Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7115444 Napisano: 09.08.2023 11:23:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może nie dostał karty Kaufland z Mistrza Oszczędzania (a powinien dostać)? Zastanawiam się, czy jeszcze nie wysłali wszystkich, czy moja zdolna siostra numer telefonu popierniczyła... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115178 Napisano: 08.08.2023 10:51:09 w SZUKAM....
Jest teraz jakaś zniżka na nadanie w Paczkomacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115000 Napisano: 07.08.2023 14:57:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

Odp Smolara odnosnie karnetu Fest festiwal

Boszeee żeby nie wymyślili biletów na inny festiwal ;( emotka

W ogóle powinni dawać jako nagrody vouchery do poważnych serwisów sprzedażowych, zamiast pralek bony do sklepów rtv agd... Wtedy byłoby zapewne mniej takich problemów, że festiwal odwołali, albo mają problem z pozyskaniem nagród, bo producent się spóźnia z dostawą... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7114992 Napisano: 07.08.2023 14:35:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

kaufland mistrz oszczedzania są juz wyniki na stronie ale jeszcze zadnego info nie dostalem ktos cos??

Nowicjuszem przecież nie jesteś- zrobili zapewne "komisyjne- finałowe" podsumowanie i teraz zapewne przystępują, do szykowania wysyłki. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7114855 Napisano: 07.08.2023 00:36:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

rufus napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

adamo86 napisał(a):

gregory napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gregory napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gregory napisał(a):

w tym roku nie bedzie loterii Almette? wiecie coś? rok temu chyba juz można było zgłaszać, a teraz taka cisza, że pewnie zrezygnowali... Szkoda, bo fajnie się marzyło o takiej nagrodzie

A to nie było od września… bo w wakacje, to chyba nie…

ja kojarzę coś, że już w sierpniu była sprzedaż.

Sprzedaż może i tak, ale pisałeś o zgłaszaniu.

Generalnie miałem na myśli to, czy mogę zacząć marzyć, czy moze zapomnieć.

Coś chyba będzie: https://www.almette.pl/loteria-2023/
od 01.09

Gdzieś na świecie jest osoba, która wkrótce w nim zamieszka, choć jeszcze tego nie wie. Codziennie budzić się i pić kawę z widokiem na Tatry…
Ja też zaczęłam marzyć.

Pewnie jakas pani zosia ktora wyslala 2 zgloszenia, bo o loterii dowiedziala sie od corki z wnukami

Czytałam, że w którejś edycji 400 000 Polaków wzięło udział, nie chcę nawet myśleć ile wysyłali zgłoszeń.
A swoją drogą, jaki jest koszt takiego domu, z pełnym wyposażeniem i z działką ?

Tak, też to czytałem, tyle, że liczbę zgłoszeń mogli określić jako Polaków, a nie liczbę uczestników...Nie było to wyjaśnione... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7114826 Napisano: 06.08.2023 21:05:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Kupując piwa w Żabce do Smolarowej loterii powinien pojawiać się do 10 razy kupon na piwo Tuborg za żapsa- pojawił mi się tylko po razie na dwóch aplikacjach, więcej nie! Pojawiły komuś się te kupony więcej niż raz?

tylko 1 raz. Miałem 2 transakcje w różne dni

Aha, to trzeba do nich napisać, bo 10 razy powinna być możliwość wzięcia piwa za żabsa... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7114818 Napisano: 06.08.2023 20:12:54 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ewikewikk napisał(a):

Czy z loterii Nałęczowianki dostał ktoś już jakąś nagrodę? Jeśli tak, to po jakim czasie od wygranej?

Odpowiem ponownie- jeśli czekasz na kasę, to poczekasz zapewne do grudnia. Wysyłali już plecaki, hulajnogi i bony do Decathlon. (Najpóźniej, z tych dostarczonych nagród, wygrany był Decathlon z końca czerwca) Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

visserarthur

#7114806 Napisano: 06.08.2023 19:17:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupując piwa w Żabce do Smolarowej loterii powinien pojawiać się do 10 razy kupon na piwo Tuborg za żapsa- pojawił mi się tylko po razie na dwóch aplikacjach, więcej nie! Pojawiły komuś się te kupony więcej niż raz? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7114679 Napisano: 05.08.2023 23:53:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Po ilu dniach po uzupełnieniu formularza przychodzi kod z monetami na allegro - żywiec ?

U mnie najpóźniej był to kolejny dzień. Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

visserarthur

#7113852 Napisano: 03.08.2023 12:18:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
atyde25 napisał(a):

[quote=Tak listem poleconym (mała koperta ,wrzut do skrzynki).
mczarna]Żabu? Ktoś już dostał?

Moja koleżanka mnie pyta ostatnio czy grałem w jakieś Żabu, nie wiedziałem o co chodzi, a ona mówi, że grała i że maskotkę najpewniej wygrała, bo awizo miała i na drugi dzień mi wysłała zdjęcia maskotki- żaby. Od firmy bodajże speedexpress miała awizo. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7113662 Napisano: 02.08.2023 16:41:53 w Smolar
Cynamon28 napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na przelew kaktus biedronka ?

Nie ta agencja chyba... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7113642 Napisano: 02.08.2023 15:09:30 w Smolar
simonapp napisał(a):

sks900 napisał(a):

notta napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Regulaminy smolara są coraz bardziej dziwne.Albo wcześniej tak wnikliwie nie czytałam.Potwierdzenie z banku,że rachunek należy do królika szok.Potrzebuje ploszę pana potwierdzenie,że to mój rachunek a do sądu tak?A nie do agencji reklamowej gdzie do sądu.W sądzie to sami kryminaliści a ja święty człowiek.

a może chodzi o to że ktoś ma 10 numerów rachunku. Podaje za każdym razem inne konto, wskazuje na jedno dane a kasa i tak trafia do jednej osoby.. przy ograniczeniu regulaminu że jedna nagroda na jedno gospodarstwo.

Na pewno o to chodzi, bardzo dobrze, że agencja to kontroluje, a nie pisze jak inna agencja, że się nie da.

emotka  Godna pochwały inicjatywa,  ale tylko wtedy, gdy w Regulaminie BRAK kolejnego zapisu że: 
      -   po przekroczeniu limitu na osobę/gospodarstwo nagroda zostaje u organizatora. 
emotka  Gdy taki zapis jest, to cóż to za troska o nas.

Już widzę jak bank chętnie wydaje zaświadczenie, pójdzie się tam, pomyślą: wariat.
Pomijam, że w dzisiejszych czasach wizyta w placówce banku to jakaś egzotyczna wyprawa (jak dla mnie)… Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

visserarthur

#7113446 Napisano: 01.08.2023 21:20:49 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam:
dwa bilety Męskie Granie Kraków 05.08 w cenie nominalnej tj. 478 Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7113434 Napisano: 01.08.2023 21:04:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

visserarthur napisał(a):

gregory napisał(a):

w tym roku nie bedzie loterii Almette? wiecie coś? rok temu chyba juz można było zgłaszać, a teraz taka cisza, że pewnie zrezygnowali... Szkoda, bo fajnie się marzyło o takiej nagrodzie

A to nie było od września… bo w wakacje, to chyba nie…

ja kojarzę coś, że już w sierpniu była sprzedaż.

Sprzedaż może i tak, ale pisałeś o zgłaszaniu. Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

visserarthur

#7113431 Napisano: 01.08.2023 20:59:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

w tym roku nie bedzie loterii Almette? wiecie coś? rok temu chyba juz można było zgłaszać, a teraz taka cisza, że pewnie zrezygnowali... Szkoda, bo fajnie się marzyło o takiej nagrodzie

A to nie było od września… bo w wakacje, to chyba nie… Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

visserarthur

#7113408 Napisano: 01.08.2023 19:23:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

tea napisał(a):

Czy w konkursie Capri Sun jeśli się wygrało 1000zł można podać nie swój numer konta bankowego do przelewu?? Myślicie ze to przejdzie??

Sam przelew przejdzie... ale nie wiem czy oni mają możliwości to jakoś zweryfikować. Wątpię. Rozumiem że to za ostatni etap?

Nie w każdym banku- większość przepuści (np. Mbank, santander, pko bp, pekao), np. Eurobank nie przyjmował takich przelewów. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7113115 Napisano: 31.07.2023 23:21:35 w Smolar
Zmierzają ku końcowi weryfikacji Zozoli, może jutro ostatnie dni zrobią, więc bliki powinny niedługo być... czasu coraz mniej. Wyświetl w wątku >>
1 baxter 0

visserarthur

#7113094 Napisano: 31.07.2023 22:09:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hanszmilo napisał(a):

21 koszulek lecha z rana,i 7 kufli oraz    2 X 200  katalog marzen w ostatnim dniu konkursu zateckiego,mozna powiedziec na znalezione na skwerku kapsle zupelnie jak gruby okular spod biedronki co przeczesuje kosze z paragonami,ciekawe ile przyniesie wtoreczek z namyslowa i henka,trzeba bedzie oteorzyc drugie konrlto bo ponslu wpadam w pierwszy prog podatkowy wsioczki

Gdzie mój laptop?
2x monety Żywiec Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7113088 Napisano: 31.07.2023 21:16:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż.

Ale czy przy takich zwrotach nie trzeba oddać paragonu? Chyba, że ajent sklepu dogadany...

A jakie to ma znaczenie, gdy na zwrot jest np. 90 dni, albo bez limitu...

Ps: "ps. Jedna z agencji ma zapis, że nie można zgłaszać kolejnych nr paragonów."- a która to taka...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7113058 Napisano: 31.07.2023 18:38:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ze zdobytej przeze mnie wiedzy na jednym z kierunków, doświadczenia praktycznego, jako uczestnik loterii i konkursów, oraz analizy tego, co pisze ten „pan z Nav” wnioskuję (chyba już to pisałem), że te osoby kupują produkty, po czym korzystają z prawa zwrotu. Nav nic nie może zrobić, bo produkt kupiony, a że sklep umożliwia zwroty… cóż. Wyświetl w wątku >>