Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asiam

asiam

#2153602 Napisano: 05.02.2009 08:19:44 w Pomocy!!!!
Czy ktoś wie gdzie na stronie machina.pl jest logowanie?Nie potrafię znaleźć.
I czy nie mając telefonu w plusie można brać udział w ich konkursach?
Proszę o PW Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2152905 Napisano: 04.02.2009 09:41:14 w Segregacja konkursów.
mkmadzia7 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

jestem z Wami od niedawna, staram się odpisywać na pytania, czasem jestem na forum, nie dodałam jeszcze żadnego konkursu bo nie jestem tak szybka jak Starzy Wyjadacze - za nim ja znajdę jakiś konkurs to on już dawno jest w bazie! sorry ... staram się. Reasumując.. też jestem pasożytem wg Was emotka


nie trzeba za dużo się wysilać, aby znaleźć konkurs ...
Polecam zaglądanie na strony, gdzie stale są organizowane konkursy emotka
Ich zwykle nikt nie dodaje do bazy emotka
Ciekawe dlaczego ...
emotka emotka emotka
anetakam0 napisał(a):

mjane napisał(a):

.........
............ wysyłam i wyskakuje konkurs już jest w bazie
emotka
W związku z tym moim zdaniem dobrze by było zmienić zasadę dodawania konkursu - w pierwszej kolejności powinno się wpisywać link i sprawdzać czy już jest, a jak nie ma to dopiero wypełniać resztę formularza.



mam to samo - dodałam ze 20 konkursów i za każdym razem ... KLAPA
więc z tym linkiem to świetny pomysł



Jest też na stronie wyszukiwarka ...
rzeczywiście czasami mi nie dziala, gdy wklepuję cały link do konkursu, ale np można wpisać część tytułu konkursu, czy nazwę portalu, który go organizuje emotka i można zaoszczędzić troszkę czasu przez wpisywanie i czekanie na tekst ... Konkurs jest już w bazie ...


Prościej jest otworzyć zakładkę DODAJ KONKURS i wkleićlink z konkursem a następnie DODAJ.Jeśli jest w bazie to pojawi się czerwony pasek z informacją jeżeli nie ma to wystarczy uzupełnić pozostałe rubryki i wysłać do zatwiedzenia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2147230 Napisano: 02.02.2009 02:31:42 w Allegro.pl - bez linków
Zwróci Ci tylko za przedmiot nie za przesyłkę.Chyba,że się jakoś dogadasz i pójdzie Ci na rękę bo przecież towar nie był zgodny z opisem. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2142961 Napisano: 31.01.2009 03:14:14 w Wkurza mnie...
I u mnie to samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2128931 Napisano: 27.01.2009 01:10:42 w Pomocy!!!!
CZy może mi ktoś podać wzór SMS-a do PRIMA FINEZJA.Czym trzeba oddzielić kody.W regulaminie tyle znaczków nawtykali,że ...nie zrozumiałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2128881 Napisano: 27.01.2009 12:59:24 w Wkurza mnie...
nariam napisał(a):

miriam napisał(a):

Wkurrrza mnie moja gruba listonoszka (chociaż sama jestem gruba)zostawiła mi awizo w skrzynce,a mieszkam na 1 piętrze i jestem cały czas,ani nie odkurzałam,nic...
Nawet się nie pofatygowała !!!
Mam chore dziecko,autobus na pocztę 3 zł w jedną stronę,zła jestem,że jej chyba skargę napiszę-to nie jest pierwszy raz!!!



nie weszła,bo napewno nie miała przesylki ze sobą...pewnie za ciezko jej było emotka


Coś tej pani widzę nie zależy na wysokiej doręczalności.
Gdy mój kochany listonosz przytargał do mnie leonowe koszulki to się śmiał ,że przynajmniej doręczalność będzie miał wysoką.A kochany jest dlatego,że jak są do mnie duże przesyłki to nie zostawia awizo tylko pakuje wszystko do swojego auta,podjeżdża i domofonem sprawdza czy jestem.
miriam- może ta przesyłka była duża i dlatego awizo.Ale jeżeli okaże się mała to bym nie omieszkała zrobić awantury i skrobnęła skargę
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2107475 Napisano: 17.01.2009 10:43:34 w PODZIĘKOWANIA
isiulka-ten topic to mi się raczej kojarzy z podziękowaniami za bezinteresowną pomoc a nie interesami handlowymi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2103142 Napisano: 16.01.2009 01:20:32 w GRATISY
lilith91 napisał(a):

hej. ja mam pytanie, czy przy odbiorze paczki z gadżetami trzeba coś płacić? czy firmy robią to na własny koszt?


