Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pawel1615

pawel1615

#4795696 Napisano: 30.10.2011 12:46:17 w Wygraj mi / Wygram za...
moge spróbować komuś pomóc wygrać w tym konkursie http://www.slawnypies.pl
( miejsce 2-11)
- zagram tylko jednej osobie
- zapłaty nie biorę z góry, więc musi byc to osoba zaufana, min. 250 postów, żadnych sporów z innymi.
- Więcej info PW


Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4786671 Napisano: 26.10.2011 04:12:53 w Kaufland konkursy
jesli ktoś ma niepotrzebne hasło na ten konkurs to może mi podesłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4786257 Napisano: 26.10.2011 02:14:17 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

mia napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

a to cwane! to znaczy ze można bonami za bony płacić emotka fajne, skorzystam pewnie z pomysłu


Wpadłam na to poprzednim razem, tylko wtedy robiłam tak, że na początku kupowałam za bony 50 drobne bony po 10 i 20, ale to wiązalo się z dodatkowym odstaniem do kasy, więc teraz robię w sposób powyżej opisany emotka


super pomysł emotka a dlaczego napisałaś że ale to wiązalo się z dodatkowym odstaniem do kasy?


No bo jak przed zakupami rozmieniałam bony, to potem dopiero szłam na własciwe zakupy i stałam wtedy drugi raz w kolejce emotka


aha emotka myślałem, ze za jednym razem mozna tylko jeden bon albo coś takiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4786104 Napisano: 26.10.2011 01:37:31 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

a to cwane! to znaczy ze można bonami za bony płacić emotka fajne, skorzystam pewnie z pomysłu


Wpadłam na to poprzednim razem, tylko wtedy robiłam tak, że na początku kupowałam za bony 50 drobne bony po 10 i 20, ale to wiązalo się z dodatkowym odstaniem do kasy, więc teraz robię w sposób powyżej opisany emotka


super pomysł emotka a dlaczego napisałaś że ale to wiązalo się z dodatkowym odstaniem do kasy? Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4778401 Napisano: 23.10.2011 05:43:53 w Wygraj mi / Wygram za...
zarania napisał(a):

shorty87 napisał(a):

Galunja Shuminska napis na forumie!!!!!!czytaj!!!na 100% wygram bilety na Bitwę Warszawską do wykorzystania w dowolnym Cinema City w Polsce w zamian za jakiś drobiazg lub małe doładowanie (wczoraj wygrałam co najmniej 22 bilety). PW i tak codziennie wygrywała kobitka!
2 godz. temu · Lubię to!

to jest wpis z facebooka na profilu wbk widzę, że nasze forum staje się co raz sławniejsze...


do wiadomości Galunji Shuminskiej - nie codziennie, bo grałam tylko przez 3 dni. emotka
I za przeproszeniem, udław się swoją zazdrością, tym bardziej, że część tych biletów była dla rodziny i znajomych, a część wygrałam za symboliczną opłatą ludziom z forum.


https://www.e-kon...nfo/users-73348.html

a najlepsze, że sama zbiera głosy w konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4775887 Napisano: 22.10.2011 03:52:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

pawel1615

#4773016 Napisano: 21.10.2011 01:25:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martalobos napisał(a):

Czy do kogoś dzwonili z pogodnych z tego konkursu Las Vegas? Bo podobno dzwonią, żeby omówić dostawę puszek itp, a u mnie cisza emotka


dzwonia, dzwonia. do mnie dzwonili w środę i ustalali kiedy maja przywieźć emotka Wydaje mi się, że dzwonią po kolei, wg daty wygrania więc cierpliwości emotka ew. jesli chcesz to na pw moge Ci podać do nich numer emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4766569 Napisano: 19.10.2011 12:14:36 w Kaufland konkursy
masza napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

dostał ktoś z wczoraj potwierdzenie przeczytania wiadomosci?


ja z 17 po poludniu mam potwierdzenie, z 17 wieczorem już nie


dzieki, a 17 po południu, a 17 wieczorem to nie jest ta sama godzina? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4766552 Napisano: 19.10.2011 12:09:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
iva napisał(a):

joan napisał(a):

