Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#5627455 Napisano: 04.04.2013 12:26:52 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to że coraz trudniej jest spiąć budżet w całość! Nie szaleję z zakupami, raczej w tym temacie jest stagnacja a kasa rozpływa sie jak woda i nie ma po niej śladu....
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627379 Napisano: 04.04.2013 11:48:35 w Konkursowiczki w ciąży
serio dają przy wypisie trzeb talko powiedzieć że się chce. płatne niestety 80 % no ale zawsze nie marnuje sie tacierzyńskiego który później też się przydaje:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627346 Napisano: 04.04.2013 11:31:02 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):



Oooo własnie wiecie jak jest liczone te tacierzyńskie? To jest 14 dni, ale robocze , czy kalendarzowe ?



kalendarzowe



ale mozna wziążc jeszcze 2 tygodnie dla męża ze szpitala na opiekę , ja skorzystałam:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627344 Napisano: 04.04.2013 11:30:21 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):



Oooo własnie wiecie jak jest liczone te tacierzyńskie? To jest 14 dni, ale robocze , czy kalendarzowe ?



kalendarzowe Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627342 Napisano: 04.04.2013 11:29:49 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 - wiem że wanna nie ma nic do pękania, ale nie zdecydowałabym sie w moim szpitalu na wannę. Ona długo czekała aż lekarz wyrazi zgodę , potem wszystko on nadzorował i wyszło gorzej dla niej bo trafiła na rzeźnika. Ale tak jak mówie to u mnie w szpitalu tak jest wiec ja byłam wniebowzięta ze to mnie ze mnie połozna obsługiwała ...kobieta anioł! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627285 Napisano: 04.04.2013 10:48:11 w Konkursowiczki w ciąży
Ja też myślałam że piłki kąpiele... oczyma wyobraźni widziałam jak łatwo idzie. Ale łatwo nie było chociaz rodziłam SN to najpierw wanną zgarnęła kobieta przede mną. a potem dostałam takiego bólu kolana że piłka i cokolwiek odpadało...powiem szeczerze że nawet gdyby kolano mnie nie bolało to nie wyobrażam sobie skakac na piłce...
Pomogło za to bardzo miarowe oddychanie. Łagodziło skurcze. Co zaś do wody to ja sie naczytałam tylu pozytywnych rzeczy ze marzyła mi sie wanna. Mój gin też namawiał. Ale suma sumarum dziewczyna która wybrała te wanne lezała w niej tylko 10 min. i do tego strasznie popękała i musili ja jeszcze nacinac a maluch wcale nie taki duzy.
Wszystko to jak loteria!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627259 Napisano: 04.04.2013 10:16:01 w RMF
antylopia napisał(a):

dziewczyny orientujecie się czy zniżka z gazety łączy się ze zniżkami które podczas zakupów są rozdawane w salonach?


wiem ze jak było z joya to niektórym łączyli. Mi nie chciała powiedziała ze albo jedna zniżka albo druga... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627249 Napisano: 04.04.2013 10:02:45 w Wygraj mi / Wygram za...
szukam kogoś kto może pomóc wygrać maskotkę kubusia...to co mogę zaoferowac w zamian to usmiech mój i córki;) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627244 Napisano: 04.04.2013 09:58:40 w RMF
kachakacha napisał(a):

Czy jest teraz jakaś zniżka w Esotiq, którą mogę połączyć z dwoma bonikami?
I czy ekspedientki mają jakąś listę, gdzie sprawdzają dane z numerem kuponu, czy tylko go wklepują?



w wweekend z twoim stylem i grazią jest rabat - 50 zł przy zakupie jeśli dobrze pamiętam za 150 zł.
wklepiją numer bonu do systemu i sprawdzaja dane na kuponie z dowodem osobistym Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5627015 Napisano: 03.04.2013 20:43:32 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

ta jest sliczna
http://www.smyk.c...ubranka-dla-dzieci-p
z rabatem teraz wychodzi 26zl taniej.



Benasia piękne te kiecki ale ja 86 potrzbuje ....:(( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5626635 Napisano: 03.04.2013 14:08:10 w Konkursowiczki w ciąży
no właśnie w h&m byłam i nic ciekawego a w reserved na 86 też lipa:/ mam zarombisty dylemat z tym. znalazłam fajna sukienke w wojciuku ale kupiłabym ja pod warunkiem ze miałabym kod -20 zł na pierwsze zakupy, a te rozdaja w sklepach stacjonarnych - 60 km ode mnie:(( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5626593 Napisano: 03.04.2013 13:28:34 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

rachel ja mam synka więc nie pomogę, ale zalezy jaką mniej więcej szukasz - bo są niektóre naprawdę śliczne emotka

