Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#5709124 Napisano: 30.07.2013 08:20:35 w Konkursowiczki w ciąży
u mnie dzisiaj lekkie ochłodzenie ale i tak bez wiatraka bym nie wytrzymała juz teraz:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5708475 Napisano: 29.07.2013 11:25:27 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia147 ja cię podziwiam i wszystkie kobitki w ciazy w tym upale... emotka emotka

Wczoraj małej zmieniałam opatrunek, ma kilka ciemniejszych plamek i jeden czerwony plac...po 12 jedziemy na kontrole do szpitala...mam nadzieje ze wszystko bedzie okej ..bo jednak pecherze były, nieduze ale jednak:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5707839 Napisano: 27.07.2013 21:13:45 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 w moją od dwóch tygodni gdzieś po prostu łobuziak wstąpił...biega jak szalona...i nie idzie jej upilnować bo pomysły ma przekraczakjace nasza wyobraznie. np. przedwczoraj stoi przy stole, sięga ksiazeczke która siegnie bez problemu bo lezy na brzegu...nagle płacz, okazuje sie ze podbiegła z innej strony stołu zawadziła sie o zabawke i walneła łukiem brwiowym o kant nogi od stołu...tez stałam moze z metr od niej...na twarzy wygląda jak aniołek, ale wystarczy spojrzec na nogi - całe w siakach...boje sie co bedzie dalej:P Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5707826 Napisano: 27.07.2013 20:44:11 w Konkursowiczki w ciąży
dzięki dziewczyny za wsparcie:** Przed zaśnięciem zajrzłam małej pod opatrunek, ciałko zrobiło sie jaśniejsze i kawałek skóry zszedł..ale nie wygląda to na razie jakoś tragicznie....Psychicznie mała w kondycji super, biega śmieje się...w sumie gdyby nie opatrunek to uznalibysmy to wszystko za zły sen...ona ma teraz w sobie tyle energii ze ja chyba nerwicy dostane...a jak nie chodziła była aniołkiem:P Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5707695 Napisano: 27.07.2013 12:40:13 w Konkursowiczki w ciąży
Mam cichą nadzieję że nic nie będzie...a nie wiecie czy bąble wyskakują od razu czy po jakimś czasie? Mała 2 godziny od oparzenia ich nie miała ale teraz się zastanawiam czy nie wychodzą później??
Koper doskonale to bym zrobiła jednak nie dopuszczjąc do tej sytuacji...czasu nie cofnę...ale zła jestem że mała musiała tyle wycierpieć...mam nadzieje ze chociaz śladów nie bedzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5707656 Napisano: 27.07.2013 10:57:18 w Konkursowiczki w ciąży
wiem, ale mam takie wyrzuty sumienia. jadłam sniadanie, mała była z mezem. wstałam od stołu do blatu kuchennego i nie słyszałam nawet jak ona przyszła ....do tego jest tak silna ze płakała tylko przy polewaniu zimna wodą a potem jak okłady to juz nie...smiała sie bawiła....taka dzielna a ja taka cenzura ze jej upilnowac nie umiem:( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5707651 Napisano: 27.07.2013 10:50:41 w Konkursowiczki w ciąży
Dominiśka właśnie też klatka piersiowa i kawałek ramienia...zastanawiam sie czy 2 dni z opatrunkiem to nie za duzo bo pod tą mascia skóra chyba nie oddycha...Pani doktor z chirurgii dziecej powiedziała ze nic raczej nie powinno byc...ale mam jakie ograniczone zaufanie do szpitali:((( tym bardziej ze nasz nie cieszy sie dobra sława:(( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5707646 Napisano: 27.07.2013 10:41:03 w Konkursowiczki w ciąży
dziewczyny pomożcie!!
Moja Dominika dzisiaj wylała na siebie gorąca herbatę, od razu pobiełgysmy pod zimna wodę, potem rzez 15 min robiłam jej okłady zimne, potem lekarz i na końcu szpital.
W szpitalu powiedzieli ze ma oparzenia I stopnia - nie ma babli tylko w jednym miejscu minimalnie zeszła skórka ale to niewielka powirzchnia. Pani doktor natarła ja mascia alanten i nałożyła oaptrunek z bandaza, kazała zostawic to do jutra do wieczora a w poniedziałek na konsulacje przyjsc...
czy opatrunek po oparzeniu to dobry pomysl? czy po takim oparzeniu sa blizy?
teraz mała spi a ja nie moge dojsc do siebie ze do tego dopusciłam:((( emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5698425 Napisano: 14.07.2013 14:12:57 w Konkursowiczki w ciąży
u nas też mleko nie podchodzi. za to szynka, mieso...ubóstwia:( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5698389 Napisano: 14.07.2013 13:02:28 w Konkursowiczki w ciąży
benasia ,kalisto1986 - słodziaki z chłopaków:))

My juz po urlopie,szybko tydzien zleciał. Mazury to był dobry wybór ale dlatego ze była fajna pogoda...nie wiem co bysmy robili gdyby padało choć w hotelu był pokój zabaw dla dzieci...no i plac zabaw w Mragowie marzenie dzieciaków...ale to już przy pogodzie fajnej.
Dominiśka od miesiąca chodzi na basen i też zachwycona:)) Achh latem zycie rodziców jest znacznie prostsze:))
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5698344 Napisano: 14.07.2013 11:54:21 w Rossmann
ktoś może wie czy rossnet planuje taką akcję z konkursami jak w zeszłym roku?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5676391 Napisano: 14.06.2013 11:25:05 w Konkursowiczki w ciąży
koper napisał(a):

rachel napisał(a):

agusia147 - długo i nie długo....ale było mi raz wygodnie, dwa mała chcętnie je/jadła...no i na 14 miesięcy zaliczyliśmy jedno lekkie przeziębienie wiec w sumie warto emotka ))



