Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jola29k

jola29k

#4907794 Napisano: 17.12.2011 07:53:07 w Wkurza mnie...
sarsaparilla napisał(a):

Wkurza mnie, że córka jest chora 4 raz w ciągu 2 miesięcy. Wcześniej nie chorowała, w przedszkolu jest makabra.

Z góry przepraszam ludzi, którym nie odklikałam w Rossnecie kartek. Sama nie biorę jednak udziału w tym konkursie, tydzień temu wyszłam z szpitala po czymś nagłym i niespodziewanym, mam tonę zaległych tłumaczeń, chore dziecko, czuję się fatalnie, choć w postach tego nie widać.


skąd ja to znam , jak syn zaczoł chodzic do przedszkola to chyba wszystko zaliczył od zapalenia płuc 14 dni w szpitalu do szkarlatyny . On tez był co chwile chory jakaś osoba na forum poleciła mi imuno glukan naprawde działa na mojego syna teraz chodzi do 1 klasy i był raz chory od wrzesnia .Będzie dobrze zobaczysz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4898081 Napisano: 13.12.2011 12:33:59 w Zdjęcia naszych wygranych
nineczka17 napisał(a):

ekuc2 napisał(a):

joan napisał(a):

jola29k napisał(a):

mam tez taki , ale on spada z okna


Oj, to chyba za dokładnie umyłaś okna przed Bożym Narodzeniem emotka


ja mam reniferka choinkę i kilka gwiazdek i wszystkie się elegancko trzymają porozklejane na kilku oknach
heh a okien jeszcze nie myłam na święta więc może tu jest metoda emotka
pomocz przyssawkę i powinny sie trzymać emotka



ja zawsze ja w wodzie moczę i mocno przyciskam i trzyma
emotka


ale ja mam trójke czortów które wszystko macaja ja tez ma renifera gwiazdke i choinke specjalnie kupiłam im do pokojów Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4898017 Napisano: 13.12.2011 12:18:20 w Zdjęcia naszych wygranych
nineczka17 napisał(a):

http://magiczneswiatelka.pl/

odebrałam reniferka u mnie tylko to mają w Kauflandzie jest super 10 cm i zmienia kolory jak świeci

http://imageshack...ges/841/p1110525.jpg


mam tez taki , ale on spada z okna Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4883390 Napisano: 07.12.2011 12:40:55 w Wkurza mnie...
wkurza mnie mój mąż emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka chętnie bym mu przyłożyła Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4873189 Napisano: 03.12.2011 07:42:51 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

emanuela ja mam często migreny ( niestety u nas to chyba rodzinne) najbardziej pomaga ketonal ( na recepre) a jak nie mamto ibuprom sprint cabs - do tego zimne okłady na czoło, ciemny pokój i leżenie.
Moja mam brała specjalne leki na migrene, ale pomagały na początku tylko, później organizm uodparniał się na nie


ja tez miałam leki na migrene brałam je codziennie ale to za drogi interes był bo opakowanie 50 zł . a ja potrzebowałam 3 na miesiac . Ketanol , lekarka mi kiedys zapisała Dexsak i mi pomógł Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4872978 Napisano: 03.12.2011 06:15:57 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

sarsaparilla napisał(a):

Misiulka ja biorę Ketonal, czasami działa a czasami łeb mi urywa i tak. Na migrenę, taką totalną, chyba nie ma rady.




no właśnie mi znajoma mówiła aby na przyszłość się nie męczyć tylko zaiwaniać do przychodni na zastrzyk
ale ja wolałabym uniknąć silnych leków - chociaż w takim bólu to by se człowiek dał zaaplikować chyba wszystko emotka


ja mam migreny i jak boli za długo i za mocno to ide do przychodni i dostaje zastrzyk i pomaga
a moj domowy sposób na migrene nie zawsze pomaga zwymiotowac i zimny ciemny pokój tak na godzinne się położyc .Zawsze mnie mdli jak mam migrene , lekarz zrobił mi tomografie i prześwietlenie i okazało się ze mam spłaszczenie lordozy kręgów szyjnych . I jak się zdenerwuje mocno albo długo nie spie wtedy mam atak Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4871289 Napisano: 02.12.2011 07:48:46 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie że jestem bezradna emotka problem alkoholowy, nie chodzi o mnie emotka wkurza mnie to że myślałam że jestem silna jednak nie


jeśli ktoś sam nie będzie chciał sobie pomóc, to sama niestety nic nie wskórasz, a niektórzy muszą dostać porządnie po dup*e zanim się ockną.


masz racje isiulka moj tato pije i to dużo , i mu nie zalezy na niczym ja się już nie walcze Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4869908 Napisano: 02.12.2011 11:17:58 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

Witam dziewczyny!!!

