Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#5169743 Napisano: 03.05.2012 04:48:59 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):

Witajcie dziewczyny... na jutro mam termin i jakoś nic mnie nie bierze jeszcze... a już by mogło... od wtorku do piątku leżałam w szpitalu i chyba dzidzia się przestraszyła emotka



Ja własnie dzisiaj myslałam o Tobie i o tym czy to już:))) Widać maleństwo czeka na termin, albo tak jak moja wyjdzie kilka godzin po:)) No to teraz trzymamy kciuki za szczesliwe rozwiazanie:) Powodzenia:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5169739 Napisano: 03.05.2012 04:45:47 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ejjj a czym ciemieniuchę wyczesywałyście? takim mięciutką szczoteczką do włosów? Czy grzebykiem?



Ja zapobiegawczo używam oliwki i miękkiej szczotki. Grzebień wydaje mi się za ostry. Szczotkę kupiłam w rossmanie z ich serii dla dzieci i jest porzadniejsza wczesniej miałam z canpolu i przy pierwszym użyciu sie połamała Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5167015 Napisano: 30.04.2012 07:01:23 w Konkursowiczki w ciąży
poczytałam was i też kupiłam dzisiaj ziajkę. Słońce rzeczywiście już mega grzeje. Pleśniawki prawie nam już zeszły i mała je już coraz lepiej. Problemów z brzuszkiem tez nie ma. Czytałam na ulotce tego octeniseptu ze tez rzeczywiscie jest na afty ale pisza zeby nie połykac i nie ma tam informacji o wieku wiec zostałysmy przy aphinie. Póki co nie jest zle.:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5164889 Napisano: 28.04.2012 06:54:49 w Konkursowiczki w ciąży
Wydaje mi się że na o, no ale nie pamiętam niestety. Na razie wycieram jedną kropelką tego apthinu 3 razy dziennie. Jest lepiej bo małej wraca apetyt, chociaz jeszcze są miejsca do których staram się docierać (cieżko tak palcem pędzlować)

Octenisept mamy właśnie na pępek i tu sprawdził się świetnie, muszę poczytać ulotkę jak się podaje ale chyba na razie zostanę przy jednym i zobaczymy jak będzie.

Dzisiaj byłyśmy 2gi raz na spacerze. Qrde dziewczyny jak cudownie jest wyjść na dwór. Po 2 tyg siedzenia w domu i szpitalu. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5164503 Napisano: 28.04.2012 10:06:32 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Dodam, że bida ma ciągle katar, wyciągam i wyciągam i to ciągle jest...
Dałamw czoraj 5 kropelek Zyrtec'u oby pomogło, dziś męża wysłałąm do apteki po jakieś robione kropelki do nosa.
Lekarka powiedziała, że jak on taki malutki, a już alergik to co będzie dalej emotka
Powiedzcie, czy taka alergia już coś przesądza?
Mam wielką nadzieję, że nie....



Wydaje mi się, że nie. Siostra miała malucha który przy wprowadzaniu różnego rodzaju żywności do jadłospisu miał masę uczuleń na różne pokarmy. Musiała mocno kontrolowac i ograniczać. A teraz chłopak ma 11 lat i je wszystko jak leci. No i nie choruje jakoś specjalne często, wiec wydaje mi się że to jeszcze może się unormwać. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5164501 Napisano: 28.04.2012 10:02:59 w Konkursowiczki w ciąży
Ja wczoraj ze stresu zabrałam małą do przychodni. Okazało się że wbrew wszystkim poradnikom dla rodziców po mleku matki też musi się dziecku odbić. Ja we wszystkich ksiązkach i w szpitalu słyszałam, że po pokarmie naturlanym nie musi się dziecka trzy mać do odbicia. W sumie jednak ją trzymałam ale w pozycji półpionowej a nie pionowej i to był problem. Do tego mała dostała pleśniawki które powodowały że nie mogła jeść. Qrde cieszę się ze poszłam do tej przychodni bo wizte miałyśmy na środę i mała by się wymęczyła do tego czasu. Jak wróciłyśmy do domu i usiadłam z nią tak jak pokazała pani doktor to od razu odbicie i kupa. A dzisaj znów ładnie noc przespana. Spała 6,5 godziny potem karmienie i znów 4 godzny. Mam nadzieję że teraz już będzie dobrze chociaz jeszcze ją te pleśniawki bolą.

