Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza

barcza

#5611967 Napisano: 13.03.2013 17:22:17 w Zakupy na konkursy - usługi
mogę kupić WOSEBĘ w Intermarche w każdy dzien 10,99 plus znaczek pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5610011 Napisano: 11.03.2013 17:51:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy były juz wyniki z REginy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5591484 Napisano: 21.02.2013 16:15:26 w Zakupy na konkursy - usługi
kazdego dnia Intermarche koszt zakupy plus znaczek. Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5554674 Napisano: 17.01.2013 04:19:42 w Zakupy na konkursy - usługi
Vanish w Intermarche pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5522104 Napisano: 18.12.2012 06:14:05 w Wkurza mnie...
iva napisał(a):

mnie dzisiaj wkurzało dosłownie wszytsko zaczynając od pchających się emerytek na poczcie, które wysłanie kartki świątecznej traktowały jako sprawę życia lub śmierci po zakupowy szał w markecie gdzie omal mnie nie stratowano gdy Pani z mikrofonem oświadczyła że banany przez 15min będą po 1,50zł

gorzej jak w dżungli emotka


dobre a ja przeczytalam ,ze barany i tak chwile sie zastanawiałam czy to juz barany cukrowe na Wielkanoc dali dopiero po chwili dokładnie przeczytałam ze chodzi o bananay emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5522086 Napisano: 18.12.2012 06:05:55 w Inne mniejsze markety

tak i juz widze jak grała o bon za 100 zł grała o wycieczke Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5522057 Napisano: 18.12.2012 05:52:46 w Inne mniejsze markety
malutka456 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Agnes napisał(a):

widziałyście te wyniki
http://www.interm...ze_z_intermarche.pdf emotka


widziałyśmy! domagam się równego trakowania kobiet i mężczyzn (ja wiem, że facet z konkursowy, piszący wierszyki, to taki troki od kaleson, ale jedank facet:)
W miejscowości Klecza Dolna
Była sobie rodzina zdolna,
Która tak hardo semesowała,
Ze Krakówkowi dorównała,
...
A Ty konkursowiczu tak żewnie nie płacz
Dobrze, że pokonała Cię Klecza a nie klacz!

no to podniosles mnie na duchu
emotka a juz plakalam, ze nic tam nie wygralam emotka


a MOnika U chyba sie poplakała ,ze jednak wycieczki nie wygrała i tylko z 1 bonem została Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5484087 Napisano: 01.12.2012 01:05:34 w Zakupy na konkursy - usługi
barcza napisał(a):

Intermarche codziennie mam do sklepu 5 minut kawa na konek 11.99 /taniej nie ma/ plus 4,16 polecony priorytet .


plus coca cola ostatni dzien 7,38 plus 4,16 polecony priorytet /dzisija ostsni dzień/ Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5483540 Napisano: 01.12.2012 07:46:45 w Zakupy na konkursy - usługi
Intermarche codziennie mam do sklepu 5 minut kawa na konek 11.99 /taniej nie ma/ plus 4,16 polecony priorytet . Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5482882 Napisano: 30.11.2012 07:12:03 w Wkurza mnie...
vilemo napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie dziś lawina drobiazgów - wybrałam się na zakupy w Realu - wykupiłam kod na 10 % rabatu - zapakowałam wózek i co ? rabat nie wszedł - pani w REAL Finanse nie widziała na moim koncie wykupu nagrody - zależało mi dziś na tych zakupach więc zapłaciłam - jak tylko transakcja przeszła pani z Real Finanse nagle kupon zobaczyła, przybiegła do kasy -ale już było po ptokach , bo nie miałam czasu na zwrot całego koszyka i ponowne nabijanie pierdół więc jestem w plecy 40 zł ;

zamówiłam w Empiku młodemu vademecum maturalne - (w dniu kiedy teściowa mi te paragony wywaliła ) - okazało się ,że zamiast Matematyki kliknęłam pozycję Chemia - niby problemu nie ma, bo przyjmą zwrot , ale znowu czas...