Nie płaci się.A jak przychodzi coś płatnego to odmawiasz przyjęcia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2099736 Napisano: 15.01.2009 01:55:34 w Poczta kradnie
gocha26 napisał(a):

Przeczytajcie jak wygląda praca KURIERA, a później komentujcie i oskarżajcie.
~były kurier dzisiaj, 16:01
Pracowałem jako kurier DWA LATA w dużej firmie.
Temat wygląda tak.
Paczki po dowiezieniu do danego miasta, sortuje się na rejony i układa w pobliżu RAMP załadowczych, które dany rejon obsługują.
A ten rejon dzieli się później na ulice (każdy samochód obsługuje kilka, lub kilkanaście ulic, w zależności od ładowności i ilości przesyłek).Jednak na ulice nie sortuje się przesyłek, tylko same dokumenty. Tak więc kierowca otrzymuje dokumenty przesyłek, które ma zabrać i rozwieść (często ponad 40 adresów). Czasem jedna przesyłka to jest mały kartonik, a czasem 12 ogromnych pudeł do jakiegoś sklepu. Zawartość też różna.

I teraz kierowca dostaje takie LISTY PRZEWOZOWE na których są dane takie jak:
-nadawca
-odbiorca
-NUMER PRZESYŁKI
-adres pod który należy dostarczyć
- ilośc pudełek
- oraz informacja gdzie mniej więcej takie pudełko znajduje się na magazynie (nr sektora, nr regału, lub inne podpowiedzi)

Teraz wyobraźcie sobie państwo, że dostajecie 30 kartek i
MAGAZYN - 6 rano
Wchodzicie na magazyn wielkości powiedzmy hipermarketu. I czytacie, że przesyłka leży w dziale owoce warzywa na 6 półce. Biegniecie tam i okazuje się, ze SUKCES, na 6 półce były dwa wasze kartoniki. Zanosicie je do samochodu i zostało jeszcze 29. Wracacie i czytacie kolejny list: 10 pudełek w dziale RTV/AGD na regale 12. Biegniecie na miejsce i okazuje się, ze na regale 12 wśrod 30 innych pudełek jest waszych 9. Jednego brakuje, ale nie załamujecie się, bo widocznie ktos przed wami zabierał coś z tego regału i po prostu przestawił wasze pudełko na sąsiedni regał, lub po prostu zrzucił na podłogę.
Chwile oglądacie wszystkie dostępne pudła (czasem pomocny jest kolor pudła, wzór na taśmie klejącej czy nazwa firmy) i okazuje się, że wasza zguba była dwie półki niżej. Kolejny sukces. Biegniecie z tym do samochodu i po zapakowaniu, kiedy już schowacie LIST PRZEWOZOWY do kieszeni pt ZAŁADOWANE (wierzcie mi, moze się pomylic, co juz jest na aucie, a czego jeszcze nie ma), pozostaje znów pozamykac auto i wracac na magazyn. Jeszcze tylko 28 przesyłek.

