Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#2101199 Napisano: 15.01.2009 08:06:45 w Poczta kradnie
chochliczka napisał(a):

Rachel istnieje mnostwo zawodow jak mowi Melisa gdzie ludzie zarabiaja grosze wiec takie bronienie ich jak dla mnie jest bez sensu. To tak jakby powiedziec,ze np lekarz albo pielegniarka nie bedzie kogos leczyc bo mu za malo placa.. Kazdy czlowiek pracuje i wiekszosc nie zarabia kokosow co nie oznacza,ze ma sie wyzywac na ludziach,skoro komus cos nie pasuje to niech zmieni prace,albo dogada sie z szefem,a nie wyzywa na klientach.




Ja rozuemiem tylko nie jest łatwo znależć dobrego kuriera. Chodzi o to ze wiele osob przychodzi na tzw test. jezdzi przez 2 tyg z innym kurierem i jest okej podpisuje sie z nim umowe i zaczyna odwalac. Z takimi ciezko jest cos zrobic. W sensie czasem jezdza nawet miesiac zanim sie góra skapnie ze cos jest nie tak. U nas były przypadki gdzie ktos pracował misiac i był świetny zbierał pochwały, klienci byli zadowoleni. W nastepnym misiacu koles podabiał podpisy nie chciało mu sie jeżdzic no i został zwolniony. Po jego odejciu po misiacu przyszedł prezent rachunek za telefon na 1000zł.
Ja tez jestem odbiorca wielu paczek i tez składam rekalamacje. Chodzi mi tylko o to ze to ze niewłasciwi ludzie zaczynaja prace jako kurierzy wynika z lipnej kontroli tego pracowanika i z oszczednoci jakie te firmy robia.

Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#2100204 Napisano: 15.01.2009 03:48:44 w Poczta kradnie
Wypowiem sie:
Przez jakis czas pracowałam w firmie kurierskiej. Przede wszytskim trzeba powiedzieć ze nie ma w tym temacie wygranego. Kurierzy owszem maja ciezko, ale juz spiesze z wyjasnieniem dlaczego. W firmie w której ja pracowałam (jedna z czołowych) kurierzy musieli miec załozona własna działalnosc. Dla danej firmy zwyczajnie swiadcza usługe. Trzeba powiedziec ze nie jest to jako super opłacalne, zwłaszcza kiedy cos sie w samochodzie popsuje. Ludzie tez czasem sie czepiaja no ale to jest ryzyko zawodowe. Krótko mówiac kasa nie zacheca, wiec i oni jakos nie przykładaja sie za specjalnie. W moim rejonie było ok 14 kurierów 7 -miu miało własne działanosci kolejni byli przez nich zatrudnaini. Poniewaz ci drudzy mieli mało kasy co 2-3 tyg przychodził ktos nowy, a nie jest wcale znależć kogos nowego z dnia na dzień. Sprzyja to niestety sytuacjom opisanym wyzej.
To co w moim przekonaniu dla kuriera jest najgorsze to wszelkiego rodzaju umowy i dokumenty zwrotne. Firmy sa wymagajace i czasem kurier nie dostaje pieniedzy za dostarczenie bo kilent mu sie nie wyraznie podpisał itd. Musza po prostu bardzo uwazac. Takie przesyłki pochłaniaja mase ich czasu bo wszytko trzeba sprawdzic i dac do podpisu. Za taka przesylke kurier wcale nie dostaje wiecej kasy mimo tego ze lata z papierzyskami. Niby maja płatne za przekroczenie u klienta czasu 15 min ale w praktyce firmy kurierskie maja to w nosie.

