Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fryz

fryz

#4138474 Napisano: 13.02.2011 07:22:58 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

fryz napisał(a):

kaki76 napisał(a):

wkurzyłam się strasznie hodowałam tyle czasu kwiata a moje dziecko go zniszczyło ale na dokładke ratując kwiatka złamałam paznokieć i to bolesne było , tyle pracy i czasu a moje dziecko w ciągu sekundy to zniszczyło emotka emotka


Znam to uczucie emotka Po 3 latach storczyk mi juz prawie zakwitl, juz paczki wypuscil, a moj wredny kot odgryzl w nocy cala galazke emotka


Koty ogólnie są mocne... pamiętam, jak kiedyś usprzątałam się przed świętami wielkanocnymi i w końcu padłam w fotelu z satysfakcja patrząc na posprzątany salon, a wtedy mój śp. już kot zebrał się, żeby wskoczyć na parapet. Aliści łapy mu się obsunęły i ratując się zwalił mi cztery doniczki z kaktusami na dywan. emotka Myślałam, że padnę - sprzątanie znowu i szczątki moich pięknych kaktusów... emotka Byłam tak wściekła, że przylałam kotu ścierką, a on... z zemsty nasikał mi na środek dywanu... emotka No comments.
P.S.
Może powinnam to raczej wstawić w dziale na poprawę humoru? emotka


Ile mi koty doniczek zrzucily z parapetu nie zlicze emotka Raz mi nawet kot nasikal do donicy z fikusem emotka A najgorsze jest to, ze zawsze jak na niego krzycze to tak milusko mruczy i sie o mnie ociera tym swoim ogonkiem albo spi jak niewiniatko i jak tu sie na niego zloscic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4138338 Napisano: 13.02.2011 06:33:48 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

wkurzyłam się strasznie hodowałam tyle czasu kwiata a moje dziecko go zniszczyło ale na dokładke ratując kwiatka złamałam paznokieć i to bolesne było , tyle pracy i czasu a moje dziecko w ciągu sekundy to zniszczyło emotka emotka


Znam to uczucie emotka Po 3 latach storczyk mi juz prawie zakwitl, juz paczki wypuscil, a moj wredny kot odgryzl w nocy cala galazke emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4137703 Napisano: 13.02.2011 01:48:11 w Zakupy na konkursy - usługi
Rossmann, Lidl, Tesco, Abc, Lewiatan, Żabka. emotka Przy wiekszym zamowieniu negocjacja ceny emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4136047 Napisano: 12.02.2011 06:12:16 w TESCO konkursy

fryz

#4136037 Napisano: 12.02.2011 06:10:32 w TESCO konkursy
aaagusia napisał(a):

fryz napisał(a):

czy dzis tez mozna slac na nescafe?



hmmm... z reg. chyba wynika ze tak, ale jakos brak zwrotki:(


u mnie wlasnie tez... Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4136029 Napisano: 12.02.2011 06:07:59 w TESCO konkursy
czy dzis tez mozna slac na nescafe? Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4133423 Napisano: 11.02.2011 07:59:31 w Wkurza mnie...
nineczka17 napisał(a):

m3107 napisał(a):

ewachem napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Ja jestem już rok po Dukanie, schudłam 14 kilo i jakoś nie zauważyłam, żeby to się odbiło na moim zdrowiu.


Moja Przyjaciólka schudła na dukanie ok 12 kg (od wrzesnia).. Ja sama próbowałam, ale za bardzo lubię warzywa, a ogórek z cebulą mi ich nie zastąpią (w dniach proteinowych) i po pierwszym dniu się poddałam emotka .. Myślę nad South Beach, może któraś z Was stosowała?



