Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#6054518 Napisano: 08.08.2015 14:47:47 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ten upal i fakt ze mam termin porodu na prawie juz i przyjdzie mi rodzic w takiej temperaturze. Buuu Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6051101 Napisano: 31.07.2015 09:58:41 w Konkursowiczki w ciąży
michałek13 napisał(a):

Jak wstawiłam linki tutaj do moich aukcji na allegro to dostawałam karniaki, a na forum jest dużo mam. No więc, może założymy, ja dzisiaj próbowałam ale nie mam 500 postów, napisałam do admina ale cisza. No to co może któraś z was zacznie.

kurcze mi też postów jeszcze brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6051100 Napisano: 31.07.2015 09:57:38 w Konkursowiczki w ciąży
ladyinred napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

Ja polecam C&A, SMYKA, F&F, H&M, 5-10-15 - zwłaszcza opłaca się teraz jak są wyprzedaże   emotka

Tanie ciuszki nowe - PEPCO. Choc ja uwazam ze nowe ciuszki dla maluszka to troche wywalanie pieniedzy, na allegro/ poprzez ogloszenia lokalne za 30 zl zamiast jednego ciuszka mozna kupic kilkanascie w swietnym stanie. Świeże dzieciaczki blyskawicznie wyrastaja z ubranek..

a mi powiedzieli, zebym 56 wcale nie kupowała od razu większe emotka  wybieram się własnie na wyprzedaze, choc termin dopiero w grudniu.

zawsze lepiej mieć większe żeby to dziecko się zmieściło niż "na już" bo dziecko naprawdę błyskawicznie rośnie.  I naprawdę polecam kupowanie ubranek używanych bo te najmniejsze mimo iż są używane to jak nowe. A co najbardziej mi pasuje w takich ubrankach to to że są troche porozciągane i dużo łatwiej bobasa włożyć. Acha, i nie kupuj tzw śpiochów które w kroczu nie mają guzików - dziecko często robi kupe, sika więc co chwilę trzeba zmieniać pieluchę a ściąganie z  malucha takich śpiochów to naprawdę męczarnia, przynajmniej przez pierwsze 2 miesiące. Nie używałam również ubranek z guzikami na plecach no i oczywiście guziki to tylko typ "klikniecia" a nie takie na dziurki. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6051095 Napisano: 31.07.2015 09:48:53 w Konkursowiczki w ciąży
ja również chętnie bym się przyłączyła, mam ubranka po obecnie 4letniej córce, większość w świetnym stanie, teraz spodziewam się synka więc ubranka leżą i nie bardzo wiem co z nimi zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6050633 Napisano: 30.07.2015 06:29:39 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Ja polecam C&A, SMYKA, F&F, H&M, 5-10-15 - zwłaszcza opłaca się teraz jak są wyprzedaże   emotka

Tanie ciuszki nowe - PEPCO. Choc ja uwazam ze nowe ciuszki dla maluszka to troche wywalanie pieniedzy, na allegro/ poprzez ogloszenia lokalne za 30 zl zamiast jednego ciuszka mozna kupic kilkanascie w swietnym stanie. Świeże dzieciaczki blyskawicznie wyrastaja z ubranek.. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6050156 Napisano: 29.07.2015 09:16:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
toka napisał(a):

katrin1 napisał(a):

toka napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

toka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

czy komuś zwrócili pieniądze za wielkie testowanie za zgłoszenie, które otrzymali po 3 lipca? 

u mnie cisza emotka

ja dostałam w poniedziałek!ale tylko na jedno zgłoszenie-wysyłałam dwa zgłoszenia (wysłane 2 lipca zwykłym priorytetem)

Moje dotarło 3 lipca, więc Twoje teoretycznie powinno dotrzeć później. Tak więc nie wiem czy jeszcze czekać czy skrobać reklamację...

moje teoretycznie też mogło dotrzeć 3 lipca,a praktycznie mogło być w jednym worze ze zgłoszeniami które dotarły 3,4 i 5 lipca-na przesyłkach zwykłych nie widać przecież daty dostarczenia więc mogli wszystko hurtowo trzymać
Moje oba zgłoszenia wysłane były w jednej kopercie-nie mam więc pojęcia czemu tylko jeden zwrot

A nie miałaś czasem dwóch produktów tej samej marki?

zdecydowanie nie

mi zwrocili wczoraj drugi raz  (pierwszy raz za pieluchy - wyslane zaraz na poczatku akcji zwrocone jakos koncem czerwca, drugi raz za lenor - wyslane 2.07.)  Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6049906 Napisano: 28.07.2015 16:45:31 w Carrefour konkursy
aerdna napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

danaaa napisał(a):

batarejka napisał(a):

Czy ktoś nie dostał jeszcze kosmetyków z konkursu L'oreal?

