Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#5224042 Napisano: 06.06.2012 09:52:46 w Giełda Kodów ; )

rachel

#5207380 Napisano: 28.05.2012 08:33:00 w Konkursowiczki w ciąży
No wlaśnie boję sie najbardziej tego ze dajac jej wode nie bede widziała kiedy jest glodna a kiedy nie. teraz je na zadanie i w sumie w dzien je bardzo czest w nocy przesypia 7-8 godzin potem jedzenie i znów 3,5 godziny i jedzenie. Późiej juz różnie ale czest tak co 30-40 min. Nieraz rzeczywiscie jest to picie - bo je krótko nieraz jedzenie bo dłuzej...
W sumie małej nie podajemy smoczka ani butleki i zaczynam sie obiawiac ze potem przy przechodzeniu na inne pokarmy czy napoje nie bedie potrafiła ssac. i zaczełam miec dylemat czy dobrze robie. póki co mala jest spokojna dlatego jest bez smoka, ale zdarzyły sie dwie sytuacje kiedy podczas spaceru zaczeła płakac i 7 min zanim doszlismy do domu płakała bo po drodze nie było ławki zebym mogła ja dostawic do piersi. wtedy czułam sie jak wyrodna matka ...pewnie gdyby dostała smoczka albo butleke z woda by sie uspokoiłaa tak musiała sie biedna denerwowac Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5207294 Napisano: 28.05.2012 07:37:57 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny a mi chodzi po głowie pytanie. odajecie swoim dzieciom karmionym tylko piersią wodę lub jakies herbatki?? bo w rodzinie mi głowe susza ze upały a ja małej pic nie daje a w szpitalu mówii ze mleko matki starcza. Jak jest u was?

A i czy można jesc pieczarki jak się karmi piersia? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5203204 Napisano: 25.05.2012 10:01:42 w Konkursowiczki w ciąży
Ja też nosiłam miseczkę D, stanik miekki do karmienia (taki domowy, bo na wyjscia nie podtrzymuje dobrze) mam DD i niby jest okej. Ale przymierzyłam dzisiaj mój stary stanik E i jest za mały więc musi być F. Wagowo niby też nie ma tragedii bo tylko 4 kg więcej a myślę ze przy karmieniu piersia ten pokarm tez cos wazy. Ja jestem po pordzie naturalnym, wszystko było okej. 2 tyg po sie zapomniałam i niosłam wózek i torch rana sie powiekszyla ale teraz mysle ze jest okej tylko nie wiem czy mozna ćwiczyc...
beniaminowa za duzym biustem raczej nie zatesknie zawsze był dla mnie zmorą! i podował jak teraz bóle pleców...
ale normalnie załamka.... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5203159 Napisano: 25.05.2012 09:45:17 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

Dziewczyny ja właśnie załamałam! Jestem 6 tygodni po porodzie, mała śpi zaczęłam przeglądąc szafę i.... spodnie powiedzmy nie najgorzej bo zapinam sie w te przed ciazy chociaz sa troche ciasne ale to da sie przezyc....za to góra... tragedia. Biust mi sie owiekszył tak ze zadna bluzka sie nie zapina, a tych rozciagliwych nie załoze bo stanik do karmienia jest miekki i sie nie nadaje a stary znów za mały. Zawsze mialam duzy biust ale teraz to bedzie gdzies z 75 F!! Gdzie ja znajde taki stanik !! Qrde w czym ja bede chodzic ?? I do tego jeszcze zbliza sie lato... emotka emotka emotka Zaczynam czuc sie jak dojna krowa


Czy w 6 tyg po urodzeniu mozna normalnie ćwiczyć?? Chociaz przy tym biuscie to kazde ćwiczenia sa kłoptliwe.. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5203148 Napisano: 25.05.2012 09:43:13 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny ja właśnie załamałam! Jestem 6 tygodni po porodzie, mała śpi zaczęłam przeglądąc szafę i.... spodnie powiedzmy nie najgorzej bo zapinam sie w te przed ciazy chociaz sa troche ciasne ale to da sie przezyc....za to góra... tragedia. Biust mi sie owiekszył tak ze zadna bluzka sie nie zapina, a tych rozciagliwych nie załoze bo stanik do karmienia jest miekki i sie nie nadaje a stary znów za mały. Zawsze mialam duzy biust ale teraz to bedzie gdzies z 75 F!! Gdzie ja znajde taki stanik !! Qrde w czym ja bede chodzic ?? I do tego jeszcze zbliza sie lato... emotka emotka emotka Zaczynam czuc sie jak dojna krowa Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5202879 Napisano: 25.05.2012 08:04:23 w Konkursowiczki w ciąży
A ja Wam dziewczyny powiem coś z innej beczki.

