Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#5067970 Napisano: 12.03.2012 09:21:39 w Konkursowiczki w ciąży
Ciekawe czy dzisiaj nasza forumowa rodzinka się powiększy o maluszki:)) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5065407 Napisano: 10.03.2012 01:03:59 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

dolly napisał(a):

eeee to ja też z ciekaowści zaglądam, co i jak

mnie siostra na koniec powiedziała:

no co Ty? jak słonica bedziesz 2 lata chodzić?

ja już telefonów nie odbierałam, bo zamiast słucham odbierałam CZEGOemotka

w końcu przestali do mnie dzwonić..... zaczeli do męża emotka



Haha do mnie też nie dzwonili tylko od męża... Cała rodzina dzień w dzień telefony czy już nie rodzę... Ja to odbierałam telefony z tekstem, że jeszcze nie rodzę
emotka

A ja ważę 5 kilo mniej niż przed ciążą emotka Mam nadzieję, że jeszcze w dół waga pójdzie.



Agusia megaaa szybko, ale z tego co pamiętam to ty chyba niewiele w ogóle przytyłas?? co?? Ile zesszło Ci od porodu?? My wczoraj przekroczyliśmy magiczną 10- tkę kilogramową od momentu poczęcia do 36 tygodnia. Coś mi sie wydaje ze ciezko bedzie wracac do formy...ale widac można:))) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5063230 Napisano: 09.03.2012 01:35:48 w Konkursowiczki w ciąży
Ja dzisiaj już tez po badaniach. KTG w porządku, mimo porannych skurczy na KTG nie wyszły żadne. Mała już nie jest owinięta pępowiną, waży 2400 w 36 tyg. No i najważniejsze lekarz umówił się z nami za dwa tygodnie ale jak stwierdził na 100% się nie zobaczymy- przewidział wcześniejszy poród. Oby się mylił!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5061728 Napisano: 08.03.2012 06:55:46 w Konkursowiczki w ciąży
u nas w szkole rodzenia kobitka bardzo polecała poród w wannie. W sumie to się nad nim sama zastanawiam bo kusi mnie to ze w wannie można byc od drugiej fazy porodu az do samego końca:))
chociaz kolezanka miała gaz rozweselajacy i tez była zadowolona ale mówiła ze w 3ciej fazie porodu juz musiała sobie sama radzic....
ja panikara chetnie bym dała urodzic komus innemu z przerazenia. Ale głupota ludzka nie zna granic bo panicznie sie boje porodu naturalnego i przerazajaco nie chce cesarki.... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5061574 Napisano: 08.03.2012 05:37:24 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Mój mąż zawsze się wysili co jest miłe emotka Na każdą okazję coś fajnego wymyśli, a jak nie to biżuteria lub inne spełnione me marzenie emotka



ojj to zazdroszczę:))) u mnie to zwykle jak nie powiem glosno co chcę to lipa jest... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5061553 Napisano: 08.03.2012 05:23:36 w Konkursowiczki w ciąży
dianek - uparty ten Twój synek emotka ) ale i grzeczny spełnia marzenie mamusi i nie pojawia się w Dzień Kobiet:)))

agusia147 - gratuluję prezentu...mi się też marzyły kolczyki wkręty a tu tylko kwiotek ale w sumie mielsimy w tym miesiącu dużo wydatków...

my jutro idziemy do lekarza. Na samą mysl o KTG mnie skręca bo nie umiem wyleżeć 20 min. Jakoś w domu łatwiej. Tym razem tą wizytą jestem przerażona bo w sumie coraz częściej mam bóle podbrzusza i pojedyńcze skurcze... a tak bardzo chcę żeby mała się do kwietnia wstrzymała...

a i dzieki za link do testowania majtek:))) Chyba się udało wiec dziekuje

emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5061033 Napisano: 08.03.2012 01:25:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
linka132 napisał(a):

dzien kobiet tyle konkusow- i wszystkie mnie konsekwetnie omijaja
kwitaka nie dostałam
i nawet zakupy konkursowe okazały sie pieniedzmy wyrzuconymi w bloto

