Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7118015 Napisano: 21.08.2023 18:18:04 w SZUKAM....
Ktoś wie, albo pracował/uje w Żabce i wie...? W jednej tylko Żabce koleś zrealizował mi kilka bonów do paragonu, w innych Żabkach tylko jeden bon do paragonu... głupota. Skoro da się w jednej, to chyba ogólnie się da, tylko kasjerzy pewnie nie potrafią tego zrobić, więc pytanie: jak to należy robić...? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7117788 Napisano: 20.08.2023 21:59:13 w Kupię...
ksiula73 napisał(a):

kupię robot kuchenny

Kitchenaid czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7116926 Napisano: 17.08.2023 00:28:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Ile czeka się mniej więcej na kartę Allegro 500 z loterii ogólnopolskiej Żywiec? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7116913 Napisano: 16.08.2023 22:46:32 w Dyskusje o loteriach
Cynamon28 napisał(a):

Oczko08 napisał(a):

Czy ktoś  wie, czy będzie kolejna edycja loterii  w Kauflandzie?

  Skąd tyle kasy wezmą emotka

A ile to kasy... "Kilka" bonów po 50 zł... Wyświetl w wątku >>
2 madllen, mia 0

visserarthur

#7116664 Napisano: 16.08.2023 00:35:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy w aplikacji żappka macie jeszcze dostępną loterię Żywca "Cho na Ż do Ż" ?
Loteria kończy się dzisiaj, a u siebie w aplikacji już jej nie widzę

Dokładnie, mam to samo.
Edit: Udało mi się zużyć kod na aplikacji, w której otwarta była zakładka tej loterii...

U mnie na 7 paragonów Żywca, z różnych dni tylko 3x miałam tą szanse z drzwiami. Pisałam przez kontakt dodali 1. Z kasztelanem 4 paragony dostałam 1 szanse. Najbardziej porąbana aplikacja emotka

Tak, tam trzebaby non stop pisać- za każdym razem upominałem się o Tuborg za żapsa z tej loterii Smolara+raz o los, ale ciągle, że w trakcie- odpiszą jutro, bo już będzie po loterii i d... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7116658 Napisano: 15.08.2023 23:31:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

Czy w aplikacji żappka macie jeszcze dostępną loterię Żywca "Cho na Ż do Ż" ?
Loteria kończy się dzisiaj, a u siebie w aplikacji już jej nie widzę

Dokładnie, mam to samo.
Edit: Udało mi się zużyć kod na aplikacji, w której otwarta była zakładka tej loterii... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7116520 Napisano: 14.08.2023 21:28:17 w Smolar
baxter napisał(a):

A jak bliki z zozooli?u mnie kilka -brak weryfikacji na telefon i wyplaty nie ma

Mi wczoraj Euronet wypłacił, czekam jeszcze na te, które mają dotrzeć do siedmiu dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7116365 Napisano: 14.08.2023 01:53:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy jeśli na przykład wyślę zgłoszenie na konkurs Radia Zet, które przypadnie jury do gustu, to bardzo prawdopodobne, że będą wyczytywać numer rejestracyjny już jutro lub pojutrze? Mam nadzieję, że to są jakieś krótkoterminowe etapy, dzienne - o tym nie ma nic w regulaminie. W godzinach roboczych od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 23:00 mogą dzwonić. No przesada, kto by słuchał od tak wczesnej godziny do późnej nocy. To dla mnie praktycznie niewykonalne. Jeśli już, to po jakim czasie przeciętnie dzwonią po Waszym zgłoszeniu? Ja by się okazało, że przeczytali o jakiejś 6:00 rano, to niemożliwe żebym zadzwonił do nich szybko w pół godziny, w dodatku na przykład za 4 dni. Chyba po dniu bym zrezygnował z "czelendżu".
Nurtują mnie te quizy i etap "gier" w finale. Co to za pytania serwują? Muzyczne, czy o showbiznesie?

Dlatego myślałem jakiś czas temu, żeby założyć np. Whatsapp dla forumowiczów i wtedy kto usłyszy rejestrację pisze ją na komunikatorze i nie trzeba słuchać cały czas radia emotka .