Przesyłki kurierskie sa drogie z kilku powodów. Przede wszytskich chodzi o to zeby dotarło do firmy jak najmniej detalistów. Usługi sa skierowane do firm ktore maja specjalna umowe i deklaruja sie wyslac okreslona ilosc paczek w miesiacu. Taki sobie mniej wiecej Kowalski prowadzacy lokalna firme moze liczyc nawet na 30-40% normalnej ceny zaś firmy które zlecaja przesyłki z dokumentami zwrotnymi to juz nawet70%. Wszytsko jest ustalane indywidualnie.
W firmie w ktorej pracowałam na przełomie kilku mieiecy średnia cena paczki wzrosła o 7 zł. to bardzo duzo, no ale rozna ceny wszytkiego. Nasi kurierzy liczyli ze w zwiazku z tym dostana wiecej kasy od doreczonej paczki ale niestety nic takiego nie miało miejsca.
krótko mówiac jest jak jest. Jako konsument tez miałam kilka starc z kurierami, jednak nie bedzie lepiej jeli nie zaczna oni wiecej zarabiac. Bo majac srednio 70 paczek na jedna osobe, zaczynaja prace o 6tej a kończa jak dobrze pójdzie o 18.
Kolejna sprawa sa rekalmacje. Oddziały matki zajmuja sie nimi i maja czas 3 miesiace zeby wszczac działania. W rezultacie wyglada to tak ze sprawa jest sprawdzana dopiero ostatniego dnia czyli tego 90tego. Tutaj niestety bardzo czesto wynik zalezy od tego kim jest klient.
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

rachel

#2096378 Napisano: 14.01.2009 08:34:17 w Wkurza mnie...
grajaca reklama KFC z tym pociagiem!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#2091224 Napisano: 12.01.2009 07:40:39 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ostatnio w bazie pojawia sie coraz wiecej konkursów regionalnych róznego rodzaju wejciówki które mozna tylko i wyłacznie zrelizowac w okreslonym kinie czy tez nagordy rzeczowe które koniecznie trzeba odebrac w siedzibie organizatora. Mam pytranie czy dałoby sie te konkursy jakos wydzielic z ogólnej bazy. Np. konkursy aktualne regionalne. Wtedy ktos kto szuka wejsciowek miałby zebrane wszytsko w jednym miejcu, a ten kto z tego niekorzysta miałby mniej do odznaczania na szaro Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#2029528 Napisano: 17.12.2008 05:07:58 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
paolka napisał(a):

a u mnie wielka przesyłka z napisem wartosc 200 zł
a w srodku produkty orico tj. produkty sojowe, kasze, majonez itp.

ktos wie co to za konkurs byl bo ja nie pamietam



prawdopodonie testowanie prosuktów z klubu Glamour Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1980888 Napisano: 01.12.2008 12:32:09 w PODZIĘKOWANIA
A ja dziekuje dzisiaj Wszytskim za Wszystko jesteście SUPER!!!!!!!!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

rachel

#1929426 Napisano: 07.11.2008 10:48:55 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
bmacieja napisał(a):

rachel napisał(a):

ilus napisał(a):

A czy ktoś wygrał kremy La Roche Posay z Urody (wydawnictwo Edipresse)?

Bo ja dostałam i jest ważny do grudnia 2008 emotka Nie wiem, czy tylko ja miałam takiego pecha, czy też wszystkim taką serię puścili. Można się cieszyć, że jeszcze ważny... ale tylko miesiąc? to chyba lekkie przegięcie emotka


ja tez mam taki


nawet nie sprawdzałam wcześniej ale teraz i... nie widzę daty - siostra juz go używa emotka


ja tam dzwoniłam ale powiedzieli ze przez 1,5 miesiaca jest wazny....ze moge go ewentualnie odesłac ale jak to zrobie to pewnie nowego nie zobACZE NA OCZY
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1929378 Napisano: 07.11.2008 10:24:30 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
ilus napisał(a):

A czy ktoś wygrał kremy La Roche Posay z Urody (wydawnictwo Edipresse)?

Bo ja dostałam i jest ważny do grudnia 2008 emotka Nie wiem, czy tylko ja miałam takiego pecha, czy też wszystkim taką serię puścili. Można się cieszyć, że jeszcze ważny... ale tylko miesiąc? to chyba lekkie przegięcie emotka