Dawno nie pisałam, to dlatego ze tdzien przed terminem wylądowałam w szpitalu z powodu zawężonych zapisów ktg. W szpitalu musiałam wiec czekać na porod. KTG 3x dziennie i witamina B1 na wywołanie porodu.Witamina nie pomogła urodziłam tydzień po terminie, chyb ze strachu przed oksytocyna która miałam dostać na drugi dzień. Moja Milenka rodzila sie 22.11.11 - porod- no boli, ale do przeżycia. emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


GRATULUJE
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4869671 Napisano: 02.12.2011 10:05:11 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Przy takim maleństwie to i poród lżejszy... Czyli takie wcześniaki też rodzą się śliczne i zdrowe... A wszędzie piszą, że na pewno z wadami itp.


to był zabieg ratujący zycie dziecka nie miałam wod płodowych ani przepływów no i bardzo wysokie cisnienie Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4869661 Napisano: 02.12.2011 10:02:15 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

powiem Ci, że przy moim szwagrze róznica była tylko przez pierwszy rok (z tego co widzę na zdjęciach i z opowieści teściowej), a teraz jest prawie pełnoletni i najwyższy w klasie emotka

co jak co, ale najważniejsze, że maluchy zdrowe emotka

ps. oo widzisz, mój syn ma 3 lata i 2m-ce i waży 14kg emotka taki drobniaczek i z wagą i z wzrostem.


ja mam syna 7 lat i wazy niecałe 20 kg to jest konstrukcja dziecka tak mu mówie Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4869599 Napisano: 02.12.2011 09:48:24 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

jola29k napisał(a):


takie duze dzieci ja miała malutkie córka 2050 poród naturalny 36 tyg. syn 2250 cesarka 36tyg no i malenstwo córeczka 950 g 31 tyg emotka



jakie maluszki... moja teściowa urodziła synka w 29tyg to ważył ponad kilogram, ale był maluteńki.. a teraz przerósł wszystkich emotka

ps. mój pierworodny z wagą 3900 był klockiem (41tydz), ale rodziłam SN i wspominam wszystko bardzo dobrze.


ta malutka córeczka ma teraz 2 latka i wazy 12 kg jest zdrowa i rządzi w domu nikt nie moze uwiezyc ze była taka malutka 950 g i 36 cm , Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4869596 Napisano: 02.12.2011 09:46:12 w Konkursowiczki w ciąży
jak czytam to takie duze dzieci rodzicie ja nie umniem donosic ciązy do konca na począdku jest wszystko o.k a około 28 tyg organizm się buntuje i cisnienie wysokie i leki nie pomagają ale dobrze ze dzieci malutkie ale zdrowe Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4869575 Napisano: 02.12.2011 09:41:09 w Konkursowiczki w ciąży
takie duze dzieci ja miała malutkie córka 2050 poród naturalny 36 tyg. syn 2250 cesarka 36tyg no i malenstwo córeczka 950 g 31 tyg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4868534 Napisano: 01.12.2011 06:47:31 w Pomoc potrzebującym!
fragles napisał(a):

ja mam po prostu wybrane 2 rodziny z mojego osiedla (w tym jedna w bramie) i na bieżąco pomagam, teraz pakuję właśnie paczki na Mikołaja emotka nie trzeba daleko szukać emotka


masz racje nie trzeba daleko szukac zeby komuś pomóc
Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4867183 Napisano: 01.12.2011 10:28:02 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia - ból brzucha jest silniejszy niż po operacji wyrostka i to dużo
przy wyrostku tylko kroją i później się goi
przy cesarce - kroją i goi się szybko obkurczająca, skaleczona macica... gdyby się nie kurczyła to by było spoko, a tak to podobno bywa ciężkawo (po wyrostku ogólnie morfiny nie dają, po cesarce - owszem)


dianek masz racje boli ,a najgorzej jak karzą ci chodzic na następny dzien Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4867135 Napisano: 01.12.2011 10:13:15 w Konkursowiczki w ciąży
sonata napisał(a):

jola29k napisał(a):

u mnie tez córka siłami natury 45 minut i była na świecie , z synem było gorzej bo dostałam krwotoku cesarka znieszulenie ogólne , no i najmłodsza córcia cesarka 31 tyg. bo malutka umierała . Ten poród naturalny był najlepszy i najmniej bolało .


