Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jola29k

jola29k

#5013073 Napisano: 12.02.2012 07:13:07 w Pomocy!!!!
nocti napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

karolkas napisał(a):


a dla dziewczynki 7-letniej, mam w rodzinie samych chłopaków co się dla dziewczynek kupuje to nie wiem, na mysl mi tylko puzzle kuliste przychodzi, że to fajne, coś jeszcze?


mata do tanczenia
http://allegro.pl...526-i2092763344.html



Littlest Pet Shop. Nie tylko figurki, ale np. samochód dla Pet Shopów czy przychodnia.
Na święta kupiliśmy zestawy 7 i 8-letnim dziewczynkom i były niesamowicie szczęśliwe.


te zabawki są super Littlest Pet Shop córa zbiera wszystko co ma to logo . Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#5009197 Napisano: 10.02.2012 09:05:19 w Rossmann
kasiap76 napisał(a):

felinho17 napisał(a):

Ja wczoraj odebrałam nagrodę z kartek i też żadnego maila nie dostałam.


Ja wczoraj poszłam odebrać, to pani poprosiła mnie o mail potwierdzający. Maila nie dostałam emotka


mój mąz dostał maila dzwoniłam dzis do rossmana tam gdzie ma odebrac nagrode ale oni nic jeszcze nie wiedzą niby coś dostali ale nie wiedzą dla kogo to ma sobie w poniedziałek zadzwonic Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#5009188 Napisano: 10.02.2012 09:03:17 w Wkurza mnie...
minka77 napisał(a):

wkurza mnie znieczulica na forum i to aby zawsze brać niż z siebie cos dać, i wkurzaja mnie kapusie i donosiciele emotka


jest pare fajnych osob na forum Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#5009160 Napisano: 10.02.2012 08:52:25 w Wkurza mnie...
monia676 napisał(a):

justyna93 napisał(a):

jola29k napisał(a):

wkurza mnie ze mam lenia powinnam wypisywac zaproszenia na komunie a mi się nie chce , najchętniej to bym rodzinny męza nie zaprosiła emotka emotka emotka idealne siostrunie i to ich gadanie bo u nas w niemczech psy cenzurami szczekają , a czemu tak zrobiłaś to jest zle tak będzie lepiej szlag mnie trafi w maju



nie ma to jak rodzina emotka ja od mojej na razie trzymam się z daleka, bo mam dość życiowych i mądrych rad moich ciotek, które wtykają nos w nie swoje sprawy. Mam im ochote powiedzieć żeby mnie wszystkie pocałowały w d... emotka ale przecież Justynce nie wypada tak powiedzieć


mnie też wkurza cała rodzina mojego męża, nie dość, że sześcioro dzieci, łącznie z moim mężem wychowało się w domu dziecka to jeszcze teraz z nimi problemy, a moja teściową to bym najchętniej za fraki wytargała i przez balkon wyrzuciła emotka

u mojego męza jest ich 9 rodzenstwa mąz jest 3 od konca
tesciowie nie zyją jego mamy to nawet nie znałam bo bardzo chorowała ale urodzic tyle dzieci to tez trzeba miec zdrowie , a z tesciem to pół roku mieszkałam ale poszedł na operacje i już nie wrócił . A najgorzej ze to dom rodzinny
a jego siostrunie to teraz wielkie panie nie pamiętaja jak jest w polsce
Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#5008782 Napisano: 10.02.2012 06:00:43 w Wkurza mnie...
wkurza mnie ze mam lenia powinnam wypisywac zaproszenia na komunie a mi się nie chce , najchętniej to bym rodzinny męza nie zaprosiła emotka emotka emotka idealne siostrunie i to ich gadanie bo u nas w niemczech psy cenzurami szczekają , a czemu tak zrobiłaś to jest zle tak będzie lepiej szlag mnie trafi w maju Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#5008767 Napisano: 10.02.2012 05:54:45 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

izoldaaa6 napisał(a):

wkurza mnie:
- że moje dziewuszki od października średnio co 1,5 tygodnia chorują (uroki pierwszego roku w przedszkolu), masakra młodszej pulmonolog przepisał jakieś inhalacje i gów.. one dają, znów zaczął się kaszel i będzie zapalenie oskrzeli albo płuc - już nie wiem co robić w końcu w szpitalu wyląduje, bo ile można brać antybiotyki wrrrrr
starsza z kolei od jakiegoś czasu marudzi, że ją brzuszek boli, nie cały czas ale często - mam nadzieję że żadnych robaków itp. nie załapała
- że są taki mrozy i stary mało pracuje i znów mało wypłaty będzie i w chacie zimno (nie ma to jak po niemieckie budownictwo)
- że prawie nic nie udaje się wygrać - kasa, której i tak brak tylko na paragony idzie i lipa nawet się zwrócić nie chce emotka
- że z tego wszystkiego nic mi się nie chce psychicznie i fizycznie, czuję się jak taki pusty worek, który najlepiej walnąć do kąta i nie ruszać
emotka emotka emotka emotka emotka


ad1 Pocieszaj się myślą, że jak pójdzie do dzieci nie przedszkolowe będą chorowały, a ona nie

ad2 pociesz się tym, że to nie ty do sąsiadki, tylko sąsiadka do Ciebie musi przychodzić ogrzewać się
emotka (dobra rada sąsiadki to skarb, dbaj o nią emotka emotka )
ad3 mogę, mogę walnąć ?



