Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lizzie

lizzie

#4507264 Napisano: 05.07.2011 01:11:22 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

lizzie napisał(a):

lizzie napisał(a):

Wiecie co, lepiej nie piszcie na forum o Monice, bo postraszy Was sądem (do mnie napisała na forum, że mnie pozwie do sądu emotka emotka emotka ). A co mogę zasugerować:
W swoim zgłoszeniu zamieszczajcie prośbę do komisji, aby w konkursie np. na hasło nagradzało hasło, a nie laurkę, w konkursie opisowym - opis.
Monika mi na gg napisała, że takie oświadczenie to próba wpłynięcia na decyzje komisji emotka
Doskonale zdaje sobie sprawę, że bez laurek NIKT by nie zwrócił uwagi na jej pożal się Boże prace emotka



Tfu, nie na forum napisała, tylko na gg emotka



A mojego gg nie chciała? emotka



No nie chciała emotka Ale jak chcesz, to mogę Ci jej gg podać (tylko najpierw zorientuję się, czy to jest zgodne z prawem, bo kolejny pozew mnie czeka)
emotka emotka emotka
W temacie (bo ktoś gotów pomyśleć, że mnie nic nie wkurza) - wkurza mnie, że jeszcze klika dni do podpisania umowy o sprzedanie mieszkania - kilka dni niepewności, czy kupujący się nie rozmyśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4507204 Napisano: 05.07.2011 12:53:49 w Wkurza mnie...
lizzie napisał(a):

Wiecie co, lepiej nie piszcie na forum o Monice, bo postraszy Was sądem (do mnie napisała na forum, że mnie pozwie do sądu emotka emotka emotka ). A co mogę zasugerować:
W swoim zgłoszeniu zamieszczajcie prośbę do komisji, aby w konkursie np. na hasło nagradzało hasło, a nie laurkę, w konkursie opisowym - opis.
Monika mi na gg napisała, że takie oświadczenie to próba wpłynięcia na decyzje komisji emotka
Doskonale zdaje sobie sprawę, że bez laurek NIKT by nie zwrócił uwagi na jej pożal się Boże prace emotka



Tfu, nie na forum napisała, tylko na gg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4507195 Napisano: 05.07.2011 12:50:27 w Wkurza mnie...
Wiecie co, lepiej nie piszcie na forum o Monice, bo postraszy Was sądem (do mnie napisała na forum, że mnie pozwie do sądu emotka emotka emotka ). A co mogę zasugerować:
W swoim zgłoszeniu zamieszczajcie prośbę do komisji, aby w konkursie np. na hasło nagradzało hasło, a nie laurkę, w konkursie opisowym - opis.
Monika mi na gg napisała, że takie oświadczenie to próba wpłynięcia na decyzje komisji emotka
Doskonale zdaje sobie sprawę, że bez laurek NIKT by nie zwrócił uwagi na jej pożal się Boże prace emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4505698 Napisano: 04.07.2011 08:37:00 w Wkurza mnie...


W moim Polomarkecie urna (o dziwo) była, ale za to kuponów brak, bo podobno były w poprzedniej gazetce, a w aktualnej nie ma emotka Więc napisałam z tyłu paragonu. Ale mnie ten Polomarket wkurza strasznie... Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4471852 Napisano: 22.06.2011 02:42:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
Zapytaj, dlaczego nas zablokowali. Zgłosimy to do Super Expressu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4471842 Napisano: 22.06.2011 02:39:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

lizzie napisał(a):

malenka89 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Ja też jestem zniesmaczony tym konkursem, nigdy nie włożyłem w żaden inny tyle pracy. Efekt był rewelacyjny, koszt wykonania - około 70zł.

Wygrałem sztućce xD

Nigdy więcej nie wezme udziały w takim konkursie.



ciesz się, że masz chociaż sztućce...
ja też się namęczyłam i mam guzik... emotka



Ja też mam sztućce, choć fotka była robiona niemal profesjonalnie, w namiocie bezcieniowym, ale nie o tym chciałam...
Wypowiedziałam się pod wynikami na Facebooku:
Zobaczyłam siebie na liście zwycięzców. Zmyliła mnie nazwa miejscowości, bo nie tak to się pisze. Ale tak się nie robi. KAŻDA FIRMA, jeśli przychodzi mniejsza ilość zgłoszeń, nawet dokłada nagrody tym, którzy się zgłosili. Ale żeby nie nagrodzić wszystkich? Aż bierze ochota kupić Jana Niezbędnego ;>

Nie dość, że skasowali mój post, to wyłączyli możliwość komentowania... Ale firma z honorem... emotka

mnie nawet wyrzucili z fanów emotka hahaha



Mnie też wywalili, ale się z powrotem wprosiłam, bo chcę wyrazić swoje zdanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4471840 Napisano: 22.06.2011 02:39:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
Chyba tylko mnie zablokowali, bo Rafał skomentował przed chwilą emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4471835 Napisano: 22.06.2011 02:37:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
malenka89 napisał(a):

yaro2004 napisał(a):

Ja też jestem zniesmaczony tym konkursem, nigdy nie włożyłem w żaden inny tyle pracy. Efekt był rewelacyjny, koszt wykonania - około 70zł.

