Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7180259 Napisano: 04.06.2024 13:31:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

To 5 klasa jest. Już coś podobnego tego typu drobiazgi ołówki, dlugopisy właśnie u nas jak byli mlodsi. Wlasnie trwa dyskusja czy nie kupić bonu 20zl do empiku dla każdego dziecka.

Wyjście na lody już było z okazji dnia dziecka, na kręglach też byli w tym semestrze (choć akurat mój syn był chory) wydaje mi się, że nauczycielka już ma dość i chce szybko dać świadectwa i wysłać wszystkich do domu, bo zakończenie roku jest dopiero w godzinach  11.30-12.30

to zawsze rodzic z może z nimi iść - nasza wychowawczyni starszego syna też była niechętna na takie pomysły, więc my przejęliśmy inicjatywę - pamiętam jak raz zarezerwowaliśmy im stoliki w pizzerni i poszli sami, byli zachwyceni, bo poczuli się wyjątkowo, że mamy do nich zaufanie .)))

A co za 20 zł kupi się w empiku? Całe nic... Im by chyba trzeba gołe 20 zł do ręki dać i byliby szczęśliwi... U nas małe jeszcze dzieci to ich gadżety zadowalają, u starszej (6klasa) nie pamiętam co w zeszłym roku było, chyba nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180161 Napisano: 04.06.2024 09:16:58 w WC - rozmowy o wszystkim
kolorowekredki napisał(a):

Jakie prezenty w szkole dajecie dzieciom na zakończenie roku? Szukamy w klasie (dla wszystkich uczniów) czegos drobnego w granicach 15 max 20zł. Na razie mamy na oku tylko te breloki, ale to mało.
https://allegro.p...upominek-15570320500

w zeszłym roku u mnie były ołówki, linijki i długopisy zmywalne. I ciastko jakieś albo lizaki. Drobne ale bardzo przydatne gadżety. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180143 Napisano: 04.06.2024 07:30:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Te karty z Pudliszek do Lidla, będą dopiero doładowane? Pierwszy raz takie coś wygraliśmy i trochę nie wiemy jak to działa  emotka

nie wygrałam tej karty ale z tych które wygrałam w różnych konkursach to dopiero po potwierdzeniu, że karta doszła organizatorzy doładowywali kartę (np. fuzetea, rafaello) Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

nanajka81

#7180142 Napisano: 04.06.2024 06:45:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mczarna napisał(a):

Nie dość,że mało loterii i konkursów dla mnie,to tam,gdzie biorę udział lipa.Mam wrażenie,że wszyscy mnie zablokowali...Kiedyś się wygrywało nawet drobnicę,a teraz wszędzie pudło,buuu

teraz na tę drobnicę trzeba mocno zapracować... Wyświetl w wątku >>
1 basiag 0

nanajka81

#7180095 Napisano: 03.06.2024 20:44:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
29renata napisał(a):

Wynik meczu Ja-Winiary 37:0
Czy ktoś ma "lepszy" wynik?

ja mam 23-0... Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

nanajka81

#7180063 Napisano: 03.06.2024 18:29:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
3 wirtualne drzewa z Kit Kat - posadziłam emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179912 Napisano: 03.06.2024 11:24:56 w WC - rozmowy o wszystkim
katee14 napisał(a):

Wczoraj wysyłałam dwa zgłoszenia na loterię WW. Trochę mi zajęło wymyślenie w miarę fajnych haseł, których jeszcze nie było w bazie. W nocy przyśnił mi się koszmar. Obudziłam się krzycząc ,,Wratunku, Wratunku"  Śmieje się z tego do tej pory mimo naprawdę strasznego snu.


Za dużo WW😆 powodzenia! Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179905 Napisano: 03.06.2024 11:03:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zastanawia mnie konkurs który pojawił się dzisiaj w "promocyjnych" (spełnij marzenia) Myślicie że ktoś (a dokładnie strona spełnij marzenia) tak lekką ręką da milion jakiemuś przypadkowemu wygranemu? Inne nagrody też bogate choć niedużo a zasady "im więcej e-booków kupisz tym większe szanse". Przejrzałam ich stronę na FB i w sumie mam bardzo mieszane uczucia... Brać udziału nie będę bo nie interesuje mnie wywalanie kasy na jakieś dziwne e-booki ale chciałabym poznać opinię innych. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179866 Napisano: 03.06.2024 08:20:31 w Konkursy to ... ciężka praca!
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ten rok jakoś wyjątkowo ciężki, w tamtym roku właśnie dobrze mi szło, a jakoś od stycznia zdecydowany spadek wygrywalności. 
Ale jak nazywa się wątek - to ciężka praca i czasami człowiek się wkurza, że "zmarnował" tyle czasu.