NICCC wielka pustka




u mnie to samo - listonosza nie ma i nawet paczki z allegro zamówione w zeszlym tygodniu nie przychodza
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5060438 Napisano: 08.03.2012 09:05:10 w Konkursowiczki w ciąży
endzi1984 napisał(a):

wczoraj o 19:15 przyszedl na swiat moj kochany synek Natan waga 2880 i 53 cm dlugi, dostal 8 punkcikow choc w pierwszej minucie dano mu tylko 3, nie mogl zlapac oddechu bo brziszek mial owiniety pępowinka. Narazie jest w inkubatorku ale juz za 2godz ma byc ze mna.



gratulacje:)))) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5059781 Napisano: 07.03.2012 08:14:10 w Wkurza mnie...
I ja się dopisze do wkurzonych na Pawełka!!!!
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5058717 Napisano: 07.03.2012 01:28:56 w Pomocy!!!!
gusiabo81 napisał(a):

spin napisał(a):

gusiabo81 napisał(a):

kochani właśnie dzwoniła moja mama, że kurier dostarczył frytownice ale cała połamana
oczywiście nie sprawdziła nie przy nim zawartości emotka
poradźcie prosze co w tej sytuacji robić ???????


dzwon do kuriera i spiszcie uszkodzenie



w tym sęk, że nie mam numeru do kuriera



Telefon do firmy kurirskiej podajesz numer paczki i prosisz o kontakt z kurierem. Dalej protokół szkody...
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5058560 Napisano: 07.03.2012 12:38:10 w Konkursowiczki w ciąży
bibianna napisał(a):

rachel a kto wozi?



wozi kurier siódemka


monika1985monik napisał(a):

rachel napisał(a):

dziewczyny czekajcie dzisiaj na kuriera dostałam z philipsa właśnie wkładki do testowania!!!!




A były jakieś potwierdzenia że dostało się do testu ??




Ja nie dostałam żadnego potwierdzenia, wypełniałam kilka dni temu jak w tym wątku ktoś podał. W paczce 2 pudełka wkładek jednorazowych na dzień i na noc. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5058379 Napisano: 07.03.2012 11:15:25 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny czekajcie dzisiaj na kuriera dostałam z philipsa właśnie wkładki do testowania!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5056564 Napisano: 06.03.2012 02:51:38 w Konkursowiczki w ciąży
grusia25 no Ty to masz całkiem niedługo termin. My mamy 36 tydzień jutro i w sumie bym chciała chociaz wytrwać do 38. Poza tym oprócz tego bólu mam jakiegoś doła normalnie bo chce mi się ryczeć i wszystko mnie wkurza. W sumie dobrze ze jestem sama w domu bo inaczej bym była nieznosna:) nawrzeszczałam na faceta co mi domofonem wydzwaniał ze poczta a szedł do sąsiadki pietro wyzej...nie wstawało mi się lekko....echhh
No ale cóż trzeba dać radę - silne baby z nas:) integruję się w bólu z nadzieją ze przejdzie nidługo Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5056554 Napisano: 06.03.2012 02:43:01 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

mooniq82 napisał(a):

benasia napisał(a):

mooniq82 napisał(a):

Cześć kobietki emotka Ile Wasz dzidziuś ważył w 32tc?:)


mój w 34 tyg ważył ok 2800g


u mnie wg usg to 34tc i waży 2100, to chyba nie tak dużo? emotka benasia a ile miała dzidzia jak się urodziła?




Ja idę na usg w piątek już się nie mogę doczekać to zobaczymy ile waży moja dzidzi. Na którego Ty masz termin ??



Ja też idę w piątek na wizytę:)) I też nie mogę się doczekać. Chociaz mam nadzieje ze wytrzymam do piątku bo dzisiaj od rana mnie po prostu rozrywa dół i tylko w pozycji leżącej daje radę. No ale widac tak musi byc.... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5055113 Napisano: 05.03.2012 07:01:24 w Konkursowiczki w ciąży
dianek Ty 61 kg ważysz w 9 miesiącu?? cholera zazdroszczę...ja przy Tobie słonica jestem. Chociaz w sumie teraz sie nie dziewie ze mi się ciezko chodzi.

grusia25 - ja myślałam że ty już na porodówce bo kilka dni Cię chyba nie było tutaj. Ja w sumie też z jednej strony bym chciała żeby mała już była z nami ( u nas 36 tydzień zacznie się w środę) ale z drugiej strony jeszcze tyle rzeczy do zrobienia i chyba w brzuszku do terminu przynajmniej maluchy mają lepiej. Swojej tłumaczę że jak posiedzi jeszcze ze 2 tygodnie to będzie cieplej i na spacerki będziemy chodzić emotka )