Wygrałem sztućce xD

Nigdy więcej nie wezme udziały w takim konkursie.



ciesz się, że masz chociaż sztućce...
ja też się namęczyłam i mam guzik... emotka



Ja też mam sztućce, choć fotka była robiona niemal profesjonalnie, w namiocie bezcieniowym, ale nie o tym chciałam...
Wypowiedziałam się pod wynikami na Facebooku:
Zobaczyłam siebie na liście zwycięzców. Zmyliła mnie nazwa miejscowości, bo nie tak to się pisze. Ale tak się nie robi. KAŻDA FIRMA, jeśli przychodzi mniejsza ilość zgłoszeń, nawet dokłada nagrody tym, którzy się zgłosili. Ale żeby nie nagrodzić wszystkich? Aż bierze ochota kupić Jana Niezbędnego ;>

Nie dość, że skasowali mój post, to wyłączyli możliwość komentowania... Ale firma z honorem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4463831 Napisano: 20.06.2011 09:07:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mafia009 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

lizzie napisał(a):

Właśnie wysłałam pracę na Magnefar emotka Długaaaaaaaśny wierszyk zgodny z regulaminem emotka A na końcu napisałam tak:

Zwracam się z prośbą do komisji konkursowej o ocenianie wyłącznie opisów, zgodnie z regulaminem. Na podstawie własnych obserwacji zauważyłam, że uczestnicy nie trzymają się regulaminów, i na konkurs opisowy przysyłają prace plastyczne, które niestety wygrywają... Jest to nieuczciwe wobec uczestników konkursu, którzy potrafią czytać regulamin ze zrozumieniem. Z regulaminu wynika, że polecenie brzmi: OPISZ. Więc proszę nie oceniać zdjęć, prezentacji czy innych świecąco-migających laurek, które mają na celu zwrócić uwagę komisji, jednakże są niezgodne z regulaminem.

lizzie się wkurzyła nieziemsko, teraz do każdego konkursu będzie załączać tę prośbę, więc strzeżcie się, MUczące krowy emotka



naprawdę załączyłaś taką adnotację emotka emotka




No tak widać że masz dwie lewe ręce.... emotka



mafio, podpisz się swoim prawdziwym nickiem. Odwagi Ci zabrakło??
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4463827 Napisano: 20.06.2011 09:06:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

assal napisał(a):

lizzie: a gdzie masz w regulaminie, że to ma być opis? emotka



może być opis emotka



Wyraźnie jest napisane: OPISZ. Ja rozumiem jednoznacznie. Jak nie wygram, to mnie nie obchodzi, ale może komuś da do myślenia, że skoro ma być opis, to niech wygra opis, a jeśli hasło - to najlepsze hasło, a nie piszcząco-pierdząca laurka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4463033 Napisano: 19.06.2011 08:27:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie wysłałam pracę na Magnefar emotka Długaaaaaaaśny wierszyk zgodny z regulaminem emotka A na końcu napisałam tak:

Zwracam się z prośbą do komisji konkursowej o ocenianie wyłącznie opisów, zgodnie z regulaminem. Na podstawie własnych obserwacji zauważyłam, że uczestnicy nie trzymają się regulaminów, i na konkurs opisowy przysyłają prace plastyczne, które niestety wygrywają... Jest to nieuczciwe wobec uczestników konkursu, którzy potrafią czytać regulamin ze zrozumieniem. Z regulaminu wynika, że polecenie brzmi: OPISZ. Więc proszę nie oceniać zdjęć, prezentacji czy innych świecąco-migających laurek, które mają na celu zwrócić uwagę komisji, jednakże są niezgodne z regulaminem.