Właśnie do mnie dotarło że jutro pierwszy raz w życiu Dzień Matki będzie też MOIM świętem i Waszym zapewne też u niektórych po raz pierwszy!! Wszystkiego najlepszego kochane!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5198564 Napisano: 23.05.2012 08:54:24 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

upsi napisał(a):

moj maluch zaraz zaczyna 9 miesiac, a drugi zaraz zacznie 5ty. tyle, ze w brzuszku. no nic, pozdrawiam Was emotka


fajnie by bylo jakbyscie kliknely, http://40tygodni....Zdjecie/19381,0.html

choc przysiegam - nie po to tu weszlam. zaciekawilo mnie 'konkursowiczki w cią....'

i reszte zobaczylam po kliknieciu w temat.


:)



Fajnie tak dwa maluchy jeden po drugim, choć nam fundusze by na to nie pozwoliły. Dziewczyny? Jak szybko po porodzie dostałyście okres taki normalny? Ja w sumie to dwa miesiące po porodzie i już drugi mam emotka



Mój ginekolog mówil mi ze to zalezy od okresu karmienia piersia. Kiedy sie je kończy to zaczyna sie okres. w iezy czasie moze dojsc do plamień, wiec na wszelki wypadek kazal zwrócić uwagę na drugi okres i wtedy isc na kontrole. Ale generalnie po zakończeniu karmienia piersia Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5196689 Napisano: 22.05.2012 09:45:22 w Konkursowiczki w ciąży
u mnie tez tak i nie wiem czy przeszlo. wg regulaminu udział mozna wziazc tylko raz a ja juz z 5 razy pisalam i nic... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5196669 Napisano: 22.05.2012 09:35:03 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

rachel napisał(a):

dziewczyny wiem ze to nie miejsce ale na rossneciejest konkurs beblion gdzie mozna wygrac 200 zestawów mleka. Chciałam wziazc udział ale nie mam formularza z danymi na koniec. brała tez któras z was tam udział? bo nie wiem juz czy cos nie tak czy nie? wszystkie inne konkursy z rossneta działaja tylko ten jeden nie


sprawdziłabym ale nie mogę znaleźć tego konkursu emotka




jak wejdziesz tam w zakładke konkursy to na samym dole jest taki jakby oddzielny baner. obok reklamy avanti Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5196593 Napisano: 22.05.2012 09:05:23 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny wiem ze to nie miejsce ale na rossneciejest konkurs beblion gdzie mozna wygrac 200 zestawów mleka. Chciałam wziazc udział ale nie mam formularza z danymi na koniec. brała tez któras z was tam udział? bo nie wiem juz czy cos nie tak czy nie? wszystkie inne konkursy z rossneta działaja tylko ten jeden nie
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5193264 Napisano: 19.05.2012 06:46:52 w Rossmann
aha. czyli jeśli mam tak jak opisałam wyżej tzn , że coś nie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5193245 Napisano: 19.05.2012 06:30:40 w Rossmann
hejka:) ja mam pytanie dawno juz nie brałam udziału w konkursach na rossnecie, dzisiaj cchiałam zagrac wypełniłam formularz i nie miałam ani mozliwosci wybrania sklepu odbioru ani potwierdzenia danych jak było to kiedys. pzoa tym jak wchodze do zakładki w profilu konkursy to nie ma tych w tórych wziełam udział dziiaj wie ktos dlaczego? czy te zgłoszenia przeszy?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5193172 Napisano: 19.05.2012 05:14:27 w Konkursowiczki w ciąży
więc pewnie brzuszek.sprobuj delikatnie rozmasńwac kolistymi ruchami wg wśkazowek zegara Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5193148 Napisano: 19.05.2012 04:30:05 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):

