Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7075053 Napisano: 17.01.2023 18:59:10 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzają Sasiny i inne pi*iory- w sumie jak zawsze, ale teraz jakoś tak konkretnie mnie to dotknęło. Łupią nas z kasy, sobie posadki, pieniądze na wybory z państwowych, a do mnie list nadany z loterii Ferrero szedł od 28.12.2022- szedł i dalej by szedł, gdybym nie udał się dzisiaj w końcu na sortownię w moim mieście, żeby ten list odszukali i mi wydali (pocztą pantoflową po mieście się rozeszło, że jak się czeka na list, to można samemu jechać odebrać). Brakuje listonoszy (ale i na sortowni ludzi), nie chcą pracować za marną kasę, jak są jacyś "desperaci", którzy zostali, to zamiast codziennie obchodzić swój rejon, codziennie idą na inny, więc takim sposobem na każdym rejonie listonosz jest około raz w miesiącu! Spółka państwowa, nie prywatna, a na podwyżki żałuje. Lepiej dawać, tam gdzie wyborcy są, a nie tam, gdzie trzeba zadbać o ogół!!!? List opłacony, ale nie dotrze, bo nie ma kto przynieść.  List odszukali i mi wydali, ufff. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7074837 Napisano: 17.01.2023 01:40:46 w Avanti
notta napisał(a):

do avanti można w jednym liście kilka oświadczeń podesłać? Przećwiczył ktoś ten temat z nimi?

Ja, na dwie osoby w jednej przesyłce kurierskiej. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

visserarthur

#7074833 Napisano: 16.01.2023 23:42:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

mia napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

https://vm.tiktok.com/ZMYJ8qYm4/
nasz tiktokowy konkursowicz żniw w akcji tym razem kinder

Nie mógł se innego tygodnia na swoje eksperymenty wybrać, niż ten pierwszy? emotka

nie chce mi się ogladać, ile tego kupił?

Kilkadziesiąt paragonów. Zupełnie bez sensu, bo jak sam zauważył, z jednego IP może dziennie zgłosić 20 paragonów, a w całej loterii może wygrać jedną główną i jedną piniatę. Nie wiem jak to podzielił i na ile osób zagra (już mówił, że jego mama też chętnie zagra;), ale pewnie nie przyzna się oficjalnie na ile kont to rozbił i ile piniat wygrał. To, że wygra piniatę jest pewne, ale on ten filmik nakręcił dla wyświetleń, a nie dla piniat;)

Dokładnie, po co to udostępniać (może sam zainteresowany wrzuca tu te linki...), ja bzdur tik tokowych nie śledzę, ale z ciekawości kliknąłem zobaczyć, ile tego kupił- jak ktoś ma tam konto, to niech mu napisze, że kiepskie te jego zakupy (=mało).
Ps: Nick konkursowywyjadacz- on coś wygrał? Chyba założę konto i mu napiszę, że koło wyjadacza, to chyba nawet nie stał, a może on jest zjadacz konkursowych produktów, to i może... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7074507 Napisano: 15.01.2023 02:40:28 w Wkurza mnie...
fbmonika1966 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ludzie w sklepach.Jedna pani siedzi na jednej otwartej kasie i musi jeszcze doskakiwać do 3 samoobsługowych.
Grzecznie czekam bo co poradzić rozumiem sytuację ale już za mną stała parka i komentarze czemu tak długo,sratatata.
No i się zagotowałam i znowu rzucałam mięsem w sklepie a serio chciałam zachować spokoj:(
I zawsze sobie powtarzasz będę oazą spokoju a potem stajesz się Etną i to nie uśpioną hahahah