A swoją drogą co podawałyśmcie na pleśniawki jeśli były? Ja wczoraj zapomniałam zabrać z przychodni recepty. W sensie wszystkie dokumenty oddała mi pani doktor w ksiązece i zapomniała włożyć. Poszłam wiec do apteki i dostałam apftin (nie wiem czy tak się to pisze) ale wiem że ona mówiła o jakimś preparacie na o, a w aptece nie mieli. Słyszałyście może o czymś takim? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5163420 Napisano: 27.04.2012 08:39:24 w Konkursowiczki w ciąży
ja małą ubieram na spacerek (ma 1,5 tyg) w śpiochy, kaftanik , dresik i koc. Do tego zakładam czapeczkę.

Dzisiaj noc zeszła nam na pierwszych kolkach. Zastanawiam się czym mogą być spowodowane bo karmię małą piersią. Wczoraj zaczęłam też pić herbatkę z kopru włoskiego ale nie wiem czy pomaga. Bylśmy dzisiaj o krok od podania smoka. Od kiedy dziewczyny zaczełyscie podawac smoczki maluchom??
Boję się że mała się przyzwyczai i nie bedzie dobrze ssała cyca. Cały czas myślę co może być przyczyną tych kolek. ... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5158424 Napisano: 24.04.2012 09:05:58 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ehh mleczarnia całkiem mi się zbuntowała, chyba już koniec karmienia cycem... Strasznie mi żal ;(



Agusia a u Ciebie to jest jest czasem już 3 ci miesiąc?? Bo w szkole rodzenia mówili i kryzysie 3ciego miesiaca Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5158418 Napisano: 24.04.2012 09:04:48 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny a ja mam pytanie do tych początkowych dni karmienia piersią. Niestety moje położna złamała nogę i nie będzie mogła do mnie przychodzić stąd też nie mam w zasadzie komu zadac tego pytania. Małą karmię piersią od samego początku ale 2 giego dnia jeszcze w szpitalu brakowało mi okarmu i mała strasznie poraniła mi prawą piers. Wygląda to tak jakby brakowało kilku wybrzuszen w brodawce. Póki co ból jest mniejszy ale nadal spory. Smaruję piersi maltanem i staram się wietrzyć tą chorą pierś ale może wy znacie jakies sposoby na szybsze zagojenie?? Slyszalam o karmieniu z kileiszka w sumie t tego bym nie chciała, ale moze jest jakis inny sposób jeszcze oprócz odpoczynku dla piersi i karmienia kieliszkiem albo butelką??

Dzisiaj odpadł nam pępek:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5153654 Napisano: 21.04.2012 10:25:42 w Konkursowiczki w ciąży
u nas w szpitalu wszystkim zakładali szwy normalne wiec musiałam isc na zdjęcie. Pewnie ciecie kosztów. I tak wynegocjowałam znieczulenie do szycia , które w sumie nie zadziałało no ale cóż. Ogólnie plan porodu mozna sobie pisac...no szkoda gadac najważnijesze ze już po....

agusia147 do becikowego musisz miec kserokopie dowodu, akt urodzenia malucha, formularz ze strony ministerstwa , deklaracje od lekarza ze byłas pod jego opieką. W moim miescie był inny wzór formularza niz ten na stronie ministerstwa wiec najlepiej wczesniej zadzwon do urzedu gminy i zapytaj czy ten co wydrukujesz z neta moze byc. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5153341 Napisano: 21.04.2012 06:30:12 w Konkursowiczki w ciąży
hej dziewczyny! My prawie odespane,ale zaczynam podziwiac dianek co zaraz po porodzie sprzatala. Ja totalnie nie mam sily. Wczoraj bylam na zdjeciu szwow i chociaz tyle dobrze ze mnie to cholerstwo nie uwiera. Monia1985monik ja bardzo chcialam rodzic w wodzie ale kobieta przede mna mnie wyprzedzila. W sumie to cale szczescie bo w dzien naszego porodu rodzila sie 5tka dzieci jednoczesnię i ona dlugo czekala na zgode lekarza. Na koniec i tak kazali jej wyjsc i rodzic na krzesle. Ja z calej historii porodu najbardziej pamietam bol szycia, to takie niesamowite ze kobieta nie pamieta trudu porodu. Tym bardziej jak sie patrzy w te piekne oczeta. Qrde nawet bol brodawek da sie zniesc. Pozdrawiam was wszystkie ciezarne i te ze szkrabami bo poki co wpadam was tylko czytac z komorki. Buziaki Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5145330 Napisano: 17.04.2012 08:08:52 w Konkursowiczki w ciąży
hej dziewczyny! My juz po w piatek trafilam o 23 na porodowke a o 3.05 14.04 bylysmy juz z Dominisia razem. Porod sn ,mala wazyla 3150 i dl 54. Wczoraj wyszlysmy ze szpitala i poki co staramy sie odsypiac. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5137896 Napisano: 13.04.2012 09:06:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pustki totalne....nawet na clinique na 300 wygranych pudło.... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5137760 Napisano: 13.04.2012 08:00:19 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):


powodzenia,ciesz się ,że już córeczkę przytulisz,ja też bym już chciała,a masz już imie wybrane/



Imienia jeszcze nie mam emotka ) Mam nadzieję że sama mi powie jak się pojawi:PP Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5137597 Napisano: 13.04.2012 06:06:19 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Czy któraś z was była w kinie z niemowlakiem? Czy w ogóle wpuszczają na seanse z tak małymi dziećmi?



u nas tez są takie seanse sama nie byłam z oczywistych względów (jeszcze w dwupaku) ale słyszałam od koleżanki że przygaszone światła i ciszej jest zdecydowanie, podobno czasem też dają próbki jakiś produktów i jest przewijak dla dzieci na sali. Sama nie wiem czy bym z tego skorzystała bo jak oglądam film to nie lubie jak ktoś mnie rozprasza (mysle o innych dzieciach i matkach), dlaego własnie nie chodze na kino na obcasach dla mnie jest tam za szumnie i za głosno. ale pomysł ogólnie fajny emotka

my dzisiaj o 16.00 wizyta u lekarza no i termin porodu też na dzisiaj....powoli się stresuję... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5135669 Napisano: 12.04.2012 06:09:57 w Wkurza mnie...
od jakegoś czasu (długiego) zbieram na parowar z gfk. Ostatnio same 10 tki wpadały az tu nagle wczoraj duza ankieta i bach sporo punktów wpadło. Ale na parowar o którym marzę od początku zbierania brakło mi 17 punktów i coś czuję ze teraz to ja sobie poczekam kolejne pół roku na dwie nakiety po 10:// Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5135287 Napisano: 11.04.2012 07:11:01 w Konkursowiczki w ciąży
grazia1981 napisał(a):


Rachel ty nadal nie rozpakowana?
emotka



No jeszcze nie... jutro mam urodziny może mala chce się zgrać ze mna??? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5133506 Napisano: 11.04.2012 06:57:37 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że tak słabo dzisiaj zaczęłam dzień. Sfochowałam się na męża w sumie bez większego powodu, potłukłam termometr i swój ulubiony róż do policzków....a jeszcze nie ma 9 tej:((( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

rachel

#5133434 Napisano: 11.04.2012 05:56:24 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a tu mój malutki zajączek wielkanocny emotka
https://apps.face...st_id=588&ref=nf




Piękny ten zając:))) taki słodziak:) Wyświetl w wątku >>
0 0