Dziewczyny czy Wasze 10 dniowe dziecko prawie nie spało cały dzień tylko wciąż płacze? emotka Nasza Julka dzisiaj tak ma emotka Pielucha czysta, dziecko nakarmione, utulone i cały czas to samo emotka



ja tak miałam z mala jedna noc , zwróc uwagę czy moze nie podkurcza nóżek bo moze boli jabrzuszek. u nas problemem było to z w szpitalu mmi powiedzieli ze po piersi nie musi sie odbic i mała sie meczyła kilka dni az poszlismy do lekarza i okazało sie ze brzuszek. Moze tez cos zjadłas?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5192957 Napisano: 19.05.2012 12:46:21 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 gratulacje:))) niech mała szybko rośnie a dla Ciebie szybkiego powrotu do formy:))


teraz jeszcze tylko kilka dni i na speceri dziewczyny beda pomykac. qrcze u nas juz ładna pogoda. Dzisiaj Dominiśkę ubrałam w spiochy i przykryłam grubym kocykiem ale chyba juz za goraco na takie wypady. fajnie ze znów cieplej:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5188408 Napisano: 16.05.2012 12:32:37 w Konkursowiczki w ciąży
hejka dziewczyny ja znów tradycyjnie z pytaniem:P

ile spią wasze dzieciaki?? moja mała ma teraz miesiac, od wczoraj w nocy spi 6 godzin potem 1,5 godziny przerwy, znów sen 4 godziny, znów 1,5 godziny przerwy i jeszcze raz 4 godziny (w tej chwili nawet 4,5). Póżniej biedna sie meczy az do samego wieczora i potrafi nie spac 6-7 godzin. Przez ten czas co nie spi najchetniej lezałaby przy cycku. Widac ze sie wtedy meczy i ma jakby maslane oczeta ale zasnac za nic nie moze. Wasze dzieciaki tez tak długo nie spia w dzien? i zastanawiam sie czy ten sen 6 godzinny jest w porzadku bo przeciez nie je wtedy a jest karmiona piersia, a wszedzie pisza mówia ze piersia sie powinno karmic co 2-3 godziny Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5183776 Napisano: 14.05.2012 06:29:13 w Konkursowiczki w ciąży
Moniko gratuluję!!!! Duży chłopak:)) A ja właśnie dzisiaj w nocy odczas karmienia myślałam, że taka cisza wiec pewnie maleństwa poprzychodziły na forum:))
Niedługo będzie trzeba zmienić nazwę wątku na konkursowiczki w ciąży i z maluchami:))

My dzisiaj mamy badanie bioderek. Mam nadzieje ze jakos pójdzie bo przyjmuja przez 1,5 godziny i wchodzi sie wg kolejnosci przybyia wiec mozliwe ze długo bedziemy czekac, a ostatnio w dzien mała tylko przy cycku by siedziała. W dzień si niewiele a w nocy potrafi sie budzic tylko na karmienie. Tez tak wasze maluchy robiły?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5174453 Napisano: 08.05.2012 07:50:26 w Konkursowiczki w ciąży
Hejka:))
Coś cichu u tych co jeszcze w dwupaku wiec chyba rozpakowane juz sa i niedlugo napisza)))

Jako że widze temat jedzenia to mam pytanko. Dziewczyny jak karmiłyście piersią to co jadłyście do obiadów, w sensie jako surówka czy dodatek warzywny?? Ja próbowałam brokuła ale mała po tym ma bóle brzuszka wiec odeszłam i została mi tylko marchewka i to gotowana. Jakoś tak już nie najlepiej mi smakuje a małej już buźka zrobiła sie bardziej opalona od marchewki. Nie chce przedobrzyć...

Moja mała od wyleczenia pleśniawek stała sie łakomczuszkiem. Potrafi w dzień przespać się z godzinę. ( w nocy przesypia z 2 przerwami 10-12 godzin) a reszta czasu to leżenie, jedzenie i drzemki przy cycku...no ale mama cwiczy miesnie rak przy tym:))

beniaminowa mały rzeczywiście elegancik:))
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5169836 Napisano: 03.05.2012 05:54:31 w Konkursowiczki w ciąży
mooniq82 napisał(a):


Mam nadzieję,że to szybko nastąpi bo tak nijako się czuję emotka boli mnie w dole brzucha i czasem czuję jakieś ukłucie emotka a jak Wy odczuwałyście skurcze? Wczoraj byłam na ktg i skurczy brak, zobaczymy jutro...



Ja w dzień porodu o 16.50 byłam u lekarza i oczywiście też zero skurczy. Od czasu do czasu coś mnie bolało ale lekko. Po badaniu pojechałam jeszcze na zakupy i udało mi się podelektować ogórkami i pomidorami. A o 22.30 zaczeło się powoli skurczami. Godzinę później byliśmy już w szpitalu. Także skurcze mogą być ale nie muszą u mnie nie było takich co by przepowiadały cokolwiek.:)
Wyświetl w wątku >>
0 0