wypadła mi plomba po kanałowym robionym na początku tego roku - za wypełnienie 80 zł

praca weekendowa, na którą bardzo liczyłam niestety nie dla mnie , bo mam w te konkretnie weekendy zjazdy na swoich studiach

mąż, na którego tyle czekałam przywiózł ciuchy o które prosiłam ,żeby nie kupował bo nikt ich nie będzie nosił (konsultował ze mną zanim kupił) - widać uznał że jesteśmy mośki - i kupił
efekt ? zamiast czułego powitania prawie wojna - on obrażony , bo prezenty się nie podobają , ja wściekła , bo kupił mimo że wiedział ,że nie chcemy tych polarów , młody wściekły , bo za to co tatuś wydał na bluzę , której nawet przymierzyć nie chciał miałby super ciucha ...

przytulcie tak po prostu...


emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5482806 Napisano: 30.11.2012 06:49:39 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

asante napisał(a):

Jak mnie wkur... codzienne smsy od wróżek na wszystkie telefony... I mam wrażenie, że taki wysyp zaczął się od ostatniego konkursu biedronkowego z gazetki Smaki Życia - wcześniej były pojedyncze, teraz codziennie na każdy telefon. I boje się, że gdy je zablokuję, to zablokuję sobie smsy przychodzące z numerów premium, czyli też konkursów. No wkurza mnie to...



Ale skoro wróżka LUNA pisze, że od 30 lat nie miała takiego wspaniałego układu w kartach, to może skorzystajmy z jej wyjątkowych zdolności
emotka Niech nam wywróży wygrane!




hi,hi ona takie same bzdury pisze wszystkim ja mialam na wszytskich fonach a i o anrzejkach laniu wosku i wielkich wygranych dzisiaj po 6 skow a to nie koniec dnia . Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5479517 Napisano: 29.11.2012 05:27:35 w Zakupy na konkursy - usługi
codziennie ITM Woseba lub coca cola koszty produktów plus koszt listu polecony priorytet 4,15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5468508 Napisano: 24.11.2012 01:57:24 w Zakupy na konkursy - usługi
zakupy w Intermarche na konkursy Bon voyage, Coca Cola i Świąteczną loterię w każdy dzień do sklepu mam 5 minut. Pw
__________________

Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5453866 Napisano: 15.11.2012 07:11:39 w Inne mniejsze markety
barcza napisał(a):

drzemek napisał(a):

A ja mam pytanie, co szanowny smolar odpierdziela? Zaczyna bawić się w MediaContact czy MediaS, bo nie nadążam? Już od jakiegoś czasu konkursy na czas wygrywało się z czasem odpowiedzi nie kilka sekund, ale ponad 20... Na pytanie dlaczego tak jest? Pan Miruś odpowiedział, że zgodnie z regulaminem ma prawo w każdym momencie konkursu wykluczyć uczestnika z gry. A jak mam jakieś ale to mogę złożyć reklamację (na którą zapewne odpisałby, że działa zgodnie z regulaminem). Dla mnie to jest wprowadzenie elementu losowości do konkursu, a wtedy sprawa już tak kolorowo nie wygląda. Co innego gdyby czas minimalny był znany i podany w regulaminie, jak zazwyczaj. Najszybciej to najszybciej, a nie, że raz najszybciej to jest 25 sekund a raz 30.

Zgodnie z regulaminem dziś o godz. 20.00 miał odbyć się finał konkursu Syoss. Nie OKOŁO godziny 20 tylko o godz. 20. Ale odbył się po godzinie 18.
Pewnie ktoś na wieczorynkę się spieszył.

Zaraz przyleci tu agencja smolar z płaczem i wielkim zdziwieniem dlaczego konkurs cieszy się tak marnym powodzeniem, przecież podanie rozmiaru penisa w smsie zgłoszeniowym to normalka u wszystkich agencji.

Niech zajmą się rozdawaniem segregatorów, bo chyba tylko do tego teraz się nadają.