a w temacie nic mnie nie wkurza, mam świetny humor i nic mi dzisiaj go nie zepsuje emotka


dzieci wyrosną z tego zobaczysz mój syn jak chodził do przedszkola to wszystko zaliczył a chory był co dwa tygodnie i ciągle antybiotyki w szpitalu też był .Tu na forum nie pamiętam kto polecił mi Imunoglugan na wzmocnienie dzieci i pomogło nie chorują już tak często . Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#5005552 Napisano: 09.02.2012 02:26:44 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

cos mnie trafi emotka emotka
młody załapał chyba owsiki,biedny mówił ze go pupcia boli emotka

jak moje dzieci chodziły do przedszkole to srednio co 3-4 miesiace je odrobaczałam idz do lekarza po syrop lub tabletki

Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#5004297 Napisano: 08.02.2012 10:05:21 w Rossmann
palinka napisał(a):

piekielna napisał(a):

trampek napisał(a):

można odbierac te nagrody za kartki czy nie bo @ jak nie było tak nie ma i juz nie wiem emotka



dołączam sie do pytania, tak długo to trwa, mieli informować na @ emotka



pisałam do nich w tej sprawie i podobno nagrody mają być do odebrania w drogeriach od jutra, czyli od 9.02;)


mój mąż dostał maila wczoraj chyba i był napisane ze nagrade mozna odebrac od 9 lutego
Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4999700 Napisano: 07.02.2012 09:57:25 w Konkursowiczki w ciąży
beata21 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

hehe, ja też czuję radość jak mały śpi, a my z mężem mamy czas tylko dla siebie, wspólna kąpiel, filmik i inne przyjemności emotka
Z noworodkiem nie jest tak łatwo, bo są albo śpiochy jak mój Kubuś, albo głodomorki, co domagają się jedzonka. Mnie cieszy, że mały rzadko płacze, raczej jęczy jak głodny, albo znudziło mu się leżenia, albo chodzenie.
Czekam na nosidełko...bo ułatwi mi życie emotka wtedy z małym pranie rozwieszę, czy zrobię obiadek i odkurzanie nawet, bo ten hałas go usypia emotka


No to moge Wam pozazdroscic, ja juz od ponad 10 miesiecy nie moge porzadnie sie wyspac emotka
Teraz juz i tak jest o wiele lepiej, ale do 6 - tego to bardzo ciezko bylo emotka
Ale to akurat byla wina choroby i skutki operacji
A juz w marcu bedziemy swietowac pierwsze urodzinki emotka


moja mała ma już dwa lata i jeszcze nie przespała całej nocy Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4992993 Napisano: 03.02.2012 09:07:53 w Wkurza mnie...
wkurza mnie zima ja chce wiosne , mam takiego dużego lenia nic mi się nie chce Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4987786 Napisano: 01.02.2012 01:00:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dexiaa napisał(a):

druga i ostania koszula z fundacji wyluzuj emotka


u mnie też koszulka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4984630 Napisano: 30.01.2012 04:07:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dejzi napisał(a):

zestaw z kruszwicy:)


ja też mam a najlepsze jest to ze nie wiedziałam ze wygrałam super niespodzianka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4982499 Napisano: 29.01.2012 12:13:59 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Dokładnie, trzeba samemu przeżyć emotka
A te co przeżyły traumę w szpitalu najwięcej piszą o tym.
Ja CC średnio wspominam, ale dało się przeżyć emotka


masz racje Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4982286 Napisano: 29.01.2012 10:13:38 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Ja to już się nie boję samego porodu, tylko, że mnie złapie gdzieś poza domem. A dziś jadę tramwajem i szok, moherowa babcia chciała mi ustąpić miejsca. Niesamowite, bo masa młodych wokoło a oni nic tylko gęba w szybę...


ja sie tez tego bałam ale nic takiego sie nie stało
a moją pierwsza córe rodziłam chyba z pół godziny po drugiej byłam w szpitalu a o 3.45 Julka była na świeci , więc kolezanek najlepiej tez nie słuchac we wszystkim
Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4981870 Napisano: 28.01.2012 08:17:38 w Wkurza mnie...
annaszura napisał(a):

katrin22 napisał(a):

jola29k napisał(a):

i już koniec ferii od poniedziałku znowu sie zacznie bieganie do szkoły po syna bo sam nie wróci bo psy biegają a on się bardzo boi , nawet byłam z nim u psychologa i też nic nie wymyślił ,
w domu nie mam psa bo dzieci mają alergie i to mocną


A jakbyście sprawili sobie psa antyalergicznego? ja mam sznaucera miniaturkę, ich sierść nie uczula emotka
Jorka czy shitzu też włosie nie uczula.