I tak do 30 przesyłek, a czym później wyjedziesz, tym mniejsze szanse na rozwiezienie tego do odbiorców, gdzie znów zaczynają się cyrki. O tym napisze w części KLIENCI

WYJAZD.
Po skompletowaniu wszystkich paczek na aucie mamy połowę sukcesu. (zakładając że się nie pomyliliśmy nigdzie i nie zapomnieliśmy jakiegoś pudła, albo nie wzieliśmy innego zamiast własnego.) Teraz z tymi wszystkimi listami idziemy do biura, gdzie muszą je wszystkie wpisać na NASZE NAZWISKO i od tej chwili ponosimy całkowitą ODPOWIEDZIALNOŚC FINANSOW¡, za te przesyłki, których listy zostały wpisane na nasze dane.
Ufff.
Pozostaje tylko wyjechać, co w dużej mierze utrudniają nam ochroniarze,którzy mają obowiązek policzyć wszystkie pudła na naszym samochodzie. Jest to również ostatnia szansa uniknięcia kłopotów finansowych, gdyż częsta na liście są dwa pudełka, a my w pospiechu tego nie zauważamy i bierzemy jedno (w mysl zasady MAM LIST I PUDŁO jako komplet). Kiedy ochrona doliczy się, że z dokumentów wynika 180 pudełek, a w samochodzie mamy 179 , to cofamy się z bramy i z powrotem na magazyn.
Załóżmy jednak że wszystko się zgadza i wyjechaliśmy.

Teraz opuszczamy miasto i jedziemy w swój rejon, (załózmy mniejsze miasto w odległości 40 km.
Podczas jazdy mamy czas żeby ułożyć sobie w głowie, gdzie po kolei zawitamy, żeby nie jezdzic po jednej ulicy piec razy. Jak ktoś ma juz topografie w glowie to układa sobie adresy na listach po kolei i wylicza ze jesli wszystko pojdzie GŁADKO to rozwiezie wszystkie przesyłki (rzadkość). Wiec te 40 km dojazdu to jest czas, zeby zjesc sniadanie, poukladac listy, zadzwonic do niektorych klientow i uprzedzic zeby byli, bo mamy dla nich przesyłkę i pędzic jak najszybciej, zeby dostarczyc wszystko.

KLIENCI
Pierwszy adres mamy zaraz przy drodze, firma miesci sie na drugim pietrze, na parkingu jak zwykle nie ma miejsca, wiec stawiamy samochod na awaryjkach, wyciagamy dwa monitory i zamykamy auto. List w zęby, monitory jeden na drugi i dzwigamy. idziemy tak przez parking, po schodach (czasem sie trafi ktos uczynny, kto drzwi otworzy czasem nie) i na górę. Stawiamy pudła na korytarzu i otwieramy drzwi.
DZIEN DOBRY, FIRMA KURIERSKA, MAM PRZESYŁKÊ.
wchodzimy stawiamy pudelka i jesli panie wiedzą co to i skąd to podpisują podbijają pieczatki i wychodzimy.
Biegniemy do auta, bo pewnie juz ktos trabi, albo STRAZ MIEJSKA mandat wypisuje. Uff, uda,lo sie.
Wsiadamy i jedziemy dalej. Nastepny adres :sklep komputerowy
Jest miejsce do zaparkowania, Bierzemy list i male pudełeczko (co tam w srodku na dnie, tego nikt nie zgadnie). Wchodzimy do sklepu, witamy się, mowimy ze mamy przesyłkę i prosimy o pokwitowanie.

-Ale ja najpierw musze otworzyc i zobaczyc co jest w srodku, bo ja kota w worku nie zamawialam
-Nie mogę pozwolic pani tego otworzyc, dopoki mi pani nie pokwituje
(wyjasnienie:
Załóżmy że tam będą cegły. Co ta pani zrobi?? Odda mi to pudełko i pożegna oziemble. Zawioze na magazyn otwarte pudełko z dwiema cegłami, to co zrobi magazynier?? Powie, ze sam otworzylem, sprzet zabralem i wsadzilem cegly, a teraz szukam idioty. A skąd mam wiedziec co tam jest, kiedy podpisałem, ze pobrałem z magazynu ZAPIECZETOWANE PUDEŁKO SZTUK 1 i nie zagladalem do srodka)
Wyjasniam to tej pani i ona mysli (czas ucieka) w koncu wypala:
-To ja tego nie przyjme, bo szefa nie ma (boi sie)
-To prosze mi podpisac ODMOWE ODBIORU i juz znikam. (bo inaczej w firmie powiedzą mi, ze wcale tam nie bylem i zmyslam)
-Nie. Prosze przyjechać jak będzie szef.
-A o której będzie??
-Za godzinę
I teraz rób człowieku co chcesz. Za godzine mamy byc już w innej czesci miasta i biegac z kolejnymi przesyłkami, nie ma szans, zeby sie przebic przez te korki i przywiexc jedno pudelko jednej paniusi. Wiec albo zabietrzemy sie z tamta i jedna przesyłke odłożymy do NIEDOSTARCZONYCH, albo dostarczymy ją kosztem 7 innych.
Więc pytam ostatni raz
-To jak, przyjmuje pani tą przesyłkę, czy nie. Proszę o szybką decyzję.
-Nie
-W takim razie dowidzenia, zycze milego dnia.