Mnie w piątek czeka wizyta u lekarza i KTG. Na ostatnim skurczy nie było ale teraz to już bankowo wyjdą bo łapią mnie w ciągu dnia takie pojedyncze ale wyginające w pół:( Jestem ciekawa ile mała waży bo ostatnio tak mnie zszokował badaniem na USG mózgu małej (przez 5 min patrzył i nic nie mówił - prawie dostałam zawału), że o nic w sumie nie spytałam.
A dzisiaj śniło mi się ze zaczęłam rodzić i nie nikogo nie było w domu. Jednak we śnie mnie inteligencja nie opuszcza bo sniło mi się ze zabrałam karte ciazy i koszulę do porodu i pojechałam taksówką, a o drodze dzwoniłam do ojca zeby urwał się z pracy i dowiózł torbę....Na tym się obudziłam ale trzeba przyznać ze jakby co to już wiem co robic:)))

Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5054029 Napisano: 05.03.2012 12:45:56 w Konkursowiczki w ciąży
to są jeszcze ludzie w tym wieku którzy mają problemy z officem??:> Myślałam że już nie ma.
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5052680 Napisano: 04.03.2012 04:57:36 w Konkursowiczki w ciąży
Dzięki dziewczyny za pomoc. emotka
W sumie rozpiskę dostałam ze szpitala ale jak widać nie kompletną bo na mojej jest napisane ze 3 komplety ubranek starczą. Ostatecznie ponieważ torba jest megaaaa wielka to zdecydowałam, że wezmę te 3 a 3 następne zostawię w domu. Tak samo zrobię z laktatorem.
No to torba już prawie spakowana:)))

A w ogóle to się pochwalę - dzisiaj udało mi się kupić w markecie podgrzewacz avent za 53 zł. To chyba fajna cena, bo jak patrzyłam na allegro to aż nie mogę uwierzyć. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5052095 Napisano: 04.03.2012 10:14:27 w Konkursowiczki w ciąży
Hej dziewczyny:)) dawno nie pisałam, bo teraz zaczynam już powoli przygotowania do dnia przyjęcia maluszka. Musimy się z mężem wynieść z komody w sypialni i w ogóle zorganizowac kącik dla małej a to nie takie proste. Torba do szpitala już prawie też spakowana. I kilka pytań mi się zrodziło to mam nadzieję, że pomożecie:))
1. Czy jest coś czym kierowałyście się przy wyborze kołderki i poduszeczki dla malucha (chodzi mi o wsad), jakąś firmę polecacie??
2. Jakie kosmetyki brałyście dla siebie do szpitala? Bo ja ja przy pakowaniu zgłupiałam i spakowałam na razie krem do brodawek i szampon z odżywką:P
3. Brałyście do szpitala laktator? I czy kupować już teraz pojemniczki do przechowywania pokarmu? Bo też gdzieś słyszałam, że się przydają już w szpitalu.

Miałam na bank więcej pytań ale coś z pamięcią już nie tak.:PP

Agusia fajnie się czyta (bo zaglądam tu czytać) jak twój maluszek szybko rośnie:)) Mam teraz tak że jak czytam te wasze opowieście to chciałabym żeby mała już była z nami, ale z drugiej strony czuję wielkie przerażenie i jeszcze zanim urodzę to muszę mieszkanie ogarnąć ( w sensie przemeblować), żeby się jakoś pomieścić. Powoli widzę też zdenerwowanie na twarzy męża. Wczoraj praliśmy ciuszki dla małej i normalnie jak mu się ręce trzęsły kiedy przed powieszeniem na suszarkę zapinał napy to myślałam że pęknę:)) No ale pewnie teraz się śmieję a na końcu sama padnę na zawał emotka )

Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5048184 Napisano: 01.03.2012 01:29:49 w PODZIĘKOWANIA
Dzięki kamisiek za link z koszulkami tyskie:)) Już dawno nic nie wygrałam to cieszy niesamowicie:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5045008 Napisano: 28.02.2012 05:49:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też nic. Może i u mnie narzekanie zda egzamin bo NIC trwa już od dłuższego czasu Wyświetl w wątku >>
0 0