Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7098847 Napisano: 07.06.2023 14:07:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

A mnie zastanawia czy w Rodowitej wygrał ktoś bony na te same dane i ten sam numer telefonu w różnych etapach… jak poprzedniczka tez mam wrażenie ze w przedostatnim etapie wysłaliśmy z mężem o niebo lepsze zgłoszenia a jednak nie wygraliśmy po raz drugi…

tak, co zresztą można sprawdzić na liście zwycięzców. Jest kilka osób, które się powtarzają.

Pytam bo imię, litera nazwiska czy miejscowość jeszcze nic nie znaczą jak to się wiele razy okazywało w wynikach 🙃

Dało radę wygrać więcej razy na te same dane emotka

Ktoś wie o co chodzi z Rodowitą, bo grałem dopiero w IV etapie? Mam maila, a tam, że będą dzwonić i jak chcę (?) to mam wysłać paragon pocztą? Trzeba go wysyłać (z maila wynika, że nie), ale wolę się upewnić...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7098635 Napisano: 06.06.2023 23:08:17 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Majkii napisał(a):

masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

Witajcie, czy wyplacaliscie juz swoje kieszonkowe? bo ja mam problem...

Sporo osób ma problem

praktycznie wszyscy,ktorzy nie zdązyli wypłacić:)


Bliki od wczoraj popołudnia nie działają, Smolar już o tym wie i mają coś tam z tym zrobić. Najlepiej im także wysłać maila na kontakt@smolar.pl z opisem problemu.

Też macie informację, że kod nie został potwierdzony na telefonie?

Zależnie od bankomatu to ten komunikat, albo że zły pin, albo, że przerwano proces, czy jakoś tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7098568 Napisano: 06.06.2023 19:49:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

Mozinn napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Rzadko do mnie dzwonią, ale na Twoim miejscu pilnowałby jutro telefonu jak oka w głowie emotka

Jak do mnie dzwonili z nagroda główna rok temu to numer warszawski 22…

No to może się zgadzać, do mnie właśnie dzwonił numer zaczynający się na 22, kończący na 24.

To dziś bezsenna noc będzie  emotka

W nocy śpij, ale jutro telefon cały czas przy d, nawet pod prysznicem… Wyświetl w wątku >>
1 Mozinn 0

visserarthur

#7098404 Napisano: 06.06.2023 13:26:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

W temacie Zozoli - może za dużą ilosc blikow wypłacili naraz

Chyba system im zwariował. Ja mam teraz jednego do wypłaty, to poza złym pinem, przerwaną transakcją, ostatnio wyskoczyło mi „operacja niepotwierdzona na telefonie” 😳 Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7098278 Napisano: 06.06.2023 10:00:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Bliki z Zozole dalej nie działają, sprawdziłem na 4 bankomatach i albo jest Odmowa albo niepotwierdzona transakcja. Sprawdzane na kilku Blikach.

Wygląda że straciły wcześniej ważność.

Ja przed chwilą napisałem na maila z maila z kodami, tj. kontakt@smolar.pl. Zobaczymy, czy odpiszą.

Euronet przed chwilą: transakcja została przerwana Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7098166 Napisano: 05.06.2023 17:17:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

agata1971 napisał(a):

ja probowalam i w euronecie i w grupie bps i w obu mi odmowilo

O ciekawe, a o której godzinie próbowałaś?

Mi kilka minut temu podawało komunikat, że błędny pin (dwie różne sieci bankomatów!) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7097946 Napisano: 04.06.2023 13:19:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
ilonaxx5 napisał(a):

agaolech89 napisał(a):

200zł w loterii Naleczowianki

A konkurs jest w bazie?

Jest, tylko nie wyszukuje po „Nałęczowianka”, mimo, że jest w tagach, ale wyszukuje po „Nałęcz” emotka .

Kosmetyki Bielenda. Wyświetl w wątku >>
2 mili05, pmww 0

visserarthur

#7096670 Napisano: 30.05.2023 17:57:41 w Wkurza mnie...
Rzadko się coś takiego zdarza- zazwyczaj jak kurier na zastępstwo i pierwszy raz widzi protokół, ale te (chyba) dwa razy powiedziałem „gdzie ma pan napisane przesyłka do rąk własnych”? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7093683 Napisano: 16.05.2023 12:43:17 w SZUKAM....
ita1987 napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy w sklepie Dino fizycznie trzeba oddać bon towarowy (100 zl)  czy wystarczy zeskanować kod kreskowy by naliczyło zniżkę ?

Trzeba oddać.

Tym bardziej, że oni ich nie skanują (mi się nigdy nie zdarzyło, by skanowali, po prostu wybierają "bon Dino" i wbijają kwotę na jaką opiewają bony) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7092424 Napisano: 10.05.2023 11:13:58 w Dyskusje o loteriach
mandarynka16 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim czy ktoś wygrał w loterii Balcerzak ?
W ostatnich tygodniach wysłałam ponad 20 kodów i nic …
A zgłaszałam rano wieczorem w nocy za każdym razem  pudło  😕
Nie mogę trafić na te bramki…

To "ekscytujące", że nie możesz trafić. Tu są setki osób, które częściej nie trafiają niż trafiają, poza tym podziel sobie ilość nagród, na liczbę dni i wyjdzie, jaka jest średnia (nie jest też powiedziane, że w każdym dniu są nagrody).