Ja się staram czasu nie marnować bo im dłużej siedzę nad danym zgłoszeniem tym większa szansa że nie wygram. Np. wafelki ww - nad tymi nad którymi myślałam - dno, jeden który wysłałam na przypał - wygrana... Co do tego roku to ogólnie jest dużo więcej loterii, dużo droższe produkty do zakupu, mało konkursów kreatywnych a jeżeli już są to albo nagród niewiele a co za tym idzie duża konkurencja, no i jeszcze jakieś badziewiaste nagrody się pojawiły typu kod XBOX (nestle), voucher chilii i inne typu "co z tym u licha robić".

Zdecydowanie są droższe produkty, typu, żeby wziąć udział kup 3 paczki Lays - koszt koło 25zł, a wygraną jest - karton czipsów! 
Co do marnowania czasu nawet samo interesowanie się konkursami, kupowanie produktów i cały ten proces jest praco- i czaso- chłonny. A potem wygrywasz czapkę Monster którą wysyłają 8 miesięcy xd

Z tym się zgadzam - interesowanie się konkursami i branie udziału choćby tylko w loteriach gdzie nie trzeba nic napisać tylko kupić daną rzecz, wypełnić dane, wgrać paragon - jest czasochłonne i w sumie dość słabo opłacalne dla osób, które wybitnie szczęścia w bramkach nie mają (JA!) Do tej pory zastanawiam się jak w Winiarach ludziom udaje się trafić - ja na 23 losy nie trafiłam ani jednej 50tki... Dobrze że paragony po rodzinie pozbierane bo najtańsza rzecz z Winiar to jakiś sos za 2 zł, których nie używam.

Najtańsze rzeczy z winiar to kisiele i budynie:) często są w promocji po złotówce z groszami emotka  wiem, bo moja szafka pęka w szwach emotka  Poczekaj jeszcze trochę, bo za chwilę wszystkim zabraknie słupów i kont na wygrywanie tych 50 i trafienie tego to będzie czysta formalność emotka

Tego też nie jem... emotka No nic, będę zbierać dalej ale szczerze to powątpiewam że tam trafię. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179863 Napisano: 03.06.2024 08:16:48 w Konkursy to ... ciężka praca!
Catcat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ten rok jakoś wyjątkowo ciężki, w tamtym roku właśnie dobrze mi szło, a jakoś od stycznia zdecydowany spadek wygrywalności. 
Ale jak nazywa się wątek - to ciężka praca i czasami człowiek się wkurza, że "zmarnował" tyle czasu.

Ja się staram czasu nie marnować bo im dłużej siedzę nad danym zgłoszeniem tym większa szansa że nie wygram. Np. wafelki ww - nad tymi nad którymi myślałam - dno, jeden który wysłałam na przypał - wygrana... Co do tego roku to ogólnie jest dużo więcej loterii, dużo droższe produkty do zakupu, mało konkursów kreatywnych a jeżeli już są to albo nagród niewiele a co za tym idzie duża konkurencja, no i jeszcze jakieś badziewiaste nagrody się pojawiły typu kod XBOX (nestle), voucher chilii i inne typu "co z tym u licha robić".

Zdecydowanie są droższe produkty, typu, żeby wziąć udział kup 3 paczki Lays - koszt koło 25zł, a wygraną jest - karton czipsów! 
Co do marnowania czasu nawet samo interesowanie się konkursami, kupowanie produktów i cały ten proces jest praco- i czaso- chłonny. A potem wygrywasz czapkę Monster którą wysyłają 8 miesięcy xd

Z tym się zgadzam - interesowanie się konkursami i branie udziału choćby tylko w loteriach gdzie nie trzeba nic napisać tylko kupić daną rzecz, wypełnić dane, wgrać paragon - jest czasochłonne i w sumie dość słabo opłacalne dla osób, które wybitnie szczęścia w bramkach nie mają (JA!) Do tej pory zastanawiam się jak w Winiarach ludziom udaje się trafić - ja na 23 losy nie trafiłam ani jednej 50tki... Dobrze że paragony po rodzinie pozbierane bo najtańsza rzecz z Winiar to jakieś sosy za 2 zł, których nie używam. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179831 Napisano: 02.06.2024 20:02:30 w Konkursy to ... ciężka praca!
Catcat napisał(a):

Ten rok jakoś wyjątkowo ciężki, w tamtym roku właśnie dobrze mi szło, a jakoś od stycznia zdecydowany spadek wygrywalności. 
Ale jak nazywa się wątek - to ciężka praca i czasami człowiek się wkurza, że "zmarnował" tyle czasu.

