Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7187111 Napisano: 29.06.2024 12:21:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Również sprzedam dwa bilety na Clout Festival jak dojdą. Cena - pisać propozycje priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7186505 Napisano: 27.06.2024 13:55:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mimolette napisał(a):

do konkursu oreo biedronka trzeba przesłać im dowód zakupu pocztą razem z oświadczeniem, ale niestety nie mam oryginalnego paragonu. czy zaliczą mi wydrukowany paragon pobrany z appki biedronki? wszystkie info się zgadzają ze zdjęciem oryginału co im wysłałam, ale nie wiem czy taki format przejdzie

Nie przejdzie. A co się stało z oryginałem? Pies zjadł? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7186296 Napisano: 26.06.2024 19:36:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
W Oreo grałam o wszystko inne a wygrałam bilety... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7186194 Napisano: 26.06.2024 14:46:01 w Wkurza mnie...
Kamilloss napisał(a):

Wkurza mnie, że w konkursie FuzeTea z Żabki na rozpisanie planu dnia wycieczki jest tylko 500 znaków, czyli moge jedynie napisać: kali jeść, kali mówić emotka

no niestety słabo idzie się tam rozpisać. Też próbowałam i wynik wg mnie słabiutki. Za mało znaków aby coś zaplanować sensownego... Wyświetl w wątku >>
1 Kamilloss 0

nanajka81

#7186143 Napisano: 26.06.2024 12:15:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

maixys napisał(a):

Miligili napisał(a):

Drodzy. Wygrałam rower w konkursie wiosna pełna aktywności w Smolarze, w regulaminie wartość roweru to 2999 zł , bez wyszczególnionego modelu. Otrzymałam dziś nagrodę , rower to Holland 28 3 s... koszt roweru w Internecie w porywach do 1059 zł ... pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło jeśli chodzi o wartość nagrody i to jeszcze w Smolarze. Myślicie, że jest sens składać z tego powodu reklamację , czy to coś da ? Zawiodłam się mega

Miałem raz sytuacje, że agencja przekazała mi nagrodę o wartości mniejszej o połowę (1000 zł, zamiast 2000 zł) - jak się okazało była to zwykła pomyłka i wystarczył telefon z wyjaśnieniem. Nie wiem czy tak jest i w tym wypadku, ale oczywiście reklamuj, nic nie stracisz.

dokładnie - zawsze jest sens! powodzenia emotka

Również trzymam kciuki! Zbyt duża rozbieżność cenowa jak na zostawienie tego bez reklamacji. Nic nie stracisz jak napiszesz a może resztę Ci dopłacą w gotówce? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7186136 Napisano: 26.06.2024 12:04:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anna2 napisał(a):

Wracam po 5 latach przerwy (cc_investigator - pozdrawiam emotka  ) i na razie kompletnie mi nie idzie emotka  Chyba upodobania agencji bardzo mocno się zmieniły, bo zupełnie nie mogę się w nie wbić. Kiedyś ten wątek był znany z tego, że działa. I na to liczę emotka

nie upodobania a dużo większa kreatywna i świeżo myśląca konkurencja emotka Poza tym konkursy są głównie loteryjne. Życzę aby udało Ci się wygrać coś fajnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7185750 Napisano: 25.06.2024 06:10:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Od jakiegoś czasu, próbując wejść No na forum lub na konkurs na stronie pojawia mi się tylko ta informacja, pojawia się to na wszystkich przeglądarkach ba iPhonie , weszłam poprzez inny telefon i jest Ok, ktoś wie jak to naprawić ?

wyczyść ciasteczka, u mnie pomogło. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7185693 Napisano: 24.06.2024 19:46:25 w Dziś cieszę się z.....
że siostra uwierzyła w siebie i sama wzięła udział w konkursie kreatywnym (bo ja odmówiłam - pytanie mi wybitnie nie siedziało) i wygrała 300 z Prymat emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7185676 Napisano: 24.06.2024 18:31:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Ten konkurs "Szlak przygody" w intermarche to tylko sms? Bo niby jakaś strona ma być ale ta strona nie działa... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7185513 Napisano: 24.06.2024 09:26:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

