Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza

barcza

#5124262 Napisano: 05.04.2012 11:14:08 w Inne mniejsze markety
Czy Woseba z Intermarche juz dzwoniła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5124239 Napisano: 05.04.2012 11:07:06 w Połączenia nieodebrane
masza napisał(a):

masza napisał(a):

barcza napisał(a):

gosia16 napisał(a):

barcza napisał(a):

a taki numer znacie 223986022 emotka


u mnie żywiec real


dzieki a dzwonia jeszcze raz


jutro


Laureaci Nagrody zostaną powiadomieni o wygranej za pomocą połączenia
telefonicznego na numer telefonu, z którego przesłano Zgłoszenie. W terminie
do dnia 9 kwietnia 2012r. w godzinach od 9.00 do 17.00 Organizator podejmie 3
3
(trzy) próby kontaktu telefonicznego w odstępach jednodniowych (liczonych w
dniach roboczych)
, z każdym z Laureatów Nagród.


dziekuje juz dzwonila Pani Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5122261 Napisano: 04.04.2012 02:29:30 w Połączenia nieodebrane
gosia16 napisał(a):

barcza napisał(a):

a taki numer znacie 223986022 emotka


u mnie żywiec real


dzieki a dzwonia jeszcze raz Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5122249 Napisano: 04.04.2012 02:22:11 w Połączenia nieodebrane
a taki numer znacie 223986022 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5117721 Napisano: 02.04.2012 04:42:51 w Połączenia nieodebrane
kalisto1986 napisał(a):

dzwonią z czegoś z prywatnego ?


podbijam tez miłam taki dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4990446 Napisano: 02.02.2012 06:42:00 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

ale widzę, ze zawiść kwitnie emotka emotka emotka emotka emotka


Wscieky i to nie było pytanie do Ciebie nie interesuje mnie co robisz tylko pisz tam gdzie masz wyznaczona stronke Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4990441 Napisano: 02.02.2012 06:39:55 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

bo moja prośba dotyczy własnie paragonow, a konkretnie ich braku

W topie PARAGONY ogłaszają się zarówno ludzie, którzy szukają jak i oferują paragony

Kapewu emotka


ty nie szukasz paragonow chyba tylko nr tela z wygranymi bo jak dobrze rozumie to ty masz paragony a szukasz wygranych
to idz do topu ktory jest do tego przeznaczony
kapewu Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4990413 Napisano: 02.02.2012 06:31:36 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

może nie tyle wkurza, ale trochę mi smutno, że próbując utrzymać porządek na forum dostaje mi się za nieobiektywizm

na forum jestem dość często, ale jednak nie całą dobę. Więc czasami z opóźnieniem reaguję.
Tak jak było teraz.
Zaczytałam się w innym temacie, po czym wchodzę do inne mniejsze markety i co widzę??

dyskusje o gramatyce, złośliwości... jak to się ma do tego tematu??

i od razu się ruszyło, że za co karniaki..
powód jest podany, staram się nie dawać ot tak sobie, nawet jak ktoś się ogłasza w konkursach na fb czy teraz to najpierw sprawdzam, czy to jednorazowy wyskok, czy więcej razy się zdarzało coś podobnego i wtedy daję tyle karniaków, na ile dana osoba zasłużyła.
Jesli jeden raz wpis jest - to często kasuję bez konsekwencji, ale jesli dana osoba ponownie pisze to samo w tym samym temacie, to cóż...


dlaczego Wsciekly nie dostaje karniaka za wpisy w topie paragony np dzisiaj
Szukam nadprogramowych wygranych Palmolive Leclerc

Prosba skierowana jest do osob bez paragonow

Podanie danych w rozmowie telefonicznej z agencja nie stanowi problemu
__________________
to top do wymiany paragonow tak a nie do szukania wygraych moim zdaniem powinien za takie wpisy dostawac karnikai jest top pomocy albo oddam za darmo i niech tam pisze Wsciekly o pomoc w nadprogramowych wygranych wszyscy jestesmy chyba rowni ja dostalam karniaka kiedys tylko ze w topie MDW pogratulowalam wygranej

