Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rogalino

rogalino

#5995104 Napisano: 21.03.2015 14:37:14 w Paragony
2904314 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

napisał(a):luko922 napisał(a):Kupię paragon z Chaty Polskiej, chcę zagrać emotka

To samo co kolega emotka  

I ja, i ja! emotka

za ile? emotka  bo nie wiem czy mi sie oplaca jechac hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5994566 Napisano: 19.03.2015 22:50:08 w Visa Konkursy
forget-me-not napisał(a):

Czy ktoś z Was ma potwierdzenie odczytania @ z oświadczeniem, par?

Wysyłałam wczoraj późnym wieczorem.

tak ja wysylalem wczoraj a odczytali dzis o 16.10 Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5994426 Napisano: 19.03.2015 18:17:08 w Visa Konkursy
ewka656 napisał(a):

Kiedy będą wyniki z 18.03 kochani?

w poniedziałek Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5993852 Napisano: 18.03.2015 17:33:49 w Visa Konkursy
aniolka2310 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

mia napisał(a):

napisał(a):zaczytana-pola napisał(a):Ja jutro porządnie wyszoruję syna, żeby błyszczał, schludnie go ubiorę, posadzę przy stole z ciastem i kotem. Dołożyć coś? emotka

Ślepaś, kobieto? emotka Pisanki, PISANKI w dużej ilości!emotka

Tyle roboty? emotka

Teraz w modzie są filmiki emotka  Ale nie wiem, czy przy tym mniej pracy emotka  W galerii na 1 stronie jakaś Pani nawet zapisała sobie na karteczce "kwestię" do wypowiedzenia emotka

ale chociaż można ją zrozumieć w odróżnieniu do jej syna co jedzie na rowerze... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5993776 Napisano: 18.03.2015 15:49:24 w Visa Konkursy
trampek napisał(a):

odpowie mi ktos na pytanie czy jak sie nie odbierze to beda drugi raz dzwonic?

tak, u mnie dzwonili w ten sam dzień po ok 4 godzinach Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5993721 Napisano: 18.03.2015 14:47:44 w Visa Konkursy
Ewelajna napisał(a):

Ja mam pytanie. Widzę moje zgłoszenie w zwycięskiej galerii z 13.03 (grecki rondelek - jednak nie trzeba wysyłać zdjęć dzieci;)), ale nie dostałam żadnego maila o wygranej. Maile przychodzą później czy najpierw dzwonią?

najpierw dzwonia Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5993651 Napisano: 18.03.2015 13:55:40 w Visa Konkursy
liz747 napisał(a):

i ta co się wzruszyła bo góry zobaczyła emotka emotka

haha Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5993447 Napisano: 18.03.2015 09:33:11 w Visa Konkursy
kubatbg napisał(a):

nie ogarniam tego konkursu emotka  

to jak do kogoś wczoraj nie dzonili to dalej ma szanse na wygrana ? (przy dzisiajszych wynikach?)
cz jak nie dzonili tzn ze lipa i dzisiaj tlyko formalnie pokazą kogo wybrali ?

wczoraj dzownili do zwyciezców którzy pojawili sie w poniedziałek jako laureaci, a dziś będą nowi i będą zapewne dzownić jutro Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5993420 Napisano: 18.03.2015 08:34:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wracając do Grzanego Mnicha to znów na fb ktoś się pochwalił że wygrał "Krzysztof Noszczyk Moje było takie Grzane Mnicha Rozgrzewa mnie i moja partnerke do Granic możliwości-Czarodziejski aromat na wieczorne dni Iphonik wpadl dziekuje"
A jak się wejdzie na jego profil to udostępnione zdjęcie jest dopiero 3 marca więc po regulaminowym czasie, ciekawe cyz coś z tmy zrobią czy po prostu się rozejdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5993129 Napisano: 17.03.2015 13:13:30 w Visa Konkursy
ja też wieczornym wygrałem


PS. Dzwonili już do kogoś z 11.03 ?
wlasnie dzownili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5992972 Napisano: 17.03.2015 09:49:36 w Visa Konkursy
kubatbg napisał(a):

rogalino napisał(a): Nie mam dzieci (przynajmniej narazie nic o tym nie slyszalem zebym mial emotka )


Wniosek jest jeden ktoś cie tu w h.. zrobił i nie powiedział Ci całej prawdy emotka
radziłbym każdorazowo gdy będziesz jechał gdzies w trasę po Polsce zabierac worek cukierków i rozrzucac je przypadkowo napokanym dzieciakom .... a nuż "twoje" złapie to chociaz tak odwdzięczysz się za wygranie visy emotka

hahah widocznie coś w tym musi być że wygrałem... teraz zacząłem się martwić że mnie wybrali... Na alimenty wydam więcej niż te marne 600 zł emotka  I po co wchodziłem na forum... beztroskie życie się skończyło... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5992964 Napisano: 17.03.2015 09:42:31 w Visa Konkursy
iaziaz napisał(a):

avanti9 napisał(a):

tak. tylko podejrzewam, że Visa nie wie co się tam dzieje. Założenie konkursu super, nagród jest tyle, że powygrywałyby: dzieciaki, zwierzaki, przyszli rodzice, dziadkowie, miłośnicy sportu i podróży, gotowania i leniuchowania, zakupów i bóg wie czego, zdjęcia zabawne, ambitne i te na luzie. Tematyka jest dowolna co sugeruje ZALOZENIE KONKURSU. Niestety, zatrudniono złą osobę. Nie potrafi ona wyjść poza swoje 'JA', wybiera zdjęcia rodzinne, które ewidentnie łączą się z jej stanem emocjonalnym. To jest DYSKRYMINACJA. Osoby bez dzieci oraz szczęśliwych rodzin nie mają żadnych szans. Ciekawe, co powie na to organizator. Myślę, że to się nie spodoba bo zakupy z Visą robią wszyscy, nie tylko rodziny. Dlatego ten konkurs jest adresowany do WSZYSTKICH.

