Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barcza

barcza

#6727125 Napisano: 05.09.2020 20:23:56 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
estrelitta napisał(a):

jokan napisał(a):

gdzie najtaniej wychodzi Jacobs barista?

Kaufland niecałe 22 zł 

kaufland 155 gram prawie 30 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6725254 Napisano: 28.08.2020 10:09:07 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

kermit napisał(a):

barcza napisał(a):

kermit napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że zagapiłam się z terminem ważności dowodu i za późno złożyłam wniosek, nie dostanę nowego przed utratą ważności starego. No i w bankach już komunikaty, że zablokują mi przelewy na koncie, itp... Jestem na siebie wściekła, bo czekam na przelew z konkursu i boje się, że teraz nie dojdzie. Mam nadzieję, że w razie czego to będzie tylko na wychodzące. I że przelew konkursowy zaksięgują  emotka  I jeszcze się boję, że wyrabianie dowodu potrwa dłużej niż 30 dni przez obecną sytuację. Miałam się tym zająć wcześniej, a nie wiem kiedy mi ten miesiąc przeleciał. Praca, powrót dzieci do szkoły, awaria prądu przez burzę, ciągle coś do załatwienia, oszaleć można. Siedzę i ryczeć mi się chce, bo nie wiem jak to ogarnąć teraz. 


Zamiast się denerwować zadzwoń do swojego banku i spytaj. Moim zdaniem na 90% zablokują ci możliwość wykonywania przelewów, a nie przelewy przychodzące.

Mam konto w PKO BP i zapomniałam wyrobić nowego dowodu osobistego przez 7 miesięcy , i nic mi na koncie nie zablokowali , przelewy i wypłata dochodziły normalnie


No proszę. I wykonywać przelewy też mogłaś?

oczywiście że tak, a dowiedziałam się że mam dowód nie aktualny ,w PZU gdy miałam załatwić formalności.

przelewy robiłam internetowo i wszystko było Ok Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6725253 Napisano: 28.08.2020 10:07:39 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

barcza napisał(a):

kermit napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że zagapiłam się z terminem ważności dowodu i za późno złożyłam wniosek, nie dostanę nowego przed utratą ważności starego. No i w bankach już komunikaty, że zablokują mi przelewy na koncie, itp... Jestem na siebie wściekła, bo czekam na przelew z konkursu i boje się, że teraz nie dojdzie. Mam nadzieję, że w razie czego to będzie tylko na wychodzące. I że przelew konkursowy zaksięgują  emotka  I jeszcze się boję, że wyrabianie dowodu potrwa dłużej niż 30 dni przez obecną sytuację. Miałam się tym zająć wcześniej, a nie wiem kiedy mi ten miesiąc przeleciał. Praca, powrót dzieci do szkoły, awaria prądu przez burzę, ciągle coś do załatwienia, oszaleć można. Siedzę i ryczeć mi się chce, bo nie wiem jak to ogarnąć teraz. 


Zamiast się denerwować zadzwoń do swojego banku i spytaj. Moim zdaniem na 90% zablokują ci możliwość wykonywania przelewów, a nie przelewy przychodzące.

Mam konto w PKO BP i zapomniałam wyrobić nowego dowodu osobistego przez 7 miesięcy , i nic mi na koncie nie zablokowali , przelewy i wypłata dochodziły normalnie


No proszę. I wykonywać przelewy też mogłaś?

oczywiście że tak, a dowiedziałam się że mam dowód nie aktualny ,w PZU gdy miałam załatwić formalności. Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6725230 Napisano: 28.08.2020 09:25:28 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że zagapiłam się z terminem ważności dowodu i za późno złożyłam wniosek, nie dostanę nowego przed utratą ważności starego. No i w bankach już komunikaty, że zablokują mi przelewy na koncie, itp... Jestem na siebie wściekła, bo czekam na przelew z konkursu i boje się, że teraz nie dojdzie. Mam nadzieję, że w razie czego to będzie tylko na wychodzące. I że przelew konkursowy zaksięgują  emotka  I jeszcze się boję, że wyrabianie dowodu potrwa dłużej niż 30 dni przez obecną sytuację. Miałam się tym zająć wcześniej, a nie wiem kiedy mi ten miesiąc przeleciał. Praca, powrót dzieci do szkoły, awaria prądu przez burzę, ciągle coś do załatwienia, oszaleć można. Siedzę i ryczeć mi się chce, bo nie wiem jak to ogarnąć teraz. 