Artykuł na temat oszustów konkursowych:

http://biznes.gaz...amiast_wygrywac.html

Co ciekawe emotka
emotka W przypadku celowego doprowadzenia innej osoby, w tym organizatora konkursu, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, sprawca może podlegać karze pozbawienia wolności do lat 8, w związku z popełnieniem przestępstwa oszustwa.
emotka W zorganizowanym przez to biuro konkursie fotograficznym wzięło udział kilku oszustów chcących zdobyć jeden z 21 wartościowych aparatów. Agencja obsługująca Exim Tours użyła do weryfikacji zdjęć banku fotografii TinEye.com. – Nie odpuściliśmy użytkownikowi, który splagiatował fotografię. Przekazaliśmy sprawę kancelarii prawnej, a ta przygotuje wniosek na policję – dodaje Czarniej.



Wow.. nareszcie się ktoś tym zainteresował
emotka


niby tak, ale dla mnie to przesada, aby karać np. wyrokiem pozbawienia wolności w zawieszeniu, czy tez dosyć wysoką grzywną wszystkie osoby które wgrały zdjęcie z internetu. Żebyście mnie dobrze zrozumieli- chodzi mi o przypadkowe osoby, które zobaczyły konkurs, zainteresowały się nim i dodały zdjęcie z internetu, często nawet nie wiedząc, ze tak nie wolno. Myślę, ze wystarczyło by usunąć zdjęcia, a dopiero po kolejnej wpadce podejmować jakieś kroki...
wiem, że nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania ale trzeba być trochę elastycznym i wyrozumiałym. Ja też na początku mojej konkursowej kariery dodałem do jednego konkursu zdjęcie z internetu, ponieważ nawet nie pomyślałem, ze tak nie można. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4766390 Napisano: 19.10.2011 11:09:40 w Kaufland konkursy
benasia napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

kurcze, ja wczoraj po wieczór wysyłałem i jeszcze na zadnym nic nie mam. Jak do wieczora nie dostane to chyba im wyslę jeszcze raz dla pewności emotka


oni czasem po kilku dniach dopiero czytają, myślę że dopiero zaczna jak wszystkie będą mieć.


ale niby do dzis trzeba wysłać, wiec na wypaek mojego błedu przy wpisywaniu e-maila lub ocs takiego wyślę drugi raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4766134 Napisano: 19.10.2011 09:51:56 w Kaufland konkursy
kurcze, ja wczoraj po wieczór wysyłałem i jeszcze na zadnym nic nie mam. Jak do wieczora nie dostane to chyba im wyslę jeszcze raz dla pewności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4766123 Napisano: 19.10.2011 09:48:09 w Kaufland konkursy
dostał ktoś z wczoraj potwierdzenie przeczytania wiadomosci? Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4744790 Napisano: 10.10.2011 07:20:01 w Kaufland konkursy
nineczka17 napisał(a):

mia napisał(a):

kammaro napisał(a):

przed chwilą taki mail:
...Szanowni Laureaci,

Uprzejmie informujemy, że nagrodą w Konkursie Kaufland – Troszczymy się o rodzinne oszczędności są bony Kaufland o wartości 100zł. Nagrody są już dla wszystkich z Państwa zamówione i czekamy na ich dostawę. Bony zostaną wysłane niezwłocznie po ich otrzymaniu.


Tyż mam... szkoda, że po 100, a nie 2 x 50, trzeba będzie rozmienić znaczy emotka


to będą jak zawsze 2 bony po 50 zł nie mają bonów w nominale 100zł tylko 50zł,20zł i 10 zł emotka


to ja osobiście to bym wolał po 10zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4741229 Napisano: 09.10.2011 10:33:11 w Carrefour konkursy
spiro napisał(a):

mahuska napisał(a):

avatea napisał(a):

aurorcia napisał(a):

wsciekly napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na bony z Animals emotka




moje oba już dziś upłynniłam emotka emotka



czeka - a to już wysyłają? Czym?