Ja karmiłam równo 14 m-cy (głównie dla mojej wygody emotka )

I praktycznie jak tylko przestałam (niecały miesiąc później) mała złapała pierwsze zapalenie płuc...



nie strasz...:/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5676346 Napisano: 14.06.2013 10:44:50 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 - długo i nie długo....ale było mi raz wygodnie, dwa mała chcętnie je/jadła...no i na 14 miesięcy zaliczyliśmy jedno lekkie przeziębienie wiec w sumie warto emotka )) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5676256 Napisano: 14.06.2013 07:59:27 w Konkursowiczki w ciąży
Kobitki , Dominiśka dzisiaj skończyła 14 miesięcy i chciałabym zaprzestać porannego karmienia jej piersią. Ale pojawia się problem mała nie chce za bardzo pić - więc z mlekiem modyfikowanyjm może być nieciekawie. Co możnaby jej podać żeby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na wapń??
Mała do tej pory je: po przebudzeniu pierś, potem plasterek szynki (/dostaje go na kanapce ale nigdy chcelba nie je), później mała porcja kaszki mleczno-ryżowej, zupka, mała kanapeczka (zjedzone coś z chleba),potem jogurt lub jabłuszko czy inny owoc, i na dobranoc pierś....a ze śniadaniem nie mam pomysłu:(( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5675447 Napisano: 13.06.2013 09:15:55 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dziewczyny mam probem i juz mi baba podniosla adrenaline od samego poczatku, kupilam ten wozek na kolkach, maz wyjal z kartonu w folii zapakowal mi do atua zaplacilam za niego 120 zl, po zapakowaniu go w koc i przy pierwszym wyjsciu na plaze kolo odpadlo i nie dalo sie z tym nic zrobic napisalam do baby wyslalam jej zdjecie usterki, a ta ze nie uwzgledni mi reklamacji bo to moja wina ze zle go przewiozłam/spakowalam i ze moglam sprawdzic przy kurierze, gdzie nawet tej usterki nie bylo widac, wozek stoi bezuzyteczny w kacie a my z mama i z synkeim musimy wszytsko w rekach nosic, co zrobic zeby reklamacja zostala uwgledniona bo mam juz babska dosc, najlepiej umyc raczki i sie wypiac , gdzie moge cos napisac?



biuro ochrony konsumentów...musisz napisać to uargumentować tak że przewożenie nie mogło skutkowac tak powazną usterką. Poza tym to chyba normalne że wózek tego typu się przewozi... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5675436 Napisano: 13.06.2013 09:02:45 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 cieżko jest wygospodarowac kasę i takie zmiany są beznadziejne. Ja po zeszłorocznej pladze napraw wsysztkiego (pralka, samochód) i wydojeniu ponad 3 tysięcy zupełnie niespodziewanie powiedziałam sobie że więcej do tego nie dopuszczę. Zrezygnowaliśmy z głupot, trochę obcieliśmy telefony i odkładamy kasę właśnie na takie czarne godziny... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5674855 Napisano: 12.06.2013 12:36:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
0 0

rachel

#5673335 Napisano: 10.06.2013 12:55:00 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

My mamy xlander xa i ja jestem bardzo zadowolona. Bardzo lekko prowadzi się go, gondole moment się odpina przez co nie musze targać całego wózka jak ide do domu, tapicerka łatwo się pierze, durzy kosz. Moge szczerze polecić, do tego spacerówka jest ładna, a mi mało które podobały się w innych wózkach



też polecam! Dla mnie miał tylko dwa minusy - jak dla mnie na drugie piętro był ciężki jednak- ale dałam radę, i w starszej wersji nie ma przekładanej rączki a teraz by się przydała:P Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5669392 Napisano: 05.06.2013 11:09:05 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek...a ja rozuemiem jak mozna nie mieć telewizora i rozumiem że można nie sprzątać, choć sama nie mogłabym raz w tygodniu nie posprzątać porządnie mieszkania.
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5669291 Napisano: 05.06.2013 09:18:26 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek dzieki za liste lektur, coś pewnie wybiorę:) A i od razu prostuję że mega dużo czasu to ja nie mam. Zresztą same wiecie jak zycie matki wygląda. U mnie praca, potem szybko do domu, obiad dla małej obiad dla nas (nie kupuję słoiczków),spacer, potem kąpiel małej w miedzy czasie pranie - łapię sie na tym że codziennie coś piorę. Prasowac nauczyłam sie podczas serialu (jedyny na jaki sobioe pozwalam to na wspólnej) W przerwie sama biorę szybki prysznic i się dogarniam (jednego dnia szybki peeling, drugiego maseczka, trzeciego regulacja brwi itd). W sobotę kiedy mała śpi ogarniam z męzem całe mieszkanie. Czasu brakuje...ale nie wyobrażam sobie nie czytać. Wiec wieczorem staram się zawsze przeczytać chociaż z 5 stron...i tak ksiązki które mnie porwą czytam tydzień średnio a te co nie porywają naweet i miesiac:P
I wracając do braku czasu to czasami zazroszcze sąsiadce z dołu co mieszka z mamą i tamta nie dość ze zajmie sie dzieckiem to jeszcze sprzata, gotuje...sąsiadka tylko pracą moze sie zająć. Ale jak widze ze dziecko nie pała entuzjazmem kiedy mama wraca, a jak juz są na dworzu to widac ze dziewczyna nie wie co z dzieckiem zrobić to wiem ze jestem szczewsciarą:)) Wyświetl w wątku >>
0 0