Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

kamil17

#828006 Napisano: 12.06.2007 11:08:07 w Allegro.pl - bez linków

kamil17

#827747 Napisano: 12.06.2007 08:19:56 w Allegro.pl - bez linków
melazja napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie mam problem możecie mi pomóc, otóż mam ksiazke do wysłania która waży powiedzmy 1kg. tylko nie wiem jak ją mam wysłąć, czy kupić taka większa koperte z folią w srodku i wyslac poleconym , czy jako paczke ??? jak oni na poczcie to rozrózniaja?? tzn. ?? czy babka nie powie mi ze jak na list to to jest za duze abo cos?? i ile za taki polecony zapłace?? z ksiazka??



List polecony może ważyć do 2 kilogramów.
Jednak opłata za polecony mieszczący się w wadze 1-2kg kosztuje tyle samo co paczka o tej wadze, czyli 8 zł (ekonomiczny).

Jeżeli wysyłasz poleconym to mało tego, że musisz zapakować w kartonik, to jeszcze w papier (do dużej książki koperty nie polecam bo się rozerwie). A paczką to tylko karton bez napisów.

Dlatego lepiej wyślij paczką.

ale własnie ta ksiazka ni e jest duza, a ja myslalem o takiej kopercie perforowanej z folią , wiem ze jak kiedys wygrywałem takie ksiazki w konkursie to nigdy nie przychiodziły w kartonie tylko wlasnie w takiej kopercie ,a jak VERTOS mówi ze mozna wyslac w kopercie jako paczke to sprobuje Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#827728 Napisano: 12.06.2007 08:10:09 w Allegro.pl - bez linków
wiem ,ale czy jak ja zapakuje ksiazke w koperte , to moge jej powiedziec ze wysyłam to jako paczke!??, bo wiesz chodzi mi o to że jeśli wysle to ksiazke jako list polecony to zaplace 6,50 a za paczke 6,00zł ,o to mi chodzi!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#827679 Napisano: 12.06.2007 07:41:32 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie mam problem możecie mi pomóc, otóż mam ksiazke do wysłania która waży powiedzmy 1kg. tylko nie wiem jak ją mam wysłąć, czy kupić taka większa koperte z folią w srodku i wyslac poleconym , czy jako paczke ??? jak oni na poczcie to rozrózniaja?? tzn. ?? czy babka nie powie mi ze jak na list to to jest za duze abo cos?? i ile za taki polecony zapłace?? z ksiazka?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824588 Napisano: 09.06.2007 03:50:19 w Allegro.pl - bez linków
danteri napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

sprzedalam 496 rzeczy z czego wystawilam jako pierwsza 496 komentarzy i ani razu sie nie przejechalam Wiec nie strasz mnie Danteri emotka



emotka wiem, ze chcialas dobrze, no i pochwalam to, sam bym tak samo zrobil, tylko, ze robiac to w ten sposob, mimo tych Twoich zasad, jest spora ilosc uzytkownikow Allegro, ktora moze odebrac to w inny sposob, i zrazi sie do aukcji kamil17...

nie rozumiem czemu ten atak na mnie i agresja
emotka

delikatnie zwrocilem uwage, ze to moze bardziej zaszkodzic niz pomoc...

bo to ja to odebrałem w pierwszych twoich postach jako atak i agresja na mnie ! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824575 Napisano: 09.06.2007 03:41:18 w Allegro.pl - bez linków
teraz mi głupio, bo nie dośc że mi ktoś pomógł to jeszce się musi tłumaczyć i z kimś użerać przezemnie emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824569 Napisano: 09.06.2007 03:38:24 w Allegro.pl - bez linków
danteri napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

DANTERI odpowiem Ci na Twoje pw tutaj emotka
Zawsze wystawiam komentarz jako pierwsza gdy jestem sprzedajacym! Zawsze!
Jak widac, nie ma reguł, wiec jak ich nie znasz to sie nie wypowiadaj emotka



ejj...czemu od razu ten atak na mnie emotka
zazwyczaj sie robi inaczej, a jesli ktos nie postepuje wedlug tego, wzbudza no powiedzmy podejrzenia...

mimo wszystko, po to te zwyczaje sa respektowane, by byl mozliwy w ogole handel na Allegro...

wiadomo o co chodzi...co grozi sprzedajacemu, jesli pierwszy wystawi komentarz, a szczegolnie przed otrzymaniem przelewu...bylo juz kilku takich sprzedajacych, ktorzy mieli dobre serce, ale musieli miec twardy tylek, niezle sie na tym przejechali...

no to wtedy to wiem ze trzeba czekac!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824566 Napisano: 09.06.2007 03:37:32 w Allegro.pl - bez linków
ale przecież apoccalipsa, ma racje to tylko jeden komentarz a na dodatek przeciez, życia bym sobie nie odebrał gdyby te 3 próbki szamponu za pare groszy nie doszło jednak!! wogóle nie rozumiem emotka emotka emotka co innego gdyby to był jakiś drogi sprzet agd i bym go nie dostał ale szampon?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824549 Napisano: 09.06.2007 03:27:17 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

DANTERI napisalam Ci to na pw, ale powtórze jeszcze raz Nie raz tak postepowalam z osobami z tego forum i nie tylko Zwlaszcza przy aukcjach na male kwoty emotka Jak kogos znam, to nie czekam na wplate i wzajemnie, oni nie czekaja na towar Cóż Cię w tym dziwi, to nie wiem emotka emotka Zdarza mi sie ze zupelnie obcy ludzie wystawiaja mi komentarz od razu Zwlaszcza poczatkujacy ktorzy nie wiedza na czym to polega!

Kamil nie przejmuj sie! Sam widzisz jak tu łatwo o życzliwych emotka emotka

nie przejmuje ,dopiero teraz widzę że niektóre osoby mają po dwie twarze! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824545 Napisano: 09.06.2007 03:24:30 w Allegro.pl - bez linków
danteri napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

to nie kupuj u nas po prostu emotka emotka



jak juz cos robic, to porzadnie emotka ))

na pierwszy rzut oka widac, ze ktos sobie nabija komentarze emotka

a wiadomo, jak to sie pozniej moze skonczyc...

nie lepiej byloby zaczekac do wtorku, i wtedy dopiero wystawic sobie komentarze...

albo sprzedac cos, co nie wymaga fizycznego dostarczenia...

będąc teraz na tym forum , przypominają mi się słowa piosenki zespołu Lady Pank:

Niech no kto wychyli łeb
Trzeba opluć, zgnoić, zgnieść
Taki nasz powszedni chleb
Obsobaczyć go i cześć.

zastanówcie się troche co gadacie
emotka emotka emotka emotka emotka bo jak wy chcecie jakiejś pomocy w konkursach to od razu pierwsi spamujecie Pw itp. żeby wam klikać a u mnie o jeden komentarz odrazu egzekucja jakaś!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824418 Napisano: 09.06.2007 01:33:11 w PODZIĘKOWANIA
apoccalipsa , zdolnabestia WIELKIE DZIÊKI za ciągłą pomoc emotka emotka emotka emotka roza: emotka : emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824416 Napisano: 09.06.2007 01:32:00 w Allegro.pl - bez linków
wielkie dzieki apoccalipsa Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824393 Napisano: 09.06.2007 01:23:45 w Allegro.pl - bez linków
a słuchajcie, jak mam konto w ING (konto-student)- to jak sobie chce wpłacić na moje konto np. 100zł , to oni nie pobierają od tego prowizji??/ tzn. na koncie bede miał nadal to swoje 100zł???
i druga sprawa przelewy przez internet na inne konta tez chyba sie bezpłatnie robi tak?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824392 Napisano: 09.06.2007 01:23:45 w Allegro.pl - bez linków
a słuchajcie, jak mam konto w ING (konto-student)- to jak sobie chce wpłacić na moje konto np. 100zł , to oni nie pobierają od tego prowizji??/ tzn. na koncie bede miał nadal to swoje 100zł???
i druga sprawa przelewy przez internet na inne konta tez chyba sie bezpłatnie robi tak?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824330 Napisano: 09.06.2007 12:11:38 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

crism napisał(a):

kamil17 napisał(a):

mam jeszce jedno pytanko, wczoraj wystawiłęm swoje aukcje narazie nie mam żadnych ofert kupna !!! (ale wiadomo to początek) ktos jednak już obserwują moje aukcje ,czy to moze jakas nadzieja ze ktos chce juz ten przedmiot kupić ,czy to tylko tak po prostu !!???



hmm

masz 0 komentow, nie wysylasz za pobraniem....ja bym u Ciebie nic nie kupil...

dzięki i właśnie z taki nastawieniem , nikt niegdy nic nie zacznie!!!

ciekawe co mam zrobić , dopisąc sobie samemu komentarze albo wysyłąć ludziom za darmo i jeszce dopłacac !! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824327 Napisano: 09.06.2007 12:09:01 w Allegro.pl - bez linków
crism napisał(a):

kamil17 napisał(a):

mam jeszce jedno pytanko, wczoraj wystawiłęm swoje aukcje narazie nie mam żadnych ofert kupna !!! (ale wiadomo to początek) ktos jednak już obserwują moje aukcje ,czy to moze jakas nadzieja ze ktos chce juz ten przedmiot kupić ,czy to tylko tak po prostu !!???



hmm

masz 0 komentow, nie wysylasz za pobraniem....ja bym u Ciebie nic nie kupil...

dzięki i właśnie z taki nastawieniem , nikt niegdy nic nie zacznie!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824114 Napisano: 09.06.2007 09:46:20 w Allegro.pl - bez linków
klaudiag19 napisał(a):

ja mam 2 osoby, ktore ze 3 tyg wylicytowaly przedmioty i do dzis nie mam wpłaty, wysyłam im ostrzezenia itd - facet napisal ze wpalcl pieniadze we wt i ich nie mam inne transakcjie zaksiegowali a tego nie ma, nie chce byc swinia i nie robic im problemow, ale dzis wieczorem im wysle wiadomosc tzn do allegro i nie bede sie nikim przejmowala emotka

nie no to bez przesady goście już przeginają , ja bym już pisał do allegro!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824074 Napisano: 09.06.2007 08:54:20 w Allegro.pl - bez linków
Dzięki wam wielkie:) -jak zwykle wyczerpująca odpowiedź od życzl;iwych:) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#824052 Napisano: 09.06.2007 08:44:13 w Allegro.pl - bez linków
mam jeszce jedno pytanko, wczoraj wystawiłęm swoje aukcje narazie nie mam żadnych ofert kupna !!! (ale wiadomo to początek) ktos jednak już obserwują moje aukcje ,czy to moze jakas nadzieja ze ktos chce juz ten przedmiot kupić ,czy to tylko tak po prostu !!??? Wyświetl w wątku >>
0 0