Wychodzimy i stweirdzamy ze 20 minut zmarnowane (gdybysmy wogole się nie zatrzymywali obok tego sklepu bylibysmy juz o wiele dalej.

Jedziemy do następnego i tak do konca (niektóre firmy pracuja do 15 i to trzeba uwzględnić)
Jak sie poszczęsci, to przed 19 wracamy na baze. teraz tylko zdac przesyłki zebrane OD KLIENTÓW, rozliczyc sie z tych dostarczonych i na 22 w domu. A rano o 6 juz trzeba być i zaczynac załadunek.

A ludzie nie pomagają. Każdy klient chce byc traktowany indywidualnie, jakbysmy wstali o 9 wzieli paczkę i przyjechali do niego na 11, a pózniej mozemy wracać do domu na 13 i po pracy.
Wielu jeszcze kręci nosem.
Siedzi paniusia cały dzien przed komputerem w biurze i popijajać kawkę:
-A mógłby mi pan zaniesć tą przesyłkę na 3 piętro do pani Zosi do gospodarczego?? To ja panu pokwituje a w tym czasie pan zaniesie.
A paczka wielkości dwóch książek i smiało mogłaby zanieśc sama, ale po co [rzerywac układanie pasjansa.

Pozdrawiam


Przepraszam, czy mam bardzo żałować tego kuriera?
Mam w ogóle wyrzuty sumienia,że płacę 20,00 zł za przesyłkę kurierską.
To już lepiej pożałuję górnika ,który w pyle i hałasie obsługuje maszynę na przodku.
Są prace lżejsze i cięższe.Lepiej płatne i gorzej. C`est la vie!
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2094636 Napisano: 13.01.2009 02:02:53 w Pomocy!!!!
A ja proszę o jakąś radę.Wystawiłam na Allegro WOŚP przedmiot.Kupujący się pomylił i całą kwotę ( za przedmiot + wysyłka ) przelał na moje konto.Przedmiot mu wysłałam bo jakby nie było to zapłacił ale chciałabym by te pieniądze jakoś jednak wpłynęły na konto WOŚP.Co można zrobic? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2094621 Napisano: 13.01.2009 01:56:59 w Pomocy!!!!
marcinek1985 napisał(a):

cieja napisał(a):

http://www.imponl...amp;utm_medium=email
co o tym sądzcie ?



dostałem kiedyś tą paczke i zaraz zrezygnowałem z dalszego otrzymywania przesyłek ale wszystko mi zostało za 9,95 emotka


Można zrezygnować z dalszych zakupów.Ale pamiętam,że kiedyś przy podobnym powitalnym pakiecie nim zdążyłam odmówić dalszego zakupu to otrzymałam kolejną paczkę z fiszkami.Tyle,że poniosłam jeszcze koszty odesłania do wydawcy fiszek ( pamiętam,że warunkiem odesłania było nierozpakowanie pakietu,w którym jest zawsze kolejny rachunek).Samych fiszek nie warto zbierać.Wychodzi drogo ,a kartki wyrywają się z segregatora .
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2092418 Napisano: 12.01.2009 01:47:52 w Pomocy!!!!
mama2006 napisał(a):

Może ktoś wie dlaczego moja poczta na gazeta.pl jest zasypywana niechcianymi wiadomościami i spamem, cały czas siedzę i usuwam i ciągle przychodzą nowe @.