Ja też się boję psów .. dużych


ja też się boje ale tego przy dzieciach nie pokazuje jak ide wieczorem z nimi na zajęcia dodatkowe to mam pod wózkiem laske od tescia , Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4981866 Napisano: 28.01.2012 08:13:26 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

nocti napisał(a):

monia24 napisał(a):

katrin22 napisał(a):

jola29k napisał(a):

i już koniec ferii od poniedziałku znowu sie zacznie bieganie do szkoły po syna bo sam nie wróci bo psy biegają a on się bardzo boi , nawet byłam z nim u psychologa i też nic nie wymyślił ,
w domu nie mam psa bo dzieci mają alergie i to mocną


A jakbyście sprawili sobie psa antyalergicznego? ja mam sznaucera miniaturkę, ich sierść nie uczula emotka
Jorka czy shitzu też włosie nie uczula.


nie ma psa, który nie uczula. Faktycznie niektóre rasy nie mają sierści, tylko włos. Ale od sierści o wiele bardziej uczula np. ślina zwierząt lub odchody, więc jeżeli ktoś ma alergię na sierść to ok, ale jeśli nie o sierść chodzi to klapa.



Nie wiem czy z psami jest tak samo jak z kotami, ale u kotów najbardziej uczula ślina, a nie sama sierść. Sierść po prostu lata w powietrzu (bardziej lub mniej) i te alergeny rozprowadza stąd krótkowłose mniej uczulają niż długowłose.



to znaczy z tą śliną to jest chyba tak, że ona uczula i u psiaczków i kotków w równym stopniu. Częściej mówi się o kotach, ponieważ one bardzo się liżą i dlatego bardziej uczulają, bo tej śliny na samym kocie, a nie tylko w pyszczku jest bardzo dużo.


Taki mały piesek to nie dla mnie ja mam córke 2 latka jeszcze to by takiego pieska zamęczyła . A córka (9 Lat ) ma taką dużą alergie jak się wiosna zaczyna to córka od razu choruje na płuca
lekarka mówi ze to alergiczne zapalenie płuc . Więc w domu jest tylko rybka i patyczaki nic więcej wole nie ryzykować . Córka też bardzo kocha konie nawet nie daleko jest stadnina . Na siersc konia też uczulona . Syn też ma alergie tylko trawy i nie które drzewa . U mnie w rodzinie nie ma alergików u męża też skąd się to bierze . Mam tylko nadzieje ze ta malutka nie będzie miała alergi ma mają krew czyli od złosliwej jędzy jak mówi mój mąż . Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4980831 Napisano: 28.01.2012 09:56:12 w Konkursowiczki w ciąży
rachel napisał(a):

bibianna napisał(a):

Rachel uwierz mi nie masz jej wcale takiej krótkiej.Tak więc siedzenie,schylanie się i podnoszenie czegoś powyżej 0,5 kg odpada.Przede wszystkim więc radze leżeć, do tego polecam magnez 3 razy dziennie i nospe rozkurczowo. Generalnie najważniejsze byś nie miała skurczy



Póki co skurczy brak, ale w sumie to też już iejest takie proste stwierdzenie czy to mała czy skurcz...
Mam nadzieję ze wytrzymam lzac najlepsze jest to ze jeszcze nic nie mam z kartki o szpitala i chyab czas sie za to zabrac


Dasz rade emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4980809 Napisano: 28.01.2012 09:44:06 w Inne mniejsze markety
petunija1 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

podobno za kilka dni jakiś super konkurs rusza w EKO

ma ktoś gazetkę emotka




Gazetkę jak gazetkę.
Ja nie mam takiego sklepu.
emotka


u mnie już EKO zamkneli bo się nie opłacało ale za to jest żabka Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4980552 Napisano: 27.01.2012 10:21:29 w Wkurza mnie...
i już koniec ferii od poniedziałku znowu sie zacznie bieganie do szkoły po syna bo sam nie wróci bo psy biegają a on się bardzo boi , nawet byłam z nim u psychologa i też nic nie wymyślił ,
w domu nie mam psa bo dzieci mają alergie i to mocną Wyświetl w wątku >>
0 0

jola29k

#4980504 Napisano: 27.01.2012 09:53:37 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Wkurza mnie,że nigdzie nie ma tych głupich promocyjnych tic-taców.
Schodzę na psy Minus 12 stopni a ja biegam na poszukiwania -jakby jeszcze był za czym.
Ale tak mam, jak coś niemożliwe tym bardziej mam hopla. emotka emotka


Zamów u kogoś na forum i po klopocie emotka


mój syn też chce te tic-taci ciągle marudzi kupiłas mi już on juz planuje ze wygra tą karte i co sobie kupi , a mój mąz marudzi ze już i dzieci mają fioła z tymi konkursami i promocjami Wyświetl w wątku >>
0 0