Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza

barcza

#4614032 Napisano: 16.08.2011 01:15:55 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

W piątek przed weekendem wkurzyła mnie pracownica mojego ojca.10 minut przed wyjściem z biura włączyła ekspres,a po jakimś czasie wyszła z całym termosem kawy Lavazza i zabrała go do domu emotka Zarabia u mojego ojca 5 tysięcy,to nie stać ją na porządną kawę emotka Wykorzystała moment,że ojciec akurat wcześniej wyszedł,eh.A gdy zwróciłam mu na to uwagę w domu,że to kradzież taka sama jak każda inna,to mówi,żebym nie przesadzała,bo jej mąż kilka miesięcy temu stracił pracę i pewnie mają mniej pieniędzy emotka emotka



nie popieram tego co zrobiła,bo to nie fer z jej strony,ale powiem ci,że ma dużo szczęścia,iż jej szefem jest twój tata a nie ty
emotka


emotka emotka Po prostu uważam,że jeśli ktoś jest zdolny wynosić w termosie drogą kawę z biura,to mógłby być także zdolny do wyjmowania kasy z kasetki,do której ma w biurze dostęp.Gdyby była moją podwładną,to kazałabym jej wylać do zlewu,to co wlała,żeby nie mogła nic zabrać emotka




ależ zawiści w Tobie i chęci pełnienia chorej władzy

tacy ludzie nie powinni mieć możliwości dostać się na stanowiska kierownicze czy jakiekolwiek inne gdzie będą miały pod sobą ludzi

nie popieram kradzieży ale czy wziecie kawy w termosie to kradziez? a moze w ciagu dnia za malo wypila i chciala sobie w domu wypic




Jaka kradzież pracując w normalnej dużej firmie jest kawa za darmo taka o której piszesz ekspres stoi i każdy robi i pije ile chce.
Co do zapłaty to napwno tyle wypracowuje i pewnie ma dużo pracy i za darmo tatus jej nie daje kaski. Zalamałam sie Twoim postem tatusiowi powiedziec ze ktoś zabrał kawe do domu szok

Chyba ty nie pracujesz i nie znasz reali w pracy dodam ze nie tylko mamy kawe ale herbate wode cukier za darmo .
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4607047 Napisano: 12.08.2011 12:37:18 w Inne mniejsze markety
Z Intermarche do kogos dzwonili z pepsi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4602999 Napisano: 11.08.2011 06:25:32 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś już dostał NOKIE z konkursu ABC albo nagrody Varta?



z Varty dopiero wczoraj mieli wysłać formularze podatkowe

żeby dostać fon, trzeba im wpłacić a konto 130 zeta

nagrody będą zapewne wysyłać jak wszyscy doślą formularze i potwierdzenia wpłaty


WYsyłali juz Fonki z chmielonego emotka te Nokie Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4601630 Napisano: 10.08.2011 03:57:38 w TESCO konkursy
barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

magma6 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

co do Garniera, to zgodnie z regulaminem trzeba było w ciągu 2-ch dni odesłać eska z danymi i tak dopiero przysyłali info co i jak dalej

jeśli jednak ktoś nie odesłał w porę eska z adresem, tym samym stracił nagrodę

i właśnie dziś po południu upłynęły regulaminowe 2 dni
ja grałam tu i tu
mogła więc to być rezerwa rowerowa Garniera z Tesco

no chyba że ktoś nie grał w Tesco, a jedynie w Intermarche - jak jest taki ktoś, niech napisze


ja grałam jedynie w Intermarche emotka


emotka emotka

odeslam Garnier.Tesco tak jak mam napisane


Ja grałam tu i tu


Garnier.Tesko przyjeło i ska dostlam o odesłaniu danych Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4601629 Napisano: 10.08.2011 03:56:15 w TESCO konkursy
barcza napisał(a):

magma6 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

co do Garniera, to zgodnie z regulaminem trzeba było w ciągu 2-ch dni odesłać eska z danymi i tak dopiero przysyłali info co i jak dalej