Co do ginekologa to ja w ciazy miałam dwóch -pierwszy starszy, wredny, nie chciał robić usg, nic nie mówił i sugerował że musze zapłacić to zrobi, a potem miałam młodego świetnego, jednego z najlepszych w regionie, bardzo miły, wszystko mówił i pokazywał, tłumaczył i usg było na każdej wizycie emotka



no chciałabym coś co jeszcze potem wykorzystam...niekótre ceny porażające 150 zł za sukienkę...byłam wczoraj w smyku ale ta kolekcja jest bardzo cienka zarówno jakościowo jak i w wyborze:? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5626544 Napisano: 03.04.2013 12:45:22 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny szukam sukienki na roczek , polecicie jakas firme co ma fajne ciuszki i dobre jakościowo?? bo chyba zostaja mi zakupy przez neta Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5624246 Napisano: 29.03.2013 13:50:47 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny ponieważ zaeraz wyjde z pracy am potem musze : upiec ciastka, przygotowqac miesa, przyjac koleżake, zrobic sałatkę jarzynowa i jeszzcze wyprasowac strete prania

dlatego tez
zycze Wamm kochane zdrowych , wesołych CIEPŁYCH, pogodnych rodzinnych i usmiechniętych świat wielkanocnych...buziaki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5621773 Napisano: 26.03.2013 13:07:47 w Konkursowiczki w ciąży
ojjj nie mów bo mój mąz by ci od razu przyklasnął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5621767 Napisano: 26.03.2013 13:01:19 w Konkursowiczki w ciąży
Benasia ja też nie mogę uwierzyć że Dominiśka juz roczek zaraz. pamiętam jak dzisiaj jak wy tutaj pisałyście o tortach , przygotowaniach i menu....a teraz to przede mną a tylko patrzec jak wszystki przeniesiemy sie do watku przedszkolaki:P Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5621749 Napisano: 26.03.2013 12:51:37 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

rachel napisał(a):


No tutaj w tej cukierni jest akurat tak że smak wybieram z normalnych tortów, więc moga zrobić nawet kawowy czy z alkoholem wiec smak to nie problem...gorzej z wyglądem tortu:)



a widzisz, czyli zmienili coś, bo jak ja jeszcze kupowałam, to były tylko śmietankowe i tyle emotka Jednak w głównej mierze, chodzi o to, że całość jest oblana tym marcepanem, baaardzo słodkim i to powoduje przesyt, ale to oczywiście mnie tak by zasłodziło- chciałam tylko bys zwróciła na to uwagę emotka



dzięki rada bardzo cenna! Ten kubuś wygląda jakby był ozdobiony kremem to może będzie lepszy niż marcepan? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5621689 Napisano: 26.03.2013 11:50:55 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

mnie sie myszki podobają. Weź jednak pod uwagę, że te torty dziecięce baardzo słodkie są. Możesz wybrać jakikolwiek tort dodać motywy dziecięce- a smak o niebo lepszy. Oni tam mają tabliczki z imieniem, na marcepanie np. napiszą co chcesz na niej. mozesz dodac figurki z masy solnej czy tez marcepanowe. Ja miałam właśnie ten "normalny" nie dziecięcy i byl pyyyyyyyyszny, bo balam sie ze sie zasłodza wszyscy przy tych dedykowanych maluszkom.
Z tych dwóch które pokazalaś zdecydowanie myszki, choc Kubus tez nie jest brzydki emotka



No tutaj w tej cukierni jest akurat tak że smak wybieram z normalnych tortów, więc moga zrobić nawet kawowy czy z alkoholem wiec smak to nie problem...gorzej z wyglądem tortu:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5621665 Napisano: 26.03.2013 11:30:04 w Konkursowiczki w ciąży
Poradzicie mi?? Zdecydowałam sie że jednak kupię tort mam 35 do wyboru i nie wiem który najfajniejszy. Który byście wybrały?? http://www.sowa-cukiernia.com.pl/ ->produkty-> torty-> dla dzieci Osobiście podobają mi sie myszki ale mężowi kubuś...echh sama nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5618042 Napisano: 21.03.2013 12:49:31 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny ja poszczę w ramach wielkiego postu. Nie jem słodyczy ale nie ze względu religijnych bardziej dlatego że jadłam słodkie na potęgę i potrzebowałam przyzwyczaić się do nowych niesłodzonych smaków. Pierwsze dni były koszmarne...ale teraz już jest spoko. Po poscie wiem że bedzie mi łatwiej ograniczyć bo wrzerałam już wszystko co słodkie i miałam napady jakich nawet w ciazy nie miałam,,, emotka emotka emotka
Licze że po poście bede jesc słodkie góra 3 dni w tygodniu. A diet tez nie uznaję, jesli chodzi o ruch to teraz Dominiśki trzeba stale pilnować wiec i ruchu wiecej... Wyświetl w wątku >>
0 0