Chyba kogoś tu ponosi,ludzie dajcie na luz bo co konkurs to zawsze komuś coś nie pasuje emotka

" To jest DYSKRYMINACJA. Osoby bez dzieci oraz szczęśliwych rodzin nie mają żadnych szans." czyt. Nie mam dzieci (przynajmniej narazie nic o tym nie slyszalem zebym mial emotka ) a od tygodnia jak gram zgarnalem 3 karty i gdzie tu logika... Mam nadzieję że niedługo każdy z Was wygra przynajmniej po jednej karcie i temat ucichnie a Visa będzie wychwalana w niebiosa hehe Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5992914 Napisano: 17.03.2015 00:55:43 w Visa Konkursy
magnus napisał(a):

basku napisał(a):i jak organizatorzy maja szanowac konkursowiczow? i nie zniechecac sie do organizowania konkursow?

skoro taka zawisc emotka
a co Wam te dzieci przeszkadzaja w zgloszeniach?
tak jak ktos wyzej napisal gusta sa rozne i to ze jury sie podobaja zdjecia z dziecmi to nic "nienormalnego"


organizator ma prawo nagradzac kogo chce

ludzie wyluzujcie.... przeciez to tylko zabawa emotka

Dzieci są fajne i zapewne nikomu nie przeszkadzają.
Ale tu nie chodzi o dzieci tylko o konkurs, tak KONKURS a nie zabawę.
Gdyby to była zabawa to mamy poszłyby z dziećmi do piaskownicy czy na plac zabaw a nie robiłyby z nich "wystawki" za 200 zł

już bez przesady bo popadacie w paranoje...
"Gdyby to była zabawa to mamy poszłyby z dziećmi do piaskownicy czy na plac zabaw a nie robiłyby z nich "wystawki" za 200 zł"  emotka  czyli ciekawe co byś napisał/a jak są konkursy gdzie mamy dodają zdjęcia żeby wygrać misia czy inne gadżety... Nie róbcie z tych kobiet wyrodnych matek... A co do dzieci to w sumie wybór jury jest trochę uzasadniony, bo wiadomo że jak byliśmy dziećmi to większość rzeczy była dla nas nowa i próbowaliśmy je po raz pierwszy, a o to chodzi w tym konkursie.
PS. Nie mam dzieci więc automatycznie sam nie dawałem takich fotek, ale to ciągłe narzekanie już staje się męczące Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5992864 Napisano: 16.03.2015 21:33:14 w Visa Konkursy
sie uczepiliscie tych dzieciako... U mnie od poczatku konkursu 3 wygrane a dzieci na zdjeicu nie bylo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5991525 Napisano: 13.03.2015 14:49:55 w Visa Konkursy
Ewelajna napisał(a):

A ja mam pytanie:) Może zechcecie się podzielić tajemnicą.
Widziałam w MDW że niektórzy wygrali po kilka kart, interesuje mnie na ile zgłoszeń przypadły te wygrane.
Czy ktoś potrafi mi chociaż orientacyjnie odpowiedzieć?

u mnie na okolo 6 zgloszen 2 wygrane byly Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5991516 Napisano: 13.03.2015 14:43:39 w Visa Konkursy
buncia88 napisał(a):

To mi się podoba! http://konkurs.vi...ria/zgloszenie/12608
i obstawiam, że bedzie w zwycięskich. Tym co brali udział w pP zdjęcie znane, ale opis bardzo fajny!

wygrało główną na prince polo więc tu pewnie też nagrodzą Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5991434 Napisano: 13.03.2015 13:34:23 w Visa Konkursy
79magda napisał(a):

masza wymaluj kota i pozwól mu wyciskać keczupem ""Visa" na nowych białych kafelkach na trzecim piętrze swojego nowego domu, oczywiście kot niech to robi w trakcie jazdy rowerkiem emotka

i najlepiej jak obok niego będą młode kocięta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5991420 Napisano: 13.03.2015 13:24:30 w Visa Konkursy
masza napisał(a):

To ja juz nie wiem co dodawać ciasta, czy koty, czy dzieci wymalowane...emotka

najlepiej wszystko razem, taka kumulacja pewnie tygodniową by zgarneła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5990508 Napisano: 11.03.2015 16:11:49 w Visa Konkursy
defed napisał(a):

zgłoszenia kulinarne często wygrywają, irytujące to... szczególnie ze względu na moje beztalencie w tym temacie

a ja wlasnie sie dlatego tu odnajduję emotka  2 wygrane za 2 kulinarne Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5990343 Napisano: 11.03.2015 12:35:31 w Visa Konkursy
donia7 napisał(a):

vazzz napisał(a):

nelunia napisał(a):

napisał(a):vazzz napisał(a):

napisał(a):napisał(a):nelunia napisał(a):moje zgłoszenie było w galerii i ...... nie wygrałamemotka

Ale przecież jeszcze nie ma pełnej listy zwycięzców emotka

racja, ale coś czuję, że nic z tego nie będzie.... emotka

Moje zdjęcie było w galerii i udało się wygrać, także... emotka

moje zgłoszenie, które wygrało też było w galerii emotka

i moje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0