u nas w biedrze to samo

U mnie w Biedrach różnie, czasem jest ktoś, kto oddelegowany jest tylko do obsługi samoobsługowych, a czasem obskakuje je kasjerka, ale (stety lub nie) zazwyczaj podchodzę do kasjerki i pytam, czy może kogoś poprosić (nie określam, kto ma konkretnie podejść- sama najlepiej wie, czy ma kogoś wezwać, czy podejść sama), bo istnienie tych kas mija się z celem, którym było rozładowanie kolejek (kolejki i tak są, bo na 6 samoobsługowych np. 4 zablokowane, bo jeden ma alkohol, drugiemu wagi produktu nie wykrywa, trzeci źle wbił numer telefonu, ..., ...). Czasem, szczególnie jak jest mało ludzi, więc jest w miarę cicho i nikt nie podchodzi, robię głośniej i klikam do znudzenia "wezwij pomoc" i tak napierdzielam. Nie awanturuję się, do ludzi podchodzę neutralnie, ale jak mi podejdzie z tekstem "czego pan taki niecierpliwy", to już jest inna "rozmowa". Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7074299 Napisano: 13.01.2023 14:23:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

Wkurza mnie, ze się wczoraj j*błam w 7days rejestrując paragon ze środy oznaczyłam datę jako 12.01 emotka

Komuś nie uznali kiedyś paragonu przez błędnie zarejestrowaną datę? Albo jakiś błąd w nr kasy lub NIP?

No na logikę nie powinni uznać, bo wychodzi na to, że przedstawiłeś inny paragon, niż zgłoszony (to nic, że np. jego numer się zgadza...) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7073662 Napisano: 10.01.2023 21:36:41 w SZUKAM....
pmww napisał(a):

Szukam kodów do Spotyfi - odkupię w dobrej cenie lub wymienię na coś. 

Mam jakieś 3- miesięczne dla niekorzystających wcześniej ze Spotify Premium (okres próbny) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7073427 Napisano: 09.01.2023 22:31:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak nie było, to w Nutella patelnie do naleśników od 01.02- naklejki z kodami na opakowaniu. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7073151 Napisano: 08.01.2023 17:17:31 w Nasze wygrane w minionym roku
Nie jest to miarodajne, ale napiszę, że 2022 zakończył się na pozycji 565. To wygrane w konkursach i loteriach (gratisów, czy zwrotów nie odnotowuję jako wygrane). Żadnego auta w 2022 nie było emotka . Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7073001 Napisano: 07.01.2023 05:05:19 w Moje konkursowe początki...
zielonaszpilka napisał(a):

ziolko napisał(a):

Dziś mija 17 lat, od kiedy jestem na forum. Szmat czasu... O forum dowiedziałam się od jednej konkursowiczki z Iławy i tak tu trafiłam. Nie pamiętam, czy to mój pierwszy nick, ale chyba tak.
W kwestii początków grania, to co wspominałam wcześniej, że były wygrane w lokalnym radiu, czyli jakieś 4-5 lat wcześniej od forum.
Zaczęłam radia słuchać, jak mi trochę zdrowie nawalało i nie znosiłam ciszy w domu, dlatego włączałam radio.
Wiadomo, różności tam leciały - aktualności, reklamy, konkursy... I kiedyś postanowiłam zadzwonić. Udało się, coś wygrałam, więc próbowałam dalej. Wtedy były telefony na tarczę emotka  i kręciłam namiętnie, ale  dobrym skutkiem emotka  

W kwestii wygranych zakupów - udało mi się emotka  Może nie z Chwili dla Ciebie (achh... jakie miałam plany, jakie produkty będę wkładać do wózka emotka  ), ale z Lidla jakieś 10 lat temu. Miałam 5 minut i wbrew pozorom nie jest to dużo emotka  
Zaszalałam za ok 2100 emotka  Do dziś mam fakturę emotka  

Opowiedz więcej o tych zakupach emotka  miałaś jakieś limity, zakazy? Sklep był zamknięty tylko dla Ciebie? Bardzo mnie ciekawi zawsze jak to wygląda od kuchni emotka

Mniej więcej tak emotkahttps://www.youtu.../watch?v=mxG8T4aLLF8 (to nie moje)

To już będzie lekko z 20 lat... Początki? Moja siostra czytała gazety Bravo, Popcorn i któregoś razu przeglądając je stwierdziłem, że dlaczego nie spróbować, a że konkursów było po kilka w każdym numerze i odpowiedzi wysyłało się na kartkach pocztowych do zadzwoniłem do obu redakcji, czy można w jednej kopercie, no i tak się zaczęło- poza płytami, gadżetami, pamiętam bluzę Lee, spodnie Levi's, buty Skechers.