Bardzo dobry pomysł. emotka
P.S. To ja, Borys. emotka

Wiem przecież 😜
Jak ktoś chętny, to możemy spróbować z Whatsapp: https://chat.whatsapp.com/ICSDo8wkVZ20Orxe5yjWwf
Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7116364 Napisano: 14.08.2023 01:44:45 w Dyskusje o loteriach
cb656 napisał(a):

doo napisał(a):

Co sądzicie o loterii hitnachate.pl? Formularz z gwiazdkami bez legendy, pozaregulaminowe okienko o wyrażeniu zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi informacji marketingowych, gdy w regulaminie punkt 3.2 jest mowa o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia loterii. Próba wysłania formularza bez zaznaczenia tego okienka powoduje wyświetlenie komunikatu: Zaznacz to pole, jeśli chcesz kontynuować. I do tego agencja nie odpowiadająca na zapytanie na maila tygodniami. Masakra.

Sądzę, że się czepiasz. Dla mnie loteria jest spoko. Co nie znaczy, że wezmę udział, bo nie lubię tych ciastek. Ale nic mnie tam nie boli od strony formalnej.

Nie weryfikowałem, ale jeśli jest tak, jak napisał/a, to nie czepia się, a egzekwuje zapisy, których my zawsze mamy przestrzegać, a agencja jakoś niekoniecznie... Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

visserarthur

#7116362 Napisano: 14.08.2023 01:41:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy jeśli na przykład wyślę zgłoszenie na konkurs Radia Zet, które przypadnie jury do gustu, to bardzo prawdopodobne, że będą wyczytywać numer rejestracyjny już jutro lub pojutrze? Mam nadzieję, że to są jakieś krótkoterminowe etapy, dzienne - o tym nie ma nic w regulaminie. W godzinach roboczych od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 23:00 mogą dzwonić. No przesada, kto by słuchał od tak wczesnej godziny do późnej nocy. To dla mnie praktycznie niewykonalne. Jeśli już, to po jakim czasie przeciętnie dzwonią po Waszym zgłoszeniu? Ja by się okazało, że przeczytali o jakiejś 6:00 rano, to niemożliwe żebym zadzwonił do nich szybko w pół godziny, w dodatku na przykład za 4 dni. Chyba po dniu bym zrezygnował z "czelendżu".
Nurtują mnie te quizy i etap "gier" w finale. Co to za pytania serwują? Muzyczne, czy o showbiznesie?

Dlatego myślałem jakiś czas temu, żeby założyć np. Whatsapp dla forumowiczów i wtedy kto usłyszy rejestrację pisze ją na komunikatorze i nie trzeba słuchać cały czas radia emotka . Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7116018 Napisano: 11.08.2023 14:13:37 w Smolar
Situation napisał(a):

Przyszła pozytywna weryfikacja Wielka loteria w Kauflandzie - edycja czwarta" 
Podejrzewam że dziś bon przyjdzie jak zwykle i po 18 może w końcu bliki zozoli

A no tak, do dziś bliki, zapomniałem... Smolar pewnie się spóźni i będzie się bronił, że "oni do blika dane podali w terminie"... ale blik nawalił... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115737 Napisano: 10.08.2023 12:20:41 w SZUKAM....
ciasssteczko napisał(a):

Szukam czy ktoś z Was, drodzy konkursowicze, ma doświadczenie w kontaktach z UOKiK w sprawie niezgodności wydanej nagrody z tą przyrzeczoną w regulaminie? Wygląda na to, że będę musiała się troszkę powykłócać i chętnie posłuchałabym wskazówek emotka

Sprawy indywidualne, to chyba raczej do Rzecznika Konsumentów. UOKiK zajmuje się sprawami dotyczącymi "większej grupy odbiorców". Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7115732 Napisano: 10.08.2023 12:07:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

byłem w Kaufland. kod.kreskowy zrobiłem w zwykłym generatorze na kodów. Dziala na samoobsludze bez problemu. tylko wybiera sie opcje kupon podarunkowy. na paragonie.drukuje.sie kwota ile zostało na karcie. dziekuje tyle w temacie

To jeszcze jakbyś podał, z której strony generowane, bo ja zielony w takie klocki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115561 Napisano: 09.08.2023 16:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

lolzek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

A czy wiadomo czy można płacić kilkukrotnie tym bonem? Czy na raz trzeba z zrobić zakupy za te 1000 zł?

