze zrobic, ale nie teraz bo mi sie nie chce emotka


ja wklejam je do worda bo w zakladkach juz sie powoli gubilam tyle ich tam dodawalam... emotka



tez tak robilam mialam napisane WZIASC UDZIAL ale zapomnialam emotka a tak majac krope bylo by latwiej emotka



Tez zapomniam o niektorych, zwlaszcza jak maja dluzszy termin i odkladam je tak w nieskonczonosc az sie pojawia w ostatniej szansie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4062251 Napisano: 19.01.2011 08:25:22 w Allegro.pl - bez linków
kalisto1986 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Czy ktoś mi doradzi na jakiej zasadzie robi się reklamacje przedmiotu nie zgodnego z opisem ?
Dodam, że to ja jestem sprzedającą, sprzedałam już kilka tych przedmiotów i nie było uwag, do teraz. Facet zadzwonił, że model który dostał różni się jedną cyferką od tego opisanego w aukcji, czyli kolorem.
Nie neguje tego że mogłam się pomylić, zresztą napisałam tak kupującemu, jeśli to zrobiłam to całkowicie nie umyślnie.
Poprosiłam żeby napisał reklamacje i odesłał przedmiot a ja zrobie zwrot pieniędzy.
No i zaczeło się ...
Gościu żąda zwrotu pieniędzy dopiero wyśle zakupiony przedmiot.
Po tym jak odpisałam mu że zwrot pieniędzy zrobię po otrzymaniu pisemnej reklamacji wraz z zegarkiem, facet zaczął spór transakcyjny na allegro.
I tutaj moje pytanie bo już się pogubiłam, czy ja mam obowiązek zrobić zwrot przed otrzymaniem przedmiotu ?
Facet może wysłac mi zdjęcie przedmiotu ale dla mnie to żaden dowód, wystarczy, że wyjął zawleczke zabezpieczająca a przedmiot jest już uzywany i nie sprzedam go dalej

Wrr zna ktoś jakiś przepis odnośnie zwrotu pieniędzy za przedmiot nie zgodny z opisem ?
Dodam że pisałam do all przed rozpoczęciem sporu, z prośbą o wyjaśnienei jak to jest to odp mi że nie ingerują w to



nie zwracaj pieniędzy wcześniej, bo facet może Cie wykiwać i przedmiotu nie odeśle

a może ma swój, starszy model i chce dokonać podmianki ?
to też możliwe

na takich portalach obowiązuje nie tylko prawo, ale i zasady współżycia społecznego

napisz gościowi, że obydwie strony obowiązuje wzajemne zaufanie i transakcje przeprowadzane są w dobrej wierze

zwrot towaru dopiero upoważnia sprzedającego do zwrotu pieniędzy


ja już mu pisałam to , w tym problem.
Nie chce podmienić przedmiotu, bo to był CHYBA mój błąd, ale chodzi mi o to że jeśli tylko uruchomił go to już ja go nie sprzedam jako nowy, ja nie widze problemu w zwrocie pieniędzy tylko chcem najpierw dostać na papierze dlaczego wraz z zegarkiem, ale nie mam ochoty chodzić na policje jak mnie poda dlatego pytam się jak do tego ma się prawo


Najpierw ty rozpatrujesz pisemna reklamacje dopiero pozniej zwracasz pieniazki. Jak mozna zwrocic kase nie widzac z powrotem przedmiotu? Zasada ograniczonego zaufania w takim przypadku dziala chyba w obie strony.Wyglada na to, ze jakis kretacz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4062227 Napisano: 19.01.2011 08:19:16 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
monisia23 napisał(a):

ola2493 napisał(a):

meeyka napisał(a):

missy7 napisał(a):

Przydałoby się zaznaczanie większej ilości konkursów na raz. Bo takie klikanie w te kulki pojedyńczo zajmuje duzo czasu, szczególnie jak jest do przeglądnięcia ponad 100 konkursów.




a to popieram, szczegolnie jak mam zaznaczyc na szaro kilka stron regionalnych.... strasznie niewygodne...


A nie możesz zostawić ich na czerwono?
Nie, że się czepiam, ale mi trzy kulki wystarczają w zupełności.
Konkursy które mnie nie interesują zostają na czerwono, te w których wzięłam udział mam zaznaczone na szaro, a te które zostawiam na później na zielono.
I już emotka



To ja robie zupelnie inaczej emotka
Szare to te nie dla mnie, zielone to te w ktorych zagralam, a czerwone jeszcze nie ruszone, ale milo by bylo np niebieskim zaznaczyc te ktore chce jeszcze zrobic, ale nie teraz bo mi sie nie chce emotka


ja wklejam je do worda bo w zakladkach juz sie powoli gubilam tyle ich tam dodawalam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4062183 Napisano: 19.01.2011 08:09:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
efelinkaaa napisał(a):

monisia23 napisał(a):

wanila4 napisał(a):

http://www.facebo...pl?v=app_11007063052
100 - palet cieni do oczu



Byl w bazie? najwyrazniej mi umknal emotka



był w topie teraz emotka


i mnie to wlasnie wkurza bo wrzuca sie do teraz rozne konkursy i ciezko znalezc te ktore sa na prawde na teraz, a nie do jutra czy jeszcze nie w bazie przez co przegapiam wiekszosc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4062175 Napisano: 19.01.2011 08:07:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
ola2493 napisał(a):

meeyka napisał(a):

missy7 napisał(a):

Przydałoby się zaznaczanie większej ilości konkursów na raz. Bo takie klikanie w te kulki pojedyńczo zajmuje duzo czasu, szczególnie jak jest do przeglądnięcia ponad 100 konkursów.




a to popieram, szczegolnie jak mam zaznaczyc na szaro kilka stron regionalnych.... strasznie niewygodne...


A nie możesz zostawić ich na czerwono?
Nie, że się czepiam, ale mi trzy kulki wystarczają w zupełności.
Konkursy które mnie nie interesują zostają na czerwono, te w których wzięłam udział mam zaznaczone na szaro, a te które zostawiam na później na zielono.
I już emotka


a te ktorych jeszcze nie tknelas? Wyświetl w wątku >>
0 0