lizzie się wkurzyła nieziemsko, teraz do każdego konkursu będzie załączać tę prośbę, więc strzeżcie się, MUczące krowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4460251 Napisano: 18.06.2011 07:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja wysyłam wierszyk, mailem, bez prezentacji, sracji i pierdacji, i napiszę wytłuszczonym drukiem, że zgodnie z regulaminem, gdzie zadanie brzmiało OPISZ, przesyłam sam opis. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4459906 Napisano: 18.06.2011 04:42:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

isiulka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

cudaczek121, kto ich tam wie emotka

nagrody przyznawać przecież będą... kasjerki i ochroniarze

a skąd możesz wiedzieć w jakich lodach gustuje pani Genia z BOK-u emotka emotka


Zawsze możesz iść i zapytać emotka



bo łapówę bym Szanownej Pani z Żiri wręczył emotka emotka emotka



Jeśli to młoda Gienia, to w sumie przyjemne z pożytecznym, ale co - jeśli to Gienia na emeryturze?? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4459859 Napisano: 18.06.2011 04:23:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marionzzz napisał(a):

lizzie napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Na Wyborową napisałam: Połączona z Polakami przed wieloma laty, Wyborowa spełnia ważną rolę na rynku trunków bogatym. W smutnych i wesołych chwilach, każdy marzy o promilach emotka Ciekawe,czy wygram chociaż 1000 zł emotka



A dołączyłaś prezentację multimedialną?? emotka emotka emotka



ja też nie załączyłam laurki ani prezentacji i też liczę na wygraną emotka ))
w odpowiedzi na pytanie czym Wyborowa podbiła świat napisałam,że nawet największych tego świata zwala z nóg z okrzykiem tyś najlepsza z wód!



Ba, ja też po cichu liczę na to, że uczciwa odpowiedź może wygrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4459797 Napisano: 18.06.2011 03:52:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Na Wyborową napisałam: Połączona z Polakami przed wieloma laty, Wyborowa spełnia ważną rolę na rynku trunków bogatym. W smutnych i wesołych chwilach, każdy marzy o promilach emotka Ciekawe,czy wygram chociaż 1000 zł emotka



A dołączyłaś prezentację multimedialną?? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4459781 Napisano: 18.06.2011 03:46:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

lizzie emotka emotka



Twój nick może ludzi mylić, a tymczasem Ty całkiem sympatyczny jesteś emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4459756 Napisano: 18.06.2011 03:33:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

lizzie napisał(a):

ziolko napisał(a):

fragles napisał(a):

ale to wszyscy musieliby pisać, głupie, wiem, idę do pracy


czemu nie? ja moge pisać emotka



I ja będę pisać, do każdej pracy!! emotka



Bracia konsursomaniacy,
brać się do pracy !
Lampki, makiety
i inne bzdety,
żeby na czele dotrzeć do mety!



W d..ie mam wszelkie nagrody,
Wycieczki czy samochody,
Jeśli mam wygrać je nieuczciwie -
Nie chcę ich. A innym się dziwię...
Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4459692 Napisano: 18.06.2011 02:55:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

fragles napisał(a):

ale to wszyscy musieliby pisać, głupie, wiem, idę do pracy


czemu nie? ja moge pisać emotka



I ja będę pisać, do każdej pracy!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4458562 Napisano: 17.06.2011 10:07:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emanuela24 napisał(a):

lizzie napisał(a):

rashu napisał(a):

w sumie to dziwi mnie że jeszcze nie robicie tych błyskotek tylko dyskutujecie o jej pracach i piszecie gdybym wiedział/a że można to też bym tak zrobił/a w poprzednich konkursach była dokładnie taka sama sytuacja i znów nie nauczyliście się na własnych błędach..pora zacząć się uczyć
PS. żeby nie było nie brałem ani w tym ani w poprzednich takich konkursach udziału (tych związanych z moniau)



Po prostu każdy umie czytać regulamin. I stara się zgodnie z nim swoją pracę wykonać. Sorry, nie każdy
emotka



ale możesz iść zasada co niezabronione to dozwolone
i jak Wy podniesiecie poziom dając praca + świetny wiersz ( a Twój jak już pisałam przypadł mi do gustu) to skończy się gdyranie że tylko jedna rodzina wygrywa
trzeba się rozwijać



Nie mam takiego charakteru - niestety, a może stety. Dla mnie białe jest białe, a czarne - czarne. Czytać umiem... Nie rozumiem organizatorów, ale nie zamierzam zniżać się poniżej pewnego poziomu. Za to zrozumiałam, dlaczego organizator początkowo napisał, że laureat nie życzył sobie upublicznienia swojej pracy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lizzie

#4458527 Napisano: 17.06.2011 09:55:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rashu napisał(a):

w sumie to dziwi mnie że jeszcze nie robicie tych błyskotek tylko dyskutujecie o jej pracach i piszecie gdybym wiedział/a że można to też bym tak zrobił/a w poprzednich konkursach była dokładnie taka sama sytuacja i znów nie nauczyliście się na własnych błędach..pora zacząć się uczyć
PS. żeby nie było nie brałem ani w tym ani w poprzednich takich konkursach udziału (tych związanych z moniau)



Po prostu każdy umie czytać regulamin. I stara się zgodnie z nim swoją pracę wykonać. Sorry, nie każdy
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0