Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#4970697 Napisano: 23.01.2012 11:11:56 w Konkursowiczki w ciąży
ja dzisiaj byłam na pobieraniu krwi- morfologia, żółtaczka typu B i wiecie co jestem wykończona. Normalnie jakby z tą krwią uszło ze mnie życie.

W czwartek byłam w szkole rodzenia. Powiedzcie dziewczyny co sądzicie o pobieraniu krwi pępowinowej. U nas kosztuje 3000 pobranie + pierwszy rok. Dużo kasy z jednej strony ulotki mówią że warto a ja już nie wiem czy ktoś mnie straszy czy rzeczywiście to ma sens? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4970689 Napisano: 23.01.2012 11:09:46 w Wkurza mnie...
Mnie dzisiaj wkurzają dwie rzeczy:
1. Służba zdrowia - poszłam mamie ponowić lek a oni ze muszę miec rmua lub ważną książeczkę bo bez tego ani rusz więc zajmie mi to jeden dzień dłużej bo mama musi iść do księgowości po druczek i mi go dać, żebym mogła tam iść i odebrać - chore.
2. Konkursy - do opisówek nie mam weny, w grach nie mam zdolności a reszta co zostaje jest taka mizerna. Gdzie się podziały te konkursy szybkie, przyjemne i z fajnymi nagrodami. I skąd ta moda na przepisy kulinarne czyżby Magda Gessler nie miała pomysłów na dani i cały internet musi ją wspomóc? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4965669 Napisano: 20.01.2012 12:45:29 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
joan napisał(a):

rachel napisał(a):

Dostałam dziś książkę z Już wiem jak sobie radzić. 423 instrukcje dla ciekawych świata nadawca media contact dąbrowa górnicza wie ktoś może skąd to??:>


Może z konka SMS w Magazynie Tesco?



własnie tam nie brałam udziału Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4965662 Napisano: 20.01.2012 12:43:30 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Dostałam dziś książkę z Już wiem jak sobie radzić. 423 instrukcje dla ciekawych świata nadawca media contact dąbrowa górnicza wie ktoś może skąd to??:> Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4965267 Napisano: 20.01.2012 10:07:03 w Pomocy!!!!
pilnie szukam osoby która ma jakiś namiar na firmę która rozsyła ducka! Chodzi mi konkretnie o nadawce!!! adres pocztowy albo numer teefnu Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4963621 Napisano: 19.01.2012 12:38:12 w Konkursowiczki w ciąży
grusia25 napisał(a):

Kobitki a jaki kupujecie płyn do mycia do szpitala dla siebie, mi koleżanka mówiła żebym kupiła szare mydło w płynie Biały Jeleń i czym będziecie się myć bo ponoć gąbek nie wolno używać. I co niby całe ciało mam myc tym mydłem emotka



ja odkąd jestem w ciąży dostałam strasznego uczulenia i powiem ci że myję się tym mydłem cała pod prysznicem ,teraz juz zapobiegawczo. Ciężko idzie bo się nie pieni i sciąga skóre ale rzeczywiście nie podrażnia. U mnie to ważne bo czesto miałam zapalenie pęcherza a teraz odpukać nic. Także dasz radę. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4963569 Napisano: 19.01.2012 12:20:43 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Mi si wydaje, że ciężko jest wyżyć z konkursów. Raz, że na część konkursów trzeba mieć pieniądze (smsy, produkty promocyjne),
dwa, że nie tak łatwo wygrywa się teraz w konkursach netowych (gra coraz więcej ludzi), a nagrody zwykle są mniej atrakcyjne finansowo,
trzy, żeby grać w sms-owych (tych nie na hasło) trzeba mieć jakieś pojęcie w tym temacie, wiedzieć w co warto inwestować, w co nie,
cztery, na allegro też obecnie nie tak łatwo sprzedaje się nagrody. Czesto trzeba zejść grubo z ceny zeby zainteresować kupującego a dochodzą do tego opłaty za allegro od sprzedaży.
pięć- są jeszcze gry ale i tutaj przydaje się wiedza i umiejętności grania z wynikiem lepszym niż inni

Wydaje mi się, że tylko nieliczni mogą wyżyć z konkursów. Uważam to za świetny pomysł do wzbogacenia domowego budżetu i sprawiania sobie przyjemności na które niekoniecznie zawsze moglibyśmy sobie pozwolić, ale chyba nie jest to dobry sposób na pracę, tym bardziej, że nie zapewnia stałego dochodu Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4963230 Napisano: 19.01.2012 09:58:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Spiewaczek z cartoon network:)) słodki list polecony wartościowy Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4960176 Napisano: 17.01.2012 07:59:55 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

rachel napisał(a):

u mnie w 26 tygodniu 777 g, a u mnie osobiście 6 kg na plusie. Teraz czuję, że maluch (bo niby dziewczynka, ale czekam jeszcze na ostateczne potwierdzenie) bardzo się rozpycha i szybko rośnie bo czuję łagodniejsze ruchy i rozciąganie skóry. No ale niech rośnie zdrowo:)) Widzę że u Was też ładnie maluszki rosną!



