Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pawel1615

pawel1615

#4234836 Napisano: 21.03.2011 08:01:23 w Allegro.pl - bez linków
asiam napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

dawno nic nie sprzedawałem na allegro, a teraz sprzedałem grę i mam pytanie. na e-maila dostałem takie cos

Aukcja     The Sims 3 PO ZMROKU - DODATEK, FOLIA, NOWA (1509737088)
Płatność     539XXXXX
Metoda Płatności     Przelew bankowy


i właśnie jak klikne na te 539XXXXX to przenosi mnie do jakiejś karty płatności i tam mam napisane

Metoda płatności     Przelew bankowy
Status      Rozpoczęta
Utworzenie    2011-03-21 19:29:11


tzn, ze uzytkownik przelał mi kase z allegro czy jak?


Chyba gościu płacił z opcji PŁACÊ Z ALLEGRO.
Jeżeli pisze rozpoczęta to Allegro już ci przelewa na konto.


ale moge poczekac, aż kasa będzie na koncie, czy allegro przeleje mi kase dopiero gdy wyśle grę?

Sorka za głupie pytania, ale pare miesiecy nic nie sprzedawałem, a wcześniej nie było tego płace z allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4234800 Napisano: 21.03.2011 07:53:24 w Allegro.pl - bez linków
dawno nic nie sprzedawałem na allegro, a teraz sprzedałem grę i mam pytanie. na e-maila dostałem takie cos

Aukcja     The Sims 3 PO ZMROKU - DODATEK, FOLIA, NOWA (1509737088)
Płatność     539XXXXX
Metoda Płatności     Przelew bankowy


i właśnie jak klikne na te 539XXXXX to przenosi mnie do jakiejś karty płatności i tam mam napisane

Metoda płatności     Przelew bankowy
Status      Rozpoczęta
Utworzenie    2011-03-21 19:29:11


tzn, ze uzytkownik przelał mi kase z allegro czy jak? Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4234450 Napisano: 21.03.2011 06:14:27 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!
i ode mnie poszło


tylko, że tu nagroda i tak pójdzie na jakiś dom dziecka, a moglibyśmy znaleźć jakiś normalny konkurs i z niego nagrodę przekazać gdzies emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4234430 Napisano: 21.03.2011 06:09:01 w Dyskusje o wynikach konkursu
kittykot napisał(a):

Zgłoście to, dlaczego ma dostać dwie ramki?




madzia34 napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

kittykot napisał(a):

Zgłoście to, dlaczego ma dostać dwie ramki?



no właśnie jeżeli wam coś przeszkadza to to zgłoście a nie znów raban podnosicie - jestem ciekawa czy wy wszyscy graliście tylko na 1 zgłoszenie - każdy tylko potrafi oczerniać, a nie patrzy na siebie emotka założę się że jak któreś z was by wygrało 2 ramki nawet by się nie odezwało na ten temat - normalnie wstydźcie się ! zacznijcie rozwiązywać konki a nie się głupstwami zajmujecie emotka
to już wina organizatorów że się nie dopatrzyli że to te same osoby emotka


a ja własnie wysłałam reklamacje ze goscie oszukuja:)




ta, najlepiej jeszcze jedźcie obrzućcie im dom jajkami..,
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4225367 Napisano: 17.03.2011 08:45:20 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!
No to jeszcze moich kilka sugestii:
- proponuję, żeby nie grac jednocześnie w 20 konkursch, bo beda zaraz jakies plątaniny itp.
- tez jestem za tym aby grac równiez na schroniska emotka
- moze spróbujemy namówić pionasa, aby gdy juz zgłosimy się do jakiegoś konkursu to przykleił gdzies linka, tak aby był na widoku ;}