jeśli jednak ktoś nie odesłał w porę eska z adresem, tym samym stracił nagrodę

i właśnie dziś po południu upłynęły regulaminowe 2 dni
ja grałam tu i tu
mogła więc to być rezerwa rowerowa Garniera z Tesco

no chyba że ktoś nie grał w Tesco, a jedynie w Intermarche - jak jest taki ktoś, niech napisze


ja grałam jedynie w Intermarche emotka


emotka emotka

odeslam Garnier.Tesco tak jak mam napisane


Ja grałam tu i tu Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4601624 Napisano: 10.08.2011 03:55:43 w TESCO konkursy
magma6 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

co do Garniera, to zgodnie z regulaminem trzeba było w ciągu 2-ch dni odesłać eska z danymi i tak dopiero przysyłali info co i jak dalej

jeśli jednak ktoś nie odesłał w porę eska z adresem, tym samym stracił nagrodę

i właśnie dziś po południu upłynęły regulaminowe 2 dni
ja grałam tu i tu
mogła więc to być rezerwa rowerowa Garniera z Tesco

no chyba że ktoś nie grał w Tesco, a jedynie w Intermarche - jak jest taki ktoś, niech napisze


ja grałam jedynie w Intermarche emotka


emotka emotka

odeslam Garnier.Tesco tak jak mam napisane Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4601555 Napisano: 10.08.2011 03:35:28 w TESCO konkursy
agamaty napisał(a):

w MDW widzę info o eskach z Garniera Tesco, nadal rowery rozdają?


Ja Taki dostałam i jestem zdziwiona na raty wysłli czy co ale w sku pisze wyraznie TESCO.GARNIER wiec nie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4600146 Napisano: 10.08.2011 08:11:05 w Inne mniejsze markety
martusiamj napisał(a):

Informowali już z konkursu Garniera z Intermarche?


Mieli do 08.08 infrmowac ale ja nic nie dostałam o reszcie nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4600142 Napisano: 10.08.2011 08:10:25 w Inne mniejsze markety
czy gral ktos dziisj z inter z pepsi i dostał odpowiedz u mnie takiej brak emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4596604 Napisano: 08.08.2011 05:30:04 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

po takiej akcji niektórzy przestają być dla mnie wiarygodni emotka emotka emotka


poza tym robią innym krecią robotę - podbijając liczbę esków jednych eliminują a innych narażają na dziurę w budżecie


masz rację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4596576 Napisano: 08.08.2011 05:18:14 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

barcza napisał(a):

wsciekly napisał(a):

barcza, albo wreszcie chcieli full paragonów, albo ktoś z głównych wysłał im... trefne rachunki

sadzę, że i jedno i drugie emotka


chyba masz racje tylko dlaczego pisac ze sie wzieło wszytko jak czas i przypadek potrfi to zweryfikwac tego nie rozumie emotka


albo postraszyc konkurencje zeby nie brali udzialu w następnym konku
też tego nie rozumiem emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4596565 Napisano: 08.08.2011 05:15:01 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

barcza, albo wreszcie chcieli full paragonów, albo ktoś z głównych wysłał im... trefne rachunki

sadzę, że i jedno i drugie emotka


chyba masz racje tylko dlaczego pisac ze sie wzieło wszytko jak czas i przypadek potrfi to zweryfikwac tego nie rozumie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4596552 Napisano: 08.08.2011 05:07:42 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

barcza napisał(a):

wsciekly napisał(a):

dzisiaj z M&Ms rezerwa leciała

(wyżej błędnie podałem, że z Twixa)


To zegarki i reszta juz rozdane tak emotka



nie wiem jak zegarki, bo kumpel dostał eska:

Uwaga! W promocji Od wyboru... byłeś w I-szej 10-ce i jesteś rezerwowym wygranym. Wyślij paragony, swoje dane...

jak widać więc nawalił ktoś ze świętej trójcy i nagroda/y przechodzi/ą dalej

chodzi o główną, czyli Ipada





Może jednak chcieli teraz wszytskie paragony i dlatego rezerwa Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4596533 Napisano: 08.08.2011 04:58:28 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

dzisiaj z M&Ms rezerwa leciała

(wyżej błędnie podałem, że z Twixa)