Ja tez 6kg na plusie, więc nie jest źle emotka


u mnie też ma być dziewczynka emotka a miałam przeczucie na chłopaka emotka no ja już 7kg na plusie




a w którym jestes tygodniu???
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4959179 Napisano: 17.01.2012 12:27:24 w Konkursowiczki w ciąży
Właśnie przeczytalam to co napisałam tak miało nie być moczowy, ale jak ciśnie na dole to pod palcami na klawiaturze różne rzeczy się wybijają:P o zgrozo!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4959161 Napisano: 17.01.2012 12:20:50 w Konkursowiczki w ciąży
U nas wymagają:

zeczy niezbędne dla Mamy w szpitalu:
- koszulka do porodu
- 2 koszule nocne
- szlafrok
- kapcie+ klapki pod prysznic
- majtki jednorazowe z elastycznej siateczki
- ręcznik+ przybory toaletowe
- kubek+ sztućce
- woda niegazowana
- landrynki
- dowód osobisty
- legitymacja ubezpieczeniowa
- karta ciąży+ wynik grupy krwi
- książeczka Szkoły Rodzenia

Rzeczy niezbędna dla Dziecka w szpitalu:
- 4 komplety ubranek, np. koszulka, kaftanik, śpioszki (rozmiar 56 lub 62)
- rożek
- kilka pieluszek tetrowych
- cienka czapeczka
- skarpetki x3
- niedrapki
- oliwka+ krem przeciw odparzeniom
- chusteczki nawilżone
- pampersy x20 (2-5kg)
- okrycie kąpielowe
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4959144 Napisano: 17.01.2012 12:14:36 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

emilka1705 napisał(a):


Aguś znam to...robiłam wszystko żeby urodzić: sprzątałam, zmieniałam firanki, prałam, coddziennie ten tego z mężem:) i 5 dni przed terminem pod nieobecność męża postanowiłam wnieść do garażu drzewo do kominka:) masa tego była, zmęczyłam się niemiłosiernie, a wieczorem odeszły mi wody:) nie wiem czy to przypadek czy faktycznie wysiłek coś pomógł. Jeszcze miedzy czasie wyprałam wózek, który akurat tego dnia dostarczył kurier.
emotka


Hehehe... Też prałam i sprzątałam emotka to chyba nie działa... Jak już leżałam w szpitalu to wchodziłam na 6 piętro i schodziłam emotka Po wyjściu u zejściu tak 6 razy w nocy dostałam skurczy... Także to też może być przypadek emotka ale końcówkę ciąży przesiedziałam na necie sprawdzając jak przyśpieszyć poród emotka Teraz wiem że lepiej poczekać (choć to strasznie trudne)...



Też czytałam że ruch pomaga i że w niktórych miastach lekarze przekuwają pęcherz moczowy (tak było w przypadku mojej siostry której ginekolog tylko jeden dzień w tyg pracował w szpitalu i w ten sposób miał pewność ze to on odbierze poród)
agusia147 6 kg i już koniec prawie to chylę czoła, bo to waga marzenie. Mi teraz przy 6 kg kolano nawala a gdzie tu koniec....za jakies drugie tyle:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4959084 Napisano: 17.01.2012 11:54:28 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

rachel nie panikuj zobaczysz jak będziesz mieć dzidzi już na rączkach to zobaczysz wszystko jakoś tak samo przychodzi emotka a w razie czego pisz jak będę umieć i dziewczyny na pewno też to pomożemy rozwiązać problem emotka A w którym miesiącu jesteś ???



Ja to tygodniami operuję , bo jakoś z tymi miesiącami się zamotałam emotka ) wszędzie inaczej więc jesteśmy w 29 tygodniu, wg moich obliczeń to chyba 6 miesiąc ale czytałam już, że 7 więc wolę tygodniami:P Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4959015 Napisano: 17.01.2012 11:30:54 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Jakie jest prawdopodobieństwo że dzidzi urodzi się przed terminem? Da się to jakoś przyspieszyć? Czuję się już ciężko, jak jakiś bałwan, wstawanie z fotela czy z łóżka to problem wielki...



Z tymi terminami to lekarze chyab nie są w stanie określić. Moja znajoma dzień przed porodem miała USG i powiedzieli jej ze jeszcze tydzień spokojnie a zaczeła rodzić kilka godzin po wizycie. Ja swojego terminu nie traktuję jakoś poważnie choć z tego co widze po znajomych pierwsze dzieci rodzą się chyba raczej po terminie niz przed, ale pewnie to indywidualna sprawa. Ja jestem zielona w temacie maluchów co wiecej nie mam za dużo osób z którymi miłabym wymieniac doświadczenia poza netem stąd u mnie napady paniki:PP

agusia a który to tydzień?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4958723 Napisano: 17.01.2012 09:30:24 w Konkursowiczki w ciąży
u mnie w 26 tygodniu 777 g, a u mnie osobiście 6 kg na plusie. Teraz czuję, że maluch (bo niby dziewczynka, ale czekam jeszcze na ostateczne potwierdzenie) bardzo się rozpycha i szybko rośnie bo czuję łagodniejsze ruchy i rozciąganie skóry. No ale niech rośnie zdrowo:)) Widzę że u Was też ładnie maluszki rosną! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4957182 Napisano: 16.01.2012 01:49:10 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

grusia napisał(a):

A tak tylko chyba musi byc odgazowana ( zwlaszcza jak jestes w ciazy bo inaczej mozesz miec zgage ), podobno w polaczeniu ze slonymi paluszkami dziala cuda przy klopotach zoladkowych emotka



powinna być odgazowana i ciepła (lekko podgrzana)
niektórzy łączą z solą - nieźle wybija wszystko w żołądku

mi to też ostatnio lekarz polecił, jak siostra do domu przytargała grypę żołądkową... trochę się przestraszyłam, że złapię - ale się wybroniłam emotka (czosnek - też świetnie wybija żołądkowe wirusy, herbata malinowa z miodem i cytryną, do jednorazowo szklanka ciepłej coli)

zaraz się zbieram do kardiologa... coś czuję że lipa będzie emotka od 2 dni mnie serducho boli, dzisiaj też nie najlepiej... eh, zobaczymy co wymyśli




wypiłam herbatkę z miodem i cytryną, szkalnka coli też za mną potem będę się faszerwoać czosnkiem. na razie spokojniej a maluch skacze:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4956554 Napisano: 16.01.2012 08:41:34 w Konkursowiczki w ciąży
qrde to nie pozostało mi nic innego jak tylko czekać i się modlić. W brzuchu czuję bulgotanie ale mam nadzieje ze to maleństwo bawi się moimi wnętrznościami. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4956464 Napisano: 16.01.2012 07:25:49 w Konkursowiczki w ciąży
Hejka dziewczyny! Dziś mam pytanko. Wczoraj przez przypadek miałam kontakt z osobą, która dwa dni temu miała rotawirusa. Jestem po pierwsze wrażliwa na tego typu paskudztwa a poza tym to 28 tydzień i nie chciałabym nic łapać, tym bardziej, że nie wiem czy to co się przytrafia w trakcie nie zaszkodzi maluszkowi. Wiecie może czy są jakieś sposoby, żeby po czasie się jakoś wzmocnić? Zabezpieczyć, wykluczyć ewentualność nabycia? Póki co wstałam rano i czuję się nawet dobrze ale też powoli miętoli mnie w żołądku. Z tym że wczoraj miałam problemy z brzuszkiem strasznie był napięty i bolał, ale wydaje mi się że były to bóle rozciągania się skóry bo po bokach miałam wybrzuszenia zaraz pod żebrami. qrde człowiek ciężko jest tak się nie narazić wirusom! Mam nadzieję że tylko panikuję, ale jakby któraś z was wiedziała ze zarzywając coś mozna pomóc to błagam napiszcie Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4954807 Napisano: 15.01.2012 10:49:00 w Konkursowiczki w ciąży
tinagoni napisał(a):

jaki suplement diety zażywacie od początku ciąży? Czy prenatal classic jest wystarczający? emotka


Ja brałam prenatal classic i dla mnie był świetny. Tzn stosując go i zalecając się do wskazówek lekarza (nie wstawać od razu po przebudzniu, jeść sucharki itd) uniknęłam wizyt w toalecie a badania były w porządku. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#4954520 Napisano: 14.01.2012 10:00:29 w TESCO konkursy
isiulka napisał(a):

Dobra dzięki wszystkim za informację, jutro zadzwonie na inforlinię tesco i zapytam czy miała podstawę aby mi tego paragonu nie wydać.


Chyba możesz iśc jeszcze po fakturę , bo na to jest kilka dni Wyświetl w wątku >>
0 0