Prędzej wszyscy się doczekamy, że będziemy regularnie trafiać w bramkach niż tego, że Ty popełnisz jakiś wpis, delikatnie mówiąc, bez uszczypliwości i bycia złośliwym

Fajnie, już zaczęłaś trafiać, czy jednak weszłaś w moje wpisy i same "uszczypliwości" tam widzisz...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7092414 Napisano: 10.05.2023 10:32:40 w Dyskusje o loteriach
MagdalenaMal napisał(a):

Cześć wszystkim czy ktoś wygrał w loterii Balcerzak ?
W ostatnich tygodniach wysłałam ponad 20 kodów i nic …
A zgłaszałam rano wieczorem w nocy za każdym razem  pudło  😕
Nie mogę trafić na te bramki…

To "ekscytujące", że nie możesz trafić. Tu są setki osób, które częściej nie trafiają niż trafiają, poza tym podziel sobie ilość nagród, na liczbę dni i wyjdzie, jaka jest średnia (nie jest też powiedziane, że w każdym dniu są nagrody). Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7091016 Napisano: 02.05.2023 14:18:16 w SZUKAM....
rare85 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

rare85 napisał(a):

Szukam zniżki na EIP PKP, pendolino. Może ktoś wie czy i jak można kupić taniej bilety? "Czatowałam" w nocy, bo  0.30 można kupić taniej, ale o 0.31 były już po ponad 200 zł. Przyjmę każdą radę, wskazówkę, podpowiedź  emotka

Z tego, co kojarzę, bilety o 00:30 pojawiają się na „za 30 dni”, więc nie trzeba na nie czatować, no chyba, że na Pendolino jest takie wzięcie i ludzie czekają, żeby kupić na „za 30 dni”, bo ogólnie bilety można upolować o każdej porze na max do 30 dni do przodu.

Tak, wiem. Właśnie na taki polowałam i już minutę po uruchomieniu sprzedaży były drogie. Teraz szukam czy jest jakakolwiek szansa na tańsze bilety, zniżka czy cokolwiek.

Proponuję sprawdzać w trakcie, bo jak np. chce się znaleźć coś w okresach świątecznych, to tych zniżek nie ma, a później, jak widzą, że do odjazdu coraz bliżej, a pociąg kiepskie obłożenie ma, to wrzucają bilety- to tak z moich obserwacji wynika. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

visserarthur

#7090990 Napisano: 02.05.2023 12:49:56 w SZUKAM....
rare85 napisał(a):

Szukam zniżki na EIP PKP, pendolino. Może ktoś wie czy i jak można kupić taniej bilety? "Czatowałam" w nocy, bo  0.30 można kupić taniej, ale o 0.31 były już po ponad 200 zł. Przyjmę każdą radę, wskazówkę, podpowiedź  emotka

Z tego, co kojarzę, bilety o 00:30 pojawiają się na „za 30 dni”, więc nie trzeba na nie czatować, no chyba, że na Pendolino jest takie wzięcie i ludzie czekają, żeby kupić na „za 30 dni”, bo ogólnie bilety można upolować o każdej porze na max do 30 dni do przodu. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7090807 Napisano: 30.04.2023 12:08:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
atyde25 napisał(a):

Wreszcie blik 50 Zozole.Chyba w poprzedniej edycji było odrobinkę łatwiej trafić.

Bo teraz zapewne kupują po "jednym" cukierku. 
W temacie: to samo, 50 Zozole. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7089218 Napisano: 20.04.2023 12:37:50 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
2 kody Zalando po 100 zł, sprzedam za 190 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7088518 Napisano: 16.04.2023 22:34:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

ikropka napisał(a):

iszhara napisał(a):

Udało się komuś dziś bez problemu zgłosić paragon na promocję Kujawskiego (zwrot za zakup oleju)? U mnie cały czas wyskakuje komunikat że niby "nie uzupełniono wszystkich wymaganych pól". emotka emotka

Tak udało bez problemu. Zgłaszałam po 18.

Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem gdzie u mnie tkwi problem. Wszystkie pola wypełnione, paragon w dobrym rozmiarze. Spróbuję jutro. Może się uda.  emotka

U mnie taki komunikat z telefonu, na laptopie poszło. Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

visserarthur

#7088380 Napisano: 15.04.2023 00:06:14 w Smolar
MagdalenaMal napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Czy Smolar wysyłał ostatnio pozytywne weryfikacje z jakiegokolwiek konkursu/loterii?

Ja dostałam smsa o wygranej z loterii Woseby 28 marca i tego samego dnia wysłałam oświadczenie,  dostałam w odpowiedzi  maila,  że przyjęli oświadczenie…
Od tego czasu nie dostałam żadnej informacji o weryfikacji  mojego oświadczenia ….

Tak czytam twoje wpisy... Musisz się przyzwyczaić, że nagroda nie "przychodzi" na drugi dzień... Na wszystko trzeba zazwyczaj trochę poczekać (regulaminy) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7088175 Napisano: 13.04.2023 18:08:34 w Smolar
A to nie jest numer stacjonarny? Radom mi pokazuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7087682 Napisano: 11.04.2023 14:42:56 w SZUKAM....
Urbanek napisał(a):

Mam pytanie, czy można połączyć 2 vouchery Kinder Garmin?
Ktoś próbował, dowiadywał się czy jest taka możliwość. 

Coś ktoś chyba pisał kiedyś, że w sklepie stacjonarnym można. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7087493 Napisano: 07.04.2023 21:55:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

Mnie bardziej martwi na co komu 20 słoików majonezu. emotka  U mnie 0/1, więcej nie przejem.

Czyli jesteś niegotująca jak ja, albo tylko fit. Moja siostra robi sałatki, sosy do pizzy i sam nie wiem co jeszcze, ale zużywa płynnie w miarę... Wyświetl w wątku >>
0 0