ja tez mam taki Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1917968 Napisano: 31.10.2008 11:24:35 w Pomocy!!!!
mam stare kont na gazeta.pl tam gdxie sie podwało adres. Chciałabym go zmienic bo ten mój obecny bedzie nieaktualny. Mam pytanie macie moze ta strone gdzie sie otwirał stary formularz? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1895815 Napisano: 21.10.2008 09:36:18 w edipresse i problem z otrzymaniem nagrody
Edipresse to szczyt chamstwa... to ze czekam na wiele nagórd o nich to juz tradycja ale jest jedna nowa sytuacja która rozłozyła mnie na łopatki.
Brat, scamp, grał u nich w konku z płyta Mamma Mia. Wygrał , dostał smsa o wygranej i odesłał swoje dane. Kiedy w internecie pojawila sie lista zwyciezców doznał szoku bo jego danych nie było. Zadzwonilam by wyjasnic sprawe....
Pan o nazwisku takim jak my z bratem, emotka powiedział ze sprawdzi sytuacje i oddzwoni. Nie zadzwonił wiec ja zadzwoniłam dzisiaj przypominajac sprawe. Wg pana który ponoc wyciagnał zapis z korespondencji smsowej ostatnia wiadomoscia wysłana pod ten numer była informacja z podziekowaniem za udział w konkursie , wiecej nic nie pisali , ani nie dostali. Co wiecej pan w swoich wypowiedziach za kazdym razem przedstawiał inny numer naszego telefonu (tego z którego brat słał smsa). Wyjasniłam Panu ze ja posiadam smsa z ich numeru z informacja o wygranej!! i raczej napewno nie mogłam go zdobyc w inny sposób niz od NICH. W końcu Pan zaczał próbowac cos wytłuamczyc krzykiem i nagle wyjawił ze u nigo w systemie jest napisane ze nie brat nie odesłał danych (brednia , odesłał i jak zawsze po odsłaniu wpisa l nagrode do zeszytu) a teraz to juz termin minał i nie da sie nic zrobic. Sytuacja wyglada zabawnie bo napisałabym rekalamacje, ale jest jedno ale.... Konkami u nich zajmuje sie BOK i tylko BOK. Wiec piszac rekalamacje pisałabym ja do tego Pana. O ironio!! Najgorsze wydawnictwo jakie znam. Jesli ktoś ma jakis ciekawy pomysł jak rozwiazac ta sprawe to bardzo prosze o rade. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1883522 Napisano: 15.10.2008 08:55:31 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

Polska przegrała ,no nie emotka emotka


tez jestem wkurzona emotka troche sie na nich zawiodłam,na poczatku tak ładnie im poszlo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1840475 Napisano: 27.09.2008 10:17:08 w Konkursy firm tytoniowych
mama2006 napisał(a):

To są te plecaki-walizki na kółkach?


tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1840468 Napisano: 27.09.2008 09:58:33 w Konkursy firm tytoniowych
mama2006 napisał(a):

Może ktoś by wkleił zdjęcie tego plecaka z Routów 66.


wpisz sobie Route66 na allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1840290 Napisano: 27.09.2008 09:09:45 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

rachel

#1822956 Napisano: 20.09.2008 08:45:12 w Konkursy firm tytoniowych
aneczkar10 napisał(a):

u mnie 2 aparaty, 6 plecaków, 5 etui - wszystko ze znalezionych lub otzymanych kodów- konkurs super plus czekam na dalsze emotka


i ja takze czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1822106 Napisano: 19.09.2008 06:33:40 w Konkursy firm tytoniowych
piter0073 napisał(a):

wpadlo 2 aparaty i kilkanascie plecakow emotka emotka emotka
jestem bardzo zadowolony z konka emotka emotka emotka


ja także jestem zadowolona z tego konka emotka oby wiecej takich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1822019 Napisano: 19.09.2008 06:19:49 w Konkursy firm tytoniowych
targicola napisał(a):

xagadee napisał(a):

ja nie robię podsumowań, bo mnie zaraz zlinczują emotka

generalnie i tak mam pełną świadomość faktu, że byli w tym konku lepsi ode mnie emotka


pewnie,że byli i to nawet dużo(ode mnie na pewno).szkoda tylko ,że zacząłem tak późno w ten konkurs się bawić,bo dopiero ostatniego sierpnia. ale i tak jest emotka



co tam konkurencja emotka najwazniejsze,że każdy z nas znalazł trochę czasu na konk,wygrał i jest na plusie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#1821993 Napisano: 19.09.2008 06:17:18 w Konkursy firm tytoniowych
xagadee napisał(a):

ja nie robię podsumowań, bo mnie zaraz zlinczują emotka

generalnie i tak mam pełną świadomość faktu, że byli w tym konku lepsi ode mnie emotka



ja tez tak uwazam. Szkoda ze nie udalo cie zgarnac cyfrowki,ale mialam troche malo czasu ,choc plecaki tez sa fajne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0