Ja się staram czasu nie marnować bo im dłużej siedzę nad danym zgłoszeniem tym większa szansa że nie wygram. Np. wafelki ww - nad tymi nad którymi myślałam - dno, jeden który wysłałam na przypał - wygrana... Co do tego roku to ogólnie jest dużo więcej loterii, dużo droższe produkty do zakupu, mało konkursów kreatywnych a jeżeli już są to albo nagród niewiele a co za tym idzie duża konkurencja, no i jeszcze jakieś badziewiaste nagrody się pojawiły typu kod XBOX (nestle), voucher chilii i inne typu "co z tym u licha robić". Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179699 Napisano: 01.06.2024 20:25:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Miligili napisał(a):

agnesita napisał(a):

Ile fortis potrzebuje czasu na zasilenie karty z Fuzetea? Karta dawno w domu a cały czas nie zasilona...

Mi odpisali że karty maksymalnie do 48 godzin od zgłoszenia są już gotowe emotka

Od zgłoszenia, w sensie rejestracji na endered? To 48 godzin to juz mi minęło razy kilka jak nie lepiej...

lol ja już wydałam - kartę wygrałam 29.04, 17.05 ją dostałam i odesłałam protokół a doładowali jakoś 24 maja.

A emaila im odsyłałas z potwierdzeniem otrzymania karty?

tak, zaraz po dostaniu karty czyli 17.05 Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179697 Napisano: 01.06.2024 20:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

Miligili napisał(a):

agnesita napisał(a):

Ile fortis potrzebuje czasu na zasilenie karty z Fuzetea? Karta dawno w domu a cały czas nie zasilona...

Mi odpisali że karty maksymalnie do 48 godzin od zgłoszenia są już gotowe emotka

Od zgłoszenia, w sensie rejestracji na endered? To 48 godzin to juz mi minęło razy kilka jak nie lepiej...

lol ja już wydałam - kartę wygrałam 29.04, 17.05 ją dostałam i odesłałam protokół a doładowali jakoś 24 maja. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179684 Napisano: 01.06.2024 18:12:02 w Konkursy to ... ciężka praca!
gregory napisał(a):

fajnie się czyta wasze wypowiedzi, ale chodziło mi o to czy jesteście na plusie w swoich grach. jak wspominałem, odkryłem, że za paragony z minionego roku miałbym bardzo dobre wakacje, o które grałem i do tej pory nie wygrałem (moze jeszcze będą bo kilka czeka na rozstrzygnięcie). W każdym razie odkryłem, że niepotrzebny był mi ten trud. Wystarczyło zamiast zakupów konkursowych odkładać na wakacje i nagroda byłaby ta sama. i muszę przyznać, że połowy tych produktów nie kupiłbym gdby nie konkursy (chipsy, napoje, nawet wiele kosmetyków itp). także u mnie miniony rok na minusie, choć przyznaję, gdy wpadały niespodziewane główne, to plus był znaczacy. i to mnie ciagle kusi.

ja jestem na plus mimo iż w wielu konkursach przegrywam ale w innych sobie odbijam. W wielu nie gram więc to też plus bo nie wydaję na produkty, które są mi zbędne. Nie gram już o głupoty i za wszelką cenę - po latach grania zmądrzałam... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179677 Napisano: 01.06.2024 17:33:59 w Konkursy to ... ciężka praca!
TurboMike napisał(a):

Ja natomiast wychodzę z założenia... że chyba czas odpuścić loterie (szczególnie bramkowe), bo na to raczej idzie gros kasy, której zapewne większość z Nas by nie wydała ( w takich ilościach, no bo ile można pić CJ? emotka ). A niestety prawdopodobieństwo, że tak pieczołowicie zalakowanych kopert,  złożonych w sejfie w kancelarii prawniczej, nikt wcześniej nie widział, żeby sprzedać info o bramkach na główne wygrane... jest wg mnie znikoma. Jeśli się komuś z "Nas" udaje trafić główną w loteriach bramkowych, to zapewne o sekundy wyprzedzając tych co te terminy znają. 

A biorąc udział w konkach kreatywnych, to raczej nie kupuję na potęgę. Zdarza się, że w głowie pomysłów cała masa i nawet po kilkanaście zakupów leci, ale to raczej rzadkość... a produkty raczej się nie zmarnują. Inna sprawa, to taka że trudno ocenić wpływ na zdrowie Twoje i najbliższych takiej ilości Pepsi, lodów i chipsów... emotka  Ja dziś np. wystawiłem dużą część na OLX bo się kończą terminy przydatności.  

Jest jednak waluta która nie ma w tym exelu swojej kolumny... CZAS! Choć to też nie zawsze aż taki duży koszt. Pytanie jaka jest alternatywa? Ja wróciłem do konkursów w czerwcu 2023 i odpuściłem od września by wrócić znowu w marcu. Czy ten czas kiedy nie produkowałem zgłoszeń wykorzystałem optymalnie? Raczej nie, bo albo oglądałem głupiego YT, albo jakieś mecze. 