I pomyśleć, że dawny Smolar był całkiem w porządku...


tak masz racje kiedys to byla fajna agencja
a z dziennych juz informowali

emotka
dostał kos ze ma dobra odpowiedz emotka


moze Henkel ma ustwiony czas z innej strefy czasowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5453855 Napisano: 15.11.2012 07:09:02 w Inne mniejsze markety
keiti78zg napisał(a):

a u mnei w 1 smsie zamias syoss było które urodziny obchodzi marka SA-3, B-25, C-1 i nie wiedziałam o co chodzi i wartosci były inne


coraz lepiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5453829 Napisano: 15.11.2012 06:58:46 w Inne mniejsze markety
drzemek napisał(a):

A jeszcze bym zapomniał, niemal w każdym z ostatnich konkursów były rozbieżności pomiędzy regulaminem, a instrukcjami w smsach odnośnie prefixu przy odpowiedzi (czy HENKEL czy HENKEL.ODP). W Syossie nawet w pierwszym smsie pisali HENKEL.ODP a w drugim prosili o poprzedzenie odpowiedzi samym słowem HENKEL. I nie interesuje mnie czy system zaliczał obie wersje czy nie. Interesuje mnie ciągły syf w tej agencji od pewnego czasu...


coraz dziwniej u mnie w pierwszyn smsie pisaliHenkel.odpowiedz i w drugim tez ze odpowiedz henkel.odpowiedz Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5453796 Napisano: 15.11.2012 06:44:20 w Inne mniejsze markety
kammaro napisał(a):

Ja próbowałam 6x odesłać i nie udało mi się. Nadal nie wiem, jaki jest poprawny format odpowiedzi. Pisałam HENKEL.A, HENKEL.B, HENKEL.C, HENKEL.ODP.A, HENKEL.ODP.B, HENKEL.ODP.C. Więcej nie próbuję


ka po henkel,a b i c dałam za wygrana emotka chyba cos maja z sysytemem Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5453788 Napisano: 15.11.2012 06:42:10 w Inne mniejsze markety
drzemek napisał(a):

A ja mam pytanie, co szanowny smolar odpierdziela? Zaczyna bawić się w MediaContact czy MediaS, bo nie nadążam? Już od jakiegoś czasu konkursy na czas wygrywało się z czasem odpowiedzi nie kilka sekund, ale ponad 20... Na pytanie dlaczego tak jest? Pan Miruś odpowiedział, że zgodnie z regulaminem ma prawo w każdym momencie konkursu wykluczyć uczestnika z gry. A jak mam jakieś ale to mogę złożyć reklamację (na którą zapewne odpisałby, że działa zgodnie z regulaminem). Dla mnie to jest wprowadzenie elementu losowości do konkursu, a wtedy sprawa już tak kolorowo nie wygląda. Co innego gdyby czas minimalny był znany i podany w regulaminie, jak zazwyczaj. Najszybciej to najszybciej, a nie, że raz najszybciej to jest 25 sekund a raz 30.

Zgodnie z regulaminem dziś o godz. 20.00 miał odbyć się finał konkursu Syoss. Nie OKOŁO godziny 20 tylko o godz. 20. Ale odbył się po godzinie 18.
Pewnie ktoś na wieczorynkę się spieszył.

Zaraz przyleci tu agencja smolar z płaczem i wielkim zdziwieniem dlaczego konkurs cieszy się tak marnym powodzeniem, przecież podanie rozmiaru penisa w smsie zgłoszeniowym to normalka u wszystkich agencji.

Niech zajmą się rozdawaniem segregatorów, bo chyba tylko do tego teraz się nadają.

I pomyśleć, że dawny Smolar był całkiem w porządku...


tak masz racje kiedys to byla fajna agencja
a z dziennych juz informowali

emotka
dostał kos ze ma dobra odpowiedz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5447362 Napisano: 12.11.2012 05:12:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
po jakim czasie informuja z Internmarche konek coca cola -odswiez swoj telefon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#5419427 Napisano: 25.10.2012 02:56:43 w Żegnamy zmarłych