Diagnostyka z Active ogarnięta, prosto ne bylo, bo pani niby maila ma ale badań jeszcze nie miała, ale udało sie

i badania z listy czy jakieś inne? Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

nanajka81

#7185274 Napisano: 22.06.2024 17:04:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

katee14 napisał(a):

Śmieszą mnie coraz niższe nagrody w konkursach. Przy dzisiejszych cenach produktów wygrana 20zl w Kubusiu gdzie może uda sie to trafić przy 20 bramce jest naprawdę mała.

Ja odpuszczam takie loterie,jeśli jest nagroda główna to puszcze dla zasady kilka zgłoszeń,ale w tym wypadku to nie ma sensu.

no takie loterie to żenada, nie wiem czy się śmiać czy płakać z tej żenującej nagrody 20 zł do media expert. (Sorry za błąd) Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7185231 Napisano: 22.06.2024 12:48:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
no szaleństwo karta media expert i u mnie... To chyba moja pierwsza bramka w konkursach Kubusiowych... I bon na 50 zł z Żabki - nie mam pojęcia za co, chyba jakąś ankietę? Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7185185 Napisano: 22.06.2024 07:09:24 w Sport
muzasa88 napisał(a):

Według mnie to dziś trener niepotrzebnie wymienił dwóch napastników, zagrał zbyt odważnie przy 1:1. Zła taktyka. 
I wiecie co pomyślałam sobie gdy wszedł Robert, że przegramy i nie myliła mnie ma intuicja niestety emotka

mój syn powiedział że coś jest nie tak z tym sędzią bo kartki dostają tylko Polacy... Fanem piłki nie jestem, cudów się nie spodziewałam ale taka trochę żenada. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7184990 Napisano: 21.06.2024 10:54:15 w Wkurza mnie...
biegacz1 napisał(a):

Wkurzają mnie ceny w sklepach, niby inflacją mniejsza, a ceny pieczywa to jakiś kosmos u mnie w mieście emotka

wszędzie i wszystkiego ceny tak podskoczyły że kupować się odechciewa emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nanajka81

#7184942 Napisano: 21.06.2024 07:40:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Winiary - ponad 30 pudeł emotka Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

nanajka81

#7184936 Napisano: 21.06.2024 06:09:49 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
luk1990 napisał(a):

Czy wysyłali już nagrody z WW?

Wygrałem głosnik w 1 etapie i nadal nie dotarł ;<


Oni to na bieżąco wysyłali. Ja z drugiego etapu już dawno dostałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7184731 Napisano: 20.06.2024 13:40:16 w Konkursy z grami
rufus napisał(a):

Myslalem ze generalnie masz na mysli konkursy z grami. To sa zazwyczaj zabkowo-piwne, a wiadomo ze to nie sa tanie rzeczy. emotka
1 paragon czy kod to kilkanascie zł, a za jedną czy dwoma grami ciezko cos ugrać i w takim przypadku trzeba sporo wydać żeby się opłacało. 

A czemu nie pochwale sie czasem?
Jasne, ze sie chwale. Ale sa to osoby z ktorym rozmawiam na temat wynikow i spostrzezen o konkursach/grach w wiadomosciach prywatnych.
Nie widze najmniejszego sensu pisac o tym publicznie gdzie kazdy ma dostep do tego forum.
Analogicznie malo spotyka sie wpisow z przepisami co napisac zeby wygrac w danym konkursie/agencji, do tego trzeba poniekad samemu dojsc..  emotka
..albo wkleic swoja odpowiedz ktora wygrala. emotka  Takich wpisow tutaj nie spotykam. emotka


Konkursy z grami z żabki wychodzą drogo bo żaba jest droga więc normalni konkursowicze kończą na max 2-3 paragonach, Ci którzy chcą na serio wygrać to inwestują więcej niż przeciętny gracz więc potem mają efekt w postaci wygranej. I nie sądzę że się to nie opłaca bo gdy nagrody są marne to pewnie nie inwestujesz do upadłego aby je wygrać.

