Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusagus2

agusagus2

#2556241 Napisano: 07.08.2009 12:45:25 w Carrefour konkursy
angiekondas napisał(a):

slavi napisał(a):

Czy dzwonili już do kogoś z konkursu margaryny Flora (w sprawie nagród oczywiście)?


a co to za konkurs?



http://www.carref...-wiek-swojego-serca/ Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2556232 Napisano: 07.08.2009 12:40:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
79magda napisał(a):

ignam napisał(a):

ignam napisał(a):

beataa81 napisał(a):

79magda napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

katmich napisał(a):

jomasa napisał(a):

79magda napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

a czy tutaj nie mialo byc nagrod dla glosujacych?
http://elle.burdamedia.pl/reserved.php

bo mi sie jakos wydawalo , ze tak
pw emotka



no właśnie, tylko dlatego wybierałam koszulkę
emotka




Też mi się wydawało, że miały być nagrody dla głosujących.



nooo miały być, inaczej bym nie głosowała


no to co robimy? emotka




Ja już napisałam do nich na takiego maila:

kontakt@burdamedia.pl


nie chodzi o te nagrody ale o zasady - po co wypisują niestworzone rzeczy... Choć szczerze to nawet nie pamiętam, co było do wygrania...
emotka emotka


miały być torebki bodajże i prenumeraty Elle...regulaminu też nie ma już a szukałam wszędzie...jest tylko dla projektantów koszulek emotka



Napisałam. Zobaczymy.



Już jest odpowiedź.

Niestety są problemy techniczne ale dziś do końca dnia powinny ukazać się wyniki.
Przynajmniej są kontaktowi.
No to czekamy dalej.




To ja chyba jakoś brzydko się odniosłam do Nich, bo mi nawet odpisać nie raczyli...
emotka emotka



Oni sobie to tak wydedukowali: wszystkie kobitki są z e-konkursów - odpiszemy jednej, ona przekaże reszcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2552996 Napisano: 06.08.2009 09:52:29 w Pomocy!!!!
agusagus2 napisał(a):

annb napisał(a):

wiem,że moja rodzina płucze gardło szałwią emotka



u mnie płuczą też wodą utlenioną wymieszaną z wodą, albo solą emską (do kupienia w aptece), na chrypkę dobre są też halsy (nie wiem jak to się dokładnie pisze) - w spożywczaku w dziale słodyczy emotka

a mi może ktoś pomóc z odpowiedzią do kabanosa emotka nie jestem pewna tej melodii, bo słabo mi się ta reklama odtwarza emotka



tato999 dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2552978 Napisano: 06.08.2009 09:48:52 w Pomocy!!!!
annb napisał(a):

wiem,że moja rodzina płucze gardło szałwią emotka



u mnie płuczą też wodą utlenioną wymieszaną z wodą, albo solą emską (do kupienia w aptece), na chrypkę dobre są też halsy (nie wiem jak to się dokładnie pisze) - w spożywczaku w dziale słodyczy emotka

a mi może ktoś pomóc z odpowiedzią do kabanosa emotka nie jestem pewna tej melodii, bo słabo mi się ta reklama odtwarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2549444 Napisano: 05.08.2009 09:23:18 w Wkurza mnie...
aka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

brak wygranej na cc i develeyu szkoda a tak się starałem!!!!!!!!!!!


mnie to samo...



bez komentarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2549264 Napisano: 05.08.2009 08:47:53 w Pomocy!!!!
ismena napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

Mógłby ktoś mi pomóc: jaka powinna być prawidłowa treść sms-a na Olay Rossmann ? Bo gazetka zniknęła i jest już nowa emotka Mam dokończone zdanie i nie wiem czy coś przed nim było trzeba wstawić emotka