P.S dawajcie jakieś linki z głosowaniem to coś wybierzemy, bo ja to się za bardzo nie krecę w tych konkursach emotka

i trzeba wybrac przed rozpoczęciem do kogo ma iść nagroda (w razie czego), bo później moga być kłótnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4224496 Napisano: 17.03.2011 02:37:54 w Zagrajmy razem na charytatywny cel!
Co wy na to, abyśmy jako konkursowicze znaleźli jakiś konkurs na liczbę poleceń/głosy w którym nagroda to np, jakiś zestaw zabawek lub cos takiego i razem zbierali głosy np. na jakiś dom dziecka emotka Gdy jeden konkurs się skończy to znaleźlibyśmy jakiś inny, odpowiedni i tak dalej emotka
Oczywiście za każdym razem wybieralibyśmy inny dom dziecka lub coś w tym rodzaju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4220695 Napisano: 15.03.2011 09:46:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
ludziki, po pierwsze, w zależności od charakteru konkursu często wysyłam tego typu hasła i sporo z nich wygrywam (tylko rossnet mnie nie lubi emotka ), wiec to nie to emotka Jeśli konkurs wymaga czegoś więcej od rymowanki to to pisze, ale w tym była mowa o haśle reklamowym- zazwyczaj krótkiej formię, wpadającej w ucho, chwalące coś. Jeśli nagród jest dużo to zazwyczaj hasło nie jest przez organizatora nigdzie wykorzystywane i bardzo często wygrywają takie głupkowate rymowanki emotka

Tu nie chodziło o poziom moich haseł, tylko o poziom większości zwycięskich emotka

Kończmy to bo Państwo doświadczeni eksperci by mnie najchętniej zjedli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4213288 Napisano: 12.03.2011 02:09:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
snowflake napisał(a):

przejrzałam wyniki i z tego co widzę tam nie było miejsc...poszczególne pierwsze 3 gr nagród różniły się kolorem. Dopiero 4 grupa dostała inne słuchawki. I to, że Tobie się podobają się Twoje ( powiedzmy to sobie szczerze, wg mnie dziecinne) rymowanki nie znaczy, że komisja ma podobny gust.


dziecinne- nie dziecinne, ale często w konkursach wygrywają właśnie takie hasła. Inna sprawa gdy firma naprawdę poszukuje hasła reklamowego dla siebie to wygrywają poważniejsze hasła, ale te co wygrały to naprawdę nie są na najwyższym poziomie i nie zabronisz mi prosić o opinię innych użytkowników emotka , w końcu między innymi do tego jest ten temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4213253 Napisano: 12.03.2011 01:40:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
snowflake napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

radosna napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

co myslicie o zywcięzkich hasłach? http://www.vobis....nosc.aspx?id=3000764

Bo jak dla mnie to emotka emotka emotka



A mnie się łechtanie podobało emotka

Połechtaj zmysły z iFrogz - dotknij unikalności, rozkoszuj się widokiem nowoczesnego design'u, wsłuchaj się w najczystsze dźwięki świata i posmakuj przyjemności, co konkurencję pod dywan zamiata!


no jeszcze to to było na swój sposób oryginalne emotka ale większość to niestety nic nadzwyczajnego emotka

Najlepiej gdyby organizator od razu pisał czy będzie wybierał rymowanki, czy poważne hasła emotka

ja postawiłem na takie krótkie rymowanki i nic nie wpadło emotka

Świetna jakość, mocny dźwięk- każdy chwali iFrogz wdzięk.

Styl połączy się z wygodą, doda jakość swą urodą- wszystko razem złączy w całość i powstanie iFrogz trwałość.

Styl połączy się z wygodą, razem z mocą cię uwiodą- jeśli wszystko iFrogz złączy jego chwała się nie skończy.

Oryginalność to jest to, jakość brzmienia zwieńczy to, dodaj wydźwięk i wygodę i otrzymasz iFrogz modę.