Moja siostra czeka jeszcze

ja emotka

Ja również

a pisalyscie do nich? bo ja po tym jak napisalam ze nie dostalam to nie minely 3 dni a kosmetyki z tego konkursu dotarly. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6049724 Napisano: 28.07.2015 09:52:49 w Rossmann
marta_1234 napisał(a):

Krzyżówka Skarb 8/2015
Hasło PRZYJACIELE
SMS o treści SKARB. Hasło po nr 7175 (koszt 1.23 zl)
Nagroda- kosmetyki Lirene -kojąca emulsja, balsam lipidowy,  krem do stóp, balsam samopalajacy

DZIĘKI! W tym miesiącu kiepsko mi doczłapać do rossmana a jak już pewnie doczłapie to SKARBu nie będzdie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6049065 Napisano: 26.07.2015 09:07:56 w WC - rozmowy o wszystkim
zdolnabestia napisał(a):

Myślę, że te nasze buty (też takie miałam) sprzed 20 lat były lepiej wykonane, niż te dzisiejsze emotka  Moje upatrzone mają większość pasków ze skóry, obcas, jakieś świecące gadżety, tylko właśnie 2 paski, które powinny tworzyć sprzączkę do zapinania, są gumowe. 

tak szczerze to najlepiej byloby takie buty przymierzyc i sprawdzic na stopie czy paski skorzane nie "odbijaja sie" na skorze (nie cisna) i w jaki sposob guma jest przytwierdzona do podeszwy. Ja przewaznie kupuje droższe buty ale dzieki temu sluza mi latami. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6049060 Napisano: 26.07.2015 07:09:31 w WC - rozmowy o wszystkim
bzowapani napisał(a):



zdolnabestia napisał(a):

Ma ktoś może doświadczenie z butami, w których paski są z gumy? Coś w tym stylu:
http://www.clothi...gsale,wm-footwear-sl
Mam pewne sandałki na oku, ale sporo kosztują i nie wiem czy się taka guma nie rozciąga, albo w jakiś inny sposób nie niszczy.


Zdolna, ja mialam takie jak bylam nastolatką i nic sie z gumą nie działo. Wyrwała się cala z podeszwy, ale nie rozciągnęła emotka


o, i ja chodziłam w dość podobnych bardzo je lubiłam, lekkie, wygodne i chyba mialam ten sam problem co poprzedniczka czyli guma się nie rozciągnęła ale w końcu odpadła od podeszwy emotka ale to bylo z 18 lat temu, moze teraz lepiej to przywierają do podeszwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6049013 Napisano: 25.07.2015 20:13:23 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Pytanie do kobiet:

Co według Was jest gorsze-jednorazowy skok w bok partnera czy regularne zdradzanie z tą samą kochanką?

Czy wybaczyłybyście zdradę?

Gorsza jest regularnosc - gdyby mnie mąż regularnie zdradzal z ta sama baba to bym mu nie wybaczyla (albo byłoby baaardzo ciezko)
Jednorazowy skok - hm pewnie bym wybaczyla bo bardzo kocham meza aczkolwiek bardzo by mnie to zabolalo.
Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6049012 Napisano: 25.07.2015 20:09:26 w WC - rozmowy o wszystkim
taalvikki napisał(a):

asante napisał(a):

Było już wałkowane kilka razy, ale teraz ja stanęłam przed dylematem co kupić dziecku na chrzest (będę Matką Chrzestną). Wiem, ze były propozycje sesji zdjęciowej, ale to odpada w tym przypadku. Zależy mi na czymś bardzo oryginalnym, takiej pamiątce na długo, a nie bardzo drogim  emotka  A! To jest chłopczyk, czyli trudniej. Ratunku emotka  


zamiast kupować rzeczy, albo książki, sama napisz opowiadanie. najlepiej związane z tematem chrztu (chrztu, a nie imprezy chrzcielnej).  zostanie przeczytane po czasie, ale będzie pamiątką. niedrogą, ale intrygującą. prezent niekoniecznie trzeba "kupować".