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4968739 Napisano: 22.01.2012 06:27:32 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

barcza napisał(a):

nocti napisał(a):

wsciekly napisał(a):

ludzie, szukając pomocy u Wściekłego Mikołaja, podajcie prawidłowe adresy emotka emotka emotka

ja nie mam czasu ani kasy na telefony, żeby do każdego człowieka dzwonić i sprawdzać wszystkie dane emotka emotka


zamawiam kalosze, potem je reklamuje, bo nie wiadomo dlaczego przesyłka nie doszła do adresatki i chyba kurier nawalił
paczka na usilne prośby zostaje wysłana ponownie i... znowu nie zostaje odebrana

powód emotka zmiana jednej cyferki w adresie emotka

ludzie - szkoda mojej fatygi, paragonów i wygranych numerów telefonu, które ktoś oddał z dobrego serca

to po prostu niepoważne emotka emotka emotka emotka emotka



No i masz...
emotka emotka emotka


troche to dziwne bo akurat na kalosze z tej firmy kurierzy wcale nie jada do danej osoby tylko dzwonia mialam 3 kalosze/inne miasta/ 1 moje 2 dla znajomych na moje telefony i co wszyscy dzwonili na fonki czy jestem w domku jak tak to podjada i dopiero jak sie dodzwonili to jechali wiec podalm im nr fona do kuriera zadzwonili i dopiero podjechal do nich z kaloszami emotka



a gdzie zadzwonisz, jeśli paczka jedzie do tak biednej osoby, że telefon jest dla niej kosmicznym luksusem emotka emotka

wówczas kurier ma obowiązek zapukać do drzwi, bo jeszcze nikt nie dostarczał poczty przez telefon




Ma tylko tego czesto nie robi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4967981 Napisano: 21.01.2012 06:11:21 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

wsciekly napisał(a):

ludzie, szukając pomocy u Wściekłego Mikołaja, podajcie prawidłowe adresy emotka emotka emotka

ja nie mam czasu ani kasy na telefony, żeby do każdego człowieka dzwonić i sprawdzać wszystkie dane emotka emotka


zamawiam kalosze, potem je reklamuje, bo nie wiadomo dlaczego przesyłka nie doszła do adresatki i chyba kurier nawalił
paczka na usilne prośby zostaje wysłana ponownie i... znowu nie zostaje odebrana

powód emotka zmiana jednej cyferki w adresie emotka

ludzie - szkoda mojej fatygi, paragonów i wygranych numerów telefonu, które ktoś oddał z dobrego serca

to po prostu niepoważne emotka emotka emotka emotka emotka



No i masz...
emotka emotka emotka


troche to dziwne bo akurat na kalosze z tej firmy kurierzy wcale nie jada do danej osoby tylko dzwonia mialam 3 kalosze/inne miasta/ 1 moje 2 dla znajomych na moje telefony i co wszyscy dzwonili na fonki czy jestem w domku jak tak to podjada i dopiero jak sie dodzwonili to jechali wiec podalm im nr fona do kuriera zadzwonili i dopiero podjechal do nich z kaloszami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4907095 Napisano: 17.12.2011 10:37:28 w Pomocy!!!!
haz0r napisał(a):

madzia34 napisał(a):

madzia34 napisał(a):

barcza napisał(a):

Jak zlikwidowac Poczte na gazecie emotka emotka czy jest taka możliwość emotka


ja mam poczte na gazete.pl i nic takiego nie mam:(


to nie poczta na gazecie .pl to zwykły pobieraczek,wpisz w google usługa usenet


To samo właśnie chciałem napisać:D pewnie się zarejestrowałaś w pobieraczku czy czymś podobnym i teraz będą Cie nękać mailami itp. OLEJ ICH!:)


Własnie corka twierdzi ze sie tam zarejestrowala ale nic nie pobierała od nich
czyli nic nie mam robic tak emotka dziekuje ślicznie za odpowiedz
czy mozna zlikwidowac poczte na gazecie Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4907069 Napisano: 17.12.2011 10:16:30 w Pomocy!!!!
Jak zlikwidowac Poczte na gazecie emotka emotka czy jest taka możliwość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4907068 Napisano: 17.12.2011 10:15:10 w Pomocy!!!!
barcza napisał(a):

POMOCY na poczte córki cos takiego dostła
naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze niezostała ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowęo świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamyPani niniejsze wezwanie do zapłaty.


