Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamil17

kamil17

#858752 Napisano: 27.06.2007 02:24:35 w Allegro.pl - bez linków
mirek2oo6 napisał(a):

No za koperte to jeszcze ok, ale do jasnej cholery kto pobiera opłatę za czas pakowania i dojście na pocztę?! emotka

do jest włąnie to z czego śmiał sie ze mnie crism, ze pobierma opłate za zdzieranie butów!!, nigdy nie pobierałem opłate za benzyne która trace zeby zawiesc samochodem jakas wieksza paczke, za machanie rękami ani inne rzeczy, a uwierzcie mi gdybym miał koperty i wygrywał tyle w konkursach co niektózy to nigdy by nie naciagal kogos na dodatkowe koszty Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858722 Napisano: 27.06.2007 02:14:43 w Allegro.pl - bez linków
mirek2oo6 napisał(a):

Mnie denerwują tacy sprzedawcy co liczą sobie do wysyłki nie wiadomo co emotka Ostatnio chciałem sobie kupić nową klawiaturę i myszkę. Wysyłka powinna kosztować max 9,5zł, a on sobie życzy 12zł. Jak zapytałem dlaczego tak drogo to napisał:
Witam.
Na wysyłkę nie składa się tylko opłata pocztowa ale karton, taśma i czas. Myślę, że 1 czy 2zł. to nie dużo.
Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

No ludzie bez przesady, żeby doliczać sobie opłatę za czas pakowania? emotka
Inna sytuacja:
Kiedyś kupiłem procesor, wpłaciłem za przesyłkę 6-7zł, a mi typ wysyła to zwykłym listem za 1,7zł. Jak się zapytałem dlaczego nie wysłał poleconym to mi napisał, że 1,7zł znaczki + 2zł koperta + 1zł jego czas + 2zł dojście na pocztę emotka Niektórzy to już normalnie przesadzają...

za czas pakowani , ci przynzma racje ale za koperte nie!!! i zdania nie zmienie!!!, chyba ze robic tak jak niektórzy ze poprostu doliczyc cene koperty do ceny towaru i jak ktos kupi to kupi!!!, teraz wiem ze to ja zrobiłęm , wystawiam ksizki po 5 zł , a tymczasem na necie chodz apo 25zł , ale i tak ich nikt nie chce kupic bo za drogo i tak źle i tak źle!!:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858691 Napisano: 27.06.2007 01:53:35 w Allegro.pl - bez linków
crism napisał(a):

Twoja sprawa Kamil jaka polityke stosujesz na allegro. Podejrzewam jednak...ze jakbys podniosl cene ksiazek o pare groszy a obnizyl wysylke do cen pocztowych, to bys mial wiecej klientow a wyszedl bys na to samo.
Z mojej strony to tyle

P.S
w selgrosie koperty sa pakowane po 10szt.

nie mam karty do selgrosu i ma do niego 20 km, emotka wiec sorki, a z tymi cenami ksiazek i przesyłek moze masz racje,ale skoro juz koncze to nie bede kombinował! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858685 Napisano: 27.06.2007 01:50:46 w Allegro.pl - bez linków
crism napisał(a):

kamil17 napisał(a):

to jest własnie wliczone 2zł za koperte, a po za tym nikt nic nie kaze kupowac, wiec troche wrzuć na luz:)



nie wrzuce na luz, bo juz dlugo siedze na allegro i mnie poprostu krew zalewa, jak kupie cos okazyjnie (np ostatnio nowe wycieraczki do samochodu za 3zl) i gosc kombinuje, ze a to za pudelko 5 zl, a to mu sie nie chce isc na poczte za te 3 zl a to to, a to tamto. sprzedaje i kupuje na allegro, czasem utopie na wysylce, bo mowie ze wysylka tyle i tyle a wychodzi drozej ale nigdy nie zawyzalem ceny wysylki.

no to wybacz ,ale jak ksiazka jest warta 20zł, ja ją sprzedam za 4 i mam sobbie kupic koperte i zaplacic prowizje czyli miec z tego 1zł , to dziekuje, a w starych gazetach nikomu nie bede wysyłał!!, a na mnie sie nie wyżywaj , bo za pudełka (czyli rzeczy które faktycznie mam za darmo nie biore ani grosza) za tasme klejącą też , nie rób ze mnie znowu takiego wyzyskiwcza od ludzi!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858677 Napisano: 27.06.2007 01:49:01 w Allegro.pl - bez linków
crism napisał(a):

kamil17 napisał(a):