Ciekawe było też wysyłanie pocztą opakowań po Snickersie, jak się udało to odsyłali kartkę, aby wybrać rozmiar butów Adidas, albo w margarynie Tina za hasło reklamowe dawali anteny satelitarne Wizja TV z rocznym abonamentem- pamiętam, że to były wakacje, gdzieś na wsi byliśmy nad morzem i stwierdziłem, że takie super hasło wymyśliłem, że koniecznie musimy podjechać do innej miejscowości, gdzie jest poczta, żeby je wysłać.

O wygranych pisać nie będę, bom skromna osoba, ale na uwagę zasługuje według mnie podejście Agencji. Myślą, że odbierając nagrodę główną każdy bez sprzeciwu zgodzi się na robienie zdjęć z wydarzenia. Nigdy się na to nie zgodziłem, nawet za przeproszeniem małpie w zoo się płaci za zrobienie zdjęcia, poprzez zakup biletu (nie rozwijam wątku zoo). Oni "zapominają", że my, aby wygrać nagrodę spełniamy szereg wymogów, nikt nam tych głównych za darmo nie daje! Miałem na to przez około 5 lat radę, później ta rada prawdziwa już nie była, ale do dziś się wykręcam swoim sposobem, jeśli grzeczne "nie wyrażam zgody" nie wystarcza i jest dalsze nagabywanie. Jedna z agencji chciała sobie zrobić jakiś happening w Warszawie, to im zaproponowałem, żeby sobie kogoś podstawili w moje miejsce, a następnie, że jak mi zapłacą dodatkowe 10 tysięcy złotych, to mogę wziąć udział, to już się nie odezwali emotka . Osobom grającym w reklamach też płacą, więc dlaczego ja mam być darmową reklamą? Swoją drogą kiedyś byłem w kampanii jednej ze szkół policealnych, jako "zwykły uczeń" i jak na tamte czasy 5000 zł to była spora suma, ale to już osobna historia). (Tym bardziej dziwi mnie, jak ludzie biorą udział w konkursach typu Kinder czekolada, gdzie dziecko WYGRYWA darmowe reklamowanie Kinder czekolady- ale co kto lubi...).

Od kilku lat towarzyszy mi wypalenie konkursowe, czyli wymyślanie haseł, mózg się zmęczył emotka . Biorę w zasadzie udział w tych, gdzie i tak produkt się przyda... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7072919 Napisano: 06.01.2023 13:01:46 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Majkii napisał(a):

visserarthur napisał(a):

baxter napisał(a):

Majkii napisał(a):

Dostał ktoś już Bliki z Zozole?  Dziś ostatni dzień mają na wysyłkę.

No wlasnie nieemotka

Co tam się dzieje, że takie opóźnienia… Trzeba chyba zweryfikować na stronie wszystkie ich ostatnie konkursy i loterie, bo się może okazać, że jest wygrana, a info brak…


Weryfikacje były w tamtym tygodniu, ale nagrody nie wysłali do wyznaczonego dnia.

No a nagroda ważniejsza, także mają jakiś problem... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7072914 Napisano: 06.01.2023 12:38:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
baxter napisał(a):

Majkii napisał(a):

Dostał ktoś już Bliki z Zozole?  Dziś ostatni dzień mają na wysyłkę.