Zamiast się denerwować zadzwoń do swojego banku i spytaj. Moim zdaniem na 90% zablokują ci możliwość wykonywania przelewów, a nie przelewy przychodzące.

Mam konto w PKO BP i zapomniałam wyrobić nowego dowodu osobistego przez 7 miesięcy , i nic mi na koncie nie zablokowali , przelewy i wypłata dochodziły normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

#6719259 Napisano: 31.07.2020 16:24:00 w Żegnamy zmarłych
fiona25 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Dzisiaj rano zmarł mòj Najukochańszy Tato - proszę o modlitwę 

Moniko, serdecznie wspołczuję  emotka  Wiem co czujesz, kiedy niespodziewanie odszedł mój tata,czułam,że świat mi się zawalił...minęło już 12 lat a ja nadal za nim tęsknię... Przytulam Cię mocno  emotka

trzymaj się , współczuję emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

barcza

#6717258 Napisano: 21.07.2020 17:59:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrrryyy napisał(a):

Czy w Wawel Zręcznie Robiona po każdym zgłoszeniu dostaje się potwierdzenie na e-mail?

ja też nie dostałam potwierdzenia , a wysłałam 3 zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6715382 Napisano: 12.07.2020 15:32:30 w Czy informują/ informowali?
czy informowali z ostatniego losowania Zozole i Balcerzak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6714870 Napisano: 09.07.2020 16:47:20 w Czy informują/ informowali?
czy informowali z ostatniego losowania- zozole i  Balcerzak Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6710196 Napisano: 17.06.2020 18:58:56 w Czy informują/ informowali?
Balcerzak i zozole z losowania 17.06.2020- czy informowali ? Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6709631 Napisano: 15.06.2020 16:38:48 w Czy informują/ informowali?
Ug media (Smolar)- Mk cafe czy informowali z głównymi lub z dodatkowego losowania 15 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6709621 Napisano: 15.06.2020 16:09:27 w Smolar
Ug media (Smolar)- czy z kaw główne i dodatkowe losowanie po 15 zł informowali kogoś  ? Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

barcza

#6706803 Napisano: 01.06.2020 17:25:03 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie można najtaniej kupić zozole ? Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6700158 Napisano: 30.04.2020 11:06:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy z konkursu Hochland ktoś dostał informacje z rezerwy bo termin mieli do 29.04.2020 a na forum chyba nie widziałam wpisu  o nagrodach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barcza

#6694444 Napisano: 02.04.2020 16:33:46 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

FBgabriela1 napisał(a):

Hej, ostatnio 1 raz wpisałam się na grupie, że poszukuję paragonu. . Dostalam 3 wiadomości, że sprzedane będą za taka cenę jak kupione artykuly...  emotka
Powiedzcie czy tak zawsze było, czy obecna sytuacja robi z ludzi hieny ?? Przecież te produkty zostają w domach.. A grupa chyba ma sobie pomagać, A nie żerowac na kimś.jesli jestem zbyt naiwna, to mnie po prostu oswieccie!  emotka   


Ale jakie hieny? Chcesz kupujesz taki paragon, nie chcesz nie kupujesz i tyle. Wolny wybór. Ktoś może zaproponować cenę jaką chce, choćby z kosmosu. Kupić możesz, a nie musisz. To nie chleb czy żel antybakteryjny...

Jakie hieny? każda osoba ma wybór , może sama pojechać na zakupy zapłacić za paliwo i zakupy albo kupić na forum  .Kilka razy kupowałam na forum paragony i zawsze byłam wdzięczna za zakup i zawsze płaciła cenę za zakupy , to chyba normalne osoba traci czas musi dojechać do sklepu  odstać w kolejce potem ci odesłać albo zeskanować paragon a ty twierdzisz ,że to hiena , masz dość specyficzne podejście do życia . Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

barcza

barcza

#6684310 Napisano: 19.02.2020 16:25:00 w Pożegnanie Amif
Dziewczyny czy może wiecie co się  stało , przecież była jeszcze taka młoda emotka   Wyświetl w wątku >>
2 brucee, dysia 0

barcza

#6683823 Napisano: 17.02.2020 20:59:14 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

barcza

#6683822 Napisano: 17.02.2020 20:53:15 w Pożegnanie Amif
wyrazy współczucia dla rodziny, cegiełka dodana szkoda ,że na taka okoliczność  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0