To zegarki i reszta juz rozdane tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4596515 Napisano: 08.08.2011 04:53:47 w Konkursy ABC
wsciekly napisał(a):

pat4 napisał(a):

Brawo! Wygrales iPad'a w promocji Od wyboru do koloru! Wyslij paragony, dane osobowe i adresowe z nr tel do: Brandhouse Gdynska 131 62-004 Czerwonak

Co by nie było wątpliwości - komplet głównych jest:)
Czekamy na koleją edycje...



pikuś a nie komplet głównych emotka emotka emotka


dzisiaj z Twixa leciała rezerwa

jak widać ekipa cayenne nie popisała się


z TWixa ? tam konek trwa do 14.08 to już maja rezerwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4586867 Napisano: 03.08.2011 05:45:35 w Konkursy ABC
pat4 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

joan napisał(a):

No i co, że zgarnął, jedźta zbierać truskawki za miedzę, to będzieta mieć kasę, żeby tak grać emotka



joan, ale oburzasz się na handelek z topu PARAGONY, a nie rozumiesz problemu ABC emotka

takie konkursy przestają być zabawą dla zwykłego konsumenta, są tylko dla wybrańców, którzy nie mają co zrobić z kasą, lub dla cwaniaków, którzy obczaili niezły interes - za 1 paragon i x esków ma się niezłe nagrody

taki numer nie przeszedłby w agencjach, gdzie wymagają tyle paragonów, ile było zgłoszeń konkursowych emotka




wsciekly gdybyś kiedykolwiek wygrał ilościówkę w ABC, to wiedział byś doskonale, że agencja wymaga wszystkich paragonów

Poza tym w tym konkursie nie wygrywają cwaniacy tylko ludzie którzy mają jaja i potrafią zainwestować!
Dawidowi gratuluje, bo to jest człowiek z głową na karku i nie zajmuje się siedzeniem na forum i szukaniem sensacji tam gdzie jej nie ma.

Pozdrawiam PAT4


Alo znajomy który jest włascicielem sklepu i wystuka ile trzeba paragnow potem zrobi zwrot/ albo jeszcze raz sprzeda towar/ i paragony ma za darmo Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4538950 Napisano: 17.07.2011 12:28:56 w Giełda Kodów ; )
jusia81 napisał(a):

barcza napisał(a):

Pomocy zawleczki całe srebrne 8 znaków z jakieg piwa emotka





tyskie


dziękuje sprawdze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4538575 Napisano: 17.07.2011 07:23:18 w Giełda Kodów ; )
Pomocy zawleczki całe srebrne 8 znaków z jakieg piwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4519203 Napisano: 08.07.2011 03:17:08 w Konkursy ABC
jankol93 napisał(a):

kaki76 napisał(a):

do niedzieli mają czas to pewnie w poniedziałęk zaczną działać zaraz tam zadzwonię i wam powiem co i jak




emotka emotka


ostatnio wyniki były chyba z 10 dni po terminie to pewnie teraz też kazą nam czekac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4500744 Napisano: 03.07.2011 08:12:30 w Konkursy ABC
mia napisał(a):

joan napisał(a):

kaki76 napisał(a):

kupi mi ktoś baterie varta byłam u siebie w sklepie i nic nie maja nawet nie słyszeli o takich bateriach emotka


Nigdzie ich nie ma. Kto odpowiada w tej sieci sklepów za organizowanie akcji promocyjnych? emotka Tylko czekam na konkurs, gdzie trzeba będzie kupić ośmiornice z Morza Martwego albo łzę syreny z Karaibów...


emotka Czyżby miał to być konkurs, gdzie nie wpłynie ani jedno zgłoszenie? Nie ma to jak dobra promocja... emotka emotka emotka




U mnie tez sa 3 ABc ale nikt nawet o takich bateriach nie slyszał Wyświetl w wątku >>
0 0