No wlasnie nieemotka

Co tam się dzieje, że takie opóźnienia… Trzeba chyba zweryfikować na stronie wszystkie ich ostatnie konkursy i loterie, bo się może okazać, że jest wygrana, a info brak… Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

visserarthur

#7072913 Napisano: 06.01.2023 12:33:58 w Avanti
pusheen napisał(a):

visserarthur napisał(a):

lolzek napisał(a):

Już mi brakuje konkursów Avanti emotka

He? Jak może brakować, skoro są…

Ten z gadżetami? Takich to lepiej, żeby nie było. emotka

No to trzeba precyzyjniej się wyrażać. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7072891 Napisano: 05.01.2023 23:15:46 w Avanti
lolzek napisał(a):

Już mi brakuje konkursów Avanti emotka

He? Jak może brakować, skoro są… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7072586 Napisano: 04.01.2023 20:22:35 w Moje konkursowe początki...
sesyjnie1 napisał(a):

Fajnie Was czytać, ja gram dopiero 1,5 roku. Mogę jedynie żałować dlaczego nie zaczęłam wcześniej ?;) bo to fajna przygoda , super nagrody i na prawdę poprawiło to mój budżet itp;) 

ostatnio byłam ciekawa, jak wyglądały konkursu 10 lat temu. Co się stało ze starymi wyjadaczami? Byli tacy którzy brylowali a potem zniknęli?

Wyjadacze są, tylko odpoczywają w tych wybudowanych za wygrane domach emotka Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7072240 Napisano: 03.01.2023 15:27:26 w Avanti
as32572 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Czy w razie wygranej Avanti akceptuje na paragonie "Napój gaz." jako Pepsi w Auchan?
Czy adnotacja sklepu potrzebna?

Jak raz miałam niejasny opis to dzwonili z pretensjami że nie ma adnotacji. Aż się zdziwiłam że tutaj zawsze opinie jaka to super agencja,a ta rozmowa do miłych nie należała.  Paragon uznali,ale na przyszłość wolę mieć pieczątkę,z drugiej strony ich regulaminy nie wymagają.

Dokładnie, przy "bezpośrednim" kontakcie sympatyczni nie są, a gdy napisałem o tym na forum, to na mnie naskoczyło kilka? osób. Nie mieli styczności "bezpośredniej", tylko mailową, ale wiedzieli najlepiej emotka . To, że odpisują na maile, bo szefowa może skontrolować, nie oznacza, że jest miło... Wyświetl w wątku >>
1 as32572 0

visserarthur

#7071042 Napisano: 28.12.2022 15:31:28 w Avanti
paula9891 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Były maile z Cheetos, bo tak jakby moje dane pasują na stronie emotka ?

Byly maile

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

visserarthur

#7071039 Napisano: 28.12.2022 15:27:46 w Avanti
Były maile z Cheetos, bo tak jakby moje dane pasują na stronie emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7070615 Napisano: 25.12.2022 22:05:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krab24 napisał(a):

Czy dostał Ktoś jakąś nagrodę z konkursu:  Konkurs "Kibicuj z Coca-Cola w Lidl" Fortis  zgodnie z regulaminem miały być dostarczone do 24.12.2022r..

To nie oznacza dostarczenia, tylko wysyłki, także powinni nadać do 24.12. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7070596 Napisano: 25.12.2022 16:57:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

agni5h napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

No i padła strona ogólnopolskiego Tymbarka... emotka  myślicie, że jeszcze włączą? emotka

też chciałam zgłosić, nie działa


powinna zadziałać, bo dziś przecież też przewidziana była dodatkowa nagroda do wylosowania, ale z uwagi, że dziś święto, nikt tego może nie naprawić zawczasu.

Dla nich to chyba nie miałoby znaczenia, bo jak dobrze zrozumiałem regulamin, nagrody nie są losowane dniami, tylko tygodniami, więc np. zgłaszając się dzisiaj, można wygrać nagrodę z wczoraj. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7070561 Napisano: 25.12.2022 04:24:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
syksonka napisał(a):

Gdzie mozna sprawdzić Vise? Pisal ktos ze sprawdzał po @ 

Ludzie nie piszą KONKRETNIE, o co chodzi i później wychodzą niejasności- jak rozumiem, po mailu sprawdzali z konkursu opłaca się, a nie z loterii visa z telewizorami. Wyświetl w wątku >>
0 0