OLAY.dokonczenie zdania emotka



Dziękuję ślicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2549249 Napisano: 05.08.2009 08:44:20 w Pomocy!!!!
Mógłby ktoś mi pomóc: jaka powinna być prawidłowa treść sms-a na Olay Rossmann ? Bo gazetka zniknęła i jest już nowa emotka Mam dokończone zdanie i nie wiem czy coś przed nim było trzeba wstawić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533780 Napisano: 30.07.2009 12:07:20 w Pomocy!!!!
opal1977 napisał(a):

edziagrabarka napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

opal1977 napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Żeby zawalczyc o kolejny kuferek kiedy najlepiej wysłac list do nich? zgodnie z regulaminem... pomocy!!! Zielony jest wg mnie najladniejszy a właśnie takiego nie udało mi się zdobyć.


trzeba wysłać 1 go emotka



1 - wszy przypada w sobotę, więc są takie same szanse jakby przypadał w poniedziałek ? czy jesteśmy zdani na to jak nasze listy potraktuje PP emotka



Liczy się data stempla, więc lepiej wysłać w sobotę.



dzięki bardzo za wskazówkę i na pewno najlepiej priorytet, bo zwykłym nawet nie ma co marzyć . .



nie trzeba priorytetu, bo jak same piszecie - liczy się stempel, niech poczta na Was nie zarabia emotka



dokładnie, ja wysyłałam zwykłym listem i dostałam kuferek.



no to super, dzięki emotka
mam nadzieję, że i mnie się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533686 Napisano: 30.07.2009 11:41:33 w Pomocy!!!!
opal1977 napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

aneczkar10 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Żeby zawalczyc o kolejny kuferek kiedy najlepiej wysłac list do nich? zgodnie z regulaminem... pomocy!!! Zielony jest wg mnie najladniejszy a właśnie takiego nie udało mi się zdobyć.


trzeba wysłać 1 go emotka



1 - wszy przypada w sobotę, więc są takie same szanse jakby przypadał w poniedziałek ? czy jesteśmy zdani na to jak nasze listy potraktuje PP emotka



Liczy się data stempla, więc lepiej wysłać w sobotę.



dzięki bardzo za wskazówkę i na pewno najlepiej priorytet, bo zwykłym nawet nie ma co marzyć . . Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533671 Napisano: 30.07.2009 11:39:10 w Rossmann
edziagrabarka napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

edziagrabarka napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

edziagrabarka napisał(a):

lui napisał(a):

juz widzę, że to samo.. nic! emotka

trudno.. na wszystkie konkursy rossnetu 1 wygrana..



chociaż jedna emotka ja nigdy przenigdy nic emotka



ja też ani jednej maleńkiej rzeczy emotka ani w konkursach na czas ani w opisówkach, muszę zmienić nazwisko chyba emotka



pora wyjść za mąż emotka emotka emotka emotka



hahaha dobre emotka najpierw trzeba kandydata znaleźć emotka



ktoś ma syna na wydaniu?
emotka emotka

w temacie : nienawidzę rossmana emotka



ale musi mieć nazwisko, które daje gwarancję wygranej na rossnecie emotka emotka

a w temacie zastanawiam się czy iść do Rossmanna po produkty Olay . . emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533627 Napisano: 30.07.2009 11:26:02 w Pomocy!!!!
aneczkar10 napisał(a):

niuniu napisał(a):

Żeby zawalczyc o kolejny kuferek kiedy najlepiej wysłac list do nich? zgodnie z regulaminem... pomocy!!! Zielony jest wg mnie najladniejszy a właśnie takiego nie udało mi się zdobyć.


trzeba wysłać 1 go emotka



1 - wszy przypada w sobotę, więc są takie same szanse jakby przypadał w poniedziałek ? czy jesteśmy zdani na to jak nasze listy potraktuje PP emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533596 Napisano: 30.07.2009 11:17:52 w Rossmann
edziagrabarka napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

edziagrabarka napisał(a):

lui napisał(a):

juz widzę, że to samo.. nic! emotka

trudno.. na wszystkie konkursy rossnetu 1 wygrana..



