Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza

barcza

barcza

#6554233 Napisano: 06.12.2018 17:59:29 w Informują
apoccalipsa napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

miketyson napisał(a):

info sms o doładowaniu karty Ferrero

ja SMS nie miałam zadzwoniłam na infolinię 
karta jest aktywna od 4.12 świetnie że organizator coś dał znać

na mojej jest 0 zł a dostałam SMS o zasileniu więc sprawdźcie najpierw w internecie 

U mnie też stan konta 0 zł , mimo informacji sms ,że karta została doładowana Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6554204 Napisano: 06.12.2018 16:53:06 w Wkurza mnie...
Brak potwierdzeń z Fortis coca cola  Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6554193 Napisano: 06.12.2018 16:27:34 w Czy informują/ informowali?
kiedy mają informować z płatków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

#6553821 Napisano: 05.12.2018 17:52:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka emotka emotka Mikołaju pamiętaj o mnie  Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

barcza

barcza

#6549200 Napisano: 20.11.2018 16:00:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

barcza

barcza

#6548862 Napisano: 19.11.2018 17:27:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

delvitto napisał(a):

barcza napisał(a):

moim zdaniem najlepsze okresy to 2005- 2010

szkoda, że wtedy nie grałam, wtedy nie wierzyłam w takie konkursy... Pamiętam głośny konkurs, ery chyba, 100 mercedesów, podobno szaleństwo to było... Ktoś tutaj w to grał?

Sporo osób grało ale trzeba było wtopić ponad 20 tys w smsy żeby wygrać mercedesa wartego 100 tys. To nie był konkurs dla biednych choć podobno aż 1 pan trafił mercedesa małą inwestycją. Jak się ma farta to takie przypadki są możliwe emotka

Ja nie grałam  bo bałam się wtopić ponad 20 tys -ale trochę osób z forum grało Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6548837 Napisano: 19.11.2018 16:44:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

isiulka napisał(a):

Agnes napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

monisss napisał(a):

Agnes napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Agnes napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

oj tak kiedyś to było fajnie
nie wspomnę juz o tych tonach słodyczy Marsów twixów itp ale tez Winiary ktore dawało mnóstwo sprzętów agd i właściwie każdy wygrywał ale najbardziej miło wspominam te kursy gotowania od kamisa, kursy parzenia kawy od mkcafe i pozdrawiam wszystkich konkursowiczów których wtedy poznałam a i ta niesamowita wycieczka do Paryza 2 autokary samych konkursowiczów i mega wypasiony Sylwester w Wawie
oj te czasy nie wrócą

A kiedy to było?

dawno temu ale moim zdaniem najlepsze okresy to 2005- 2010

niestety mnie tu wtedy nie było emotka  ale nawet widzę różnicę pomiędzy 2016 a 2018.. prawie konkursów nie ma emotka   

kiedyś był konkurs gdzie się chyba batony mars czy snickers wygrywało kodami... każdy miał w domu kilkanaście kilogramów tego emotka

ja w pewnym momencie przestałam juz o te batony grac bo nie miałam gdzie kartonów chowac

Rewelacyjny był ten konkurs...

Może jakaś agencja to czyta: Bardzo prosimy o powrót konkursów/loterii sms, gdzie wygrywa osoba śląca jako pierwsza sms o pełnej godzinie/kwadransie  emotka  

teraz to tylko bramki są... najbardziej beznadziejny sposób na loterie i konkurs...

Pamiętacie na Sylwestra w TV co 15 minut telefony dawali , ech  dobre czasy 

Piwo chyba Dębowe ale fajne nagrody były wiertarki, szlifierki i takie tam miarki na czas o danej godzinie , też każdy z forum wygrywał Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6548835 Napisano: 19.11.2018 16:41:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kawazczekolada napisał(a):

isiulka napisał(a):

Agnes napisał(a):

kawazczekolada napisał(a):

monisss napisał(a):

Agnes napisał(a):

bagietkoweniebo napisał(a):

Agnes napisał(a):

lima napisał(a):

paolka napisał(a):

malutka456 napisał(a):

Tęsknię za czasami, gdzie trzeba było "oswoić emocje" i nie było problemu z tym, żeby podzielic sie sposobem na wygranie koszulki emotka   Mars, Twix rozdawali Nam mnóstwo słodyczy... Plus i Polsat rozdawali Motorole, a Timotei kosmetyki w koszyczku emotka   Teraz nie mam czasu na konkursy, mało gram-jeszcze mnie wygrywam, loterie bramkowe mnie wykańczają nerwowo i tak jakoś mam coraz mniej serca do tego wszystkiego  emotka

Łącze się w bólu i wspomnieniach emotka emotka emotka

Taaaa.... ten 2006 rok, gdzie Winiary rozdawało blendery, opiekacze i Nokie a Coca-Cola kamery JVC  emotka

oj tak kiedyś to było fajnie
nie wspomnę juz o tych tonach słodyczy Marsów twixów itp ale tez Winiary ktore dawało mnóstwo sprzętów agd i właściwie każdy wygrywał ale najbardziej miło wspominam te kursy gotowania od kamisa, kursy parzenia kawy od mkcafe i pozdrawiam wszystkich konkursowiczów których wtedy poznałam a i ta niesamowita wycieczka do Paryza 2 autokary samych konkursowiczów i mega wypasiony Sylwester w Wawie
oj te czasy nie wrócą

A kiedy to było?

dawno temu ale moim zdaniem najlepsze okresy to 2005- 2010

niestety mnie tu wtedy nie było emotka  ale nawet widzę różnicę pomiędzy 2016 a 2018.. prawie konkursów nie ma emotka   

kiedyś był konkurs gdzie się chyba batony mars czy snickers wygrywało kodami... każdy miał w domu kilkanaście kilogramów tego emotka

ja w pewnym momencie przestałam juz o te batony grac bo nie miałam gdzie kartonów chowac

Rewelacyjny był ten konkurs...

Może jakaś agencja to czyta: Bardzo prosimy o powrót konkursów/loterii sms, gdzie wygrywa osoba śląca jako pierwsza sms o pełnej godzinie/kwadransie  emotka  

teraz to tylko bramki są... najbardziej beznadziejny sposób na loterie i konkurs...

Pamiętacie na Sylwestra w TV co 15 minut telefony dawali , ech  dobre czasy  Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

barcza

barcza

barcza

#6546215 Napisano: 11.11.2018 16:52:20 w Loterie bramkowe
tereniagno napisał(a):

karolina651 napisał(a):

masza napisał(a):

isiulka napisał(a):

Czy ktokolwiek wygrał coś w nestle Kaufland? 

u mnie brak wygranej - na 3 zgłoszenioa:(

Ja przed chwila emotka

00/2 emotka  

0/3 Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza