Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7104330 Napisano: 28.06.2023 18:54:07 w Smolar
Przecież o weryfikacji głównych nie informują, jeśli wymagana jest wysyłka paragonu "pocztą"... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7103475 Napisano: 25.06.2023 19:25:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katee14 napisał(a):

Czy w Dino konkurs grillowy jedna osoba może wygrać na siebie więcej niż  jedną nagrodę tego samego stopnia.? Czytałam regulamin ale nie wiem czy dobrze go rozumiem.

Chyba było o tym, wpisz w wyszukiwarkę forum "dino" i znajdziesz. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7103422 Napisano: 25.06.2023 14:38:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
nienia napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Wczoraj oficjalnie zaliczyłam ostatni egzamin na studiach medycznych i po 6 latach "wygrałam" dyplom lekarza! emotka

Super! Ja to zrobiłam 15 lat temu  emotka

U, to już nie będziemy pytać, czy "jest na pokładzie lekarz", tylko od razu będziemy uderzać...  emotka

50 Zozole Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7103026 Napisano: 23.06.2023 14:16:26 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

Winiary coś ruszyło? Wiem,że mają czas do 2 lipca ,ale zawsze wczesniej wysyłali

Tak... "zawsze" wcześniej-prawie pod sam koniec terminu, no i dziś właśnie ten termin nastał... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7103022 Napisano: 23.06.2023 14:08:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
https://www.e-kon...-jak-maslo-biedronka
Rama Biedronka przelewy (z mbanku na mbank, inne banki pewnie w kolejnej sesji, albo w poniedziałek) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

visserarthur

#7102959 Napisano: 23.06.2023 11:36:55 w Wkurza mnie...
tormenta77 napisał(a):

Musieliśmy uśpić dzisiaj kota. Tego ze zdjęcia profilowego. Już go nie ma emotka  
Wzieliśmy go ponad 18 lat temu ze schroniska.
To moje pierwsze dziecko...
Strasznie mi źle. Starość ludzi i zwierząt jest straszna emotka

Smutne… z kotem, z którym przebywa się 24 godziny jest się niejednokrotnie bardziej związanym niż z członkiem rodziny…

Mój jeden niby zdrowy (pije, je…), ale chory- denerwuje się, wpada w szał i gryzie ogon, jest na lekach uspokojających, wydane na weterynarzy już ze 3000, a diagnozy brak- to jest wkurzające… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7102531 Napisano: 21.06.2023 19:14:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
anialistopad napisał(a):

I ja mam 100 z kaktusa biedronki. Tylko nie wiem ,który paragon mam wysłać .

W mailu masz napisane: jak nie wiesz, to wszystkie.

Kosmetyki Bielenda Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7102367 Napisano: 21.06.2023 12:37:50 w SZUKAM....
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kupila88 napisał(a):

No może tak ale może jakaś osoba która tam pracuje zrobiłam przysługę i udzieliła tej inf

Bazy w US są monitorowane, być może bazy w usc też. Naprawdę myślisz, że ktoś się będzie narażał, żeby udostępnić komuś dane, do których nie powinien mieć dostępu? Taka "przysługa" może kogoś sporo kosztować. Zakładam, że chodzi o sytuację, gdy autorka posta jest oszukiwana przez partnera i chce mieć pewność czy gość jest rozwiedziony czy nie. No sorry, ale jeśli gość sam z siebie ma problem z pokazaniem wyroku rozwodowego albo aktu małżeństwa to ja nie wiem na co tu czekać. Do widzenia i tyle, a nie zabawa w jakiegoś detektywa.

Edit. Ok, widzę że odpowiadam autorce posta emotka  przez formę odpowiedzi (brak cytowania i gramatykę) myślałam, że ktoś się wtrącił do rozmowy;) Więc kupila88 nie tędy droga


W USC również są monitorowane. Mam koleżankę, która pracuje w Wydziale Spraw Obywatelskich czy jak go tam zwał (ewidencja ludności, dowody oi itd ). Mówiła, że każdy wgląd do bazy, choćby sprawdzenie numeru PESEL jest odnotowywany i zostaje po takiej czynności ślad. Tzn. kto i kiedy sprawdzał. Oczywiście musi to mieć uzasadnienie.

Tak, mają swoje karty, na których zapisują się ich poczynania i w zasadzie mogą sprawdzić prawie wszystko, co w bazach urzędowych tego urzędu, ale jeśli ktoś się doczepi i zgłosi, że pani Halinka ujawniła komuś coś, to mogą zweryfikować, kto takich danych szukał... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7101688 Napisano: 18.06.2023 20:22:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rooney napisał(a):



tak sobie myślę... statystycznie patrząc, jest duża szansa, że 100 tys. zł od czarno-białych ciastek zgarnie ktoś z Nysy emotka