Znalazł ktoś dziurę w systemie.Fajnie nie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2085330 Napisano: 09.01.2009 05:45:31 w Wkurza mnie...
tomeck napisał(a):

a mnie wkurza zachłanność użytkowników, którzy zgarniają po kilka nagród. emotka emotka emotka emotka


Albo są sprytni albo mają szczęście.Ewentualnie dużo zainwestowali.I co się tu wkurzać?
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2044837 Napisano: 25.12.2008 09:16:12 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Wkurza mnie zima, bo chyba się zaczyna, a było tak wiosennie, nie lubię Pani Zimy, zbyt krótkie dni, za mało słońca...


Od kilku dni przybywa już dnia.Idzie ku dobremu .A wiosna też już niedługo będzie.Po zimie, co nie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2040004 Napisano: 22.12.2008 03:17:49 w Wkurza mnie...
naimad14 napisał(a):

Wkurza mnie to ze mam 2 tygodnie wolne a nie mam co robic
___________________
Polonistycznie emotka Prezent emotka
Śnieżki emotka Śniezki2 emotka Siano
Głos na 5 emotka We dwoje i klik www.rozdaj.pl/6316



Wyszukuj nowe konkursy,pogłówkuj by wysłać jakieś rozwiązania,kup krzyżówkę,obejrzyj dobry film,wyjdź na spacer,poukładaj w szafce,poszukaj na Naszej klasie dawnych znajomych, pomyśl komu mogłaby się przydać Twoja pomoc...jest tyle rzeczy w życiu do zrobienia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2037527 Napisano: 21.12.2008 01:22:42 w Poczta kradnie
ziolko napisał(a):

Kolejna licytacja w Koluszkach

Poczytajcie sobie listę rzeczy.. ciekawe czy znajdziecie coś swojego

http://www.poczta...alnosci.php?id=13803



Możecie być pewni,że niejedna rzecz z tego wykazu do Was nie dotarła.
Jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe jak Pocztex mógł niedoręczyć.Rozumię ,że w adresie odbiorcy był błąd.Ale chwileczkę ,bez adresu nadawcy nikt przesyłki nie przyjmie.
Mam wrażenie,że opakowania większości tych przesyłek uległy takiemu uszkodzeniu ,że nie wiadomo było dla kogo i od kogo.
No to po takiej licytacji przynajmniej trochę kasiory zarobią by płacić ludziom za reklamacje
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2035493 Napisano: 20.12.2008 12:45:51 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

specjaledition napisał(a):

Czy ktoś może się orientuje jakie są rozmiary tych kapci Leonowych



...kapcie są z gumy silikonowej, bardzo rozciągliwej, rozmiar uniwersalny, wejdą na każdą nogę
emotka


Z gumy...jaja sobie robisz! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2035092 Napisano: 20.12.2008 09:15:42 w Pomocy!!!!
specjaledition napisał(a):

Czy ktoś może się orientuje jakie są rozmiary tych kapci Leonowych emotka ?
Z góry dziękuję za informację.


Chyba nikt nie zadzwonił by zapytać.Myślę,że takie dla kilkulatka .Może jak koszulki na 4-6 lat. Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2034540 Napisano: 19.12.2008 08:33:45 w Pomocy!!!!
miriam napisał(a):

pomocy-chciałabym wymienić ugranie 2 par kapci Leona za jakikolwiek kubek Leona


To Leon ma też kubki ?Czy to była jakaś promocja? Wyświetl w wątku >>
0 0

asiam

#2030031 Napisano: 17.12.2008 08:46:20 w Pomocy!!!!
pamal73 napisał(a):

Gram o papucie Leonowe i pisze mi za kazdym razem bład systemowy - co to emotka Prosze o pomoc emotka


Jeżeli przy logowaniu - załóż nowe konto.
Jeżeli po kliknięciu w nagrodę główną bądź pocieszenia to wyloguj,zaloguj się ponownie ,wejdź na wpisz kody.
Wyświetl w wątku >>
0 0