ja stosowalam kiedys diete suoth beach, schudlam jakies moze 5 kg. Efekty po dukanie sa zdecydowanie lepsza no i mi bardziej ta dieta wlasnie odpowiada. Stosowalam dukana od stycznia do czerwca 2010




ja na dukanie tez od stycznia do czerwca 2010 emotka , schudlam 24 kg emotka teraz przerwa z tego samego powodu emotka i tez po ciazy mam zamiar do niej wrocic


mi też tylko Dukan pomógł byłam kiedyś na diecie z mama tego samego dnia zaczęłyśmy po 8 tygodniach ona miała mniej 15 kg ja 1,5 kg wkurzyłam się

a Dukan pomógł mi ruszyć wagę i schudnąć emotka


Ja w zeszlym roku na redukcji zrzucilam 10 kg emotka A w temacie... wkurza mnie, ze obzarlam sie na noc zapiekanka (prawie caly dzien nic nie jadlam) i teraz nie zasne bo mnie zoladek boli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4133204 Napisano: 11.02.2011 06:57:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
paczka z bobovity emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4132952 Napisano: 11.02.2011 05:28:42 w TESCO konkursy
ktore produkty wychodza najtaniej w konkursie walentynkowym? i ile mniej wiecej kosztuja? Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4129990 Napisano: 10.02.2011 07:23:37 w Oddam za darmo
magnus napisał(a):

zapunktowani
EK7EF9 NKWWKE A7JH


Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4123937 Napisano: 09.02.2011 09:34:41 w Dziś cieszę się z.....
Udało mi się w końcu wymęczyć wyznanie miłosne konkursowe, teraz tylko objade z nim wszystkie konkursy i walentynkowy szał mam za soba emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4123192 Napisano: 08.02.2011 09:57:09 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ciasto w lodowce... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4122007 Napisano: 08.02.2011 03:49:48 w Zostań testerem.
asiunia260 napisał(a):

mój brat dostał się do kampanii adidas... czy otwiera się Wam regulamin na stronie? Bo mi nie a przy rejestracji trzeba go zaakceptować


Nie otwiera sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4121127 Napisano: 08.02.2011 11:41:28 w Zostań testerem.
kotek11 napisał(a):

fryz napisał(a):

Szukamy osób uprawiających sport! Mamy kilkaset par butów do wygrania!



Wartość butów to ponad 700 zł!

Jeżeli w Twoim gronie znajomych masz kolegów, którzy są w wieku 14-19 lat i interesują się piłką nożną - zaproś ich do społeczności Streetcom!

Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko kilka dni!

Pozdrawiam,

Emilia



To w takim razie gdzie te kilkaset par, ktore obiecywali? Bo w konkursie do wygrania sa buty dla jednej druzyny.


a otwiera ci sie regylamin emotka bo mi niestety nie emotka a tam moze byc wyjasnienie dokladnie o co chodzi.. pamietacie - z philipsem tez byla dziwna kampania - konkurs.. potem chyba miesiac testow i na koniec 1 osoba mogla zatrzymac zelazko a reszta odsylala...


Niestety tez mi sie regulamin nie otwiera. Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4121109 Napisano: 08.02.2011 11:36:08 w Zostań testerem.
Szukamy osób uprawiających sport! Mamy kilkaset par butów do wygrania!



Wartość butów to ponad 700 zł!

Jeżeli w Twoim gronie znajomych masz kolegów, którzy są w wieku 14-19 lat i interesują się piłką nożną - zaproś ich do społeczności Streetcom!

Na zgłoszenia czekamy jeszcze tylko kilka dni!

Pozdrawiam,

Emilia



To w takim razie gdzie te kilkaset par, ktore obiecywali? Bo w konkursie do wygrania sa buty dla jednej druzyny. Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4121070 Napisano: 08.02.2011 11:26:43 w Zostań testerem.
ksantypa napisał(a):

fryz napisał(a):

Ekspercie!

GRATULUJEMY!

Zakwalifikowałeś się do Drużyny Mistrzów adidas!

Wielkie mistrzostwo zaczyna się od małych pasji!

Pokaż nam swoją pasję do piłki nożnej! Wystarczy tylko wgrać zdjęcie lub film!

Już teraz możesz testować buty, w których gra sam Messi!

Jak wziąć udział?

1. Zaloguj się na www.druzynamistrzow.pl w zakładce REKRUTACJA, za pomocą adresu mailowego Streetcom
2. Wgraj film lub zdjęcie pokazujące Twoją pasję do piłki nożnej, pokaż nam swoje triki!
3. Zbieraj głosy swoich znajomych i przejdź do 2 etapu akcji, w której do przetestowania buty adidas F50 adizero.