Ja dla swojego chrzesniaka kupilam bukiet z pieluch (http://allegro.pl...dyn-v2-bab-1-5-0629) pieluchy sie zuzylo, bukiet ze slicznymi ozdobami oraz sztucznymi kwiatami i malą laleczką w srodku - pozostal, takiego aniołka - http://allegro.pl...iny-i5553255965.html (z tym ze mialam mozliwosc aby go wygrawerowac w swojej pracy) oraz taką szatkę: http://allegro.pl...ika-i5010645440.html Niewiem czy pomoglam ale moje "prezenty" bardzo sie podobno podobaly. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6048997 Napisano: 25.07.2015 18:09:23 w Rossmann
skarb888 napisał(a):

brudny napisał(a):

konkursy w rossmanie są coraz gorsze ... emotka


Niestety, muszę się z tym zgodzić:(  Znowu nie widzę niczego dla siebie...

a ja tylko palmolive wypatrzylam bo akurat żel mi się kończy.... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6048167 Napisano: 23.07.2015 13:02:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
księga bajek z Carexu etap przedostatni. Sliczna ksiazka. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6048025 Napisano: 23.07.2015 07:52:01 w Rossmann
barbe_66 napisał(a):

Piękne nogi z DIH - przeglądam właśnie regulamin, nic nie widzę że tylko raz można brać udział, pierwszy raz biorę udział w otwartym konkursie bez kodu, podpowiedzą bardziej doświadczone konkursowiczki, czy faktycznie więcej pomysłów można wysłać;)?

nie, jak raz wezmiesz udzial to jak bedziesz chciala wziasc drugi raz to ci napisze ze "w konkursie mozna wziąsć udział tylko jeden raz". Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6047615 Napisano: 22.07.2015 12:27:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

wie ktoś może co ze zwrotami everydame? napisali na stronie że przeznaczyli dodatkowe 10 000 zł na zwroty, wysłałem 1 lipca i nic nie dostałem, a czytałem że już zwracali kasę niektórym...

mi raz zwrócili a dwa kolejne razy (z czego jeden z nich wyslany na siostre) - nie wiec nie mam pojecia czy zwroca czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6047522 Napisano: 22.07.2015 09:36:21 w Rossmann
edzia21 napisał(a):

Kiedy można się spodziewać nowego wydania "SKARB" na stronce rossnetu? emotka  Ciekawa jestem nowych konkursów, bo obecny miesiąc był mega do bani emotka

zgadzam sie z Toba bo nie skusilam sie na ZADEN konkurs a nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo.. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6046907 Napisano: 21.07.2015 08:58:41 w Rossmann
asper01 napisał(a):

A ja mam pytanie do "rossaków" wygrywających: czy wygrywają Wasze odpowiedzi rymowane czy prozą raczej?

ciężko stwierdzić, moje czasami wygrywają rymowane czasami kilka luźnych zdań, czasami z nazwą produktu czasami bez, różnie. Chyba po prostu trzeba mieć szczęście że komuś się spodoba to co się napisało (o ile to czytają w ogóle) Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6046881 Napisano: 21.07.2015 06:43:02 w Rossmann
asper01 napisał(a):

polarniczka napisał(a):

jakiś ban na roska w tym miesiącu...nic nie wpadło a w ostatnim parę razy...hm emotka

Mam dokładnie to samo;/

u mnie też czystki... I w kolejnym miesiącu też nic nie wpadnie bo żaden z obecnych produktów z konkursów do niczego mi nie potrzebny więc nie rzucałam się na kupowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#6046475 Napisano: 20.07.2015 13:08:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wlasnie dojechaly bony activia - etap chyba 5, i co ja z nimi mam zrobic? Wyświetl w wątku >>
0 0