Racja, nawet najbardziej bolesny i poród siłami natury jest lepszy niż cesarka z przyczyn nagłych.


masz racje dałabym się jesze 10 razy pokroic zeby się tylko dziecku nic stało
A tak bobolał i przestał mam za to 3 czortów którzy to tornado , trąba powietrzna i trzęsienie ziemi cud ze ten dom jeszcze stoi Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4867117 Napisano: 01.12.2011 10:09:20 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

sonata napisał(a):

Benasia, mnie też na pewno czeka krojenie emotka



Ja zaczęłam widzieć zalety krojenia, mimo iż to poważny zabieg chirurgiczny:
1. Trwa krótko
2. Jesteś mniej zmęczona
3. Możesz ustawić się na konkretny dzień i godzinę (a nie żyć w niewiedzy)
4. Wiele dziewczyn dużo szybciej dochodzi do siebie po cesarce
5. Nie boli krocze, za to boli brzuch, ale na pewno nie jest dużo gorzej jak przy wyrostku.


mnie brzuch boli do dziś , brzuch jest okropny ,miałam dwie cesarki jedna 7 lat temu było wszystko super blizna malutka a potem był drugi zabieg 2 lata temu i już tak dobrze nie było strasznie długo się goiło i brzydko zostałam szyta .Ale kazdy inaczej to przechodzi
Jedna znieszulenie miałam ogólne a drugie w kregosłup to ogólne jest lepsze tak mi się wydaje . Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4867098 Napisano: 01.12.2011 10:03:17 w Konkursowiczki w ciąży
u mnie tez córka siłami natury 45 minut i była na świecie , z synem było gorzej bo dostałam krwotoku cesarka znieszulenie ogólne , no i najmłodsza córcia cesarka 31 tyg. bo malutka umierała . Ten poród naturalny był najlepszy i najmniej bolało . Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4854292 Napisano: 25.11.2011 06:23:49 w Wkurza mnie...
zarania napisał(a):

Wkurzyłam się, a w zasadzie jest mi przykro, bo poprosiłam męża o ocenę moich haseł konkursowych. Chciałam żeby pomógł mi wybrać dwa najlepsze, bo nie mam tylu paragonów, ile ułożyłam wierszyków. Byłam zadowolona z mojej twórczości. A on co? Stwierdził, że wszystkie moje hasełka są do bani! emotka emotka
To ciekawe za co do tej pory mnie nagradzano w konkursach promocyjnych z hasłami reklamowymi. emotka


niesłuchaj go emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4847750 Napisano: 23.11.2011 10:15:54 w Wkurza mnie...
iwonciaaa napisał(a):

kolastynka napisał(a):

jola29k napisał(a):

wkurzają mnie sąsiedzi i psy ,mój syn boi się chodzić do szkoły . Do szkoły ma jakieś 200 m a nie pójdzie sam bo mam takich sąsiadów którzy wypuszczają psy dwóch nie zamyka furtek więc psy biegają po ulicy gonią dzieci . A najbardziej agresywny przeskakuje przez płot więc syna musze zaprowadzac do szkoły i mam już dosc codziennie musze budzic malutka zabierac ja ze sobą .Już tyle razy mówiłam oni nic sobie z tego nie robią .



U mnie była krotka piłka. Zadzwoniłam po straż miejską i po kłopocie. Powiedziałam, że bezpańskie psy biegają po osiedlu i są agresywne. Przyjechali z TOZ-em. Wcześniej poinformowałam sąsiadów że to zrobię ale kazali mi się bujać. Teraz wszelakie psy chodzą na smyczach. A w temacie to wkurza mnie jakiś totalny marazm nagrodowy i to że im więcej gram tym mniej wygrywam emotka


u mnie też z psami jest odwieczny problem !
A ja bardzo boje się psów.
Ile to już razy musiałam stać i czekać aż pies sobie pójdzie, albo iść do domu dłuższą drogą.
Ile to razy psy jak głupie szczekały po nocach, a ja nie byłam w stanie spać.
Kiedy już utemperowałam sąsiadów,wprowadzili się nowi.
Ich pies biegał swobodnie i rzucał się na ludzi ( duże psisko). Kilka razy wbiegł na podwórko i dosłownie miał w zębach kota;/
Ostatnim razem nie wytrzymałam.
Brama była otwarta bo czekałam na chłopaka, akurat wleciało to bydle.
Biega, rozwala wszystko, a jego właścicielka nawet nie zareagowała;/
Co więcej jak się na nią wydarłam, że pies powinien mieć smycz, kaganiec i że ma go zabrać.
Powiedziała, że to ja powinnam bramę zamykać, bo jej pies nigdy nie będzie na smyczy.
Zadzwoniłam na straż miejską , póki co jest spokój.


ja tez się boje psów to sa ciągle te same psy te psy maja gdzie biegac bo kazdy domek ma ogródek ale po co lepiej otworzyc brame i niech biega po ulicy a ta ulica chodzą dzieci do szkoły chyba ze pójda na okoła a sasiadom juz mowiłam i nic z tego sobie nie robią Wyświetl w wątku >>
0 0