Co do czasu z Capri - dlaczego to jest taka tajemnica? Gdyby organizator był normalny wrzucił by listę zwycięzców i czas który uzyskali (tak jak np. w przypadku Donutów) i byłoby wszystko jasne. Każdy by wiedział i nie zastanawiał się publicznie czy ma szansę czy nie.

Na wygrywanie nie ma przepisu - każdy sam sobie musi znaleźć swój styl i sposób na wygrywanie. I znajomych z którymi wymieni się tym co napisał i czym wygrał emotka A na forum się tego nie wrzuca bo korzystały by osoby którym się nie chce myśleć a chcą wygrywać. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

nanajka81

#7184671 Napisano: 20.06.2024 11:10:00 w Konkursy z grami
samuraj napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Parufka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Parufka napisał(a):

Nie chcę Wam psuć zabawy ale ta gra z Capri jest słaba...

serio??? Jak???

serio! pokazuję w ramach ostrzeżenia, że nie warto w to grać.  od razu zaznaczam, że ja w tym nie biorę udziału - nie ufam organizatorowi.

Ech... Dla mnie takie gry są g*warte bo wiem że wygrywają w nich tylko cwaniaki a tych na tym forum nie brakuje.

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.Ja nie jestem cwaniakiem,a czasem uda się coś wygrać w podobnych gierkach.

Ok, przepraszam, może czasami uda się komuś uczciwie wygrać aczkolwiek te podobne gierki to coraz bardziej są "dziurawe"... Wyświetl w wątku >>
1 samuraj 0

nanajka81

#7184663 Napisano: 20.06.2024 10:42:27 w Konkursy z grami
rufus napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Parufka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Parufka napisał(a):

Nie chcę Wam psuć zabawy ale ta gra z Capri jest słaba...

serio??? Jak???

serio! pokazuję w ramach ostrzeżenia, że nie warto w to grać.  od razu zaznaczam, że ja w tym nie biorę udziału - nie ufam organizatorowi.

Ech... Dla mnie takie gry są g*warte bo wiem że wygrywają w nich tylko cwaniaki a tych na tym forum nie brakuje.

Albo ci ktorzy "inwestuja" w to czas i pieniadze. Z niepewnoscia zwrotu. emotka

Oj Rufus, Rufus, każdy na tym forum wie że jesteś dobry w te klocki (gry na szybkość) więc nie sądzę że aż tyle zainwestowałeś aby wygrać ten bon szczególnie że można tam sobie wchodzić na jakieś chore dane i ćwiczyć granie do upadłego. Czemu nie pochwalisz się czasem?

Analizując tą grę, jej działanie i czytając "warunki uczestnictwa" które są mega ciekawe cyt. "Dozwolone jest maksymalnie 1 zgłoszenie dziennie na osobę podczas Okresu promocji. Każdy uczestnik może wygrać nie więcej
niż 1 Nagrodę. Do każdego zgłoszenia musi być dołączony jeden niepowtarzalny paragon z wyszczególnieniem godziny i daty zakupu, która musi być wcześniejsza od daty i godziny zgłoszenia i jednocześnie
mieścić się w Okresie promocji." widzę iż jest tu coś nie halo. Przecież przy zgłoszeniu nawet nie ma rubryczki na dołączenie paragonu". Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7184602 Napisano: 20.06.2024 08:01:34 w Konkursy z grami
Parufka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Parufka napisał(a):

Nie chcę Wam psuć zabawy ale ta gra z Capri jest słaba...

serio??? Jak???

serio! pokazuję w ramach ostrzeżenia, że nie warto w to grać.  od razu zaznaczam, że ja w tym nie biorę udziału - nie ufam organizatorowi.

Ech... Dla mnie takie gry są g*warte bo wiem że wygrywają w nich tylko cwaniaki a tych na tym forum nie brakuje. Wyświetl w wątku >>
0 0