Pamiętaj, aby każdą rozmowę dotyczącą konkursu raportować w Strefie Eksperta (raporty z rozmów adidas F50 adizero). Pamiętaj, że możesz raportować również przez Facebooka.

Powodzenia!

Emilia


Oświeci mnie ktos czy to znaczy, ze dostane te buty? Mam zakladke do raportowania ale dalej nie rozumiem... emotka


moj syn tez dostal ale to chyba nie znaczy ze bedziemy testowac te buty tylko ze zaklwalifikowalismy sie do tego konkursu w ktorym do wygrania sa buty dla calej druzyny-bo tak to by chceli adres do wydslki


to co to za kampania... reklamowa konkursu? bo tak z tego wychodzi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4121044 Napisano: 08.02.2011 11:19:50 w Zostań testerem.
Ekspercie!

GRATULUJEMY!

Zakwalifikowałeś się do Drużyny Mistrzów adidas!

Wielkie mistrzostwo zaczyna się od małych pasji!

Pokaż nam swoją pasję do piłki nożnej! Wystarczy tylko wgrać zdjęcie lub film!

Już teraz możesz testować buty, w których gra sam Messi!

Jak wziąć udział?

1. Zaloguj się na www.druzynamistrzow.pl w zakładce REKRUTACJA, za pomocą adresu mailowego Streetcom
2. Wgraj film lub zdjęcie pokazujące Twoją pasję do piłki nożnej, pokaż nam swoje triki!
3. Zbieraj głosy swoich znajomych i przejdź do 2 etapu akcji, w której do przetestowania buty adidas F50 adizero.

Pamiętaj, aby każdą rozmowę dotyczącą konkursu raportować w Strefie Eksperta (raporty z rozmów adidas F50 adizero). Pamiętaj, że możesz raportować również przez Facebooka.

Powodzenia!

Emilia


Oświeci mnie ktos czy to znaczy, ze dostane te buty? Mam zakladke do raportowania ale dalej nie rozumiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4120855 Napisano: 08.02.2011 10:32:53 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

pinki napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

noo pewnie to samo hasło zrobiła na tym koncie i dlatego ktoś znowu się włamał, bo szczerze wątpie by sama sobie takiego avatara wgrała emotka


też tak myślę emotka emotka


ktos pewnie chcial byc zabawny wlamujac sie i dajac taki awatar ale chyba nie bylo to takie smieszne jak sie tej osobie wydawalo co sie wlamala
emotka


ostatnio tez musialam zmienic haslo, bo komus z forum widocznie sie nudzilo i zminil/a mi haslo emotka na szczescie teraz nikt nie wpadnie na pomysl, jak ono brzmi emotka



ja mialam niedawno przypadek, ze ktos mi sie na maila konkursowego wlamal i rozsylal spam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4120778 Napisano: 08.02.2011 10:09:05 w Zakupy na konkursy - usługi
W czwartek bede w tesco, rossmannie, abc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fryz

#4119534 Napisano: 07.02.2011 08:12:10 w Paragony
ziolko napisał(a):

lavenda7 napisał(a):

dolly napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

czy tylko mi się wyświetla taki dziwny avatar zielonetrampki? emotka emotka


nie tylko Tobie-obrzydliwy jest emotka


schiraz napisał(a):

nie tyle obrzydliwy co wyjątkowo niesmaczny... Mój ośmioletni Syn zaglądając mi przez ramię powiedział: przecież nie można nosić siusiaka na wierzchu mamo. Więc zielonetrampki: schowaj siusiaka!




o matko leżę
emotka emotka emotka nie ma co, zwrócono na nick uwagę emotka emotka emotka emotka

o matko, ale co by nie mówić- zadbany jest emotka emotka emotka emotka emotka


Ja jadłem kolację, nei było mi do śmiechu...ban powinien być jak nic.



i jak smakowała kolacja?? emotka
emotka


przeciez to sama natura emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0