Jeśli chcesz być cool, na topie- kup se iFrogz mój cyklopie- jakość, dźwięk Cię oczaruje, a wygoda zbajeruje.


buhahahahaha niektórzy nie potrafią przegrywać emotka

Niedługo każda osoba, która nie wygra w jakimś konkursie będzie jęczeć, że jej pomysł był najlepszy a inne się do niczego nie nadają. Jak ja bym tak robiła - to bym z3 takie wątki zapisała swoimi żalami emotka


inna sprawa jak wygrywa cos fajnego a inna jesli I miejsce zajmuje np. Szukasz chwili przyjemności? Dźwięk, który pozwoli Ci zapomnieć o szarym dniu, znakomita cena i te kolory Ifrogz - przyjemność dla Ciebie . Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4213088 Napisano: 12.03.2011 11:44:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

co myslicie o zywcięzkich hasłach? http://www.vobis....nosc.aspx?id=3000764

Bo jak dla mnie to emotka emotka emotka



A mnie się łechtanie podobało emotka

Połechtaj zmysły z iFrogz - dotknij unikalności, rozkoszuj się widokiem nowoczesnego design'u, wsłuchaj się w najczystsze dźwięki świata i posmakuj przyjemności, co konkurencję pod dywan zamiata!


no jeszcze to to było na swój sposób oryginalne emotka ale większość to niestety nic nadzwyczajnego emotka

Najlepiej gdyby organizator od razu pisał czy będzie wybierał rymowanki, czy poważne hasła emotka

ja postawiłem na takie krótkie rymowanki i nic nie wpadło emotka

Świetna jakość, mocny dźwięk- każdy chwali iFrogz wdzięk.

Styl połączy się z wygodą, doda jakość swą urodą- wszystko razem złączy w całość i powstanie iFrogz trwałość.

Styl połączy się z wygodą, razem z mocą cię uwiodą- jeśli wszystko iFrogz złączy jego chwała się nie skończy.

Oryginalność to jest to, jakość brzmienia zwieńczy to, dodaj wydźwięk i wygodę i otrzymasz iFrogz modę.

Jeśli chcesz być cool, na topie- kup se iFrogz mój cyklopie- jakość, dźwięk Cię oczaruje, a wygoda zbajeruje. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4213059 Napisano: 12.03.2011 11:18:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
co myslicie o zywcięzkich hasłach? http://www.vobis....nosc.aspx?id=3000764

Bo jak dla mnie to emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4206134 Napisano: 09.03.2011 12:18:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
turli napisał(a):

możesz mi dac link do wyników tego konkursu (o ile jeszcze sa), bo chciałbym sobie to przeczytać emotka

http://konkurs.soraya.pl/


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4205897 Napisano: 09.03.2011 10:58:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
bluesky napisał(a):

beata21 napisał(a):

bluesky napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

http://www.osm-ko...aureaci_konkursu.htm
juz jest



Pani Monika też jest.. ciekawe co wysłała emotka

tak szczerze - nie zazdroszczę, bo nie brałam tam udziału, ale chciałabym zobaczyć Jej dzieło, bo zawsze ma ciekawe pomysły emotka



to był konkurs na hasełko? dobrze pamiętam?



tak na haselko lub wierszyk



W takim razie Pani Monika ma nie tylko zdolności plastyczne ale równiez poetyckie. Pamiętam wygrała też wycieczkę z konkursu Soraya a jej wierszyk byl naprawde ladny. Zaczynam odnosic wrazenia ze ta Kobieta jest zarowno bardzo zdolna jak i inteligentna! emotka Gratuluje wszystkim nagrodzonym emotka


możesz mi dac link do wyników tego konkursu (o ile jeszcze sa), bo chciałbym sobie to przeczytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4203934 Napisano: 08.03.2011 04:36:28 w GFK
kondzikdg napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

moze mi ktos napisac od ilu pkt zaczynaja sie nagrody i jakis przykład co za ile? bo tam chyba trzeba miec konto aby je przeglądać emotka


Przyklady:
50zl w gotowce - 999pkt
Play 30 - 467 pkt.
Orange 50 - 728pkt.
kubek - 277pkt
toster - 654pkt

