Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asiam

asiam

#1208531 Napisano: 28.11.2007 10:41:39 w Allegro.pl - bez linków
krzyszu napisał(a):

Może mi ktoś wytłumaczyć co zrobić żeby nie mogły licytowac na aukcji osoby które niedokonały pełnej aktywacji konta?


Zastrzec sobie,że takie osoby będziesz usuwał z licytacji.I...wycofac.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1199619 Napisano: 23.11.2007 06:55:44 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Cześć, czy ktoś może mi pomóc w utworzeniu drzewa genealogicznego? Proszę pisać na PW


Ponawiam prośbę...




www.moikrewni.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1198980 Napisano: 23.11.2007 01:18:17 w Poczta kradnie
gemma napisał(a):

ja mam na szczescie InPost kolo domu.. sa bardziej solidni i maja nizsze ceny.

Zgadzam się tylko co do drugiegom stwierdzenia.W ciągu ostatnich dwóch miesięcy złożyłam 6 skarg na doręczenia(przesyłki powinny iść 2-3 dni szły ponad dwa tygodnie )
Gdy zbliżał się termin składania reklamacji otrzymałam szybciutko pisma ,że dwie z przesyłek zostały awizowane dnia....
Ludzie skarżą się,że nie dostają awizo.
Najlepsza była sytuacja z jedną przesyłką.Najpierw po złożeniu skargi otrzymałam pismo,że przesyłka została doręczona w przewidywanym terminie i gdy złożyłam kolejną skargę,że niestety odbiorca jej nie otrzymał i proszę o weryfikację podpisu odbiorcy to przyszło kolejne pismo dotyczące tego samego listu,że usługa została wykonana NIENALEŻYCIE.Teraz zostaje mi tylko skontaktować się telefonicznie by dowiedzieć się co to znaczy NIENALEŻYCIE.Tzn została doręczona czy nie i składam reklamację.
Firma jest nowa,dopiero się rozwija i oby im się powiodło bo ceny mają naprawdę konkurencyjneTylko na razie mają wiele niedociągnięć.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1198951 Napisano: 23.11.2007 12:56:43 w Poczta kradnie
melisa napisał(a):

Miałam dzisiaj dziwną sytuację na poczcie. Poszłam wysłać list, a kierowniczka podaje mi reklamacje do podpisania, bo firma która wysyłała kubki termiczne złożyła reklamację czy otrzymałam ten kubek. Jest tylko taki motyw, że reklamacja dotyczyła przesyłki wysłanej w marcu . Skąd mam wiedzieć co pół roku temu dostałam? Wdaje mi się, że obydwa kubki dostałam i to bez upominania się o nie, więc zupełnie nie rozumiem skąd teraz tej firmie się przypomniało??? Żadnej reklamacji ani meilem ani listownie w sprawie kubków nie wysyłałam... Powiedziałam kierowniczce, żeby sprawdziła na listach poleconych czy jest podpis. Zaczęła kręcić nosem, że to dużo dokumentów do przerzucenia itd. Nic nie podpisałam, powiedziałam, że nie pamiętam i niech sprawdzają. Ktoś z was też miał może podobną sytuację? Może wyrywkowo sprawdzają czy ich przesyłki doszły... sama już nie wiem.



Wyrywkowa standardowa kontrola ze strony poczty.Potem mogą się pochwalić super statystykami doręczeń.
Wszystko fajnie tylko przesyłka o,którą było zapytanie akurat doszła a 10 innych ukradli. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1180502 Napisano: 15.11.2007 09:41:14 w Żegnamy zmarłych
Dla tych wszystkich zmarłych ,o których nikt nie pamięta
(*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

asiam

#1136485 Napisano: 26.10.2007 05:09:11 w GRATISY
A może by tak poprosić adminów o taką możliwość....pod warunkiem zasłonięia na zdjęciach nazw firm... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1136480 Napisano: 26.10.2007 05:03:17 w GRATISY
Nieeeeeeeeeeeee.... Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1133834 Napisano: 25.10.2007 01:06:57 w Konkursy firm tytoniowych
Pytanie odnośnie L-M
Czy jeżeli mam konto na L-M czy mogę wysłać kody listem z kuponem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1133541 Napisano: 25.10.2007 09:44:59 w Allegro.pl - bez linków
skorpik26 napisał(a):

spin napisał(a):

skorpik26 napisał(a):

a ja mam taki problem, nie miałam swojego konta na alegro i kozystałam z konta siostry , załozyłam w koncu swoje konto (inne dane, inny komputer, inny adres zamieszkania) a wczoraj zablokowali konto moje i mojej siostry za to ze mamy kilka kont emotka i co z tym fantem zrobic? napisałam do nich ale narazie cisza... emotka

moze inny powod jest, ja mam konto i siotra ma konto i bez problemów

jaki powód podali w mailu


konto zostało zablokowane, wszystkie wystawione przedmioty automatycznie usunięte, a aktualne oferty kupna na przedmioty innych Użytkowników anulowane.

Powodem jest korzystanie z wielu kont na Allegro niezgodnie z obowiązującymi zasadami.