Jest też jeszcze inny koszt... ROZCZAROWANIE emotka  To czasem jest spore, bo mimo że stworzysz cudo (we własnych oczach) to nie wiesz czy większego cuda nie stworzył ktoś inny. Ale też niepewność tego jak agencje zapoznają się ze zgłoszeniami... Bo tu mam też różne zdanie w tym temacie, że jest sporo takich co raczej skrupulatnie do selekcji nie podchodzą. 
Ostatnio przeżyłem niemal szok kliniczny jak się okazało że nic CJ AI  nic nie wpadło mimo mega dużej ilości zgłoszeń o mega kreatywnych treściach... emotka

Więc po tych kilku miesiącach aktywnego konkursowania mam kilka refleksji: jakość nie ilość (mniejsze rozczarowanie), unikać konków gdzie jest jedna duża nagroda a reszta to szrot, unikać loterii bramkowych (no chyba że faktycznie się produkt przyda) i unikać niektórych "agencji"... emotka  

No to się Turbo rozpisał, zamiast Piwniczankę kończyć emotka   A mógł napisać jedno zdanie: Że w ostatnich 12 miesiącach jest sporo, sporo na plusie emotka

Nie kupujesz na potęgę ale wystawiasz na OLX? emotka No chyba że to nagrody ale w tym wypadku po co grać o takie rzeczy, które prawdopodobnie się nie sprzedadzą albo sprzedadzą za bardzo niską cenę? Ja np. w Kinder gdzie do wygrania co roku są piniaty przestałam grać. Wygrałam raz kilka lat wstecz, większość słodyczy rozdałam po rodzinie bo miały krótki termin a piniata tak czy siak poszła do pieca. Do tej pory widzę na olx że ludzie próbują sprzedać te kinderowe piniaty... Wielkie misie z Coca Coli - wg mnie najdurniejsza nagroda jaka może być - nigdy o to nie gram, może niektórym udaje się to sprzedać za jakieś grosze ale ile z tym roboty i ile miejsca trzeba mieć aby to przetrzymywać. Coraz częściej odpuszczam i nie kupuję produktów których nie używam np. piw... 98% konkursów z Żabki omijam bo ten sklep to nie jest na moją kieszeń. Zakupy, w których jest wymaganie "kup słodycze za 15/30 zł" też omijam. Właściwie zostałam przy drobniakach typu kup jeden i próbuj szczęścia. I lepiej idzie mi w kreatywnych niż loteriach. Duża konkurencja, bardzo kreatywne głowy, słabe nagrody których nie potrzebuję i nie mam gdzie trzymać, określone sklepy których nie mam w pobliżu - sprawiają że nie gram. Ale w zeszłym roku dzięki koledze z forum, jego paragonowi i wsparciu "próbuj" - wygrałam fajną główną i w tym roku wakacje mam w świecie a nie znowu w rodzinnym mieście emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179343 Napisano: 31.05.2024 08:12:53 w Żabka
delfinka101 napisał(a):

Jest jakaś możliwość żeby sprawdzić ile osób gra w danym dniu w liptona? Tam są nagrody dzienne i jestem ciekawa jakie są szanse.

a jaki to konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7178855 Napisano: 28.05.2024 17:09:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rezerwa rezerwy z bueno a u mnie 0 z tego konkursu... Na chyba ze 20 paragonów wielkie nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7178772 Napisano: 28.05.2024 13:10:34 w Czy informują/ informowali?
Dagaa napisał(a):

Blikomania kiedy informuję? Bo widzę swoje inicjały przy jednej z nagród 🫣🤞

nie polecam się napalać, moje inicjały też dwa razy już były i jak się okazało jednak to nie ja. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

nanajka81

#7178758 Napisano: 28.05.2024 12:34:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aspartaqs napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Ktoś mi powie jak można dokończyć zdanie na tysiąc znaków? Tyle biorę udział w konkursach i zawsze zastanawiam się jak to pisać.

Według mnie normalnie!
Kończysz zdanie konkursowe dwoma, trzema słowami.
Stawiasz kropkę i piszesz jeszcze 15 zdań aż do 1000 znaków.
Pomogłem?

albo kończysz zdanie pisząc niekończącym się wierszem na 1000 znaków... W takich konkursach nigdy nie chodzi o jedno zdanie - NIGDY! Wiele razy widziałam wygrane odpowiedzi w takich konkursach (FB) i mało kiedy wygrywa odpowiedź składająca się z jednego zdania. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7178638 Napisano: 27.05.2024 20:26:46 w Wkurza mnie...
boss75 napisał(a):

A mnie wkurzają Żabkowe wyzwania.
Człowiek robi zakupy, kodów brak.
40 minut na infolinii żabkowej i każa czekać na emaila.
I tak czekam od piątku. Masakra

dlatego też nie bardzo rzucam się na te żabkowe konkursy mimo iż kuszą... Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0