a skąd mam wziąśc kopertę bąbelkową , moze przylozyc Pani na poczcie pistolet do głowy ??i powiedziec dawaj koperty???? przeciez biore tylko za koperte a nie za machnięcie dwa razy ręką i zaklejenie??? nie rozumiem cie wogóle emotka emotka



powiedz mi, a co kupujacego obchodzi skad wezmiesz ta koperte? po pierwsze, w sklepach sa duuuuzo tansze koperty niz na poczcie. po drugie na allegro mozesz je kupic jeszcze taniej. po trzecie, skoro grasz w konkursach, to nie powinienes miec problemow z darmowymi opakowaniami. ja zostawiam sobie ta mase kopert i pudelek, pakuje cos powiedzmy w koperte (uzywana) , zaklejam to papierem do pakowania (taniocha) i wysylam.

po pierwsze jak widzisz, ksiazki są nowe a ja sprzedaje je prawie za grosze, wlasnie dlatego chce nie wyjsc na tym jak zabłocki na mydle, po drugie moja przygoda z allegro wkrótce sie konczy bo nie ma co sprzedawac wiec nie bede kupował hurtem 100kopert, po trzecie nie wygrywam tyle co ty i mam przy sobie jedna stara koperte z ksiazki , na dodatek nie bąbelkową emotka emotka po piąte, sprzedałem juz 20 rzeczy i jakos nikt nie biadolił ze przesyłka jest droga i ze mi nie da na koperte wiec..... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858670 Napisano: 27.06.2007 01:45:49 w Allegro.pl - bez linków
melazja napisał(a):

Tylko pamiętaj, że jak za bardzo wyskoczysz z cenami za przesyłkę to też możesz trochę klientów stracić.


Kamil- sorry, ale nie wierzę że w całym Krakowie nie możesz dostać tańszych kopert bąbelkowych niż za 2 zł. Może jakiś papierniczy...

byłem ostatnio w jakims i kupiłem za 1,69 zł, wiec moze mozna dostac taniej Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858668 Napisano: 27.06.2007 01:45:12 w Allegro.pl - bez linków
crism napisał(a):

a tak pozatym, od tego jest cena minimalna, zeby ja ustawiac, jak chcesz, zeby ci sie oplacalo sprzedac ksiazke. mnie by to nie obchodzilo ile ty chcesz za ta ksiazke wyciagnac a ile jest wylicytowane. dostal bys tyle ile bylo wylicytowane + podana oplata za wysylke, nic wiecej. a swoja droga, to ta wysylke masz cholernie droga ... 7.50 za wysylke ksiazki.... to ona kilo wazy i wysylasz poleconym priorytetem czy co ?

to jest własnie wliczone 2zł za koperte, a po za tym nikt nic nie kaze kupowac, wiec troche wrzuć na luz:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858657 Napisano: 27.06.2007 01:40:36 w Allegro.pl - bez linków
crism napisał(a):

kamil17 napisał(a):

i mnie to nie obchodzi pisze wszedzie wyraznie ze biore kase za pakownaie!



za zdarcie butow w drodze na poczte tez pobierasz oplate? bez przesady kurde, zeby za pakowanie pobierac oplate...

a skąd mam wziąśc kopertę bąbelkową , moze przylozyc Pani na poczcie pistolet do głowy ??i powiedziec dawaj koperty???? przeciez biore tylko za koperte a nie za machnięcie dwa razy ręką i zaklejenie??? nie rozumiem cie wogóle emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858656 Napisano: 27.06.2007 01:39:32 w Allegro.pl - bez linków
apoccalipsa napisał(a):

koperty sa strasznie drogie ale pobierajac oplaty za pakowanie narazasz sie na to ze urzad skarbowy sie doczepi Tak kiedys slyszalam ze jak sie pobiera oplaty za pakowanie to sie jest firmą w oczach urzędu i lepiej wliczyc to jakos w przesylke Zreszta mozna korzystac tez z kartonow darmowych, czy tanszych kopert niebabelkowych emotka

dobrze wiedzieć:), tzn. ja nie raz pisze jak przesylka kosztuje 6zł to wpisuje 8zł i nie pisze ze to na pakowanie:),ale wogóel musze to dopracować Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858643 Napisano: 27.06.2007 01:33:31 w Allegro.pl - bez linków
melazja napisał(a):

kamil17 napisał(a):

słuchajcie ta babka kupiła odemnie ksiazke za 4,47, ja za wystawienie jej dałem 0,40 gr, prowizja od sprzedaży 0,20 gr+ koperta bąbelkowa 2zł= mam za ksiazke 1,87:),a nie przepraszam jeszce chciała płatnoscia llegro czyli ksiazka która jest warta 15 zł sprzedałem za 1zł emotka emotka , Ma mi doplacic za pakowanie to 2zł i mnie to nie obchodzi pisze wszedzie wyraznie ze biore kase za pakownaie!