O ile pamiętam regulamin jedna osoba może mieć kilka kont ale pod warunkiem posiadania innego adresu e-mail.Może miałyście z siostrą ten sam adres?
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1133521 Napisano: 25.10.2007 09:37:49 w Allegro.pl - bez linków
emanuela24 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

Witam
Mam pytanie z granicy tych pierwotnych emotka właśnie wysłałam swoją pierwszą sprzedaną paczkę i wysłałam ją za potwierdzeniem odbioru.Zaskoczyła mnie wysoka cena 5,80(wysyłałam film dvd)Czy wy też wysyłacie za potwierdzeniem odbioru czy listem poleconym bo to jest chyba różnica.?Bardzo proszę o odpowiedź emotka




ja zawsze doplacam i wysylam za potwierdzeniem odbioru - kiedys facet mi wkrecal ze nie odebral przesylki - ze nie doszla a do mnie potwierdzenie doszlo - wyslalam mu skan to mu sie jednak przypomnialo ze zona odebrala emotka



Po co przepłacać?
Jeżeli przy poleconym ktoś twierdzi ,że nie otrzymał to reklamujesz na poczcie.I to oni udowodnią odbiorcy,że przesyłka została odebrana ( przecież mają potwierdzenia z podpisem kto odebrał )A Ty tylko wysyłasz skan potwierdzenia ,że nadałaś.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1133514 Napisano: 25.10.2007 09:34:34 w Allegro.pl - bez linków
ziolko napisał(a):

http://www.allegr...kwatery_noclegi.html


-- jestem ciekawa, czy obowiązuje cena w opcji Kup Teraz czy cena z opisu emotka


Licytacja jest usługą wiążącą i jeżeli towar został zakupiony za podaną cenę to masza prawo domagać realizacji w cenie za jaką kupiłeś ( chyba ,że w tej ofercie są jakieś blokady typu aukcja prywatna i adres jest ograniczony)Nie zalicytujesz wtedy.Była taka sytuacja z autem.Ktoś kupił a sprzedający nie chciał sprzedać bo myślał ,że dostanie więcej .Kupujący wygrał sprawę w sądzie.
Ale kto się będzie sądził o noclegi?

A co do zawyżania ceny za przesyłkę?Jest to nagminnie stosowane na Allegro.Ja nie kupuję póki sprzedający nie określi ceny przesyłki.Czasem przy poleconych jest problem przy granicy cenowej 4,30 zł a potem skok na 6,50 zł.Wtedy podaje sie tę wyższą cenę bo jeżeli zostanie przekroczona waga o 2-3 gramy ( np.waga opakowania ) to już się płaci więcej .A trudno dopłacać do czyjejś przesyłki ponad 2,00 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1129928 Napisano: 23.10.2007 01:44:10 w GRATISY
P.S
Jeżeli ktoś nie wie kim jestem zapraszam na stronę nr 1 w tym topiku. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1129910 Napisano: 23.10.2007 01:37:34 w GRATISY
magi napisał(a):

Wlasnie, ciekawa jestem jakie sukcesy odnosi naszagadzetowa Mama emotka



FRYZ,MAGI :
Miło ,że ktoś mnie wspomniał.
Jestem tu zawsze z Wami choć nie udzielam się.A gadżety...odkąd przestały się mieścić w pudłach, a pudła w szafach - przystopowałam trochę.
Długopisów wystarczy mi do emerytury a dzięki broszurom turystycznym znajduję coraz to nowe miejsca do odwiedzenia.
Cała Polska się już w to już bawi.
Fajnie.
Pozdrawiam wszystkich starych i nowych gadżetomaniaków życząc Wam ciekawych łowów.Oby gadżetów firmom nigdy nie zabrakło. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1119754 Napisano: 18.10.2007 08:05:46 w GRATISY
rafi323raf napisał(a):

Ja to tylko raz dlugopis dostalem, i to z konkursu emotka emotka A wysłalem w swoim życiu z 300 maili:P



300???
Wyślij 3000 to wtedy będą efekty
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1116946 Napisano: 16.10.2007 01:49:51 w GRATISY
Jeżeli ktoś ma znaczki ( przypinki ) z herbami miast ,które otrzymał jako gadżety to proszę o PW.
Proponuję wymianę lub odkupienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1104057 Napisano: 10.10.2007 07:46:01 w GRATISY
Jeżeli ktoś ma zbędne znaczki ( przypinki ) z herbami miast ,które otrzymał jako gadżety to proszę o PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1103660 Napisano: 09.10.2007 08:22:42 w Pomocy!!!!
Nie poszedł tylko poszła. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1102490 Napisano: 09.10.2007 12:36:51 w Pomocy!!!!
Poszukuję znaczki( przypinki) z herbami miast.W zamian oferuję smycze, breloki ( również z żetonami do wózków),próbki kremów i inne.Ewentualnie odkupię za niewielką kwotę.Inne rodzaje transakcji do omówienia.Czekam na PW. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1091918 Napisano: 03.10.2007 01:26:31 w Pomocy!!!!
Czy ktoś z Was kiedyś wypełniał formularz na darmowe noclegi na stronie www.eurorest.org?
Coś mi się nie chce wierzyć,że rozdają tak za darmo noclegi. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#1038321 Napisano: 07.09.2007 03:02:34 w Pomocy!!!!
cieja napisał(a):

Kto wie ile waznosci mają kody LM? prosze Pw


Chyba są zawsze ważne. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0