W razie checi przylaczenia - zapraszam na PW po zaproszenie emotka


dzieki emotka Jak cos to się zgłosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4203577 Napisano: 08.03.2011 02:21:28 w GFK
moze mi ktos napisac od ilu pkt zaczynaja sie nagrody i jakis przykład co za ile? bo tam chyba trzeba miec konto aby je przeglądać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4197431 Napisano: 06.03.2011 11:13:50 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

mia napisał(a):

mia napisał(a):

Przypomnienie:

Wyniki:


09.03 - Miłomłyn, godz.12
11.03 - Sensodyne, godz.12
14.03 - Corny, godz.12
15.03 - IS, godz.12
16.03 - Misiowy domek od Nestle, godz.12
18.03 - Sekrety kobiet, godz.12
21.03 - Felix, godz.12
21.03 - Dzień Kobiet, godz.15

emotka




dzieki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4197269 Napisano: 06.03.2011 10:09:23 w Rossmann
kiedy będą wyniku konkursu z pastą emotka nie pamiętam dokładnie jak się nazywał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4195022 Napisano: 05.03.2011 10:21:29 w GFK
jeśli kogoś interesuja takie zabawy to zinteresuje go tez ta strona

http://giftomania...p;reccode=3087-ckj6x

Jesli możecie to zarejestrujcie się z mojego polecenia, a jesli nie to po prostu skasujcie koncówkę linku i zostawcie główna część.

Tu nie wypełnia sie ankiet tylko dostaje link do jakiegoś artykułu i zadanie polega na tym,żeby wkleić pierwsze wytłuszczone słowo w artykule (tak aby potwierdzić, że się tam weszło). Ja zarejestrowałem sie dopiero dzisiaj i za jedno słowo dostałem 2pkt + 1 za rejestracje a za 78pkt mozna zamówić już głośniki do komputera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4193916 Napisano: 04.03.2011 07:47:03 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
to ja zdradze swój sposób, moze się komus przyda. Otóż jak przeglądam konkursy to te które mnie nie interesuja to szara kropka, a te które interesują zielona kropka, tyle tylko, że te z zielonej kropki przenoszę dodatkowo do zakładek. Mam zrobiona zakładke konkursy, która dodatkowo dzieli się na aktualne, zakonczone i ogólne. Aktualne- to takie w których jeszcze nie skończyłem brac udziału, bądź zostawiłem sobie na później, zakonczone- te na które wysłałem juz odpowiednia ilość zgłoszeń i juz czekam tylko na wyniki. ogólne- tam dodaje takie strony na których ciekawe konkursy sa regularnie, np. rossnet. dodatkowo jak dodam strone z konkursem do zakładki to klikam na nia prawym przyciskiem myszy i dodaje notatke: do kiedy konkurs trwa/do kiedy trwa I etap/inne uwagi, i te strony w zakładkach mam posegregowane po kolei do tych które kończą się najwcześniej, do tych które koncza się najpóźniej. emotka


sorka, za ewentualne błedy, ale szybko pisałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4185410 Napisano: 01.03.2011 07:20:14 w Allegro.pl - bez linków
monia24 napisał(a):

Czy ktoś mi podpowie jak wysłać oficjalne przez allegro przypomnienie o zawarciu transakcji i ostateczną prośbę o zapłatę za przedmiot? Towar sprzedany 7 lutego, 17 dzwonilam do babeczki bo się nie logowała na all, więc myślę, że może jest w szpitalu albo gdzieś i nie chciałam z grubej rury walnąć. A ona mi że jest na wyjeździe i wpłaci po powrocie. Uważam że to ona powinna mnie poinformować o późniejszej wpłacie, tym bardziej że na stronie o mnie mam że po 7 dniach jeśli nie ma kontaktu ani wpłaty wystawiam negatywa. Ale to szczegół. W każdym razie babeczka od kilku dni się loguje a ja nadal nie mam kasy - minął prawie miesiąc.


nie jestem pewien, ale chyba trzeba rozpoczać spór i wtedy allegro samo wyśle do niego wiadomość Wyświetl w wątku >>
0 0