też czekam , ale na rezerwę emotka



też czekam, na bonik z 2. etapu


i ja też czekam emotka

P.S dostaliście jakies potwierdzenie na e-maila że odebrali wiadomość ze skanem praragonu?
Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4740619 Napisano: 08.10.2011 08:36:16 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

mnie wkurza pewien zapis w regulaminie konkursu

Uczestnicy konkursu, którzy w sposób niezgodny z zasadami regulaminu oraz
powszechnie przyjętymi zasadami gry fair play będą próbowali pozyskać nagrody
używając np. nieprawdziwych kont internetowych oraz osoby trudniące się zawodowym
wygrywaniem w konkursach, które będą próbowały pozyskać nagrody
z chwilą uznania
takiego konta przez Organizatora jako nieprawdziwe lub jako konto zawodowego gracza tracą
prawo do nagród i gry w kolejnych rozgrywkach.


jestem ciekaw jak oni bedą sprawdzać, które konto jest zawodowego gracza emotka



a o jaki konkurs chodzi emotka emotka


http://konkurs.papilot.pl/glosuj.php Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4740611 Napisano: 08.10.2011 08:32:25 w Wkurza mnie...
mnie wkurza pewien zapis w regulaminie konkursu

Uczestnicy konkursu, którzy w sposób niezgodny z zasadami regulaminu oraz
powszechnie przyjętymi zasadami gry fair play będą próbowali pozyskać nagrody
używając np. nieprawdziwych kont internetowych oraz osoby trudniące się zawodowym
wygrywaniem w konkursach, które będą próbowały pozyskać nagrody
z chwilą uznania
takiego konta przez Organizatora jako nieprawdziwe lub jako konto zawodowego gracza tracą
prawo do nagród i gry w kolejnych rozgrywkach.


jestem ciekaw jak oni bedą sprawdzać, które konto jest zawodowego gracza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4739965 Napisano: 08.10.2011 03:18:31 w Wygraj mi / Wygram za...
tyrande1991 miałem juz nie odpisywac na twoje zaczepki, ale zrobię ostatni wyjątek...


ty nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. W moim pierwszym akapicie pisałem o zupełnie innym konkursie- las vegas. Co prawda do tego mam również chętnych, jeśli cie to interesuje, ale poczekam do konca dnia i wtedy kogoś wybiorę emotka

masz konto od miesiąca, a rzucasz sie jak bys wszystkie rozumy pozjadała. Kończę już odpisywać na twoje posty, bo robi się tylko spam. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4739904 Napisano: 08.10.2011 02:30:19 w Wygraj mi / Wygram za...
tyrande1991
po pierwsze- napisałem tak, bo np. jak w konkursie las vegas napisałem że wygram puszki za 100zł (też miałem takie wymagania) to za 30 minut miałem 30 wiadomości z prośbą o zagranie i musiałem wszystkim odpisywać.
Wybiorę jedną osobę, bo tu trzeba grać cały miesiąc, a nie 15 minut i spokój.

po drugie mam wymagania bo nie biorę zapłaty z góry, więc nie chcę aby pisał do mnie ktoś, kto jest na forum od miesiąca i ma 20 postów.

Po trzecie, moje drogie dziecko- co mają ze sobą wspólnego spory z karniakami? pomyśl trochę... Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4739618 Napisano: 08.10.2011 11:55:33 w Wygraj mi / Wygram za...
tyrande1991 a dlaczego się nie czepiasz tych którzy wygrywają dla kogoś w innych konkursach, np. mentos, dove czy też oral b? Przecież jeśli oni komuś wygrają, to też musza kogoś zepchnąć z listy zwycięzców? Czy ja ciebie zmuszam? Jak sobie dajesz rade to się ciesz, ja chętnych mam sporo. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawel1615

#4739596 Napisano: 08.10.2011 11:40:38 w Wygraj mi / Wygram za...
vilemo napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

moge spróbować komuś wygrać w tym konkursie http://www.papilot.pl/Garnier.html

- zagram jeszcze tylko jednej osobie
- zapłaty nie biorę z góry, więc musi byc to osoba zaufana, min. 250 postów, żadnych sporów z innymi.
- nie pytajcie się mnie co chce za wygranie- prosze wysyłać mi konkretną propozycję na PW, a ja wybiore jedną osobę. (moze byc przelew lub inna nagroda)
- na zgłoszenia czekam do końca dnia, jutro kogoś wybiorę


P.S byc może niedługo (jeśli znajdę czas) zaproponuje pomoc w innych konkursach emotka


trochę nie rozumiem - przecież to konkurs na zdjęcia...


na głosowanie Wyświetl w wątku >>
0 0