Też napisałem pytanie do nich czy wielokrotnego użytku, ale jeszcze brak odpowiedzi, ale myślę że wielokrotny

A czy ta wygrana jest połączona z kartą Kaufland Card czy też może każdy z niej korzystać mając nr kodu??

Nie jest powiązana. Płaciłem na zwykłej kasie (m.in. za papierosy emotka ), bo na samoobsługowej nie dało się ręcznie wklepać karty.

Ok, dziękuję 🙂


odpisali mi teraz że można placic w kasach samoobslugiwych. takze sam juz nie wiem. i jest wieloktotnego uzytku

Chyba, że bez wybierania płatności, wbić jako produkt… bo jak się przejdzie do płatności, to jedyną pasującą jest karta podarunkowa… i każe zeskanować kartę… Może przez internetowy generator kodów dałoby to zrobić… Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

visserarthur

#7115535 Napisano: 09.08.2023 14:46:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

lolzek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

A czy wiadomo czy można płacić kilkukrotnie tym bonem? Czy na raz trzeba z zrobić zakupy za te 1000 zł?

Też napisałem pytanie do nich czy wielokrotnego użytku, ale jeszcze brak odpowiedzi, ale myślę że wielokrotny

A czy ta wygrana jest połączona z kartą Kaufland Card czy też może każdy z niej korzystać mając nr kodu??

Nie jest powiązana. Płaciłem na zwykłej kasie (m.in. za papierosy emotka ), bo na samoobsługowej nie dało się ręcznie wklepać karty. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115452 Napisano: 09.08.2023 11:40:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Ja na swoich numerach mam, a ona nie, stąd od razu mi przyszło do głowy, że "amatorka" w konkursach, to nie sprawdziła dokładnie, jaki numer wpisała...


A to przyszło z nru premium? Może ma blokadę / wpadło na czarną listę z podejrzeniem spamu?

BTW -> mnie w konkach Smolara zawsze w złej formie podpowiada numer telefonu, namieszane mają coś (tylko ta agencja), więc wszystko sprawdzam po 3x.

Z "numeru": Kaufland. Z tym Premium możesz mieć rację, bo szwagier im chyba poblokował na wychodzące. Na przychodzące może też... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115446 Napisano: 09.08.2023 11:29:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy ktoś może nie dostał karty Kaufland z Mistrza Oszczędzania (a powinien dostać)? Zastanawiam się, czy jeszcze nie wysłali wszystkich, czy moja zdolna siostra numer telefonu popierniczyła...


ja dostałem, cos mi sie wydaje ze oni je wysyłali wszystkie w jednym czasie. jesli jestes pewny że jestes na liscie zwycięzców to bedzie trzeba napisac do nich. Pamietam ze przy rejestracji było napisane zeby sie upewnic czy się wpisało prawidłowy nr tel.

Ja na swoich numerach mam, a ona nie, stąd od razu mi przyszło do głowy, że "amatorka" w konkursach, to nie sprawdziła dokładnie, jaki numer wpisała... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115444 Napisano: 09.08.2023 11:23:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może nie dostał karty Kaufland z Mistrza Oszczędzania (a powinien dostać)? Zastanawiam się, czy jeszcze nie wysłali wszystkich, czy moja zdolna siostra numer telefonu popierniczyła... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115178 Napisano: 08.08.2023 10:51:09 w SZUKAM....
Jest teraz jakaś zniżka na nadanie w Paczkomacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7115000 Napisano: 07.08.2023 14:57:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

Odp Smolara odnosnie karnetu Fest festiwal

Boszeee żeby nie wymyślili biletów na inny festiwal ;( emotka

W ogóle powinni dawać jako nagrody vouchery do poważnych serwisów sprzedażowych, zamiast pralek bony do sklepów rtv agd... Wtedy byłoby zapewne mniej takich problemów, że festiwal odwołali, albo mają problem z pozyskaniem nagród, bo producent się spóźnia z dostawą... Wyświetl w wątku >>
0 0