A w Oreo są jakieś wyjazdy do wygrania chyba...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7100999 Napisano: 15.06.2023 16:46:43 w Smolar
Jak „ugryźć” to pytanie z piwem pasującym do Grilla? Już było w poprzednim konkursie podobne i jakoś nie wiem, o co im chodzi… a może jest tak zwykłe/ proste to pytanie, że aż za bardzo oczywiste… Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7100732 Napisano: 15.06.2023 00:05:01 w SZUKAM....
zof83 napisał(a):

Szukam kogoś, kto mógłby mi doradzić w kwestii zawalczenia z organizatorem o wydanie nagrody...
Chodzi o konkurs " Radosny dzień dziecka z Kinder" - wygrałam, wypełniłam formularz laureata, a po kilku dniach otrzymałam maila, iż tenże formularz wygasł. Napisałam z zapytanie, czy otrzymali moje dane itp. Odpisali, iż w związku z tym, że nie wypełniłam na czas formularza, nagroda przepadła. Drążyłam dalej temat, że z mojej strony dopełniłam formalności i może był jakiś błąd przy wysyłce tego formularza. Tym razem w odpowiedzi na mojego maila przez pomyłkę wkleili ich korespondencje z inną osobą (nie wiem jakim cudem;-), która miała taki sam problem jak ja - więc mój przypadek nie był odosobniony, poprosili bym napisała oficjalna reklamację  itd, tak więc napisałam i po godzinie otrzymałam info, że moja reklamacja została odrzucona. Walczyć dalej z nimi, czy pisać do sponsora?

Trzeba było napisać oficjalnie, że z tego, co widzisz, w załączonej przez przypadek korespondencji z inna osobą, nie jesteś odosobnionym przypadkiem, także wina leży po ich (technicznej) stronie... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7100731 Napisano: 14.06.2023 23:59:16 w Smolar
xZarax napisał(a):

Jak dlugo trzeba czekac na maila z blikiem w konkursie Bakoma? 
Wygrana wczoraj

No jak wygrana wczoraj, to blik będzie jutro...emotka emotka Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7100637 Napisano: 14.06.2023 18:35:40 w Smolar
Majkii napisał(a):

Bliki z Zozole działają emotka
ale lepiej nie czekać z nimi zbyt długo.

Tak, zadziałał i ten "wymieniony" i zupełnie nowy, także na dziś wszystko ok. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

visserarthur

#7100560 Napisano: 14.06.2023 17:02:48 w Smolar
targicola napisał(a):

Nowe bliki z Zozoli idą @ od Smolarka. Zobaczymy czy działające

No właśnie u mnie nie wiem, czy to kolejny blik (z kolejnej wygranej), czy ten „popsuty”…

Edit: Ok, przyszedł drugi, czyli obie wygrane. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7099908 Napisano: 12.06.2023 23:49:21 w Smolar
Majkii napisał(a):

visserarthur napisał(a):

masza napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie”

te bliki są już prawdopodobnie nieważne.Powinni wymienić je na nowe . Prawdopodobnie otrzymali z powrotem kasę . 
Czeku Blik możesz użyć tylko raz w określonym czasie, a niewykorzystana kwota wraca do nadawcy.

No tak, ale sobie spróbowałem, bo może je przedłużyli, żeby nowych nie wysyłać... Spróbować nie zaszkodziło


Mnie ciekawi czy dostaniemy je na dniach, czy jako ostatni na sam koniec całej loterii.

Podejrzewam, że Smolar będzie miał to w d i będziemy musieli się użerać... "Nie odebraliście w czasie, to wasz problem", a że się nie dało... cóż. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7099903 Napisano: 12.06.2023 23:16:12 w Smolar
masza napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie”

te bliki są już prawdopodobnie nieważne.Powinni wymienić je na nowe . Prawdopodobnie otrzymali z powrotem kasę . 
Czeku Blik możesz użyć tylko raz w określonym czasie, a niewykorzystana kwota wraca do nadawcy.

No tak, ale sobie spróbowałem, bo może je przedłużyli, żeby nowych nie wysyłać... Spróbować nie zaszkodziło. Wyświetl w wątku >>
2 masza, Majkii 0

visserarthur

#7099880 Napisano: 12.06.2023 21:26:32 w Smolar
Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie” Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

visserarthur

#7099311 Napisano: 09.06.2023 15:57:38 w Smolar
masza napisał(a):

Coś wiadomo w temacie blików z Zozoli?

Dzisiaj nie pracują, także nie ma co liczyć... chyba, że Blik załatwiłby dziś sprawę... Wyświetl w wątku >>
2 masza, Majkii 0

visserarthur

#7098879 Napisano: 07.06.2023 15:29:54 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienię 2x100 zł Zalando (mam) na Allegro 200 zł (chcę). Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7098875 Napisano: 07.06.2023 15:22:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Widzę Brandcomm trzyma poziom... Ostatnio w Loterii Whiskas ubzdurali sobie, że jedna osoba może dokonać jednego zgłoszenia, a w teraźniejszym konkursie ubzdurali sobie, że na zdjęciu ma być "delektowanie Whiskasem", mimo, że w regulaminie takiego zapisu niet... Wyświetl w wątku >>
0 0