czy mozna zlikwidować poczte na gazecie jezeli tak to jak

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty możespowodować poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nasprzeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanienależności wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowejkredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za każdy dzień opóźnienia -będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następniekomorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe sąnastępujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in.z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratąwiarygodności w kontaktach handlowych.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż świadczenie Usług Usenet w ramachBezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych,w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenieZasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależytewykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karzeumownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopyprocentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

W związku z tym wzywamy Panią do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej

CO to jest mam to płacić


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4907065 Napisano: 17.12.2011 10:12:10 w Pomocy!!!!
POMOCY na poczte córki cos takiego dostła
naszą usługę i do dnia dzisiejszego jeszcze niezostała ona należycie opłacona.

Z uwagi na to, że poprzez rejestrację na stronie zawarła Pani z nami umowęo świadczenie usług Usenet na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku oświadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204), doręczamyPani niniejsze wezwanie do zapłaty.

Jednocześnie informujemy, iż dalszy brak uiszczenia należnej kwoty możespowodować poważne konsekwencje prawne. Następstwem wszczęcia przez nasprzeciwko Pani stosownych czynności prawnych mających na celu wyegzekwowanienależności wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopy procentowejkredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego za każdy dzień opóźnienia -będą dodatkowe koszty postępowania windykacyjnego, sądowego a następniekomorniczego.

W stosunku do osób uchylających się od terminowej zapłaty możliwe sąnastępujące kroki prawne:
- przekazanie sprawy profesjonalnej firmie windykacyjnej,
- przekazanie sprawy profesjonalnej kancelarii prawnej,
- postępowanie sądowe,
- komornicza egzekucja należności,
- Wpis do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, który wiązać się może m.in.z odmową udzielenia kredytu lub leasingu a nawet całkowitą utratąwiarygodności w kontaktach handlowych.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż świadczenie Usług Usenet w ramachBezpłatnego Testowania powoduje obciążenie zasobów wykorzystywanych,w szczególności infrastruktury dostawcy sieci Usenet. Nieuzasadnione obciążenieZasobów Angażowanych, w szczególności poprzez niewykonanie lub nienależytewykonanie zobowiązania stanowi szkodę wyrządzoną Usługodawcy i podlega karzeumownej w wysokości stanowiącej wyrażoną w złotych polskich, równowartość100 dolarów amerykańskich, wraz z odsetkami w wysokości czterokrotności stopyprocentowej kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego.

W związku z tym wzywamy Panią do dobrowolnej zapłaty należnej kwoty w wysokości94,80 PLN w ciągu 5 dni od dnia otrzymania niniejszej

CO to jest mam to płacić Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4906033 Napisano: 16.12.2011 04:23:51 w Winiary
yonia napisał(a):

dostal ktos telefonik?


Ja nie dostałam nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4893056 Napisano: 11.12.2011 11:57:25 w Inne mniejsze markety
barcza napisał(a):

konkx napisał(a):

To już wiadomo kto zgarnął auto ze stokrotki i nie ma paragonów emotka


Pilnie szuka emotka grać o autko bez paragonków to trzeba mieć stalowe nerwy emotka


Chyba i lewe konto na którym tylko szuka paragonków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4893050 Napisano: 11.12.2011 11:55:47 w Inne mniejsze markety
konkx napisał(a):

To już wiadomo kto zgarnął auto ze stokrotki i nie ma paragonów emotka


Pilnie szuka emotka grać o autko bez paragonków to trzeba mieć stalowe nerwy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4892955 Napisano: 11.12.2011 11:18:32 w Paragony
fire napisał(a):

Szukam paragonów winiary stokrotka


TO gratulacje autka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#4855153 Napisano: 26.11.2011 09:22:58 w Kupię...

barcza

#4851324 Napisano: 24.11.2011 03:21:00 w Połączenia nieodebrane
kate1980 napisał(a):

barcza napisał(a):

pierniczek napisał(a):

warszwski dzwoni podobno z bueno emotka Helatko, czyżby Wenecja? ;DDDD


a z takiego numeru 225885586 kto dzwoni



do mnie też przed chwilą dzwonili dzięki Yaro za otworzenie oczu


dziekuje bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0