chociaż jedna emotka ja nigdy przenigdy nic emotka



ja też ani jednej maleńkiej rzeczy emotka ani w konkursach na czas ani w opisówkach, muszę zmienić nazwisko chyba emotka



pora wyjść za mąż emotka emotka emotka emotka



hahaha dobre emotka najpierw trzeba kandydata znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533560 Napisano: 30.07.2009 11:09:18 w Rossmann
edziagrabarka napisał(a):

lui napisał(a):

juz widzę, że to samo.. nic! emotka

trudno.. na wszystkie konkursy rossnetu 1 wygrana..



chociaż jedna emotka ja nigdy przenigdy nic emotka



ja też ani jednej maleńkiej rzeczy emotka ani w konkursach na czas ani w opisówkach, muszę zmienić nazwisko chyba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533449 Napisano: 30.07.2009 10:45:42 w Rossmann
Zbojkotujmy rossnet, nie grajmy w ich konkursach dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2533437 Napisano: 30.07.2009 10:43:19 w Rossmann
Wyniki mnie nawet już nie dziwią emotka 2 x klapa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2510133 Napisano: 21.07.2009 12:41:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
abodak napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

mam pytanko, czy ktoś wygrywa w konkursie reala „Lato z Liptonem” tyle było nagród a nikt sie nie chwali, sama też posłałam ogrom zgłoszeń i nic emotka


też wygrać nie mogę, ale nie wiem czy na prawdę nagrody są losowane ze wszystkich zgłoszeń?



żałuję, że w ogóle wzięłam udział . . kasa standardowo wydana na marne, bo nagród zero emotka



ja też


ktos mowil ze wygral laptopa a inna osoba ze zestaw gier i tylko tyle



wiem, wiem, czytałam, ale to tylko 2 nagrody na całe forum . . Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2509987 Napisano: 21.07.2009 11:43:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
rafi323raf napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

mam pytanko, czy ktoś wygrywa w konkursie reala „Lato z Liptonem” tyle było nagród a nikt sie nie chwali, sama też posłałam ogrom zgłoszeń i nic emotka


też wygrać nie mogę, ale nie wiem czy na prawdę nagrody są losowane ze wszystkich zgłoszeń?



żałuję, że w ogóle wzięłam udział . . kasa standardowo wydana na marne, bo nagród zero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2503515 Napisano: 17.07.2009 09:07:54 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

swibek napisał(a):

emotka czy to nie dzisiaj Kasia miała losować kolejne roboty kuchenne?? emotka zaspała czy na randkę poszła i ją zamroczyło?? emotka emotka



Kacha się umówiła na randkę z numerem 792 emotka emotka


emotka żeby tylko nie zapomniała co, któremu obiecała.. emotka bo tych 792.. to było trochę.. emotka emotka



teraz może naobiecywała innemu i będzie np. masa numerów 501 emotka w temacie nadal wkurza mnie Kacha bo nie chce mi dać robota i wszyscy inni którzy organizują konkursy promocyjne - chyba z tym skończę emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2503504 Napisano: 17.07.2009 09:02:31 w Wkurza mnie...
swibek napisał(a):

emotka czy to nie dzisiaj Kasia miała losować kolejne roboty kuchenne?? emotka zaspała czy na randkę poszła i ją zamroczyło?? emotka emotka



Kacha się umówiła na randkę z numerem 792 emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusagus2

#2502802 Napisano: 17.07.2009 02:43:07 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają wszystkie promocyjne konkursy emotka emotka Już nie pamiętam kiedy ostatnio dostałam jakiegokolwiek sms-a, telefon, czy maila z informacją o wygranej i prośbą o wysłanie paragonu, systematycznie tylko wywalam je do kosza zamiast wkładać do koperty z danymi emotka Ulżyło . . Wyświetl w wątku >>
0 0