Nie wiem czy dopuszczalne jest dopisywanie kosztów za pakowanie, jedynym wyjściem jest w liczyć je w wysyłkę.

A swoją drogą to gdzie ty koperty bąbelkowe kupujesz za 2zł?
Książkę to wystarczy w torebkę, kilka stron gazet i szary papier na wierzch żeby było gdzie adres napisać

wiem tak zrobie, za 2zł u mnie koperty to po 3,50 nawet są !! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858627 Napisano: 27.06.2007 01:27:39 w Allegro.pl - bez linków
ale słuchajcie jak ja mam wykorzystywac koperrt z konkursów skoro , one są całe wyobklejane pieczątkami i jakimis naklejkami polecony itp. mam to zrywac?? i takie obtargane dawac??? przyz gienia mnie z poczty wypieprz..... Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858541 Napisano: 27.06.2007 01:00:06 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie ta babka kupiła odemnie ksiazke za 4,47, ja za wystawienie jej dałem 0,40 gr, prowizja od sprzedaży 0,20 gr+ koperta bąbelkowa 2zł= mam za ksiazke 1,87:),a nie przepraszam jeszce chciała płatnoscia llegro czyli ksiazka która jest warta 15 zł sprzedałem za 1zł emotka emotka , Ma mi doplacic za pakowanie to 2zł i mnie to nie obchodzi pisze wszedzie wyraznie ze biore kase za pakownaie! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858502 Napisano: 27.06.2007 12:51:23 w Allegro.pl - bez linków
słuchajcie chyba, Padne ta abbka której udostepnilem te platnosci allegro, wplacila mi znowu 2zł za mało emotka emotka emotka emotka , mam juz tego dosyc, nie wysle jej towaru ma doplacic to 2 zł, albo bede jej to odsyłął!! Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858291 Napisano: 27.06.2007 11:30:22 w Allegro.pl - bez linków
hittmanka napisał(a):

Kamil widze że sprzedałeś już wszystkie patelnie emotka

tak:P Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858281 Napisano: 27.06.2007 11:26:41 w Allegro.pl - bez linków
zmieniłem teraz, i jednak nie udostepniam nikomu tych płatnosci ,niech płacą normalnie Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858276 Napisano: 27.06.2007 11:25:00 w Allegro.pl - bez linków
rudyrodzyn napisał(a):

kamil17 napisał(a):

ale jak to jest potem te pieniadze beda u mnie normalnie na koncie?? czy znowu je bede musial przelewaC??


jak uaktywnisz opcję p
łatności allegro - to te pieniądze leżą na Twoim koncie w Allegro, w każdej chwili możesz zlecić przelew na swoje konto, ale to wszystko są koszty

kurde podatek od podatku, prowizdja od prowizji podatku mam juz tego doscy!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858260 Napisano: 27.06.2007 11:21:20 w Allegro.pl - bez linków
ale jak to jest potem te pieniadze beda u mnie normalnie na koncie?? czy znowu je bede musial przelewaC?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858258 Napisano: 27.06.2007 11:20:47 w Allegro.pl - bez linków
rudyrodzyn napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Słuchajcie błagam o pomocktoś kupił cos odemnie i prosi o udostepnienie płatnosci allegro??? mam sie zgodzic za to sie cos płaci??? porsze o szybklą odpowiedź

emotka Allegro bierze kolejne 4% za pośrednictwo

emotka

kurde jak bym wiedział to bym sie nie godził:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#858206 Napisano: 27.06.2007 11:03:25 w Allegro.pl - bez linków
Słuchajcie błagam o pomocktoś kupił cos odemnie i prosi o udostepnienie płatnosci allegro??? mam sie zgodzic za to sie cos płaci??? porsze o szybklą odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

kamil17

#857253 Napisano: 27.06.2007 05:42:02 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

masz fajny napis na aukcji o patelni-uwaga , do każdej książki dodaję próbki herbatek
na temat:)

Kamil,ja na Twoim miejscu to bym nie wysłała dopóki on by nie wpłacił tyle ile trzeba.On wie,że Ty jesteś grzeczny i Ci zależy i dlatego jaja sobie robi.Może to ktoś z forum?
A z tego co rozumiem to wysłałeś mu już tą rzecz,prawda?

tak wysłałem mu ta ksiazke, i ją wczoraj albo jutro dostanie , ata kczekał by na nia tydzien dłużej ,ale na następony raz , juz nuie wysle:/ Wyświetl w wątku >>
0 0